صفحه 1187 از 1187 نخستنخست ... 187 687 1087 1137 1177 1183 1184 1185 1186 1187
نمایش نتایج : از شماره 11,861 تا 11,864 , از مجموع 11864
Like Tree17391تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Em نمایش پست ها
    درود بر شما

سرعت ، دیافراگم ایزو رو قبل از اینکه فیلم برداری رو شروع کنید تنظیم میکنید وقتی فیلبرداری شروع بشه با همون تنظیمات شما شروع میشه
    پس برای تنظیم کردن اینها از مود Auto یا P استفاده نمیتوان کرد ( چون این پارامتر ها توسط دوربین تعیین میشن )

در مود A شما دایافراگم رو تعین میکنید سرعت رو خود دوربین تعین میکنه
    در مود S شما سرعت رو تعین میکنید دیافراگم رو خود دوربین تعیین میکنه
    در مود M هم دیافراگم و هم سرعت رو ،شما تعیین میکنید.

پاینده باشید
    سلام مجدد . تون تنظیمات a , m , s را در عکاسی استفاده میکنم . ولی برای فیلمبرداری بلد نیستم . با این وجود امروز حالت های مختلف را تست کردم .
    لایو ویو را فعال کردن و قبل از فیلمبرداری وارد تنظیمات شدم . ایزو را 1600 گذاشتم فاصله کانونی 18 ، نوردهی را نقطه مرکزی و فوکوس را در حالت AF-S قرار دادم . البته این تنظیمات اخری بعد از بالای ده بار تغییر بدست اومد و نتیجه حاصل بهتر از قبل بود و تقریبا میشه گفت اون حالت تار و واضح شدن دائم را تقریبا ندیدم .
    به عبارتی پیرو راهنمایی قبلی مشکل تا حد زیادی در حال رفع شدنه .
    با سپاس
    Anoosh-Em تشکر می‌کند.

كاربر جديد Balakhan آواتار ها
    تشکر کرده
    20

اساتید گرامی، لطفا بنده رو در انتخاب بین 2 دوربین Nikon D5600 AF-P 18-55 VR یا Canon EOS M6 15-45mm IS STM راهنمایی بفرمائید. واقعا انتخاب بینشون سخته برام ... کاربرد اصلیمم عکاسی پرتره ( بیشتر در نور مصنوعی یعنی مهمونی خانوادگی و فیلم برداری مناسب ) هستش
    نظر خودم روی M6 هستش ولی میگن M6 با لنز نایاب EF-M 22mm F2 با ارزش میشه! چقدر تفاوت بین دو لنز EF-M 22mm F2 با EF-M 15-45mm IS STM هست؟
    اگر کسی M6 یا حتی M5 داره بی زحمت 2تا نمونه عکس بذاره برام

ویرایش: بعد از 1 هفته تحقیق از صبح تا شب! خرید رو زدم ( برای یکی از اقوامِ که مبارکش باشه ) ولی همچنان اگه کسی تفاوت عمده این 2تا لنز رو میدونه بی زحمت بگه و نمونه عکسم بذارید، ممنون
    ویرایش توسط Balakhan : Tuesday 13 February 2018 در ساعت 20:00

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام دوستان
    بند قصد ارتقا دوربینو دارم تا حدود ۳ و نیم هم بودجه دارم
    در حال حاضر یک 550d canon دارم با یه لنز ۱۸_۵۵ و ۵۰ میلیمتری و ۲۴ میلی متری
    مشکل من با 550d تعداد کم نقطه فکوس که فقط 9 نقطه هست و مشکل بعدی محدودیت در افزایش iso در شرایط نوری کم هستش که حتی با iso 400 و iso 800 هم دچار نویز میشم
    تا این قیمت بهترین گزینه چیه که نقاط فکوس بیشتری داشته باشه و حداقل تا iso 1000 عکس بدون نویز باشه؟
    canon 750d
    canon 800d
    canon 77d
    ایا اینا از دوربین خودم با iso بالاتر بهتر عمل میکنند؟با 550d نمیتونم iso از ۲۰۰ بالاتر ببرم و بالاتر از اون با زوم کمی نویز دیده میشه
    البته تصمیم داشتم به این مجموعه فلاش اکسترنالم اضافه کنم ولی با توجه به محدودیت در بالا بردن iso فعلا منصرف شدم و گفتم اول دوربینو عوض کنم

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6333

نقل قول نوشته اصلی توسط amirba71 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بند قصد ارتقا دوربینو دارم تا حدود ۳ و نیم هم بودجه دارم
    در حال حاضر یک 550d canon دارم با یه لنز ۱۸_۵۵ و ۵۰ میلیمتری و ۲۴ میلی متری
    مشکل من با 550d تعداد کم نقطه فکوس که فقط 9 نقطه هست و مشکل بعدی محدودیت در افزایش iso در شرایط نوری کم هستش که حتی با iso 400 و iso 800 هم دچار نویز میشم
    تا این قیمت بهترین گزینه چیه که نقاط فکوس بیشتری داشته باشه و حداقل تا iso 1000 عکس بدون نویز باشه؟
    canon 750d
    canon 800d
    canon 77d
    ایا اینا از دوربین خودم با iso بالاتر بهتر عمل میکنند؟با 550d نمیتونم iso از ۲۰۰ بالاتر ببرم و بالاتر از اون با زوم کمی نویز دیده میشه
    البته تصمیم داشتم به این مجموعه فلاش اکسترنالم اضافه کنم ولی با توجه به محدودیت در بالا بردن iso فعلا منصرف شدم و گفتم اول دوربینو عوض کنم
    سنسور 550d مشابه دوربین 7d بوده است. مقایسه زیر را در dpreview مشاهده فرمایید تا اختلاف نویز تضاویر را متوجه شوید:

Capturehjkhjkl.JPG

پیشنهاد من انتخاب بین 80d و 77d و 800d است. سنسور 750d قدیمی تر از این سه دوربین است و داینامیک رنج سنسور قدیمی به شکل محسوس پایین تر است.

Capturehbjbjhkjkk.jpg

با توجه به اینکه شما قبلا سری xxxD کنون داشته اید پیشنهاد من 77d هست :

Capturemmmm.JPG
    SHOK53، 47amir و Balakhan تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"