صفحه 388 از 1201 نخستنخست ... 288 338 378 384 385 386 387 388 389 390 391 392 398 438 488 888 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,871 تا 3,880 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    سلام.
    میشه لطفا در مورد مشکل فیلمبرداری D5100 بیشتر توضیح بدید؟

سلام به شما که سوال بنده را با سوال پاسخ داديد!! اينم ينوعشه ديگه!!!
    مشکل فيلمبرداريش توى تايم کم پنج دقيقه و کيفيت کمتر نسبتم به دوربين رقيبش هست... اگه باز هم سوالى 'ست تعارف نکنيد من کاربر فعالم انگار نه انگار که هنوز دوربين هم نخريدم!!! (شوخى!!)
    ویرایش توسط soheil.ataie : Monday 1 October 2012 در ساعت 20:35 دلیل: يادم رفت نقل قول کنم !!! تازه واردى و هزار دردسررر!!

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil.ataie نمایش پست ها
    سلام به شما که سوال بنده را با سوال پاسخ داديد!! اينم ينوعشه ديگه!!!
    مشکل فيلمبرداريش توى تايم کم پنج دقيقه و کيفيت کمتر نسبتم به دوربين رقيبش هست... اگه باز هم سوالى 'ست تعارف نکنيد من کاربر فعالم انگار نه انگار که هنوز دوربين هم نخريدم!!! (شوخى!!)
    زمان فیلمبرداری دی5100 به 30 دقیقه محدود شده است.با کیفیت فول اچ دی 30 فریم در ثانیه فیلم میگیرد
    yaghoobi، jebrahim، D.Daneshmand و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    زمان فیلمبرداری دی5100 به 30 دقیقه محدود شده است.با کیفیت فول اچ دی 30 فریم در ثانیه فیلم میگیرد
    دوست عزيز چندين جا مطالعه نمودم که زمان هر کليپ 5دقيقه محدود ميباشد و کيفيت فيلم مخصوصا در نور کم نصبت به کنن رقيبش خيلى کمتر و محصوص هست... اما کيفيت عکسش کمى بهتر از کنون هست... دوستانى که نوشابه باز ميکنند و تشکر تيکه پاره مينمايند قابل توجه شما!!! (شوخى!! )
    ehsan+، ahmadii و danesh تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1367

دوست عزيز چندين جا مطالعه نمودم که زمان هر کليپ 5دقيقه محدود ميباشد و کيفيت فيلم مخصوصا در نور کم نصبت به کنن رقيبش خيلى کمتر و محصوص هست... اما کيفيت عکسش کمى بهتر از کنون هست... دوستانى که نوشابه باز ميکنند و تشکر تيکه پاره مينمايند قابل توجه شما!!! (شوخى!! )
    طبق سایت نیکون مدت زمان فیلمبرداری 20 دقیقه اعلام شده است.اون عدد 30دقیقه رو هم قبلا توی همین فروم گفته شده بود.به هر حال 20 دقیقه برای هر کلیپ محدودیت حساب نمیشه. نیکون

به هر منبعی مخصوصا سایتهای فروش نمیشه اعتماد کرد حتی سایتهای معروف مثل dp هم اشتباه دارن.(سایت dp 10دقیقه رو اظهار کرده)
    ahmadii، danesh و soheil.ataie تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

درود
    بنده همین الان حدود 6 دقیقه است در حال فیلمبرداری هستم!
    مشکلی نداره همون 20 دقیقس!
    کوروش و soheil.ataie تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

پس اينطور?!?! عجب بى معرفتهايى هستن دروغ ميگن... پس بظر اساتيد کدوم بهتر است? من هم فيلم هم عکس مهمه واسم... تشکر

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

پس اينطور?!?! عجب بى معرفتهايى هستن دروغ ميگن... پس بظر اساتيد کدوم بهتر است? من هم فيلم هم عکس مهمه واسم... تشکر
    من D5100 را توصیه میکنم فیلم برداری را چندان اطلاع ندارم و اصلاً استفاده نمیکنم اما کیفیت عکس آن عالی است.
    درضمن اصلاً و ابداً به حرف فروشنده ها گوش ندید از این گوش بشنوید از گوش دیگر...

تشکر کرده
    1367

هر دو خوب هستن.
    از نظر عکاسی دوربین دی5100 کمی بهتر هست با نویز کمتر و دینامیک رنج بیشتر.
    اما اگه فیلمبرداری براتون خیلی مهمه به نظر من به دوربینهای slt(آینه نیمه شفاف) سونی یا سری نکس هم نگاهی بیاندازید.سری slt رو من باهاش کار کردم فیلمبرداری خوب با فوکوس نرم وسریع داره کیفیت عکسش هم خوبه و اینکه در مود لایو ویو سرعت فوکوس با ویزور تقریبا برابر هست که برای کسانی که با lcd عادت دارن مناسبه.
    در هر حال تمام دوربینهای نام برده شده کیفیت عالی دارن و نیاز شما رو براورده میکنند.
    morteza khademy، D.Daneshmand، hkhaghani و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    هر دو خوب هستن.
    از نظر عکاسی دوربین دی5100 کمی بهتر هست با نویز کمتر و دینامیک رنج بیشتر.
    اما اگه فیلمبرداری براتون خیلی مهمه به نظر من به دوربینهای slt(آینه نیمه شفاف) سونی یا سری نکس هم نگاهی بیاندازید.سری slt رو من باهاش کار کردم فیلمبرداری خوب با فوکوس نرم وسریع داره کیفیت عکسش هم خوبه و اینکه در مود لایو ویو سرعت فوکوس با ویزور تقریبا برابر هست که برای کسانی که با lcd عادت دارن مناسبه.
    در هر حال تمام دوربینهای نام برده شده کیفیت عالی دارن و نیاز شما رو براورده میکنند.
    سلام و سپاس از پاسخ همه اساتيد...
    سرى نکس را ديدم اما سرى slt کدامند?!?! لينک داريد سرى بزنم.. ؟؟
    من هم عکاسى خوب و پيشرفته و هم عکس عالى ميخوام...
    تشکر ويژه...

تشکر کرده
    1367

سلام و سپاس از پاسخ همه اساتيد...
    سرى نکس را ديدم اما سرى slt کدامند?!?! لينک داريد سرى بزنم.. ؟؟
    من هم عکاسى خوب و پيشرفته و هم عکس عالى ميخوام...
    تشکر ويژه...
    sony slt a35

توی تایپیک دوربینهای سونی میتونی به مشخصات اونها نگاه کنی.تفاوت اونها با dslr های دیگه اینه که آینه مقداری از نور رو به سمت ویزور میفرسته و سرعت فوکوس و عکسبرداری پیوسته بهتر میشه.
    D.Daneshmand و soheil.ataie تشکر می‌کنند.