صفحه 249 از 1201 نخستنخست ... 149 199 239 245 246 247 248 249 250 251 252 253 259 299 349 749 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,481 تا 2,490 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

بنده هم با نظرات جناب احمدی موافقم .البته داشتن با نداشتن لرزش گیر هم تا حدی هم به نیاز شما بر میگردد.
    اما شخصا چون با چندین لنز تله کار کرده ام حس میکنم در فوکال های بالای 150mmوجود IS بسیار به ثبت شارپتر کمک می کند.
    مخصوصا در این سری از لنز ها (200-70 )IS دار از نسل جدید لرزشگیر های 4 استاپی کنون استفاده شده که نسبت به نسل قبلی بسیار کار آمد تر میباشند.شخصا اگر قصد پرنده گرافی داشتم به احتمال زیاد از ورژن ISدار استفاده میکردم.
    lamagra و sky_dvb تشکر می‌کنند.
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان گرامی و با تشکر از دستاندرکاران گرامی که این سایت رو راه اندازی کرده در جهت کارگشایی و کمک به انتخابهای خوب وراهنمایی و بالا بردن سطح اگاهی مردم و بازم متشکرم
    من تازه این سایت رو پیدا کردم و الان ی هفته ای هستش که دارم تایپیک هاشو مطالعه میکنم
    غرض از مزاحمت اینکه شرکت تعاونی محل کارمون به تازگی از محصولات عکاسی کنن اورده که به صورت فروش اقساطی خوبی داره ه ماه به ماه از حقوق پرسنل کم میکنه راستش گفتیم ی دوربین برداریم ولی به نتیجه قطعی نرسیدم گفتم که از نظر دوستان اهل فن کمک بگیرم تا انتخاب اشتباه نکنم
    اولش با خوندن مطالب فکر کردم الفا55سونی ظاهرا بی عیب و نقصه که هم شرکتمون فقط کنن داره و بعد دیدم مشکل داغ کردنو و اینا داره مثل اینکه
    الان ی چند تا مدلی دیدم مثل -50d-60d-600d-550d-1100چند تا دیگه اکه الان یادم رفتش حالا
    راستش برام مهم نیستش تو چه دسته ای باشن کامپک یا غیره
    برای مسافرت رفتم با همکارانم میخوام که عکس واقعا عالی وبا کیفت و رنگ خوب و کم نویز ترین باشه
    مگاپیسل واقعی باشه و نه فقط عددی که الکی دهن پرکن باشه
    این فرمت راوو (raw(خیلی مهمه؟که باشه ومن عکسمو با پرینتر خونم چاپ میکنم میشه با همین راوو میشه پرینت گرفتش؟در حال جی پی جی- dpi خوب باشه-همه72dpiهستش یا بیشتر هم دارن چون ظاهرا تو چاپ فاکتور مهمی البته نظر اصلی با دوستان صاحب نظر
    در کل برای چند سالی بشه روش حساب کرد و بهدن نگم اخ کاشکی یکم بیشتر میزاشتم و بهتر میگرفتم چون همیشه فروش اقساطی خوب دم دست نیستش
    ظاهرا سنسور هم باید بزرگ باشه تا کیفیتش بهتر باشه؟
    عیب و ایراد خاصی مثل داغ کردن اشکال در ال سی دی -ابدیت فریمور مشکل دار و غیره نباشه
    درو حدوداری 1تومن یا بیشتر باشه خیلی مهم نیستش اقساطیه و زیاد محسون نیستش مثل نقدی سخت باشه
    بازم ببخشید طولانی شد والا بازار میری فقط میخوان بفروشن نه اطلاعی دارن ونه فنی هستن و جواب درست میدن با تشکر پیشاپیش
    ویرایش توسط sky_dvb : Sunday 21 August 2011 در ساعت 23:35

alireza86
    Guest

بسلام و خسته نباشيد
    بين نيكون d5100 و كنون 600D كدام را توصيه ميكنيد با توجه به اينكه در حال حاضر هر دو در يك رنج قيمت هستند . به نظر شما كدا يك را انتخاب كنم . آيا خروجي ان دو دوربين با هم فرق دارند يا يكسان هستند . لطفاً راهناميي كنيد .

