صفحه 325 از 1201 نخستنخست ... 225 275 315 321 322 323 324 325 326 327 328 329 335 375 425 825 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,241 تا 3,250 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه mohsenbgh آواتار ها
    تشکر کرده
    1694

سلام خدمت اساتید محترم.من با بودجه ای برابر 1.5 میخوام یه dslr بخرم که بیشتر هدفم عکاسی طبیعته.گزینه مورد نظر خودم 550d با یه لنز 200-55 هست(در صورت رسیدن بودجه).لطفا راهنماییم کنین.با تشکر فراوان

كاربر همراه iman_n21 آواتار ها
    تشکر کرده
    117

دیروز برای اینکه بدونیم یه دوربین چند شات زده چند روش معرفی شد
    حالا، کسی راهی برای اینکه بدونیم با یه لنز چند شات گرفته شده وجود داره ؟

كاربر همراه iman_n21 آواتار ها
    تشکر کرده
    117

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenbgh نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید محترم.من با بودجه ای برابر 1.5 میخوام یه dslr بخرم که بیشتر هدفم عکاسی طبیعته.گزینه مورد نظر خودم 550d با یه لنز 200-55 هست(در صورت رسیدن بودجه).لطفا راهنماییم کنین.با تشکر فراوان
    منظورتون از طبیعت چیه ؟
    ماکرو یا منظره
    به نظر نمیرسه این بازه لنز برای منظره مناسب باشه

كاربر آشنا 5131 آواتار ها
    تشکر کرده
    635

Red face با چهار ملیون تومان چی بگیرم بهتره؟

لطفا راهنمائی کنید با چهار ملیون تومان چه دوربین و لنزی بگیرم ؟
    بنده حقیر حسین صمدی عکاسی را از سال1376 شروع کرده ‏و تصویر برداری را در سینمای جوان وفنون عکاسی را دانشکده خبر بصورت آزاد فرا گرفتم . ‏ هم اکنون مشغول عکاسی آتلیه و پرتره و پرسنلی وگاهی اوقات صنعتی در مغازه ام هستم . کلکسیون دوربینهای آنالوگی که باهاشون کار میکردم هنوز دارم .
    خجالت داره اگه بگم با دوربین sony R1 تمام عکس هام رو تهیه میکنم شاید بخندید اما خیلی ازش راضی ام جدیدا رو عکس های 360-180 کار میکنم اما دیگه واقعا جواب عکس های دلخواه من رو نمیده Rawعکاسی میکنم . دوربین ام همیشه رو تنظیمات دستی هست کمتر اتفاق میافته رو حالت اتومات عکس بگیرم اکثرا برای نورهای کم مشکل دارم از لرزش گیر دوربین ام خیلی حال میکنم در حال دویدن باهاش عکس بگیری چنان فریز میکنه که انگار رو سه پایه عکس گرفتی . یه دوربین لنگه خودش رو پارسال خریدم هر دوتا رو کنار هم روی سه پایه کوبل کردم با دو دست تو یک لحظه شاتر میزدم عکس های استریوسکوپی و آناگلیف میگرفتم یه زمانی سعی کردم کنترل از راه دور براش بسازم جواب نداد. یه مشتری پیداشد به قیمت مناسبی یکی شون رو فروختم.
    از عکاسی عروسی خوشم نمیاد هرچند پول توش هست. پرتره هام رو با سه فلاش جی تی ال 250 ژول کار میکنم سرعت سینک دوربین ام تا 320 جواب میده. کمی از نورپردازی و سبک و سیاق اش میدونم بعضی از کارهام رو سایز بزرگ 100 در 70 رو شاسی میزنم از HDR گرفته تا پنینگ و تون مپینگ و غیره رو تجربه کرده ام . نویز بالای ایزو 400 اذیت ام میکنه . بعد از کلی پس انداز با گران شدن قیمت های دوربین طی یکسال و اندی اخیر هاج و واج موندم که چه دوربینی بخرم .
    به هر حال ببخشید . لطفا با اطلاعات کم من در مورد گستردگی دوربین ها بگین چی بگیرم با چهار ملیون تومان چی میتونم بگیرم؟.
    ارادتمند .

