صفحه 706 از 1201 نخستنخست ... 206 606 656 696 702 703 704 705 706 707 708 709 710 716 756 806 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 7,051 تا 7,060 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط S Noora نمایش پست ها
    با سلام.رفتار نویزی یک بدنه تابع شرایطی است که لنز بکار گرفته شده و دیافراگم مربوطه، ایزو و شرایط نوری سوژه و نحوه نورپردازی و ... از آن جمله است.بدنه 7100 نسبت به 70d بدنه جدیدتر و به روزتریست.باید بررسی نمود که دوست حضرتعالی در چه شرایطی و با چه لنزی به این نتیجه رسیده است.با توجه به اینکه بدنه محبوب 7000 با تعلق به 4 سال قبل نیز تا ایزوی 3200 اصلا مشکل نویز ندارد بعید به نظر میرسد 7100 که آپدیتی از همان بدنه است در ایزوی 500 به بالا دست کم تا 3200 به مشکلی بر بخورد.
    D7000 تا ایزو 3200 مشکل نویزندارد؟درخصوص فول فریمها هم این ادعای سهلی نیست چه رسد به D7000:

noise.jpg
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Sunday 14 September 2014 در ساعت 20:49
    msh2200، ata_m3، amir.komeily و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط S Noora نمایش پست ها
    با سلام.رفتار نویزی یک بدنه تابع شرایطی است که لنز بکار گرفته شده و دیافراگم مربوطه، ایزو و شرایط نوری سوژه و نحوه نورپردازی و ... از آن جمله است.بدنه 7100 نسبت به 70d بدنه جدیدتر و به روزتریست.باید بررسی نمود که دوست حضرتعالی در چه شرایطی و با چه لنزی به این نتیجه رسیده است.با توجه به اینکه بدنه محبوب 7000 با تعلق به 4 سال قبل نیز تا ایزوی 3200 اصلا مشکل نویز ندارد بعید به نظر میرسد 7100 که آپدیتی از همان بدنه است در ایزوی 500 به بالا دست کم تا 3200 به مشکلی بر بخورد.
    عجب!!!
    بالای 800 تمام کراپدار ها نویز واضح مشخص است و از 1200 به بالا مشکل ایجاد میکند
    در فول فریم ها این عدد از 1200 شروع میشود ولی تا 2000 به خوبی قابل استفاده است
    3200 هم که آقای چگینی کاملا مبسوط پاسخ دادند تازه این عکس ها jpg بود در raw اوضاع خرابتره

ولی این بدین معنا نیست که نویز در این دوربین ها مشکل ساز است
    اینکه شما ایزو را تا اون حد بالاببرید اشتباه است و نشان میدهد لنز مناسبی ندارید و ایزوی زیر 800 تقریبا در تمام کار ها جوابگوست
    ویرایش توسط siosha : Sunday 14 September 2014 در ساعت 20:56
    ata_m3، Dariush Chegini، Mojtaba.T و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidameri نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی هاتون.
    چیزی که برای من خیلی خیلی مهمه نویز کمتر در عکس های گرفته شده است به طوری که هنگام چاپ کمترین نویز ممکن رو داشته باشه. حالا سوالی که ازتون دارم اینه که بین 70d و d7100 کدوم مدل بهتره. یکی از دوستان من d7100 داره و از نویز بالایی که داره بشدت ناراضیه و معتقده که بیشتر از iso 500 نمی تونه کار کنه. نظر شما چیه؟
    عزیزم ایزو کراپدار زیر 800 کاملا قابل استفاده است ا
    نارضایتی زمانی مفهوم پیدا میکنه که شما اشکال دیگری در کارتون نباشه برای دوستتون کلاس عکاسی کاملا توصیه میشود(مگر اینکه ایشان کلاسشون اونقدر بالا باشه که زیر فول فریم ندیده باشد)
    اینکه شما با طناب اشتباه در چاه فرو برید به خودتان بستگی دارد ولی دوربین های کلاس 7000 و X0D بهترین دوربین های کراپدار موجود هستند بنابراین اگر قصد خرید دارید جای شک وجوذ ندارد
    ata_m3، Dariush Chegini، ximballchin و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    35

