صفحه 425 از 1201 نخستنخست ... 325 375 415 421 422 423 424 425 426 427 428 429 435 475 525 925 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,241 تا 4,250 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام
    چندتا سوال دارم چون خیلی وارد نیستم

با قیمت حدود 2 میلیون چه دوربینی بگیرم؟
    بین nikon d5100 ,d3200 ,d3100 کدوم بهتره و چه قیمتی دارن?

چه لوازم جانبی لازمه که بگیرم؟
    قیمت فلش هایی که از دوربین جدا هستند نمی دونم چشم الکترونیکی یا بلوتوثی ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    48

نقل قول نوشته اصلی توسط sroubali نمایش پست ها
    سلام
    چندتا سوال دارم چون خیلی وارد نیستم

با قیمت حدود 2 میلیون چه دوربینی بگیرم؟
    بین nikon d5100 ,d3200 ,d3100 کدوم بهتره و چه قیمتی دارن?

چه لوازم جانبی لازمه که بگیرم؟
    قیمت فلش هایی که از دوربین جدا هستند نمی دونم چشم الکترونیکی یا بلوتوثی ؟
    اين سوال رو چند جا پرسيدي.يكيش كافي بود.
    جوابش برميگرده به نيازت و نوع عكاسيت.اين سه تا دوربين كه اسم بردي همگي گراپدار هستن و از نظر سنسور فرقي زيادي ندارن.از نظر يه سري امكانات و بعضا سرعت شاتر .
    در مورد لوازم جانبي هم كه باز بايد ببيني ميخوايي چيكار كني؟الان بهت بگن بيا برو سه پايه خوب بخر ممكنه كارت مثلا خيابوني و مستند باشه كه به دردت نخوره بگن برو فلاش بخر بازم ممكنه مثلا حيات وحش بخوايي بگيري بدردت نخوره. بگن بيا برو نور خوب بخر باز ممكنه اصلا كارت آتليه و پرتره نباشه پس اول همه چيز رو مطالعه كن و با توجه به هدفت بپرس.
    ویرایش توسط mm.t : Sunday 9 December 2012 در ساعت 15:56

كاربر همراه s.m.hosaini آواتار ها
    تشکر کرده
    896

نقل قول نوشته اصلی توسط shila نمایش پست ها
    با سلام وخسته نباشید من می خوام دوربین بخرم که:
    1 در اتاق 12 متری ام یک استودیوی کوچک راه اندازی کنم وکسب تجربه کنم
    2 کلا برای همه چی 5 م دارم
    3 گرافیک خوندم عکاسی رو خیلی دوست داشته ودارم از لحاظ هنری درک وخلاقیت این هنر (عکاسی) در جایگاه خوبی هستم یعنی دوربین خیلی معمولی داشتم وفکر کنم عکس های خوبی هم گرفتم
    4 ولی از لحاظ فنی خیلی متوسطم با اینکه در فنی وحرفه ای کلاس رفتم ولی خوب فراموش شده ومیخوام دوباره یاد بگیرم تا همه فن حریف بشم تا کسب درآمد کنم
    5 بین 550 دی کنون و 60 دی کنون موندم کدوم رو انتخاب کنم
    6 چه لنزی برای هر کدوم از این مدلها نتیجه بهتری داره وچه لوازم جانبی دیگه باید تهیه کنم با توجه به دوربینی که می خوام بخرم
    7پیشاپیش از توجه تون ممنونم
    برای استودیو بک لنز 50m f1.8 کفایت میکنه

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط حسینی نمایش پست ها
    عجب!

پس آقاي حسيني اگر اينطوره ما هم بريم يك استوديو داير كنيم.
    m.daneshpayeh، masoudrejae، Elend و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

نقل قول نوشته اصلی توسط حسینی نمایش پست ها
    masoudrejae، KHAKSAR، alir. و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