كاربر همراه M. Bagheri آواتار ها
    تشکر کرده
    213

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_dvb نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان گرامی و با تشکر از دستاندرکاران گرامی که این سایت رو راه اندازی کرده در جهت کارگشایی و کمک به انتخابهای خوب وراهنمایی و بالا بردن سطح اگاهی مردم و بازم متشکرم
    من تازه این سایت رو پیدا کردم و الان ی هفته ای هستش که دارم تایپیک هاشو مطالعه میکنم
    غرض از مزاحمت اینکه شرکت تعاونی محل کارمون به تازگی از محصولات عکاسی کنن اورده که به صورت فروش اقساطی خوبی داره ه ماه به ماه از حقوق پرسنل کم میکنه راستش گفتیم ی دوربین برداریم ولی به نتیجه قطعی نرسیدم گفتم که از نظر دوستان اهل فن کمک بگیرم تا انتخاب اشتباه نکنم
    اولش با خوندن مطالب فکر کردم الفا55سونی ظاهرا بی عیب و نقصه که هم شرکتمون فقط کنن داره و بعد دیدم مشکل داغ کردنو و اینا داره مثل اینکه
    الان ی چند تا مدلی دیدم مثل -50d-60d-600d-550d-1100چند تا دیگه اکه الان یادم رفتش حالا
    برای مسافرت رفتم با همکارانم میخوام که عکس واقعا عالی وبا کیفت و رنگ خوب و کم نویز ترین باشه
    این فرمت راوو (raw(خیلی مهمه؟که باشه ومن عکسمو با پرینتر خونم چاپ میکنم میشه با همین راوو میشه پرینت گرفتش؟در حال جی پی جی- dpi خوب باشه-همه72dpiهستش یا بیشتر هم دارن چون ظاهرا تو چاپ فاکتور مهمی البته نظر اصلی با دوستان صاحب نظر
    در کل برای چند سالی بشه روش حساب کرد و بهدن نگم اخ کاشکی یکم بیشتر میزاشتم و بهتر میگرفتم چون همیشه فروش اقساطی خوب دم دست نیستش
    عیب و ایراد خاصی مثل داغ کردن اشکال در ال سی دی -ابدیت فریمور مشکل دار و غیره نباشه
    درو حدوداری 1تومن یا بیشتر باشه خیلی مهم نیستش اقساطیه و زیاد محسون نیستش مثل نقدی سخت باشه
    بازم ببخشید طولانی شد والا بازار میری فقط میخوان بفروشن نه اطلاعی دارن ونه فنی هستن و جواب درست میدن با تشکر پیشاپیش
    دوست عزیز با توجه به توضیحاتی که دادید به هیچ وجه سراغ دوربینهای SLR نرید! به نظرم بهترین انتخاب برای هدف شما دوربین G12 کنون هست که قیمتی در حدود 600 تومن داره .
    M.Nouri و sky_dvb تشکر می‌کنند.
    مرتضی باقری
    D7100+Nikkor 18-105mm f3.5-5.6+Nikkor 50mm f1.8 D+Sigma 105mm f2.8 macro+Tokina 11-16 II f2.8 + SB800+Vangard Alta 233AP
    درباره من

