صفحه 374 از 1201 نخستنخست ... 274 324 364 370 371 372 373 374 375 376 377 378 384 424 474 874 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,731 تا 3,740 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه MSRS آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط Mj_g4 نمایش پست ها
    تازه دارم شروع میکنم چه لنزی بگیرم؟

منم با خرید لنز 85-15 موافقم.
    لنز شارپ و با کیفیتیه. از نظر ساخت هم کیفیت خوبی داره. برای کار شما هم (پرتره) رنج معقولی داره (24-136 برای کراپدارها)
    با توجه به این که میخواهید شروع به کار بکنید، ممکن است بعداً به شاخه های دیگر هم علاقه مند شوید و بخواهید در زمینه های دیگر هم فعالیت کیند. این لنز یک لنز Walk Around است و هم واید خیلی خوبی دارد و هم تله مناسب. و مهمتر آنکه در این رنج کیفیت خوبی هم دارد.
    در کل لنزی ست که به این راحتی ها از روی دوربین بازش نمیکنید.
    جهت اطلاع قیمتش هم حدود 1.400 باید باشه.
    47amir تشکر می‌کند.
    بااحترام-صادق
    عَظُمَ الْخَالِقُ فِی أَنْفُسِهِمْ فَصَغُرَ مَادُونَهُ فِی أَعْیُنِهِمْ
    خدا در جانشان بزرگ است. پس غیر در نگاهشان کوچک

كاربر همراه 47amir آواتار ها
    تشکر کرده
    2280

نقل قول نوشته اصلی توسط Mj_g4 نمایش پست ها
    تازه دارم شروع میکنم چه لنزی بگیرم؟
    تا وقتی شما بوجه تعیین نکنید من نمی تونم چیزی بگم!
    مثلا اگه به قیمت کاری نداشته باشیم من میگم برای پرتره Canon EF 85mm f/1.2 L II USM Lens را بگیرید (ناقابل 2000$)
    امیر دانش
    http://www.amirdanesh.com

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    79

بنده هم یه سوال دارم در رابطه با این لنز
    خرید این لنز به صرفه تره یا 18-135 اس تی ام؟و سرعت فوکوس این لنز(15-85)برای کار فیلمبرداری چطوره؟

كاربر همراه 47amir آواتار ها
    تشکر کرده
    2280

نقل قول نوشته اصلی توسط Ph.Sepehr نمایش پست ها
    خرید این لنز به صرفه تره یا 18-135 اس تی ام؟و سرعت فوکوس این لنز(15-85)برای کار فیلمبرداری چطوره؟
    لنز بسیار خوبیست از همه لحاظ نسبت به 18-135 ارجحیت دارد. برای فیلم برداری کسایی که تجربه داشتن باید بگن.
    Ph.Sepehr تشکر می‌کند.
    امیر دانش
    http://www.amirdanesh.com

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط Ph.Sepehr نمایش پست ها
    در مورد 18-135 STMهنوز Review منتشر نشده و در سایت The Digital Pictute نتایج تست ISO این لنز را گذاشته بودند که اگر درست باشد شارپنس آن در حد 15-85 و شاید هم بهتر است و اگر درست باشد لنز بسیار مناسبی خواهد بود.
    سرعت فوکوس 18-138 STM برای فیلمبرداری عالی است ولی به شرطی که با دوربینی با قابلیت فوکوس ممتد و مهمتر از آن با سنسور هیبرید-مانند 650D- استفاده شود در غیر این صورت فرقی با 15-85 ندارد.
    در دوربین هائی مانند 60D و 600D اصولاً بایستی قید اتوفوکوس در حین فیلمبرداری را زده و به صورت دستی فوکوس کرد.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    79

مرسی از پاسختون جناب چگینی،اتفاقا قصد خرید دوربین 650 دی رو هم دارم،خیلی دوربین خوبیه به نظرم و برای بنده بسیار مناسب،چون اولین اس ال آری هست که میخوام بخرم.
    در رابطه با 18-135 حقیقتا خودم این لنز رو بیشتر از 15-85 دوست دارم رنج جالبی داره و با توجه به تصاویری که تا الان ازش دیدم فکر نمیکنم عملکرد بدی داشته باشه و نیازهای بنده رو برطرف میکنه،بهتره پولی که میخوام برای 15-85 بدم باهاش 18-135 بخرم و نگهش دارم تا روش بیاد و بتونم 70-200 اف 2.8 با کانورتر های 1.4 و 2 بخرم که البته از کانادا میارن برام
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

