صفحه 289 از 1201 نخستنخست ... 189 239 279 285 286 287 288 289 290 291 292 293 299 339 389 789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,881 تا 2,890 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

با سلام و وقت بخیر خدمت اساتید در مورد فیلم برداری Canon EOS 60Dاطلاعتی میخواستم که محدودیتی داره؟ از لحاظ زمانی و زوم حین فیلم داره؟ با تشکر

كاربر جديد spiderman2007 آواتار ها
    تشکر کرده
    52

با سلام.
    میخواستم بدونم احتمال کاهش قیمت 550D چقدر هست و تا چه مدتی؟
    الان زمان مناسبی برای خرید هست؟
    چون من قصد خرید دارم ولی میتونم مدتی (مثلا 1ماه) صبر کنم ، به شرطی که تفاوت قیمت محسوس باشه.
    لطفا در این مورد راهنمایی کنید.
    مرسی

.....................
    یک سوال دیگه هم دارم ممنون میشم جواب بدین:
    خرید دوربین دسته دوم 550D توصیه میشه و اینکه تفاوت قیمت بین نو و دسته دوم را برای موارد دیگری مثل کارت حافظه یا 3پایه و لنز و ... هزینه کرد؟
    ویرایش توسط spiderman2007 : Wednesday 7 December 2011 در ساعت 02:01

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_dvb نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر خدمت اساتید در مورد فیلم برداری Canon EOS 60Dاطلاعتی میخواستم که محدودیتی داره؟ از لحاظ زمانی و زوم حین فیلم داره؟ با تشکر
    خیر محدودیتی ندارد و تنها محدودیت حجم مموری کارت شما ست و در رزولوشنهای زیر مقدور میباشد :
    1920 x 1080 (29.97, 25, 23.976 fps), 1280 x 720 (59.94, 50 fps), 640 x 480 (59.94, 50 fps)
    از لحاظ زوم خودتان حین فیلمبرداری میتوانید انجام دهید اما چون در حالت لایو ویو میباشد فکوس طولانی دارد و صدای موتور لنز هم بجد فیلم را خراب میکند ( البته بستگی به نوع لنز دارد تجربه من مربوط به لنز کیت است )
    از این به بعد سوالاتتون رو در تاپیک زیر که مربوط به 60d هست مطرح کنید تا هم شما زودتر به جواب برسید و هم نظم انجمن حفظ شود ...
    Canon EOS 60D
    sky_dvb تشکر می‌کند.

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

نقل قول نوشته اصلی توسط spiderman2007 نمایش پست ها
    با سلام.
    میخواستم بدونم احتمال کاهش قیمت 550D چقدر هست و تا چه مدتی؟
    الان زمان مناسبی برای خرید هست؟
    چون من قصد خرید دارم ولی میتونم مدتی (مثلا 1ماه) صبر کنم ، به شرطی که تفاوت قیمت محسوس باشه.
    لطفا در این مورد راهنمایی کنید.
    با این وضعیت دلار خیر اگر گران نشود بعید است ارزانتر شود ... و گلا کی چیزی تو این مملکت بعد از گرون شدن ارزون شده که ...
    spiderman2007 تشکر می‌کند.

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

بله. محدودیت زمانی دارد.
    اما زوم مشکلی ندارد و دستی است . هنگام زوم فکوس رو هم باید دستی کنترل کنید

4 گیگابایت برای هر کلیپ .
    برای 1080p و 720p زمان 12 دقیقه.
    برای vga زمان 24 دقیقه
    Miri و sky_dvb تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

با سلام و وقت بخیر خدمت خدمت شما دوستان و اساطید والا امروز برای خرید رفتم جمهوری و تا پای خرید هم رفتم که بین این دو مدل گیر کردم Panasonic Lumix DMC-GF2 و Canon EOS 600D
    قیمت هر دو 1تومن هستش گفتم بازم بین دوستان اهل فن ی مشورت کنم ضرر نداره و اینکه ایا این دوربین های میکرو 3/4 به عنوان جایگزینهای اس ال ار هستند یا کلا قراره جایگزین این رده بشن و ایا از این پاناس بهتر هم تو رده کنن هستش ؟ به همین ظرافت و کیفیت عکس بابلا قرار نیستش کار خاصی کنم فقطم کیفیت عکس در مسافرت برام مهمه منتظر نظرات کارگشای دوستان هستمبا تشکر و سپاس پیشاپیش
    و اینکه سلینگ بین این دومدلCanon EOS 600D (EOS Rebel T3i متفاوته چون میگن نوع سفارش امریکایی چون دمای سرماش بیشتره مقاوم تر هستش درسته ؟