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

سلام
    تمام دوربینهایی که نام بردید دوربینهای خوبی هستند اما فکر کنم 550d و مدل بالاترش 600d انتخاب بهتری برای شما باشه و از 1100d بالاتر هستند.
    فرمت raw یه فرمت ذخیره سازی بدون فشرده سازی و افت کیفیت هست و بعدا در فتوشاپ باید روش کار کنی(با کمی وقت و تجربه میتونی عکس با کیفیت تری بدست بیاری)
    سنسور تمام دوربینهای کنون نام برده شده به یک اندازه هست اما خروجی یکسانی ندارن وکمی با هم فرق دارن.
    dpi فقط در چاپ تاثیر داره و توفتو شاپ میتونی رو 300 تنظیم کنی.
    M. Beyrami، mohsendm و sky_dvb تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza86 نمایش پست ها
    بسلام و خسته نباشيد
    بين نيكون d5100 و كنون 600D كدام را توصيه ميكنيد با توجه به اينكه در حال حاضر هر دو در يك رنج قيمت هستند . به نظر شما كدا يك را انتخاب كنم . آيا خروجي ان دو دوربين با هم فرق دارند يا يكسان هستند . لطفاً راهناميي كنيد .
    تفاوت فاحشی ندارن اگه به برند کنون وابسته نیستی(امضا شما) من نیکون d5100 +لنز 18-105 رو بیشتر می پسندم در غیر این صورت 600d+ لنز 18-135 کنون هم انتخاب مناسبی هست
    M. Beyrami، Miri، M.Moghadam و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

نقل قول نوشته اصلی توسط oljlj نمایش پست ها
    دوست عزیز با توجه به توضیحاتی که دادید به هیچ وجه سراغ دوربینهای SLR نرید! به نظرم بهترین انتخاب برای هدف شما دوربین G12 کنون هست که قیمتی در حدود 600 تومن داره .
    با تشکر و سپاس اگه میشه بفرمایید چرا ممنون میشم البته فقط برای بیشتر شدن اطلاعاتم میخوام با سپاس

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    سلام
    تمام دوربینهایی که نام بردید دوربینهای خوبی هستند اما فکر کنم 550d و مدل بالاترش 600d انتخاب بهتری برای شما باشه و از 1100d بالاتر هستند.
    فرمت raw یه فرمت ذخیره سازی بدون فشرده سازی و افت کیفیت هست و بعدا در فتوشاپ باید روش کار کنی(با کمی وقت و تجربه میتونی عکس با کیفیت تری بدست بیاری)
    سنسور تمام دوربینهای کنون نام برده شده به یک اندازه هست اما خروجی یکسانی ندارن وکمی با هم فرق دارن.
    dpi فقط در چاپ تاثیر داره و توفتو شاپ میتونی رو 300 تنظیم کنی.
    با سپاس از شما سرور گرامی من چند تا از نمونه raw سمپل رو از چند تا لینک تو سایت بود گرفتم حجمشون هم بالا بود ولی به هیچ وجه باز نشد با فتوشاپ ایا ورژن خاصی مد نظر هستش ؟با تشکر

تشکر کرده
    1367

با سپاس از شما سرور گرامی من چند تا از نمونه raw سمپل رو از چند تا لینک تو سایت بود گرفتم حجمشون هم بالا بود ولی به هیچ وجه باز نشد با فتوشاپ ایا ورژن خاصی مد نظر هستش ؟با تشکر
    بله به ورژن فتوشاپ cs5 و نرم افزار acr بستگی داره(نسخه جدیدش رو نمیدونم)
    توی لینک زیر میتونی نمونه عکسهای دوربینهای انتخابی رو با هم مقایسه کنید.
    http://www.dpreview.com/reviews/q311...est/page10.asp
    g12 کنون دوربین کم نویز و خوبی هست و کارت رو راه میندازه (600 هزار تومان)اما اگه هزینه برات مهم نیست دوربینهای یاد شده کیفیت بالاتری دارن.
    mohsendm و sky_dvb تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mohsendm آواتار ها
    تشکر کرده
    1181

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza86 نمایش پست ها
    بسلام و خسته نباشيد
    درود
    تصمیم برای خرید یکی از دو دوربین فوق ابهامی بود که تا دو هفته قبل بنده درگیر آن بودم . دست آخر انتخاب با شماست اما از نظر من لنز نیکون با کیفیت تر هست و سنسور مدل d5100 همان سنسوری است که روی مدل d7000 بکار رفته و بسیار باکیفیت است. از سایت های زیر هم میتوانید کمک بگیرید:
    http:/snapsort.com
    http://dpreview.com
    http:// DXOmark.com
    kambiz.sh تشکر می‌کند.