صفحه 246 از 1201 نخستنخست ... 146 196 236 242 243 244 245 246 247 248 249 250 256 296 346 746 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,451 تا 2,460 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا AM-128 آواتار ها
    تشکر کرده
    57

نقل قول نوشته اصلی توسط Herat-picture نمایش پست ها
    تجارت رو شرکت های سازنده می کنند نه من وشما که مصرف کننده هستیم
    بله درست منظورم رو بد رسوندم(تجارت.....اصلا نميدونم چرا اين كلمه به ذهنم رسيد...!!!!)
    البته ميدونم جاش تو تاپيك نيست ولي 18-105 با 18-135 از نظر اوپتيك باهم برابر هستند؟
    راستي ميشه از لنز معكوس براي نيكون استفاده كرد فكر كنم در كنان راحت تر ميشه اين كارو انجام داد درسته؟

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط AM-128 نمایش پست ها
    بله درست منظورم رو بد رسوندم(تجارت.....اصلا نميدونم چرا اين كلمه به ذهنم رسيد...!!!!)
    البته ميدونم جاش تو تاپيك نيست ولي 18-105 با 18-135 از نظر اوپتيك باهم برابر هستند؟
    راستي ميشه از لنز معكوس براي نيكون استفاده كرد فكر كنم در كنان راحت تر ميشه اين كارو انجام داد درسته؟

مقایسه دولنز

کد:
    http://www.the-digital-picture.com/Reviews/ISO-12233-Sample-Crops.aspx?Lens=678&Camera=474&Sample=0&FLI=0&API=0&LensComp=665&CameraComp=0&FLIComp=0&APIComp=0

18-105از نظر اوپتیک بهتر است

كاربر جديد
    تشکر کرده
    45

نقل قول نوشته اصلی توسط Herat-picture نمایش پست ها
    تجارت رو شرکت های سازنده می کنند نه من وشما که مصرف کننده هستیم
    تفاوت بسیار اندک است دوست عزیز و بیشر سلیقه و انتخاب شما است که نقش دارد
    در مورد لنز هم که هر دو برند لنزهای مناسبی دارند
    نیکون دی 7000 با لنز 18-105 پک هست که بسیار لنز خوش نام در بین لنز های ارزان قیمت نیکون می باشد و برای عکس های طبیعت مناسب است در برند کانن هم 60 دی دوربین خوبی است و لنزهای 18-135 با رنجی مناسب و کیفیت نسبتا خوب و 18-200 با رنجی بیشتر و کیفیتی بهتر وجود دارد
    البته لنزهای بهتری در هر دو برند وجود دارند که نیاز به بودجه بیشتر دارد
    من یک سوال دارم کدوم برند از لحاظ لنز با قیمت متوسط رو به پایین تنوع بیشتری دارد . برای من که نمیخوام عکاس حرفه ای بشم مهمترین دلیل انتخابه. باتشکر فراوان . از دوستان
    AM-128 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    57

ميشه به سوال دومم هم جواب بدين
    راستي بعضي ها ميگن تجهيزات جانبي براي نيكون كمتره با توجه به اينكه تو ايران بيشتر كنان ميخرن اين حرف درسته؟البته اميدوارم كه اينطور نباشه!!

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط AM-128 نمایش پست ها
    ميشه به سوال دومم هم جواب بدين
    راستي بعضي ها ميگن تجهيزات جانبي براي نيكون كمتره با توجه به اينكه تو ايران بيشتر كنان ميخرن اين حرف درسته؟البته اميدوارم كه اينطور نباشه!!
    سلام
    در نيكون هم ميشه از لنز معكوس استفاده كرد ولي در كانن با اعمال تغييراتي در لنز ميتونيد كنترل ديافراگم را هم داشته باشيد.
    اصولا معيار انتخابتون رو استفاده از تكنيك مشكل لنز معكوس قرار نديد.قبلش حتما در موردش مطالعه كنيد تا با محدوديت ها و سختيهاش آشنا بشيد.
    ====
    بله واقعيت اينه كه كانن عموميت بيشتري در ايران و دنيا داره ولي حوزه استحفاظي سيستم نيكون هم وسعت كمي نداره جاي نگراني نداره.
    معمولا داشتن جيب خالي بيشتر نگران كننده است تا نداشتن تجهيزات جنبي ;)
    beh_b7، M. Beyrami، Miri و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

من یک سوال دارم کدوم برند از لحاظ لنز با قیمت متوسط رو به پایین تنوع بیشتری دارد . برای من که نمیخوام عکاس حرفه ای بشم مهمترین دلیل انتخابه. باتشکر فراوان . از دوستان
    تجهیزات کانن بدلیل فروش بیشتر فراوان تر می باشد و از نظر قیمت چندان تفاوتی بین دو برند نیست
    در مورد لنز با قیمت مناسب و کیفیت خوب کانن همرده 18-105 را ندارد ولی در دیگر رده ها لنز های خوبی دارد مثلا 15-85 لنز بسیار عالی می باشد و البته قیمت بالایی دارد.اگر به تک لنز قیمت مناسب فکر می کنید نیکون d90+18-105 یک کیت عالی و مناسبی است ولی اگر بتوانید بیشتر هزینه کنید
    لنز کانن 15-85 با دوربینی همچو 550 یا 600 بسیار کیت بهتری است

تا حدودی صحیح می باشد البته آنطور هم کم پیدا نیست ولی کانن فراوان تر است

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

دلیل فراوانی کنون فروش بیشتر اون هست.ولی مطمئن باشید برای خرید لوازم نیکون در داخل کشور به هیچ مشکل خاصی بر نمیخورید.پس از این بابت اصلا نگرانی به دل راه ندید و موارد دیگر رو بررسی کنید.
    AM-128 تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

تشکر کرده
    57

خوش دستي بدنه براي من مهمه در برند نيكون d90 خيلي دوربين خوبيه ولي در برند كانن نميدونم معادلش با d90 چي ميشه(60d قيمتش فكر ميكنم350 با d90 اختلاف داره)
    ميشه ارزانترين لنز ماكرو رو براي هر دو برند معرفي كنيد
    (از بين لنزهاي جديد و قديم هر دوبرند)

از راهنمايي دوستان عزيز سپاس گذارم.

كاربر آشنا Lost Soul آواتار ها
    تشکر کرده
    266

دوست عزیز اگر شما انقدر به فکر ارزان ترین ها هستید به نظر من بهتره یه دوربین SLR like با مد ماکرو تهیه کنید .. دوربین های SLR برای رسیدن به کیفیت بالایی که دارن خرج زیادی هم دارن .
    سعید شاهدی
    canon 450D + 18-55 ( برای خودم نیست )

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    38

سلام رفقا...
    همینک نیازمند یاری سبزتان هستم!!!!!!
    من يه مبتدي واقعيم!!!!
    الان يه sony h7 دارم و ميخواستم يه SLR بگيرم.
    بعد از کلي وبگردي و خوردن سر دوستايي که با عکاسي آشنا تر از من هستن بالا خره با توجه به بودجه ام و مبتدي بودنم رسيدم به canon 500D .
    ولي يکي از دوستان ميگفت قيمت لنزاي نيکون ( با مشخصات مشابه ) ارزون تر از کاننه و کیفیت خوبی هم دارن ! از اونجا که برند برام مهم نيست و بودجم محدوده و از قرار معلوم انتخاب مارک از جهت تجهیزاتی که بعدا لازم میشه بگیرم مهمه به فکر افتادم که یه سری هم به Nikon بزنم.
    دنبال یه مشابه برای canon 500D میگشتم که با توجه به قیمت و مشخصات به دو مدل Nikon D3100 و Nikon D5000 رسیدم.
    ولی راستشو بخواین وقتی کلی عکس از این سه مدل تو اینترنت جمع کردم و با هم مقایسه کردم به نظرم اومد که عکسای کانن جلوه بهتری دارن!!!! بررسی صفحه های تخصصی این مدل ها تو همین سایت ( که الحق سایت بدرد بخوریه!!!) بازم از نیکون نا امیدم کرد!!!!
    تا اینکه این صفحه رو دیدم . ولی خب بعد از خوندن چهل و چند صفحه متوجه شدم که بیشتر مقایسه ها در مورد مدلهای جدید این دو شرکته !!!!
    اگه لطف کنیدو راهنماییم کنید ، دعا میکنم " خدا دوربینتون رو براتون حفظ کنه و هر ماه یه لنز جدید گیرتون بیاد !!!! "
    اول که آیا واقعا نیکون اقتصادی تره؟ و اگه اینجوریه مدل معادل canon 500D ( با همین رنج قیمت حدود 850،000تومان با لنز 18-55) چیه؟
    بعدشم آیا واقعا برداشت من در مورد کیفیت عکسای نیکون اشتباه بوده و یا اصلا شاید با مدل صحیحی مقایسه نکردم؟؟؟؟!!!!
    با درود و سپاس فراوان....
    شاد باشین
    persian.boy تشکر می‌کند.