صفحه 291 از 1201 نخستنخست ... 191 241 281 287 288 289 290 291 292 293 294 295 301 341 391 791 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,901 تا 2,910 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط AM-128 نمایش پست ها
    اگر اشتباه نكنم سنسور 60Dو600D دقيقا يكي هست واز نظر كيفيت عكس هيچ تفاوتي ندارد.
    البته اگه اشتباه ميكنم دوستان اصلاح كنن.
    از نظر سنسور و پروسسور يكي هستند ولي سرعت دوربين و نورسنجي و نوع و تعداد نقاط فوكوس در دو دوربين متفاوته. به عبارت ديگه اگر با يك لنز و با تنظيمات مشابه و فوكوس دقيق با دو دوربين از يك سوژه مشخص در شرايط نوري يكسان عكس بگيريم كيفيت عكس يكي است ولي در صورتي كه بخواهيم خصوصاً در خيابان و يا طبيعت و در شرايط كنترل نشده عكاسي كنيم كارائي 60D بالتر از600Dاست.
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Wednesday 7 December 2011 در ساعت 13:47
    data، AM-128 و sky_dvb تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا AM-128 آواتار ها
    تشکر کرده
    57

نقل قول نوشته اصلی توسط داريوش چگيني نمایش پست ها
    از نظر سنسور و پروسسور يكي هستند ولي سرعت دوربين و نورسنجي و نوع و تعداد نقاط فوكوس در دو دوربين متفاوته. به عبارت ديگه اگر با يك لنز و با تنظيمات مشابه و فوكوس دقيق با دو دوربين از يك سوژه مشخص در شرايط نوري يكسان عكس بگيريم كيفيت عكس يكي است ولي در صورتي كه بخواهيم خصوصاً در خيابان و يا طبيعت و در شرايط كنترل نشده عكاسي كنيم كارائي 60D بالتر از600Dاست.
    بله فرمايش شما كاملا درست.
    منظور بنده هم فقط سنسور بود.
    sky_dvb تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

با تشکر و سپاس از راهنمایی همه دوستان که ما رو از شک بیرون اوردن و بالاخره انتخاب نهایی من همون Canon EOS 60D شد راستش از همه دوستان چه پنهون که مهم نیستش یکم بالا و پایین هزینش برای این مدل و خوب اینکه از هر یک دونه شات حتی اگر هم کم ازش استفاده کنی ولی با لذت باشه نه با پشیمونی و دلسردی و اینکه ایا کیفی برای این مدل هستش که با لنز در اون قرار بگیره و هر بار لنز رو جدا نکنیم که باعث ورود غبار بشه و ایا فیلتر محافظ لنز لازم هستش یا چیزی که دوستان به نظرشون میرسه برای بدو خرید این محبوب کننی؟

تشکر کرده
    57

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_dvb نمایش پست ها
    با تشکر و سپاس از راهنمایی همه دوستان که ما رو از شک بیرون اوردن و بالاخره انتخاب نهایی من همون Canon EOS 60D شد راستش از همه دوستان چه پنهون که مهم نیستش یکم بالا و پایین هزینش برای این مدل و خوب اینکه از هر یک دونه شات حتی اگر هم کم ازش استفاده کنی ولی با لذت باشه نه با پشیمونی و دلسردی و اینکه ایا کیفی برای این مدل هستش که با لنز در اون قرار بگیره و هر بار لنز رو جدا نکنیم که باعث ورود غبار بشه و ایا فیلتر محافظ لنز لازم هستش یا چیزی که دوستان به نظرشون میرسه برای بدو خرید این محبوب کننی؟
    انتخاب خيلي خوبي كردي.
    كيف هاي زيادي وجود دارد كوله و رودوشي و...(ميتوني از تاپيك مخصوصش استفاده كني)
    براي انتخاب لنز هم بهتره توي تاپيك خودش بپرسي تا دوستان بهتر راهنمايي كنن.
    sky_dvb تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    20782

تبریک می گم. انتخاب عالی کردی . برای کیف من Lowepro Lezo 170AW رو پیشنهاد می کنم. هم کوچک و جمع و جوره هم دوربین که لنز 55-250 روش بسته شده باشه توش به راحتی جا میشه و جا برای دوتا لنز دیگه، شارژر و ... هم داره. برای محافظ لنز هم باید فیلتر UV بگیری. مواظب باش نوع خیلی ارزونش (10-15 هزار تومانی) رو نگیری چون بعداً در کیفیت عکسهات تاثیر میگذاره. مارک Hama آلمانی یا Kenko ژاپنی خوبه ودر رنج قیمت 20-30 هزار تومانه. سیگما هم خوبه و لی گرونتره و شاید نیارزه. خود لنز هم که بستگی به نیازت داره. لنز کیت روی دوربین( 18-135) رو من نگرفتم. به جاش یه 18-55 خریدم و بعداً یک 55-250 هم اضافه کردم که قیمت دوتائیشون روی هم رفته (380 هزار تومان)کمتر از 18-135 (450 هزار تومان) هست. البته اگه می تونی حدود 900 هزار تومان هزینه کنی 15-85 لنز فوق العاده خوبیه.
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Thursday 8 December 2011 در ساعت 09:16

