صفحه 581 از 1201 نخستنخست ... 81 481 531 571 577 578 579 580 581 582 583 584 585 591 631 681 1081 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 5,801 تا 5,810 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا danial آواتار ها
    تشکر کرده
    133

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    من هم با جناب اقبالی موافقم. البته ایشون در مورد پست جناب سرلک و قسمت بولد شده نظر دادن. دوربین 7D و ایزوی 1000، نویز زیاد؟ بعید میدونم این دوربین تو این ایزو نویز زیادی داشته باشه. پیشنهاد من هم روی کراپداری مثل دی 7100 هست و لنز بهتر تا فول فریم و لنز کیت.
    البته به قول جناب اقبالی:
    مگر اینکه بخواهیم از مزایای فول فریم در برابر کراپ استفاده کنیم
    در اینصورت فول فریم خریدش درست تره که پیشنهاد میکنم تاپیک فول فریم : برتري ها و محدوديت ها مطالعه بکنین خصوصا چند پست اخیرش که جناب دکتر روشن توضیحات مفیدی رو نوشتن و در ادامه هم دوستان مطالب مفیدی نوشتن
    [جناب کمیلی ممنونم از توجه شما...لنز کیت 6D لنز سری ال 24-105 هست که ظاهرا لنز خوبیه...من اگه کراپدار انتخاب کنم نظرم 70D +15-85 بود که لنز 24-105 ظاهرا در هر صورتی بهتر از 15-85 هست... من بودجه و ژانر های مورد علاقم رو گفتم لطف میکنید اگه شما هم لنز و دوربین پیشنهادی و علتش را بفرمایید...با این وضعیت اقتصادی یه مقذار زیادی وسواس شدم...بهر حال قصدم انتخاب بهترین گزینه با توان مالیم هست ..... در ضمن در مورد نویز 7D باید بگم که نمونه آخرش عروسی کسی بود که من توی باغ و بدون فلاش عکس میگرفتم که مجبور بودم ایزو را روی 1000 قرار بدم...عکسهای خیلی خوبی شد ولی متاسفانه نویزش از چیزی که انتظار داشم بیشتر بود و به نوعی توی ذوقم زد...خیلی دوربین خوش دستیه ولی با خودم فکر میکنم اگه بخوام حدود 3 میلیون بدنه بگیرم آیا ارزشش را داره با 1.4 افزایش یه فول فریم بگیرم یا نه؟ ..........با سپاس

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط danial نمایش پست ها
    [جناب کمیلی ممنونم از توجه شما...لنز کیت 6D لنز سری ال 24-105 هست که ظاهرا لنز خوبیه...من اگه کراپدار انتخاب کنم نظرم 70D +15-85 بود که لنز 24-105 ظاهرا در هر صورتی بهتر از 15-85 هست... من بودجه و ژانر های مورد علاقم رو گفتم لطف میکنید اگه شما هم لنز و دوربین پیشنهادی و علتش را بفرمایید...با این وضعیت اقتصادی یه مقذار زیادی وسواس شدم...بهر حال قصدم انتخاب بهترین گزینه با توان مالیم هست ..... در ضمن در مورد نویز 7D باید بگم که نمونه آخرش عروسی کسی بود که من توی باغ و بدون فلاش عکس میگرفتم که مجبور بودم ایزو را روی 1000 قرار بدم...عکسهای خیلی خوبی شد ولی متاسفانه نویزش از چیزی که انتظار داشم بیشتر بود و به نوعی توی ذوقم زد...خیلی دوربین خوش دستیه ولی با خودم فکر میکنم اگه بخوام حدود 3 میلیون بدنه بگیرم آیا ارزشش را داره با 1.4 افزایش یه فول فریم بگیرم یا نه؟ ..........با سپاس
    با این شرایط، فکر کنم گزینه شما انتخاب شده هست و میل به فول فریم دارین.
    بازم اگه خواستین رو کراپدار فکر کنین دو گزینه ایده آل پیش روتون به نظر من:
    Nikon D7100 VS Canon 70D
    هست که کاملا تو همون تاپیک درموردشون بحث و تبادل نظر شده. در مورد لنز هم تو تاپیک مربوطه باید پیگیری کنین.
    ارادتمند
    danial تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

نقل قول نوشته اصلی توسط danial نمایش پست ها
    سلام
    جناب اقبالی ممنونم از نظر شما ولی من اصلا تمایلی به استفاده از لنز 18-55 ندارم...من قبلا با 7D با 18-135 STM کار کردم...راستش خیلی جاها مجبور بودم iso را بالا ببرم و مثلا روی 1000 نویز زیادی داشت... الان خودم میخوام بخرم این پول هم حاصل 1 سال پس اندازمه....برای همین میخوام با توجه به ژانر عکاسیم که قبلا گفتم و بودجه ای که دارم بهترین انتخاب رو انجام بدم و تصمیم گرفتم اینجا از بچه ها راهنمایی بخوام... ممنون میشم شما هم پیشنهادتون و علتش رو بفرمایید...با سپاس
    سلام دوباره

من 18-55 رو به عنوان مثال عرض کردم(برای پس انداز سرمایه)

شاد باشید......
    danial تشکر می‌کند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر آشنا danial آواتار ها
    تشکر کرده
    133

نقل قول نوشته اصلی توسط Walkman نمایش پست ها
    سلام دوباره

من 18-55 رو به عنوان مثال عرض کردم(برای پس انداز سرمایه)

شاد باشید......
    سلام... جناب اقبالی باز هم تشکر میکنم از توجه شما....خوشحالم میکنید اگر شما پیشنهادتان را درباره لنز و دوربین بفرمایید.....باسپاس

