صفحه 888 از 1201 نخستنخست ... 388 788 838 878 884 885 886 887 888 889 890 891 892 898 938 988 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 8,871 تا 8,880 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    از نظر خروجی مطلقا تفاوتی ندارند! البته تفاوتی که با چشم بتوانید بگویید کدام عکس برای کدام بدنه است وجود ندارد. در مورد فیلم برداری، دی۷۰ فکوس بهتری در فیلم برداری دارد که روی کیفیت فیلم موثر است.
    از نظر خروجی هم تفاوت دارند. هم بدنه 70d و هم لنز stm خروجی بهتری از 700d و لنز نسل قبلی 18-135 دارند. هم خروجی raw و هم JPG دورین 70d به وضوح بهتر از 700d است
    DELL، SHOK53، Mahdi.A.Tabar و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط victor نمایش پست ها
    برای یک کاربر آماتور ولی علاقمند و تا حدودی وارد به مسائل دوربین و نحوه عکاسی کیفیت و خروجی تو این دوتا سیستم چقدر ممکنه فرق کنه، البته داشت تله زیاد هم مهم نباشه چون حدود 90 درصد از حالت کاملا واید لنز استفاده میشه، چه آوتدور چه ایندور. 700D+ 18-55 IS STM , 70D+ 18-135 IS STM با توجه به اینکه قیمت این دو سیستم بیش از 2 برابر فرق دارن 1650 با 3450 آیا کیفیت و امکانات و خروجی تصویر هم اینقدر متفاوت خواهد بود؟
    به نظرم مقایسه با این شکل زیاد نتیجه قابل استفاده ای نداره. برای کسی این میزان تفاوت قیمت توجیه پذیره و برای کس دیگری خیر ، لذا نسخه واحدی نمیشود پیچید. اما در حالت کلی تجربه های میدانی موید این مسئله هستند که رضایت کاربران آماتور جدی از ترکیب اول (70دی با 18-135) بالاتر از ترکیب دومه.
    SHOK53، Dariush Chegini، davood و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا Mostafa United آواتار ها
    تشکر کرده
    42

از نظر خروجی مطلقا تفاوتی ندارند! البته تفاوتی که با چشم بتوانید بگویید کدام عکس برای کدام بدنه است وجود ندارد. در مورد فیلم برداری، دی۷۰ فکوس بهتری در فیلم برداری دارد که روی کیفیت فیلم موثر است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    از نظر خروجی هم تفاوت دارند. هم بدنه 70d و هم لنز stm خروجی بهتری از 700d و لنز نسل قبلی 18-135 دارند. هم خروجی raw و هم JPG دورین 70d به وضوح بهتر از 700d است
    نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    به نظرم مقایسه با این شکل زیاد نتیجه قابل استفاده ای نداره. برای کسی این میزان تفاوت قیمت توجیه پذیره و برای کس دیگری خیر ، لذا نسخه واحدی نمیشود پیچید. اما در حالت کلی تجربه های میدانی موید این مسئله هستند که رضایت کاربران آماتور جدی از ترکیب اول (70دی با 18-135) بالاتر از ترکیب دومه.
    در تایید صحبت دوستان باید عرض کنم منم فکر میکردم کیفیت تصویر تمام aps-c ها یکسان هست بخاطر سایز سنسور یکسان و ...
    حداقل انتظار داشتم 700d از 60d پایینتر نباشه ولی دیدم که از 600d هم کیفیت تصویر کمتری داره
    اصولا هر بادی روی عمق رنگ و کیفیت تصویر و میزان نویز ایجاد شده تاثیر داره
    نویزی که در 700d ایجاد میشه بیشتر از 600d ولی 70d کمتر از 60d نویز داره مخصوصا تو ایزوهای بالا اختلاف واضحه
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

من بعد از چند سال مطالعه و پیگیری ریویوها قادر به تشخیص تفاوت خروجی بدنهها در کلاس کراپ نیستم. نه اینکه هیچ تفاوتی که در تستهای آزمایشگاهی مشخص میشود وجود نداشته باشد یا اینکه فرضا اختلاف ۵ سال در تکنولوژی تولید بهبودی ایجاد نکرده باشد. اما اگر دو عکس از این دو بدنه مورد بحث را کنار هم بگذارید قادر به تشخیص نیستم که کدام مربوط به کدام بدنه است. برای من حتی اگر دو عکس در شرایط کنترل شده آزمایشگاهی هم گرفته شده باشند و حتی با مقایسه کنار هم باز هم تفاوت قابل تشخیصی که در نگاه اول و بدونه دقت زیاد مشخص کند کدام عکس به کدام بدنه مربوط است دیده نمیشود! شاید دوستان مهارت خیلی بیشتری در برسی عکسها داشته باشند!!!
    روی هم رفته جدا از بحث لنز فکر میکنم توجیهی برای کاربر آماتور وجود ندارد که برای خروجی بهتر بدنه بالاتر را تهیه کنند.
    SHOK53، victor، Dariush Chegini و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