كاربر همراه reza-ngg آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

در رابطه با 18-135 حقیقتا خودم این لنز رو بیشتر از 15-85 دوست دارم رنج جالبی داره و با توجه به تصاویری که تا الان ازش دیدم فکر نمیکنم عملکرد بدی داشته باشه و نیازهای بنده رو برطرف میکنه،بهتره پولی که میخوام برای 15-85 بدم باهاش 18-135 بخرم و نگهش دارم تا روش بیاد و بتونم 70-200 اف 2.8 با کانورتر های 1.4 و 2 بخرم که البته از کانادا میارن برام
    زیاد به سمپل های اینترنتی اعتماد نکنید.من این لنز رو داشتم اصلا راضی نبودم ازش به قول یکی از دوستان فروم این لنز مثل همون 18-55 می‌مونه که رنجش زیاد شده باشه.به نظر من اگه نمیخواید هزینه کنید با همون 18-55 سر کنید تا بعدا با آگاهی کامل یه لنز بهتر بخرید.
    Ph.Sepehr تشکر می‌کند.
    رضا آدینه

كاربر همراه
    تشکر کرده
    129

سلام
    من hs20 دارم
    الان میخوام یه دوربین حرفه ای بگیرم!

الان چون یکم مشکل مالی هم دارم میخوام یه دوربین دست دوم تمیز گیر بیارم!
    و قیمت هم حدوداً تا 600 تومن!
    به نظرتون چی بگیرم خوبه؟
    و مثلا بگید اگر 100 تومن بذاری روی پولت و این مدل گیرت بیاد به این دلیل به صرفه تره!
    من اگه به صرفه باشه حاضرم یکم بیشتر صبر کنم و بعد که پولم بیشتر شد بخرم!
    ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

سلام به همگی :)

بعد از اینکه من با راهنمایی شما دوستان ، دوربین کنون 600 دی رو خریدم ، حالا یکی از دوستانم ، میخواد یک دوربین دیجیتال بخره که نیازش به دوربین هم عین خودمه ، ینی بخاطر رشتمون ( شهرسازی ) و علاقه ش به عکاسی مایله یه دوربین دیجیتال داشته باشه ، منتها در حد کمتر از یک میلیون تومن میتونه هزینه کنه .
    مهمترین معیاراش برای انتخاب دوربین هم لنز قوی و کیفیت خوب عکاسی و فیلمبرداری هستش.
    ضمن اینکه من بهش میگم عکس هایی که ما برای کارمون و رشتمون لازم داریم بگیریم خیلی به دوربیین های حرفه ای خفن و ... احتیاج نداره بنظرم . ینی من خودم 600 دی رو گرفتم ، اما بیشتر بخاطر این بود که پولم اضافی اومده بود :دی منظورم اینه که بودجه ش رو داشتم ، وگرنه لزومی نداشت اونقد حرفه ای بگیرم!
    .
    حالا با توجه به این موارد ، بنظر شما چه دوربینی بخره بهتره ؟ بعید می دونم با توجه به بودجه ش از دوربین های DSLR بتونه بخره .

ممنون
    ویرایش توسط Urbanist : Saturday 8 September 2012 در ساعت 19:05

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط Urbanist نمایش پست ها
    سلام به همگی :)

بعد از اینکه من با راهنمایی شما دوستان ، دوربین کنون 600 دی رو خریدم ، حالا یکی از دوستانم ، میخواد یک دوربین دیجیتال بخره که نیازش به دوربین هم عین خودمه ، ینی بخاطر رشتمون ( شهرسازی ) و علاقه ش به عکاسی مایله یه دوربین دیجیتال داشته باشه ، منتها در حد کمتر از یک میلیون تومن میتونه هزینه کنه .
    مهمترین معیاراش برای انتخاب دوربین هم لنز قوی و کیفیت خوب عکاسی و فیلمبرداری هستش.
    ضمن اینکه من بهش میگم عکس هایی که ما برای کارمون و رشتمون لازم داریم بگیریم خیلی به لنزهای واید و ... احتیاج نداره بنظرم .
    .
    حالا با توجه به این موارد ، بنظر شما چه دوربینی بخره بهتره ؟ بعید می دونم با توجه به بودجه ش از دوربین های DSLR بتونه بخره .

ممنون
    دوست شما سه راه دارند:

1- خرید یک دوربین SLR دسته دوم از سری XXX کانن و یا سری اینتری لول نیکون مانند D3000 ، D5000 ، D3100 و ...

2- خرید دوربین SLR Like : چون لومیکس FZ150 و یا فوجی HS20یا S200 EXR که در اون صورت بهتره در تاپیک زیر سوال کنید :

راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

3 - خرید دوربین های کامپکت high end چون فوجی x10 ، کانن G12

Canon PowerShot G12

Fujifilm FinePix X10

(البته X10 رو هم باید دست دوم تهیه کنند ، چون نوی آن بالای 1200 قیمت دارد. )
    shahbazi، R4miN و Urbanist تشکر می‌کنند.