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

سلام دوستان، ماه هاست دارم انتظار ميكشم بودجه تامين بشه و اولين DSLR رو بخرم. اگه خدا بخواد تا پيش از عيد قصد خريد دارم. در زمينه خاصي عكاسي نميكنم ولي علاقمند به پيشرفتم. فيلمبرداري آنچنان واسم مهم نيست. سقف بودجه 3 ميليون تصويب شده. به برند كانن علاقمندم، ولي تا جايي كه انتخابش عقلاني هم باشه. نظر خودم روي كانن 60D با لنز 135-18 هست. ولي خيلي ها نيكون D7000 رو انتخاب بهتري مي دونند. با معرفي كانن 70D، ميشه به 70D با لنز 55-18 هم فكر كرد. البته با توجه به اهميت لنز، نظر خودم بيشتر روي دو گزينه اول هست. ممنون ميشم در انتخاب كمكم كنيد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

سلام دوستان
    امیدوارم جای درستی پستم رو نوشته باشم .
    قصد خریداری دوربین عکاسی دارم .
    تا حدی با عکاسی تئوری آشنام ولی چون دوربین خوبی نداشتم ( تمامی عکسهای با گوشی موبایل بوده ) نتونستم به جنبه عملیش بپردازم
    شدیدا هم به عکاسی علاقه مندم
    چند تا سوال داشتم
    1 - گوشی الانم لومیا 820 نوکیاست . آیا کیفیت عکسهایی که دوربینی مثل canon g1x میگیره در حدی بالاتر از گوشیم هست که ارزش خرید داشته باشه . یا مثلا کیفیت عکسهای canon g1x در مقابل لومیا 1020 با سنسور 41 مگاپیکسلی ؟ ( اینو میدونم که مگاپیکسل بالا به هیچ وجه ملاک نیست و کیفیت به خیلی آیتم های دیگه بستگی داره )
    2 - بین دوربین های slr و دوربین هایی مثل canon g1x و یا fujifilm x10 ( دقیقا نمیدونم این دوربینها در چه رده ای قرار میگره) مردد هستم . آیا دوربینی مثل 1100D که در رده Slr مبتدی جا میگیره با لنز کیت کیفیت عکس بهتری از دو مدل قبلی که نام بردم داره ؟ ( احتمالا تا یکی ، دو سال امکان خریدن لنز رو نداشته باشم )
    3 - به طور کلی با قیمتی در حدود 1.5 تا 2 میلیون تومان کدوم یک از گزینه های بالا رو پیشنهاد می کنید . و کدوم مدل از کدوم برند ؟
    پیشاپیش ممنون

كاربر همراه sarlak آواتار ها
    تشکر کرده
    1170

نقل قول نوشته اصلی توسط r00t نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تا حدی با عکاسی تئوری آشنام ولی چون دوربین خوبی نداشتم ( تمامی عکسهای با گوشی موبایل بوده ) نتونستم به جنبه عملیش بپردازم
    چند تا سوال داشتم
    1 - گوشی الانم لومیا 820 نوکیاست . آیا کیفیت عکسهایی که دوربینی مثل canon g1x میگیره در حدی بالاتر از گوشیم هست که ارزش خرید داشته باشه . یا مثلا کیفیت عکسهای canon g1x در مقابل لومیا 1020 با سنسور 41 مگاپیکسلی ؟ ( اینو میدونم که مگاپیکسل بالا به هیچ وجه ملاک نیست و کیفیت به خیلی آیتم های دیگه بستگی داره )
    2 - بین دوربین های slr و دوربین هایی مثل canon g1x و یا fujifilm x10 ( دقیقا نمیدونم این دوربینها در چه رده ای قرار میگره) مردد هستم . آیا دوربینی مثل 1100D که در رده Slr مبتدی جا میگیره با لنز کیت کیفیت عکس بهتری از دو مدل قبلی که نام بردم داره ؟ ( احتمالا تا یکی ، دو سال امکان خریدن لنز رو نداشته باشم )
    3 - به طور کلی با قیمتی در حدود 1.5 تا 2 میلیون تومان کدوم یک از گزینه های بالا رو پیشنهاد می کنید . و کدوم مدل از کدوم برند ؟
    پیشاپیش ممنون

نیکون D5200
    کانن 650D
    MEHRDAD.D تشکر می‌کند.

كاربر همراه nicebluesky آواتار ها
    تشکر کرده
    4361

نقل قول نوشته اصلی توسط r00t نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند تا سوال داشتم
    پیشاپیش ممنون
    سلام
    canon g1x کامپکت بسیار با کیفیت و شاهکاریه و با سنسور "1/1.7 کیفیت خروجی در حد dslrهای سطح مبتدی ارائه میده و 100% از گوشی موبایل بهتره.قیمتش 1600

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

نیکون D5200
    کانن 650D
    سلام
    canon g1x کامپکت بسیار با کیفیت و شاهکاریه و با سنسور "1/1.7 کیفیت خروجی در حد dslrهای سطح مبتدی ارائه میده و 100% از گوشی موبایل بهتره.قیمتش 1600
    ممنون از دو دوست عزیز
    دوستان اگر اطلاعات بیشتری دارن خوشحال میشم راهنمایی کنن

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط nicebluesky نمایش پست ها
    سلام
    یعنی با وجود سنسور هم اندازه، کیفیت خروجی dslr های سطح غیر مبتدی از dsl های سطح مبتدی بالاتره؟
    فرهاد حسيني