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط 5131 نمایش پست ها
    بنده حقیر حسین صمدی عکاسی را از سال1376 شروع کرده ‏و تصویر برداری را در سینمای جوان وفنون عکاسی را دانشکده خبر بصورت آزاد فرا گرفتم . ‏ هم اکنون مشغول عکاسی آتلیه و پرتره و پرسنلی وگاهی اوقات صنعتی در مغازه ام هستم . کلکسیون دوربینهای آنالوگی که باهاشون کار میکردم هنوز دارم .
    خجالت داره اگه بگم با دوربین sony R1 تمام عکس هام رو تهیه میکنم شاید بخندید اما خیلی ازش راضی ام جدیدا رو عکس های 360-180 کار میکنم اما دیگه واقعا جواب عکس های دلخواه من رو نمیده Rawعکاسی میکنم . دوربین ام همیشه رو تنظیمات دستی هست کمتر اتفاق میافته رو حالت اتومات عکس بگیرم اکثرا برای نورهای کم مشکل دارم از لرزش گیر دوربین ام خیلی حال میکنم در حال دویدن باهاش عکس بگیری چنان فریز میکنه که انگار رو سه پایه عکس گرفتی . یه دوربین لنگه خودش رو پارسال خریدم هر دوتا رو کنار هم روی سه پایه کوبل کردم با دو دست تو یک لحظه شاتر میزدم عکس های استریوسکوپی و آناگلیف میگرفتم یه زمانی سعی کردم کنترل از راه دور براش بسازم جواب نداد. یه مشتری پیداشد به قیمت مناسبی یکی شون رو فروختم.
    از عکاسی عروسی خوشم نمیاد هرچند پول توش هست. پرتره هام رو با سه فلاش جی تی ال 250 ژول کار میکنم سرعت سینک دوربین ام تا 320 جواب میده. کمی از نورپردازی و سبک و سیاق اش میدونم بعضی از کارهام رو سایز بزرگ 100 در 70 رو شاسی میزنم از HDR گرفته تا پنینگ و تون مپینگ و غیره رو تجربه کرده ام . نویز بالای ایزو 400 اذیت ام میکنه . بعد از کلی پس انداز با گران شدن قیمت های دوربین طی یکسال و اندی اخیر هاج و واج موندم که چه دوربینی بخرم .
    به هر حال ببخشید . لطفا با اطلاعات کم من در مورد گستردگی دوربین ها بگین چی بگیرم با چهار ملیون تومان چی میتونم بگیرم؟.
    ارادتمند .
    جناب صمدي عزيز
    من پيشنهادم را در آدرس زير تقديم كردم:
    راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like
    ارادتمند
    5131 تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenbgh نمایش پست ها
    سلام
    به نظر لنز 55-250 براي عكاسي منظره و طبيعت چندان مناسب نباشد. لنز كيت 18-55 براي اين كار مناسبتر است.
    ارادتمند
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Monday 7 May 2012 در ساعت 10:53

كاربر همراه qorashi آواتار ها
    تشکر کرده
    824

نقل قول نوشته اصلی توسط 5131 نمایش پست ها
    ارادتمند .
    پیشنهاد من برای شما نیکون D7000 هست که فکر می کنم با لنز کیت در حدود 3 بتونید این روزها در تهران تهیه کنید.
    شاد باشید
    5131 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام خدمت دوستان
    میخواستم نظرتونو راجب خرید دوربین سونی a55 همراه لنز 18_250 برای یک کابر عادی بدونم

كاربر همراه mohsenbgh آواتار ها
    تشکر کرده
    1694

ببخشید که منظورمو دقیق نگفتم.بیشتر علاقه به عکاسی از پرنده ها و حیوانات طبیعت اطراف خودم دارم.یه دوربین سوپرزوم دارم که به جز زومش هیچ ارزش دیگه ای نداره و کیفیت عکسهاش خیلی پایینه.من کارمند منابع طبیعی هستم و میخوام از حیوانات بومی منطقه عکس بگیریم.با این اوصاف آیا 250-55 با 550d به درد کارم میخوره یا گزینه های بهتری واسم هستن.با تشکر

كاربر جديد Alex Ramzi آواتار ها
    تشکر کرده
    109

پیش فرض انتخاب بین دوربین نیکون d3100 و D5100

دوستان عزیز سلام و پیشاپیش ممنون بابت جوابی که به سوالم میدین
    قصد خرید دوربین slr رو دارم . بودجه ام 1میلیون و 600 هست. به چند دلیل بین این دو دوربین موندم.
    اول اینکه امکانات بالاتر دوربین d5100 از جمله محدوده دینامیکی بالاتر و حساسیت بیشتر و یا سنسور قوی تر(مشابه دی 7000 اگه اشتباه نکنم) و صد البته کیفیت صفحه نمایش بسیار بالاتر ( حداقل روی کاغذ!!) و چرخان بودن صفحه نمایش که این دو مورد آخر برام اهمیت داره و میترسم بابت کیفیت رنگ پایین دوربین دی 3100 دچار قضاوت اشتباه موقع بررسی عکس هام بشم.
    از طرفی چون عکاسی طبیعت و معماری ها رو دوست دارم میگم اگه این تفاوت هایی که عرض کردم چندان بزرگ نباشه میتونم d3100 رو بگیرم و با مابقی پولم روی لنز سرمایه گزاری کنم.
    چند ماهه که دو دلم کدوم یکی از اینا واقعا بهتره و ارزش خرید توی این کلاس با کدوم مدله. ممنون میشم کمکم کنید