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

انشاالله مبارک باشه و عکسهای خوبی باهاش بگیری حدس میزدم انتخاب شما همین 60D باشد چون به عقیده من اگر کسی دنبال عکاسی حرفه ای باشه و هزینه خرید دوربین های با رنج بالا رو داشته باشه و این کارو نکنه باید به عقلش شک کرد چون واقعاً حیف که پول داشته باشید و دوربین بهتر تهیه نکنی
    شاد باشید و سربلند
    sky_dvb تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

نقل قول نوشته اصلی توسط داریوش چگینی نمایش پست ها
    تبریک می گم. انتخاب عالی کردی . برای کیف من Lowepro Lezo 170AW رو پیشنهاد می کنم. هم کوچک و جمع و جوره هم دوربین که لنز 55-250 روش بسته شده باشه توش به راحتی جا میشه و جا برای دوتا لنز دیگه، شارژر و ... هم داره. برای محافظ لنز هم باید فیلتر UV بگیری. مواظب باش نوع خیلی ارزونش (10-15 هزار تومانی) رو نگیری چون بعداً در کیفیت عکسهات تاثیر میگذاره. مارک Hama آلمانی یا Kenko ژاپنی خوبه ودر رنج قیمت 20-30 هزار تومانه. سیگما هم خوبه و لی گرونتره و شاید نیارزه. خود لنز هم که بستگی به نیازت داره. لنز کیت روی دوربین( 18-135) رو من نگرفتم. به جاش یه 18-55 خریدم و بعداً یک 55-250 هم اضافه کردم که قیمت دوتائیشون روی هم رفته (380 هزار تومان)کمتر از 18-135 (450 هزار تومان) هست. البته اگه می تونی حدود 900 هزار تومان هزینه کنی 15-85 لنز فوق العاده خوبیه.
    تشکر خود فروشگاه نداشتش جایی سراغ دارین؟
    و برای خرید جمهوری بهتره یا ناصر خسرو اخه جمهوری یکم فانتزی کارن و بخاطر همین بالاتر میگن الان از ناصر خسرو قیمت گرفتم با ایده ال و 18-55 زاپنی میگفتش 1350 همینه حدوده؟ یا دوستان نظر بهتری دارن؟
    ویرایش توسط sky_dvb : Thursday 8 December 2011 در ساعت 12:28

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

درود

چند ماه پیش یکی از دوستان یک دوربین SX30 کنون خرید و داد من چنتا عکس باهاش گرفتم. ولی کیفیت عکسش کمی از دوربینهای کمپکت بالاتر بود. ولی خب خیلی کار راه انداز هستن این دوربینها و تقریبا در هر شرایتی میشه ازش استفاده کرد.
    اگه دنبال کیفیت باشی فقط یک گزینه هست که همون SLR خودمونه.

تشکر کرده
    57

و برای خرید جمهوری بهتره یا ناصر خسرو اخه جمهوری یکم فانتزی کارن و بخاطر همین بالاتر میگن الان از ناصر خسرو قیمت گرفتم با ایده ال و 18-55 زاپنی میگفتش 1350 همینه حدوده؟ یا دوستان نظر بهتری دارن؟
    براي خريد از ناصر خسرو بايد خيلي حواستون جمع باشه .سعي كنيد اصلا هيچ لوازمي حتي رم رو همراه با دوربين نخريد.چون به احتمال زياد تقلبيه يا اگر هم اصل باشه با قيمت بالاتري ميفروشند.
    موفق باشيد.

تشکر کرده
    20782

برای کیف از نمایندگیش بگیر: یک نمیایندگی در مرکز کامپیوتر پایتخته یکی در خیابان بهار (میران هفت تیر 100 - 200 متر داخل بهار سمت چپ).
    برای دوربین و لنز حتماً از مغازه ای بگیر که نمایندگی رسمی ایده آل باشه (هم روی سردر مغازه آرم ایده آل داشته باشه هم داخل مغازه برگه نمایندگی را به صورت قاب شده داشته باشه). قیمت ها هم در جمهوری و پایتخت تقریباً مثل همه (البته باید خوب بگردی چون در حد 50-100 هزار تومان اختلاف دارند) از ناصرخسرو من هیچ وقت چیزی نخریدم (نتونستم اعتماد کنم).
    sky_dvb تشکر می‌کند.