صفحه 284 از 1201 نخستنخست ... 184 234 274 280 281 282 283 284 285 286 287 288 294 334 384 784 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,831 تا 2,840 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    85

سلام
    برای یک عکاس خبر نگار که تقریبا در اکثر زمینه های عکاسی،باید عکس بگیره، مثل اجتماعی،منظره،پرتره و ...(آچار فرانسه-کمبود نیرو دیگه)جدا از انتخاب لنز برای کاربری های مورد نظر کدام یک از بدنه های کراپدار D300s Nikon و 7D canon را پیشنهاد میدی؟
    البته بگم با هر دو برند در مطبوعاتی که فعالیت میکردم کار کردم(تجهیزات برای مجله بود و تقریبا قدیمی nikon D100 یا canon 20D و...) و به هر دو برند علاقه دارم .
    بودجه محدود 7 یا 8 میلونی دارم و میخوام رنج لنز و تجهیزاتم کامل بشه تا بعد یه فول فریم بگیرم!
    با سپاس
    mohsendm تشکر می‌کند.

كاربر آشنا Amin.D آواتار ها
    تشکر کرده
    47

دوستان قصد خرید دوربین slr like و داشتم اما به علت نبود گزینه مورد نظر در بازار(s200fuji)میخوام یک عدد دوربین Dsrl دست دوم تا حد۶۵۰تهیه کنم.اما این اواخر یع مورد در حد ۳۵۰تومن دست دوم فوجی بم پیشنهاد شده.حالا دو دل -اختلاف زیاد هست-هستم که برای entry level کدوم رو انتخاب کنم.اکثرا طبیعت هست و قطعا به عکاسی حرفه ای هم فکر میکنم.مرسی
    mohsendm تشکر می‌کند.

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

سلام.
    سوالی برام پیش اومده که امیدوارم جای درستی مطرح کرده باشم.
    توی یکی از تاپیک ها دیدم که دوستی سوال کرده بود برای آتلیه 7D بهتره یا 60D ? که دوستان گفته بودن 60D و گفته بودن هزینه خرج لنز بشه بهتره. و حتی پیشنهاد کرده بودن با دوربین های XXXD هم کار راه میفته . .
    سوالم اینجاست که پس چرا اکثر آتلیه های که من دیدم کاراشون رو با 5D انجام میدن ؟ یعنی تفاوت خیلی اندک هست که ارزش چشم پوشی داره ؟

پـوریـا ارشدی

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria arshadi نمایش پست ها
    سلام.
    سوالی برام پیش اومده که امیدوارم جای درستی مطرح کرده باشم.
    توی یکی از تاپیک ها دیدم که دوستی سوال کرده بود برای آتلیه 7D بهتره یا 60D ? که دوستان گفته بودن 60D و گفته بودن هزینه خرج لنز بشه بهتره. و حتی پیشنهاد کرده بودن با دوربین های XXXD هم کار راه میفته . .
    سوالم اینجاست که پس چرا اکثر آتلیه های که من دیدم کاراشون رو با 5D انجام میدن ؟ یعنی تفاوت خیلی اندک هست که ارزش چشم پوشی داره ؟

سلام
    قطعا کیفیت یک فول فریم بیش از کراپهاست
    اما سوال دوستمون در مورد 7 و 60 بود و چون بسیاری از تواناییها و قابلیتهای 7 در آتلیه بلا استفاده میماند 60 دی پیشنهاد شده تا با تفاوت آن لنز و امکانات دیگر تهیه شود
    اگر بین 7 و مثلا 5dmII بود حتما سخن از کیفیت خروجی خوب و بهتر این دوربین میشد
    Navid7h، Pouria Arshadi و mohsendm تشکر می‌کنند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

سلام دوستان

دوستان عزیز اگر بخواهیم دوربین کانن 7دی رو با نیکون دی 700 مقایسه کنیم و فول فریم بودن نیکون رو هم بحساب نیاریم و فرض کنیم که هر دو در یک رده قرار دارندکدام بدنه فوکس سریع تر و دقیق تر سیلینگ بهتر و نویز کمتر(این یکی رو که فکر کنم بدون برو برگشت نیکون برتره)داره
    و در کل برای کار من کدام بهتر است

نمی دانم چرا نمی توانم یه نیکون دی 300اس فکرکنم با وجود کانن 7دی

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط Herati نمایش پست ها
    سلام دوستان

دوستان عزیز اگر بخواهیم دوربین کانن 7دی رو با نیکون دی 700 مقایسه کنیم و فول فریم بودن نیکون رو هم بحساب نیاریم و فرض کنیم که هر دو در یک رده قرار دارندکدام بدنه فوکس سریع تر و دقیق تر سیلینگ بهتر و نویز کمتر(این یکی رو که فکر کنم بدون برو برگشت نیکون برتره)داره

سلام

جناب هراتی فکر کنم دارید کار رو واسه خودتون سخت و سخت تر میکنید 5D mkII و 7D و D700 و 7D و حالا هم یه نیم نگاه به D300s !!!!! واقعا هیچکدوم از اینها رو نمیشه باهم مقایسه کرد ، بهتر شما اول ببینی فول فریم می خوای یا کراپ دار بعد بشینی تجزیه و تحلیل کنی ....اگر فول فریم می خوای که قطعا باید صبر کنی و ببینی دوربین جدیدی که 2 شرکت ارائه میکنند چیه اما اگر کراپ دار میخوای دی 300 به انتهای راه خودش رسیده و منتظر آپدیت هست اما 7 دی حالا حالا ها جا داره که جایگزینی براش نیاد ...اینها نظر شخصی من هست و میتونه درست هم نباشه !!!!!!
    Herati، -shahram، Walkman و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه qorashi آواتار ها
    تشکر کرده
    824

سلام دوستان

هراتی جان شک نکن و D700 رو بگیر. سیلینگ عالی، سرعت فوکوس بسیار خوب و نویز کم. حتی اگه فرض کنیم آپ دیتش هم همین امروز معرفی بشه تا زمانی که با قیمت معقول به دست کاربرها برسه حداقل 2-1.5 سال زمان می بره. حیف نیست تو این مدت خودت از داشتن یک بدنه عالی محروم کنی؟
    Herati و mohsendm تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    سلام

جناب هراتی فکر کنم دارید کار رو واسه خودتون سخت و سخت تر میکنید 5D mkII و 7D و D700 و 7D و حالا هم یه نیم نگاه به D300s !!!!! واقعا هیچکدوم از اینها رو نمیشه باهم مقایسه کرد ، بهتر شما اول ببینی فول فریم می خوای یا کراپ دار بعد بشینی تجزیه و تحلیل کنی ....اگر فول فریم می خوای که قطعا باید صبر کنی و ببینی دوربین جدیدی که 2 شرکت ارائه میکنند چیه اما اگر کراپ دار میخوای دی 300 به انتهای راه خودش رسیده و منتظر آپدیت هست اما 7 دی حالا حالا ها جا داره که جایگزینی براش نیاد ...اینها نظر شخصی من هست و میتونه درست هم نباشه !!!!!!
    ممنون دوست عزیز
    آخه مگه با دل دیوانه هم میشه صبر کرد
    من باید همین هفته دوربین رو بگیرم چون محرم و عاشورا رو ازدست میدم نیکون دی 300 رو گفتم نمیتونم بهش فکر کنم
    بعدش هم این یک واقعیت که برای شخصی مثل من 3 ملیون تومان پول بسیار زیادی است و خرج کردنش به این سادگی ها هم نیست و بعد از آن خرید لنز های چند ملیون تومان پس به من حق بدهید اگر دقت زیادی میکنم
    و از دوستان و مدیران عزیز پوزش میخواهم برای این همه پست و سوال

لطفا نظرتون رو در مورد دی 700 و 7دی بفرمایید

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

ممنون دوست عزیز
    آخه مگه با دل دیوانه هم میشه صبر کرد
    من باید همین هفته دوربین رو بگیرم چون محرم و عاشورا رو ازدست میدم نیکون دی 300 رو گفتم نمیتونم بهش فکر کنم
    بعدش هم این یک واقعیت که برای شخصی مثل من 3 ملیون تومان پول بسیار زیادی است و خرج کردنش به این سادگی ها هم نیست و بعد از آن خرید لنز های چند ملیون تومان پس به من حق بدهید اگر دقت زیادی میکنم
    و از دوستان و مدیران عزیز پوزش میخواهم برای این همه پست و سوال

لطفا نظرتون رو در مورد دی 700 و 7دی بفرمایید
    با سلام
    گویا در ماه ژانویه 2012 نیکون قراره بدنه های جدیدی معرفی کنه که احتمال زیاد آپگرید شده D700 و D300 باشن!هرچند هنوز معلوم نیست اما با صحبتی که با نماینده شرکت نیکونگرش در نمایشگاه اخیر داشتم بیشترین احتمال رو به D700 و D300 میدادن!
    دقیقاً به همین دلیلی که پول این رده دوربینها کم نیست و پس از خرید هم جای پشیمونی نداره،باید خیلی خیلی وسواس بخرج داد در خرید و بنظرم در این فرصت کم (تا شروع محرم) خریدتون عجله ای میشه!من بودم این محرم رو هم با دوربین فعلی سر میکردم و در زمان مناسب نسبت به خرید اقدام میکردم...
    نظر شخصی من این بود که عرض شد،انشالله که خیر باشه و هر تصمیمی گرفتید منفعتش رو ببرید

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

اگر فول فریم بودن و نویز کمتر دی 700 رو در نظر نگیریم قطعا 7دی!
    رزلوشن بالاتر
    سرعت بالاتر
    پراکنش نقاط فوکوس بهتر
    ویزور100 درصد
    فیلمبرداری عالی
    سیلینگ عالی
    و...
    از برتری های 7دی به این بدنه اس.(برای کسی که اینها براش مهم باشه)
    تعدادی از اون موارد برتری در مورد دی300 هم حاکمه.
    درکنار این بدنه خرید لنزی مثل 22-10 هم هزینه ای برابر با بدنه تنهای دی700 داره هم رنج مورد نظر رو در اختیار دارید.
    Herati، Madjidm، Walkman و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی