صفحه 306 از 1201 نخستنخست ... 206 256 296 302 303 304 305 306 307 308 309 310 316 356 406 806 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,051 تا 3,060 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام .
    اساتید در صورت امکان راهنمایی کنند.
    چه دوربینی با بودجه 15000000 برای استارت عکاسی حرفه ای مناسب است؟
    علاقه مند به عکاسی طبیعت و اجتماعی.
    یکی از دوستان nikon d90 و canon 60d را پیشنهاد داده. با توجه به اینکه در کلاس های بهمن ثبت نام کردم ممنون میشم راهنمایی کنید.

كاربر همراه azari kei آواتار ها
    تشکر کرده
    691

من جاي شما بودم بين اين دو Nikon D90 را انتخاب ميكردم ، به D5100 هم فكر كنيد ، فقط موتور فوكوس نداره
    Canon 60D &550D&7D هم زياد با هم فرق ندارند ، به جز سرعت و كيفيت ساخت ، نميدونم چرا از 600D خوشم نمياد ، شايد به خاطر فاكتور قيمت باشه

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

نقل قول نوشته اصلی توسط s88_b نمایش پست ها
    سلام .
    یکی از دوستان nikon d90 و canon 60d را پیشنهاد داده. با توجه به اینکه در کلاس های بهمن ثبت نام کردم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام
    استفاده از SLR برای عکاسی اجتماعی خیلی سخت است. با دیدنش سریعا به آدم گیر می دهند.
    بنده به شما سونی NEX 5n را پیشنهاد می دهم.
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

نقل قول نوشته اصلی توسط babek205 نمایش پست ها
    من جاي شما بودم بين اين دو Nikon D90 را انتخاب ميكردم ، به D5100 هم فكر كنيد ، فقط موتور فوكوس نداره
    Canon 60D &550D&7D هم زياد با هم فرق ندارند ، به جز سرعت و كيفيت ساخت ، نميدونم چرا از 600D خوشم نمياد ، شايد به خاطر فاكتور قيمت باشه
    یعنی بدنه ۲ تومنی با یه بدنه ۹۰۰ تومنی اختلافشون فقط تو سرعت و کیفیت ساخت خلاصه میشه ؟ اینها هر کدام ویزگی های خودشون و دارن که کاربر بنا به مورد استفادش یکی رو انتخاب مبکنه و توی این فروم مفصل در باره هر کدام بحث شده ...
    دوست عزیز منظور شما از بودجه ۱۵۰۰ برای مجموع لنز و دوربینه ؟
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

با تشکر از دوستان
    بله متاسفانه فعلا بودجه 150000000 برای بدنه و لنزه.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

سلاممم...من کاربر جدید سایتم عاشق عکاسی هستم و قصد خرید دوربین دارم....حدود پولی هم که دارم 700 تا یک میلیون هست....میخوام یه دوربین حرفه ای بخرم اما نمیدونم با این بودجه میتونم یا نه؟ ممنون میشم جواب بدید...مرسی

كاربر همراه azari kei آواتار ها
    تشکر کرده
    691

نقل قول نوشته اصلی توسط iman mehr نمایش پست ها
    یعنی بدنه ۲ تومنی با یه بدنه ۹۰۰ تومنی اختلافشون فقط تو سرعت و کیفیت ساخت خلاصه میشه ؟ اینها هر کدام ویزگی های خودشون و دارن که کاربر بنا به مورد استفادش یکی رو انتخاب مبکنه و توی این فروم مفصل در باره هر کدام بحث شده ...
    كاملا حق با شماست ، از اون جايي كه خودتون گفتيد كاملا بحث شده ، شروع دوباره بحث ، به طور كامل شرح تفاوت ها از حوصله تاپيك خارج است ، و بهتره در بخش مقايسه دوربين ها و کدامیک بهتر است ؟
    كاربر بر اساس نياز خودش مطالعه در بحث شركت و نهايتا انتخاب كنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam_es نمایش پست ها
    سلاممم...من کاربر جدید سایتم عاشق عکاسی هستم و قصد خرید دوربین دارم....حدود پولی هم که دارم 700 تا یک میلیون هست....میخوام یه دوربین حرفه ای بخرم اما نمیدونم با این بودجه میتونم یا نه؟ ممنون میشم جواب بدید...مرسی
    اگر منظورتون دوربين SLR هستش ، بله با اين بودجه ميتونيد بخريد %
    ویرایش توسط azari kei : Saturday 7 January 2012 در ساعت 19:53

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط s88_b نمایش پست ها
    سلام .
    من در مورد نیکون نظر خودم رو میگم ( چون با هر دو کار کردم ولی با کانن نه و اینکه و در مورد کانن ، دوستان نظرات خوبی ارایه کرده اند ). اما من پیشنهاد میکنم که در کنار D90 می توانید به گزینه D5100 هم فکر کنید .
    در یکی از تاپیک های فروم بین دوربین D90 و D5100 مقایسه های خوبی شده . اما در مجموع و به صورت بسیار خلاصه : D90 دو سال قدیمی تر ، سنسور 12 مگاپیکسل ، اما با بدنه ای محکم تر ، بزرگتر و درنتیجه ارگونومی بهتر ، و دارای صفحه نمایش دوم است . ( البته با 300 هزار تومان گرانتر از سقف بودجه شما ) . و D5100 سنسور جدیدتر 16 مگاپیکسل ، داینامیک رنج بهتر ، رفتار نویز بهتر در ایزوهای بالاتر ، بادی کوچکتر و موتور فوکوس روی بدنه هم ندارد . اما با این حال به نظر من این دوربین اخیر ، به قول یکی از دوستان همین فروم که از اصطلاح زیبایی استفاده کرد گرگی است در لباس میش !!! . چرا که خروجی تصویر بسیار بهتری دارد و منهای بادی از همان تکنولوژی سنسور و پردازشگر D7000 برخوردار است . در ضمن نظر داشته باشید که لنز کیت D90 لنز 105-18 و لنز کیت D5100 لنز 55-18 است . که البته می توانید فقط بادی را خریداری کنید و لنز دیگری را برای دوربین خود تهیه کنید .
    در نهایت پیشنهاد میکنم که هر دو دوربین را در دست بگیرید . گاهی اوقات آن حس غریب ، که گاهی بین انسان و ابزارش ایجاد میشه ! ، کمک بسیاری میکنه به انتخاب شما .
    s88_b، ali_ab و morteza khademy تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    117

دوستان من از اوایل سال 91 میخوام آتلیه تاسیس کنم
    تا اون موقع دوربین بهتر از 60d میاد یا همین 60d مناسب تره ؟ تا چند ماه دیگه قیمت 60D کاهش پیدا می کنه یا بالاتر میره؟
    الیته canon 1dx که میگن 6 میلیون در میاد که به صرفه نیست
    اما اگه اطلاعات بیشتری در مورد دوربین های چدیدتر دارید توضیح بدید.

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

البته به این هم توجه کنید که نیکون در قبال کمی کیفیت و ساخت بهتر که به شما میده هزینه های ثانوی بسیار بالایی داره.
    کنون از لحاظ قیمت لنز و لوازم جانبی به صرفه تره و در دسترس تر.