صفحه 268 از 1201 نخستنخست ... 168 218 258 264 265 266 267 268 269 270 271 272 278 318 368 768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,671 تا 2,680 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گرامی و اهل فن من قصد خرید این دوربین Panasonic Lumix DMC-GH2 رو برای یکی از اقوام دارم فقی یک نکته برای ما مفهوم بودش که چرا ایزو از 160 شروع میشه ایا یک ایراد هستش یا یک حسن تنها نکتش همین بود که دوستان راهنمایی بفرمایید با تشکر و سپاس
    http://www.dpreview.com/products/pan...nasonic_dmcgh2

كاربر همراه behzad_paran آواتار ها
    تشکر کرده
    319

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_dvb نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گرامی و اهل فن من قصد خرید این دوربین Panasonic Lumix DMC-GH2 رو برای یکی از اقوام دارم فقی یک نکته برای ما مفهوم بودش که چرا ایزو از 160 شروع میشه ایا یک ایراد هستش یا یک حسن تنها نکتش همین بود که دوستان راهنمایی بفرمایید با تشکر و سپاس
    با سلام
    دوربین من D5000 هست که از ایزوی 200 شروع میشه ولی سه گزینه قبل از ایزوی 200 وجود داره (lo0.3-lo0.7وlo01) که تا ایزوی 100 پشتیبانی میشود.
    با تشکر.
    sky_dvb تشکر می‌کند.

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_dvb نمایش پست ها
    حسن که نیست ولی ایراد هم نیست

معمولا هر چقدر iso پایه کمتر باشه نویز کمتر میشه(نه همیشه iso50 تو 5dm2 ...از iso ۱۰۰ بیشتر هست )

بسیاری از dslr هم iso پایه ۲۰۰ دارند و حالت l دارند که iso کمتر میکنه ولی تاثیر خوبی نسبت به iso پایه اون دوربین ندارد در واقع iso پایه دوربین که کارخونه تشخیص داده بهترین عمل کرد سنسور بوده
    data و sky_dvb تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    166

سلام به دوستان من قصد خرید دوربین dslr دارم الان موندم ، بدنه d60 و یک لنز معمولی برای شروع یا d600
    من تازه کار هستم و می خواهم برای بدنه یکبار هزینه کنم تا هر وقت احساس کردم نیازم بیشتر شده نسبت به تعویض بدنه اقدام کنم
    اما موندم d60 چقدر نسبت به d600 برتری داره و تفاوت هاشون تو چیه اکثر مشخصات یکی هست من تنها فرقی که دیدم سرعت شات بالا تر d60 بود
    نهایت هزینه ای که می تونم بکنم 1500000 تومان هست با لوازم ( کیف و رم و ....)
    kambiz.sh تشکر می‌کند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط devil_ebs نمایش پست ها
    سلام به دوستان من قصد خرید دوربین dslr دارم الان موندم ، بدنه d60 و یک لنز معمولی برای شروع یا d600
    من تازه کار هستم و می خواهم برای بدنه یکبار هزینه کنم تا هر وقت احساس کردم نیازم بیشتر شده نسبت به تعویض بدنه اقدام کنم
    اما موندم d60 چقدر نسبت به d600 برتری داره و تفاوت هاشون تو چیه اکثر مشخصات یکی هست من تنها فرقی که دیدم سرعت شات بالا تر d60 بود
    قبل از هر چیز باید دید به چه ژانری علاقه مندید و در چه زمینه ای مایل به فعالیت هستید.
    تفاوت های عمده این دو بدنه در سرعت بالاتر و هندلینگ بهتر و تنظیمات کامل دستی در حین فیلمبرداری در 60 دی خلاصه میشه.هر کدام از این دو بدنه رو بگیرید با استفاده صحیح و تمرکز بر روی عکاسی مطمئنا تا مدت زیادی نیازی به تعویض بدنه نخواهید داشت. اگر نوع عکاسی شما نیاز به بدنه سریعتر و دقیقتر داشته باشه مطمئنا 60 دی گزینه بهتری خواهد بود.در غیر این صورت که گزینه مناسب 600 دی هست.مورد مهم بعدی لنز هست که باز بر اساس استفاده و ژانر عکاسیتون انتخاب میشه که بعد از انتخاب بدنه میشه در این مورد صحبت کرد.
    موفق باشید.
    devil_ebs و kambiz.sh تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه mohsendm آواتار ها
    تشکر کرده
    1181

نقل قول نوشته اصلی توسط devil_ebs نمایش پست ها

با سلام

اولا سقف هزینه شما 1.5 است که برای خرید 60d کافی نیست درنتیجه باید گزینه دوم رو انتخاب کنید .