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

با سلام و وقت بخیر خدمت خدمت شما دوستان و اساطید والا امروز برای خرید رفتم جمهوری و تا پای خرید هم رفتم که بین این دو مدل گیر کردم Panasonic Lumix DMC-GF2 و Canon EOS 600D
    قیمت هر دو 1تومن هستش گفتم بازم بین دوستان اهل فن ی مشورت کنم ضرر نداره و اینکه ایا این دوربین های میکرو 3/4 به عنوان جایگزینهای اس ال ار هستند یا کلا قراره جایگزین این رده بشن و ایا از این پاناس بهتر هم تو رده کنن هستش ؟ به همین ظرافت و کیفیت عکس بابلا قرار نیستش کار خاصی کنم فقطم کیفیت عکس در مسافرت برام مهمه منتظر نظرات کارگشای دوستان هستمبا تشکر و سپاس پیشاپیش
    و اینکه سلینگ بین این دومدلCanon EOS 600D (EOS Rebel T3i متفاوته چون میگن نوع سفارش امریکایی چون دمای سرماش بیشتره مقاوم تر هستش درسته ؟
    عجب! از دست این فروشنده هاا
    اولا اینکه آمریکا سردتر از اروپا نیست. ثانیا این رده جایگزین رده خاصی نشده و نخواهد شد.
    600دی و بدنه های مشابه در یک رده بالاتری قرار گرفته‌اند و کیفیت خوجی بهتری هم دارند (این کلاس بالاتر لزوما به معنای کیفیت بهتر بدنه و ... نیست)سنسور 600دی تقریبا دو برابر سنسورهای 3/4 هستند و بهمین دلیل کیفیت بهتر هم دارند.
    دوربینهای 3/4 سایز کوچکتری دارند و اگر از لنزهای پنکیک در انها استفاده شود حمل و نقل راحت تری دارند. البته این لنزهای پنکیک زوم نیستند و .... کلا فقط به کسی که عکاسی را میداند قابل پیشنهاد است. وگرنه اگر شما بخواهید یک لنز زوم مثل 14-42 مشابه 18-55 لنز دی600 خریداری کنید دوربین تو جیبی نخواهد شد.
    sky_dvb تشکر می‌کند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر همراه Arash Oskooie آواتار ها
    تشکر کرده
    102

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    عجب! از دست این فروشنده هاا
    اولا اینکه آمریکا سردتر از اروپا نیست. ثانیا این رده جایگزین رده خاصی نشده و نخواهد شد.
    600دی و بدنه های مشابه در یک رده بالاتری قرار گرفته‌اند و کیفیت خوجی بهتری هم دارند (این کلاس بالاتر لزوما به معنای کیفیت بهتر بدنه و ... نیست)سنسور 600دی تقریبا دو برابر سنسورهای 3/4 هستند و بهمین دلیل کیفیت بهتر هم دارند.
    دوربینهای 3/4 سایز کوچکتری دارند و اگر از لنزهای پنکیک در انها استفاده شود حمل و نقل راحت تری دارند. البته این لنزهای پنکیک زوم نیستند و .... کلا فقط به کسی که عکاسی را میداند قابل پیشنهاد است. وگرنه اگر شما بخواهید یک لنز زوم مثل 14-42 مشابه 18-55 لنز دی600 خریداری کنید دوربین تو جیبی نخواهد شد.

به نظر بنده شما همان 600 دی را بگیر و در آینده های دور و نزدیک در صدد تقویت لنز های خود اقدام کنید.
    موفق باشید
    sky_dvb و داريوش چگيني تشکر می‌کنند.
    آ ر ش ا سـکـو یـی

{ بـاوركـن كـه مـي تـوانـي آنـگـاه خـواهـي تـوانـسـت }

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

دوست من اصلاً شک نکن و 600D رو خریداری کن و اصلا دنبال پاناسونیک نرو چون حتماً پشیمون میشی
    sky_dvb و داريوش چگيني تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

نقل قول نوشته اصلی توسط arash.oskooie نمایش پست ها
    به نظر بنده شما همان 600 دی را بگیر و در آینده های دور و نزدیک در صدد تقویت لنز های خود اقدام کنید.
    موفق باشید
    از این بابت راهنماییتونم بسیار سپاس راستی الان یادم افتادش بپرسم که تفاوت قیمتCanon EOS 600D و Canon EOS 60D کمتر 270تومن بودش ایا با توجه به مزایاش خوبه و خروجیش بهتره تا فردا صبح کی میرم برای خرید.راستش اون ال سی دی دومش خیلی جذابه و کلاس خاصی بهش میده گفتم اگه دوستاتن نظری خاصی دارن بگن تفاوت قیمتش برام مهم نیستش اگه 10 درصدم فقط کیفت خروجیش بهتر باشه دوستان نظرشون رو بفرماییند با تشکر