من بعد از چند سال مطالعه و پیگیری ریویوها قادر به تشخیص تفاوت خروجی بدنهها در کلاس کراپ نیستم. نه اینکه هیچ تفاوتی که در تستهای آزمایشگاهی مشخص میشود وجود نداشته باشد یا اینکه فرضا اختلاف ۵ سال در تکنولوژی تولید بهبودی ایجاد نکرده باشد. اما اگر دو عکس از این دو بدنه مورد بحث را کنار هم بگذارید قادر به تشخیص نیستم که کدام مربوط به کدام بدنه است. برای من حتی اگر دو عکس در شرایط کنترل شده آزمایشگاهی هم گرفته شده باشند و حتی با مقایسه کنار هم باز هم تفاوت قابل تشخیصی که در نگاه اول و بدونه دقت زیاد مشخص کند کدام عکس به کدام بدنه مربوط است دیده نمیشود! شاید دوستان مهارت خیلی بیشتری در برسی عکسها داشته باشند!!!
    روی هم رفته جدا از بحث لنز فکر میکنم توجیهی برای کاربر آماتور وجود ندارد که برای خروجی بهتر بدنه بالاتر را تهیه کنند.
    سلام
    من چند سال 60D داشتم و الآن 70D. برای من اختلاف خروجی دو دوربین هم در فرمت Raw و هم Jpg خصوصاً در ایزوهای بالاتر از 800 کاملاً محسوس است. البته حتی از دیدن عکس خروجی یک دوربین فول فریم و یک دوربین کراپدار و بدون مراجعه به اگزیف، نتوان فهمید که کدام عکس مربوط به کدام دوربین است چه رسد به دوربین کراپدار، ولی برای کسی که با هر دو دوربین در شرایط نوری مختلف عکاسی کرده تفاوت ها محسوس است.
    bf ، DELL، m.daneshpayeh و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا Mostafa United آواتار ها
    تشکر کرده
    42

اینم برای دوستان

دو تصویر زیر مربوط به 700d و 70d هست

تمام شرایط عکاسی و ایزو یکسان !

فکر کنم نیاز نباشه بنویسم کدوم مربوط به کدوم دوربینه چون فکر کنم واضحه !

Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کند.

كاربر آشنا victor آواتار ها
    تشکر کرده
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa United نمایش پست ها
    در تایید صحبت دوستان باید عرض کنم منم فکر میکردم کیفیت تصویر تمام aps-c ها یکسان هست بخاطر سایز سنسور یکسان و ...
    حداقل انتظار داشتم 700d از 60d پایینتر نباشه ولی دیدم که از 600d هم کیفیت تصویر کمتری داره
    اصولا هر بادی روی عمق رنگ و کیفیت تصویر و میزان نویز ایجاد شده تاثیر داره
    نویزی که در 700d ایجاد میشه بیشتر از 600d ولی 70d کمتر از 60d نویز داره مخصوصا تو ایزوهای بالا اختلاف واضحه
    یعنی شما می فرمایید که 700D با این سنسور جدید هیبرید، نسبت به دوربین دو مدل پایینتر و با تکنولوژی 2 سال قدیمی تر از خودش( 600D ) نویز بیشتر و کیفیت کمتری داره؟ آیا سایر دوستان و استادان عزیز هم این مطلبو تائید میکنن؟!
    Mostafa United تشکر می‌کند.

كاربر فعال Jalal Parsa آواتار ها
    تشکر کرده
    3214

یعنی شما می فرمایید که 700D با این سنسور جدید هیبرید، نسبت به دوربین دو مدل پایینتر و با تکنولوژی 2 سال قدیمی تر از خودش( 600D ) نویز بیشتر و کیفیت کمتری داره؟ آیا سایر دوستان و استادان عزیز هم این مطلبو تائید میکنن؟!
    سلام
    ظاهرا اینطوره
    00.jpg
    Mahdi.A.Tabar، davood، MohammadRanjbar و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جلال پارسا
    instagram

كاربر آشنا victor آواتار ها
    تشکر کرده
    100

اگر نظر این سایت رو قبول کنیم که یعنی 700D بدترین دوربین کراپدار کنونه!!! از همه پایینتر حتی 1000D و 400D و...!
    Untitled.jpg

كاربر فعال Jalal Parsa آواتار ها
    تشکر کرده
    3214

اگر نظر این سایت رو قبول کنیم که یعنی 700D بدترین دوربین کراپدار کنونه!!! از همه پایینتر حتی 1000D و 400D و...!
    Untitled.jpg
    ازمایشات فقط مختص سنسور هستش و سایر موارد مورد سنجش قرار نگرفته که بخوایم بگیم این دوربین بدترین یا بهترینه
    در میان این بادی ها هم دوربین های 10 تا 15مگا هم هستن که مقایسه شون با 18 بنظرم درست نیست.
    SHOK53، Dariush Chegini، doki و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جلال پارسا
    instagram