پیشنهاد بعدی اینکه قبل خرید اگر عجله ندارید یه چند ماهی با این سایت همراه باشید تا مثل خیلی ها از خریدتون پشیمون نشید .

با تشکر
    lamagra، omid mohebbi، Miri و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Hadi.M آواتار ها
    تشکر کرده
    1612

با سلام
    مدتهاست عضو این فروم هستم ولی این اولین بار است که سوالی میپرسم معمولن با مطالعه بخشهای مختلف به جواب میرسم الحق و الانصاف سایت بسیار جامعیست در خصوص عکس و عکاسی جا دارد اینجا به همه مدیران و دوستانی که زحمت پاسخها رو میکشند یک خسته نباشید جانانه بگم.
    و اما سوالم :
    با توجه به بودجه و هزینه ای که میخام برای خرید یک دوربین حرفه ای داشته باشم و با توجه به مطالعاتی که داشتم به سه گزینه زیر رسیدم لازم به توضیح است که هر سه این دوربینها رو میخام با لنز 135-18 خریداری کنم که اون رو هم با خوندن مطالب دوستان بهش رسیدم

نیکون دی 5100
    کانن 600 دی
    کانن 60 دی

نهایت اختلاف قیمت این سه با هم با لنزی که عرض کردم 200 تومنه که موردی نداره

مورد استفادم هم در کنار عکسهای خانوادگی طبیعته
    فعلن تا مدتی با همین لنز مشق میکنم تا بعد.

با سپاس فراوان
    kambiz.sh تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1181

نقل قول نوشته اصلی توسط nice_boy2005 نمایش پست ها
    با سلام
    مدتهاست عضو این فروم هستم ولی این اولین بار است که سوالی میپرسم معمولن با مطالعه بخشهای مختلف به جواب میرسم الحق و الانصاف سایت بسیار جامعیست در خصوص عکس و عکاسی جا دارد اینجا به همه مدیران و دوستانی که زحمت پاسخها رو میکشند یک خسته نباشید جانانه بگم.
    و اما سوالم :
    با توجه به بودجه و هزینه ای که میخام برای خرید یک دوربین حرفه ای داشته باشم و با توجه به مطالعاتی که داشتم به سه گزینه زیر رسیدم لازم به توضیح است که هر سه این دوربینها رو میخام با لنز 135-18 خریداری کنم که اون رو هم با خوندن مطالب دوستان بهش رسیدم

نیکون دی 5100
    کانن 600 دی
    کانن 60 دی

نهایت اختلاف قیمت این سه با هم با لنزی که عرض کردم 200 تومنه که موردی نداره

مورد استفادم هم در کنار عکسهای خانوادگی طبیعته
    فعلن تا مدتی با همین لنز مشق میکنم تا بعد.

با سپاس فراوان

درود
    در مورد 18-135 نیکون باید عرض کنم لنز جالبی نیست و توصیه من 18-105 بجای اون است.

اما در مورد 18-135 کنون عرض کنم لنز بسیار خوبی است و بدنه 60D امکانات بهتری دارد. ضمنا حدود 400 تومن از 600D گران تر است.

با تشکر
    Hadi.M، data و kambiz.sh تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

در مورد 18-135 نیکون باید عرض کنم لنز جالبی نیست و توصیه من 18-105 بجای اون است. ما در مورد 18-135 کنون عرض کنم لنز بسیار خوبی است و.....
    این لنز در بیشتر رویوها از همتای کنونی امتیاز بیشتری گرفته

http://www.photozone.de/canon-eos/46...3556is?start=1

http://www.photozone.de/Reviews/241-...report?start=2
    M. Beyrami، Hadi.M، M.Moghadam و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

تشکر کرده
    1181

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian نمایش پست ها
    این لنز در بیشتر رویوها از همتای کنونی امتیاز بیشتری گرفته

http://www.photozone.de/canon-eos/46...3556is?start=1

http://www.photozone.de/Reviews/241-...report?start=2

شاید ...

اما من به همراه خیلی از دوستان عکاسم لنز 18-135 رو تحریم کردیم چون مشکل مشترکی که بین ما ایجاد شده بود این بود که بعد از مدتی استفاده لنز دیگر در جای خود سفت نمی چسبید و لق میزد.

به هر حال من که این لنز رو دوست ندارم چون تجربه خوبی ازش نداشتم. ولی نظر شما صائب است...

با تشکر
    Hadi.M، ehsan+ و kambiz.sh تشکر می‌کنند.