صفحه 642 از 1201 نخستنخست ... 142 542 592 632 638 639 640 641 642 643 644 645 646 652 692 742 1142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 6,411 تا 6,420 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط bxtt69 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توضیحاتی که دادی فقط این که این دو در یک رده نیستن یعنی چی تو پایتخت هم به من این رو گفتن یعنی ۵۳۰۰ سر تره یا ۶۰دی یا ۵۳۰۰ اماتوری هست و ۶۰دی نیمه حرفه ای یا این که کیفت عکس ها در یک رده نیست
    من تو قسمت نویز عکس ها هر دو رو مقایسه کردم تغریبا تو یک رده هستند حتی ۵۳۰۰ بلکن بهتر
    من منظور شما رو از این که تو یک رده نیستن نمی فهمم
    من دونبال یه دوربین خیلی خوب هستم تا حداکثر ۳ ملیون میگم سه تومن حالا ۳۰۵۰ هم شد اشکال نداره اما خوب نمی خوام بیشتر بشه تا حداکثر ۳ ملیون خیلی بهتره
    به طور خلاصه باید عرض کنم دوربین های DSLR هم در بین خود رده بندی خاصی دارند. Entry-Level ها یا دوربین های سطح مبتدی، Mid-Range ها یا رده متوسط و Professional یا حرفه ای (تر) ها.
    کانن DSLR های سطح مبتدی خود را به صورت XXXD، رده متوسط را به صورت XXD و رده حرفه ای را به صورت XD نامگذاری می کند.
    نیکون هم برای خود قواعدی دارد که دوستان نیکونی واقف ترند.
    60D و D7000 در زمره DSLR های رده متوسط (میانی) کانن و نیکون جای می گیرند که تقریبا رقیب مستقیم یکدیگر محسوب می شوند.
    اما D5300 در رده Entry-Level دوربین های نیکون جای دارد.
    توجه به این نکته ضروری است که با پیشرفت های صورت گرفته در Entry-Level های جدید، ممکن است این دوربین ها گاها با Prosumer های قدیمی تر هم رقابت کنند. اما به لحاظ منطقی مقایسه دو دوربین از دو رده مختلف صحیح نیست.
    کوروش تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    252

دوستان سلام
    تاچ اسکرین تو 70 دی چقدر براتون کاربرد داشته؟ اونهایی که با فول فریم کار کردن یه دوربین فول فریم چقدر متفاوت تر از کراپداره؟ ممنون میشم اینارو بهم بگد چون بین 6 دی و 70 دی موندم

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_el نمایش پست ها
    دوستان سلام
    تاچ اسکرین تو 70 دی چقدر براتون کاربرد داشته؟ اونهایی که با فول فریم کار کردن یه دوربین فول فریم چقدر متفاوت تر از کراپداره؟ ممنون میشم اینارو بهم بگد چون بین 6 دی و 70 دی موندم
    سلام
    اینکه چقدر تفاوت دارند بیشتر به این مربوط میشود که چه کاری با دوربین قرار هست انجام دهید.بحث هزینه ها را هم باید در نظر بگیرید. علاوه بر قیمت دوربین،لنزهای دوربینها فول فریم معمولا قیمتهای بالاتری دارند.
    استفاده از تاچ اسکرین هم باعث میشود کمی سرعت کار با دوربین بالا برود و استهلاک و رفتن رنگ دکمه های دوربین هم کمتر شود.
    Soheil Qoddusi، SHOK53 و sina_el تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    252

عکاسی نجومی

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

چون بین 6 دی و 70 دی موندم
    سلام.من به شما قویا 70دی را پیشنهاد میکنم.قصد جسارت ندارم اما وقتی کسی از بهترین کراپدار حال حاضر با سیستم فوکوس قوی و امکانات جانبی فراوان و لنزهای سبک و ارزان کراپدار خصوصا STM ها میگزرد و پایین ترین رده فول فریم ها را انتخاب میکند حتما نیازش را میداند و می شناسد.

عکاسی نجومی هم حالت های مختلفی دارد.deep sky؟star trails؟...
    lamagra، SHOK53 و sina_el تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    252

عاشق این نوع پاسخ دادنهام... دمتون گرم... من میخوام عکاسی نجومی کار کنم... البته عکسهای دیگه هم حتما خواهم گرفت... تازه کلاس عکاسی مقدماتی همین سایت رو دارم میرم... لنز ندارم میخوام بخرم تازه... میخوام عکسهام باکیفیت باشن... اپتیک نجومی دارم و خوبشم دارم... ممنون از پاسخهای محکمتون

تشکر کرده
    13645

عکاسی نجومی

همانطور که سهیل گفت 70دی دوربین بسیار خوبی است ولی برای عکاسی نجومی 6دی مناسب تر است.
    امکانات خاص این دوربین مثل وایرلس و جی پی اس در عکاسی نجومی کاربردی هستند.
    البته قیمت لنزها را در انتخاب هم در نظر بگیرید.(مثل تفاوت قیمت توکینا 11-16 و 16-35 ورژن دو کنون که هر دو یک کادر رو روی فول فریم و کراپ با بازترین دیافراگم 2.8 به شما ارائه میکنند.)
    lamagra، Soheil Qoddusi و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    252

قیمت گرفتم بادی 70 دی رو در حد بنز چونه زدن 2800 جمهوری ... یه لنز 50 با 1.8 340 میشه 3200 اینا میشد کلش... خوب بود؟ میترسم راضیم نکنه عکسها و فیلمهاش

تشکر کرده
    13645

قیمت گرفتم بادی 70 دی رو در حد بنز چونه زدن 2800 جمهوری ... یه لنز 50 با 1.8 340 میشه 3200 اینا میشد کلش... خوب بود؟ میترسم راضیم نکنه عکسها و فیلمهاش
    در اینکه 70 دی دوربین خیلی خوبی هست شکی نیست (از نظر من)
    ولی از هر ابزار اندازه سطح و قیمت خودش باید توقع داشته باشید.استفاده درست از ابزار و شناخت و آشنایی درست عکاس نسبت به ابزار هم در دستیابی به خروجی بهتر نقش بسیار مهمی دارد.

در مورد راهنمایی برای خرید لنز و لنزهای مناسب عکاسی نجومی هم تاپیکهای مربوط وجود دارد و در صورت نیاز میتوانید از آنها استفاده کنید.
    lamagra و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    252

اینکه فرمودید
    در اینکه 70 دی دوربین خیلی خوبی هست شکی نیست (از نظر من)
    ولی از هر ابزار اندازه سطح و قیمت خودش باید توقع داشته باشید
    واسه همینه که چه تو فیلمبرداری و چه تو کیفیت عکس من نمونه هاشو که دیدم واقعا 6D سرتره؟