دوستان بهتون پیشنهاد میکنم حتما و حتما به نیاز هاتون توجه کنید، اول ببینید چه عکاسی میخواید انجام بدبد و بعد برید سراغ انتخاب دوربین و سایر تجهیزات چون من خودم این اشتباه زیاد مرتکب شدم، آخریش همین چند روز پیش بود، که بخاطر امکانات بیشتر چیزیو خریدم که الان میبینم زیاد به کارم نمیاد و اون کالای ساده تر خیلیبرام میتونس مفیدتر باشه... شرکت ها و برند های مختلف حس رقابتی تو آدم ایجاد میکنن که آدم به جزئیاتی اهمیت میده که شاید چندان اهمیتی نداشته باشه به خصوص برای کار شما، مثلا کسی که کار استدیو میکنه 8 فریم بر ثانیه به چه کارش میاد؟؟پس اول زمینه ی کاریتون حتما انتخاب کنید. من دوستی دارم که برای یک نشریه خارجی کار میکنه و مثلا برای عکاسی توی زلزله ی ترکیه فقط یه جی 12 با خودش برده بود...
    shila و ribaxer تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    بنده به دلیل حجم زیاد مطالب کمی سر در گم شدم و نمیتوانم برای خرید دوربین تصمیم بگیرم..... به هر حال از اساتید محترم سوال داشتم حدودا 3 میلیون پول دارم و میخواهم برای خرید یک دوربین حرفه ایی هزینه کنم
    معمولا عکس برداری از مناظر در زاویه های مختلف و عکسهای خاص خانوادگی با لوکیشنهای مختلف مد نظرم است ممنونم میشوم بنده را برای خرید یک دوربین مناسب راهنمایی بفرمایید
    با تشکر فراوان

كاربر همراه alir. آواتار ها
    تشکر کرده
    627

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman7 نمایش پست ها
    با سلام
    ..... حدودا 3 میلیون پول دارم و میخواهم برای خرید یک دوربین حرفه ایی هزینه کنم
    ....
    حرفه ای؟ منظورتون دوربین DSLR هست ؟
    morteza khademy تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    48

با سلام
    بنده به دلیل حجم زیاد مطالب کمی سر در گم شدم و نمیتوانم برای خرید دوربین تصمیم بگیرم..... به هر حال از اساتید محترم سوال داشتم حدودا 3 میلیون پول دارم و میخواهم برای خرید یک دوربین حرفه ایی هزینه کنم
    معمولا عکس برداری از مناظر در زاویه های مختلف و عکسهای خاص خانوادگی با لوکیشنهای مختلف مد نظرم است ممنونم میشوم بنده را برای خرید یک دوربین مناسب راهنمایی بفرمایید
    با تشکر فراوان
    درود
    البته منظورتان را واضح ننوشته ايد كه اين مقدار را ميخواهيد فقط جهت خريد دوربين هزينه كنيد يا دوربين و لنز؟
    اما به عرض ميرسانم كه بادي بقول خودتان حرفه اي( اس ال آر) خوب با اين بودجه 7 دي كانون پيشنهاد ميگردد اما چنانچه هر دو مد نظر است بادي 550 دي كانون به همراه يك لنز همه كاره 15-85 كه هم وايد خوبي دارد(منظره و طبيعت) و تله مناسب براي پرتره هاي خانوادگي علاوه براينكه كيفيت به لحاظ اوپتيك،شارپنس، خطاهاي CA , وينيت(بقول دوستان ويگنيت) و بشكه اي (barrel)خوبي دارد و با لنزهاي سري ال كانون نيز رقابت ميكند در بازار كننوني فكر ميكنم ميتوانيد با اين بودجه تهيه كنيد.
    علاوه بر موارد فوق الذكر در برند نيكون نيز مواردي وجود دارد كه البته فرقي زيادي با اين دو مدل ندارند و فقط بستگي به تعصب برندي و يا جمع دوستاني دارد كه بتوانيد از لنزهاي آنها استفاده كنيد.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

با سلام
    با تشکر فراوان
    گرچه فکر میکنم کامپکتهای با کیفیت یا حتی بدون آینه ها جوابگوی شما باشند با توجه به اونچه که نوشتید اما پیشنهاد من بدنه هایی مثل 650دی کنون،دی5100 نیکون یا 600دی کنون است.برای لنز هم به نظر من لنز کیت تا 6ماه یدست کم جوابگو است ولی اگر لنزهای بلندتر مد نظرتون باشه در کنون135-18 و در نیکون 105-18 توصیه میشه.
    persian.boy، morteza khademy، hkhaghani و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی