صفحه 480 از 1201 نخستنخست ... 380 430 470 476 477 478 479 480 481 482 483 484 490 530 580 980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,791 تا 4,800 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

نقل قول نوشته اصلی توسط 47amir نمایش پست ها
    هیچ منطقی در حرف های شما نمیبینم!!!
    اگر از این مثال ها برای کسی زدید و اون رو قانع کردید!!! بدونید طرف وقت بحث با شما رو نداشته , ناگفته نماند بنده هم بیکار نیستم! (وگرنه زود تر از اینها جواب شما رو میدادم!)
    شما واقعا فکرمیکنید بحث پیرامون یک دوربین خاص از هر برندی واقعا به دانش عکاسی ما چقدر اظافه میکنه؟؟؟! به نظر من ههییچچییییییی!
    انقدر بحث ها و روم های مفید توی این فروم وجود داره که هرکسی ماله هرجا میخواد باشه , وبا هر تجهیزاتی میتونه از این مطالب استفاده کنه! یاد گیری عکاسی اصولی هیچ ربطی به تجهیزات و این مارک و اون مارک نداره!!!!!!!!!
    شما فک کردید منی که از پنتاکس استفاده میکنم مشکله عقلی دارم؟؟؟! نه والا من سالم سالمم! و از روی عقل و منطق پنتاکس رو انتخاب کردم!
    من خودم کاملا واقف هستم که بازاره پنتاکس برای ما ایرانیا مثله جهنمه! ولیییی این موضوع هیچ ربطی به عکاسی نداره! با هر دوربینی میشه عکس گرفت!
    یه سری مثله شما کنون میپسندن یه سری نیکون و وو و الی آخر (من با پنتاکسی ها موافقم!!! ولی این موضوع دلیل نمیشه که تا آخر عمرم یه خط ثابت رو طی کنم ممکنه فردا نه پس فردا عقلم بهم حکم کنه که فلان دوربین نیکون خوبه برم بخرم!!! اشکالی داره؟ نه!)
    این موضوع به دوربین ختم نمیشه من بار ها و بار ها تو فروم های موبایل از این بحثها کردم (گوشی بنده BlackBerry هست و این دلیل نمیشه نتونم زنگ بزنم یا sms بدم)
    یا مثلا" من سیگار کنت می کشم یعنی نمیتونه نیکوتین مورد نیاز رو به من برسونه؟! (دوستان ماربارو باز باید بیان بهم بگن: کنت نکش اخه !)
    در ضمن تلفیق سامسونگ با پنتاکس بی دلیل یا از روی ناچاری یا به خاطر پست های کم نبوده! به خاطر شباهت ها و مشترکات تجهیزات این دو برند بوده .

جلل الخالق به حق چیزای ندیده و نشنیده!!!!!! این تجارب رو شما از کجا میارید!!؟؟؟؟؟؟ ! فقط با حرفتون راجب بازار دوربینهای پنتاکس مووافقم
    سلام خدمت شما دوست گرامی
    ببخشید که دخالت میکنم ولی گویا جناب عالی منظور جناب چگینی رو بد متجه شده اید
    ایشان نیز اشاره کرده بودند که در هر برندی و با هر سطح دانشی که دارید دوربین مناسبی
    پیدا خواهید کرد و در مورد نام بردن بدنه ای خاص منظورشون فقط مثالی قابل لمس بود ، البته
    نظر شما نیز صحیح است و یادم است استادی در تکواندو داشتم و وقتی از ایشان پرسیدم
    کدام رشته رزمی قوی تر است در جواب گفتند :
    این انسان است که باید قوی باشد و نه رشته رزمی !!!
    ولی درکل خواستم بگم خیلی در جواب دادن تند و برنده عمل کردین و بهتر بود کمی خویشتن دارانه
    جواب ایشان را میدادید و ملاحضه سن ایشان را میکردید !!!

درمورد تجهیزاتی مثل کنون و نیکون نیز اگر در ایران زندگی میکنید که می دانید همه دوربین های حرفه ای را
    به این دو مارک میشناسند و کلا چنین است حالا اگر سامسونگ بیاد بدنه خوبی هم تولید کنه بازهم در همان
    رده حتی اگر هم گران تر باشد اکثراً کنون یا نیکون را انتخاب میکنند !!

درمورد تجهیزات و احترام مردم نیز باید بگویم دقیقاً حق با دوستمان است من خودم قبل از اینکه با این دوربین
    ها حتی آشنا هم بشوم در مراسم های مختلف در دستان عکاسان دیده بودم و پیش خود میگفتم
    "طرف رو ببین حتماً آخرشه ، دوربینشو نگا !!!" (البته شاید من ندید بدید بودم )
    امید وارم منو ببخشی اگه ناراحتتون کردم

امیر خان ، دوست دار شما پیمان

توضیح : بنده در جایی مطلبی از جناب چگینی می خواندم و اشتباه نام ایشان را آوردم
    بنده رو ببخشید جناب داریوش خان
    ویرایش توسط darkness_land : Wednesday 24 April 2013 در ساعت 01:59
    Moty و 47amir تشکر می‌کنند.

كاربر همراه 47amir آواتار ها
    تشکر کرده
    2280

نقل قول نوشته اصلی توسط darkness_land نمایش پست ها
    سلام خدمت شما دوست گرامی
    ببخشید که دخالت میکنم ولی گویا جناب عالی منظور جناب چگینی رو بد متجه شده اید
    ایشان نیز اشاره کرده بودند که در هر برندی و با هر سطح دانشی که دارید دوربین مناسبی
    پیدا خواهید کرد و در مورد نام بردن بدنه ای خاص منظورشون فقط مثالی قابل لمس بود ، البته
    نظر شما نیز صحیح است و یادم است استادی در تکواندو داشتم و وقتی از ایشان پرسیدم
    کدام رشته رزمی قوی تر است در جواب گفتند :
    این انسان است که باید قوی باشد و نه رشته رزمی !!!
    ولی درکل خواستم بگم خیلی در جواب دادن تند و برنده عمل کردین و بهتر بود کمی خویشتن دارانه
    جواب ایشان را میدادید و ملاحضه سن ایشان را میکردید !!!

درمورد تجهیزاتی مثل کنون و نیکون نیز اگر در ایران زندگی میکنید که می دانید همه دوربین های حرفه ای را
    به این دو مارک میشناسند و کلا چنین است حالا اگر سامسونگ بیاد بدنه خوبی هم تولید کنه بازهم در همان
    رده حتی اگر هم گران تر باشد اکثراً کنون یا نیکون را انتخاب میکنند !!

درمورد تجهیزات و احترام مردم نیز باید بگویم دقیقاً حق با دوستمان است من خودم قبل از اینکه با این دوربین
    ها حتی آشنا هم بشوم در مراسم های مختلف در دستان عکاسان دیده بودم و پیش خود میگفتم
    "طرف رو ببین حتماً آخرشه ، دوربینشو نگا !!!" (البته شاید من ندید بدید بودم )
    امید وارم منو ببخشی اگه ناراحتتون کردم

امیر خان ، دوست دار شما پیمان
    این چه حرفیه اختیار دارید! جناب آقای چگینی روی سر بنده جا دارن!
    بنده خطاب به جناب jassos پست زده بودم (ایشون تشریف ندارن فعلا , گویا)
    من یه عادت بدی دارم و اون اینه که خیلی رکم . و همه اینو از من ایراد میگیرن تمامی اساتید روی سر ما جا دارند (چون من از همه اینجا کوچیک ترم همه استاد من محسوب میشن)
    هدف بنده از جوابییه به قول شما تند ,هیچ گونه بی احترامی نبود. (مشکل اینجاست که من خودمو تو این جبهه تنها میبینم D:)
    مخلصیم پیمان خان
    darkness_land تشکر می‌کند.
    امیر دانش
    http://www.amirdanesh.com

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

نقل قول نوشته اصلی توسط 47amir نمایش پست ها
    این چه حرفیه اختیار دارید! جناب آقای چگینی روی سر بنده جا دارن!
    بنده خطاب به جناب jassos پست زده بودم (ایشون تشریف ندارن فعلا , گویا)
    من یه عادت بدی دارم و اون اینه که خیلی رکم . و همه اینو از من ایراد میگیرن تمامی اساتید روی سر ما جا دارند (چون من از همه اینجا کوچیک ترم همه استاد من محسوب میشن)
    هدف بنده از جوابییه به قول شما تند ,هیچ گونه بی احترامی نبود. (مشکل اینجاست که من خودمو تو این جبهه تنها میبینم D:)
    مخلصیم پیمان خان
    امیر خان شما بزرگوار هستین ، بنده هم قصد خیر داشتم و خواستم خانواده عکاسی از
    هم دلگیر نشین ، البته که شما نیت خیر دارین و شکی هم نیست ، اینجا من هم مبتدی هستم
    و باید از امثال شما و جناب چگینی مطالب یاد بگیرم !!!
    اما بخاطر اینکه آف تاپیک هم نشده باشه ، نظر حقیر هم خرید از برندیه که آدم بدونه چهار تا کار بلد
    میتونه توش پیدا کنه که به پیشرفتش کمک کنن !!!

آقا شرمنده ولی ما جبهه مشترکی داریم و اون جلو بردن و روپا نگه داشتن سایت هست ولی سنگر هامون متفاوت !!!
    اما برادریمون پابرجاست !!!

کوچیکه همه خانواده !!! پیمان

البته اسم اساتید شد یاد جناب پسر پارسی افتادم !!!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    18

سلام یه دونه CANON EOS 60D کارکرده با لنز LENS CANON EF-S 18-55MM IS MADE IN JAPAN تقریبا3000 شات خورده البته به گفته فروشنده چقدر میارزه با سپاس از دوستان
    ویرایش توسط mohsen_hot20 : Wednesday 24 April 2013 در ساعت 04:23

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_hot20 نمایش پست ها
    سلام یه دونه CANON EOS 60D کارکرده با لنز LENS CANON EF-S 18-55MM IS MADE IN JAPAN تقریبا3000 شات خورده البته به گفته فروشنده چقدر میارزه با سپاس از دوستان
    درود
    یک 60 دی با لن 18-135 چند روز پیش به جا میداد 2800
    1ماه گارانتی و بیمه مونده بود حدودا 6 تا 7 هزار شات خورده بود .....البته بسیار قیمت مناسبی بود و شاید پایین ترین حد ممکن
    حال با توجه به نوع لنز و تعداد شات می تونید حدوددی یه قیمت بدید
    mohsen_hot20 تشکر می‌کند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر همراه eallymehr آواتار ها
    تشکر کرده
    267

چند رو پیش به یک موضوعی برخوردم گفتم ذکرش اینجا برای دوستان خالی از لطف نباشه.
    یه مدت پیش با یه آقایی آشنایی پیدا کردم توی کوه که دستشون یه Nikon D4 بود، بعد مدتی حرف زدن باهاشون متوجه شدم که ایشون همینجوری تفریحی به عکاسی علاقه دارن! و بیشتر عکسهای Landscape میگیرن. گویا دوربین رو هم 24 میلیون (بدون لنز ) خریداری کرده بودن :D به لنزشون دقت نکردم ولی تله بود.
    تا اونجایی که سواد من میرسه دوربین های D4 مختص خبرنگاران و افرادی که نیاز به ایزوهای بالا یا عکاسی پشت سر هم دارن هست، حالا ایشون رفتن D4 خریدن نمیدونم چرا.
    با نصف این پول ایشون میتونستن یه D800 بگیرن و عکسهایی با کیفیت تر داشته باشن.

حالا من همه ی اینها رو گفتم که دوستان عزیزی که میان اینجا اصلا فکر نکنن دوربین هایی که قیمتش بالاتره از هر لحاظ بهتره، خیلی از امکانات تو سری های بالاتر به کار خیلی ها نمیاد و فقط پول از جیبتون میره. مثلا همین دوستمون که ذکر کردم احتمالا با خاطر وزن درست حسابی دوربینشون خیلی از عکسها رو که میتونستن بگیرن از دست میدن. یعنی هم پول اضافی دادن هم عکس های ضعیفتری میگیرن.
    امیدوارم آف تاپیک نباشه و به کار دوستان بیاد
    Nikon D3200
    ~احسان عالی مهر

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط eallymehr نمایش پست ها
    تا اونجایی که سواد من میرسه دوربین های D4 مختص خبرنگاران و افرادی که نیاز به ایزوهای بالا یا عکاسی پشت سر هم دارن هست، حالا ایشون رفتن D4 خریدن نمیدونم چرا.
    با نصف این پول ایشون میتونستن یه D800 بگیرن و عکسهایی با کیفیت تر داشته باشن.

حالا من همه ی اینها رو گفتم که دوستان عزیزی که میان اینجا اصلا فکر نکنن دوربین هایی که قیمتش بالاتره از هر لحاظ بهتره، خیلی از امکانات تو سری های بالاتر به کار خیلی ها نمیاد و فقط پول از جیبتون میره. مثلا همین دوستمون که ذکر کردم احتمالا با خاطر وزن درست حسابی دوربینشون خیلی از عکسها رو که میتونستن بگیرن از دست میدن. یعنی هم پول اضافی دادن هم عکس های ضعیفتری میگیرن.
    البته عکسهای d4 از d800 ضعیف تر نیستندودر کل اگر پول کافی باشه که بی شک d4 دوربین بهتری هست، ولی خوب در مورد وزن حق باشماست، حدود300 گرم گرانتره این عزیز-d4-
    47amir و Kane تشکر می‌کنند.

كاربر همراه eallymehr آواتار ها
    تشکر کرده
    267

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    البته عکسهای d4 از d800 ضعیف تر نیستندودر کل اگر پول کافی باشه که بی شک d4 دوربین بهتری هست، ولی خوب در مورد وزن حق باشماست، حدود300 گرم گرانتره این عزیز-d4-
    مسلما در مورد کیفیت خروجی عکس همینطوره که شما میفرمایید ولی اونقدری که سواد بنده میرسه رزولوشن بالاتر برای عکاس های landscape باید اهمیت بیشتری داشته باشه تا مزیت های فوق العاده دوربین D4 :)
    Nikon D3200
    ~احسان عالی مهر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

با سلام
    من 3 سالی هست یه دوربین Panasonic lumix fz35 دارم که در رده خودش خیلی عالیه . ولی به خاطر چند تا دلیل مثل کندی انجام فوکوس داخل منزل (محیط کم نور) و تاخیر در گرفتن و ذخیره عکس میخواهم یه SLR بگیرم . توی یه فیلم آموزشی از kelby دیدم توی ‍‍یارک و داخل استودیو با canon 5d عکاسی میکرد و از سرعت بالای دوربین تو عکاسی شگفت زده شدم . آخه از بچه ها در حال بازی توی یارک عکس میگرفت و از صدای شاتر فهمیدم در ثانیه چندین فریم رو داره ثبت میکنه نه توی ۶ ثانیه یه فریم رو.:)
    اماااااااااا از قیمت ۱۴ میلیونیش نگو که دلم خونه . (;
    من هم به portrait گرفتن علاقه دارم . هم از طبیعت و مناظر و .... ولی کلا بیشتر portrait حال میکنم . اما از محدودیت های عجیب دوربینم هم خسته شدم .
    یه تحقیقاتی کردم با توجه به بودجم از NIKON D90 و NIKON D 7000 و CANON EOS 60D خوشم اومد .
    مقایسه D7000 VS D71 :
    Nikon D7100 vs D7000 - Our Analysis

D7000 VS D90:
    Nikon D7000 vs D90 - Our Analysis

D7000 VS D90 :
    Canon 60D vs Nikon D7000 - Our Analysis

D90 VS 60D :
    Canon 60D vs Nikon D90 - Our Analysis

البته این نتایج با تجربیات اساتید ممکنه فرق داشته باشه . و من هم به دنبال همینم .
    القصه : با هزینه ای حدود ۴ میلیون یه بدنه و لنز خوب با حداکثر کیفیت و یه فلاش کدومو انتخاب کنم بهتره ؟ چه مدل دیگری رو ییشنهاد میکنید ؟

ممنون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid112 نمایش پست ها
    ب کنم بهتره ؟ چه مدل دیگری رو ییشنهاد میکنید ؟

ممنون
    سعید جان با هر سه دوربینی که در نظر داری کار کردم. از 60 دی راضی نیودم و دی 7000 رو بهت پیشنهاد میدم.