سلام دوستان نظرتون راجع به panasonic G6 دوربینی بدون آینه چیه؟
    البته در مقایسه با nikon d5300

شاید مقایسه ام اشتباه بود ولی من عکس های این دوربین رو دیدم ، واقعا زیباست

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط delmajid نمایش پست ها

درود
    این مقایسه شما اصولا درست نیست!
    شما باید اول از همه نیازتون را مشخص کنید!
    و از همه مهمتر اینکه دو کلاس کاملا متفاوت را نمی توانید مقایسه کنید!!
    در خصوص دوربین های پاناسونیک درسته که رنگ ها شاید زنده تر به نظر بیاد(که البته در حالت JPG هستند)
    ولی نویز تصاویر این دوربین ها معمولا به طور قابل چشمگیری نسبت به دوربین های کنون و نیکون بالاتره! (البته شاید استثنا هم باشه ولی من به یاد ندارم)
    در خصوص رنگ و زیبایی رنگها شما می توانید با تنظیم شخصی و یا عکاسی بصورت RAW و پردازش به همان خروجی و حتی بهتر از آن دست پیدا کنید.
    بعنوان مثال بزرگترین ضعف G6 نداشتن ویزور اپتیکال هست که برای استفاده کننده یک دوربین بریج را تداعی می کنه!
    ارادتمند
    ارادتمند
    ata_m3، کوروش، Dariush Chegini و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

پاناسونيك دوربين هاي بدون آينه خيلي خوبي داره. ولي حداقل اينجا تو ايران تجهيزات جانبي(لنز و ...) در مقايسه با نيكون خيلي محدودتر و با قيمت بالا به فروش مي رسه.
    زيبايي عكس ربطي به دوربين نداره.خيلي ها با p&s عكسهايي مي گيرند كه خيلي هم زيباست.
    msh2200 و delmajid تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    40

سلام دوستان. من قصد خرید دوربین تا نهایتا 1 میلیون و 200 رو دارم. اما نمیدونم بهتره که یه dslr ارزان بخرم یا کامپکت گران. چند مدل رو انتخاب کردم ممنون میشم بگید ارزش خرید کدوم بیشتره؟ یا اگه پیشنهاد دیگه ای دارید بهم بگید. و ترجیحا میخوام دوربین وایفای داشته باشه و بشه از گوشی به عنوان ریموت برای دوربین استفاده کرد. مدلهای انتخابی من:
    canon sx600
    canon sx700
    Canon EOS 1100D
    Nikon Coolpix P600
    Nikon D3100
    Canon Powershot SX50 HS
    اگه مدلی از مدلهای بالا یا به غیر از اینا رو پیشنهاد میدین که وایفای نداره لطفا حداقل طوری باشه که بشه از ریموت کنترل جداگانه استفاده کنم براش. ممنونم.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط n1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من قصد خرید دوربین تا نهایتا 1 میلیون و 200 رو دارم. اما نمیدونم بهتره که یه dslr ارزان بخرم یا کامپکت گران. چند مدل رو انتخاب کردم ممنون میشم بگید ارزش خرید کدوم بیشتره؟ یا اگه پیشنهاد دیگه ای دارید بهم بگید. و ترجیحا میخوام دوربین وایفای داشته باشه و بشه از گوشی به عنوان ریموت برای دوربین استفاده کرد. مدلهای انتخابی من:
    canon sx600
    canon sx700
    Canon EOS 1100D
    Nikon Coolpix P600
    Nikon D3100
    Canon Powershot SX50 HS
    اگه مدلی از مدلهای بالا یا به غیر از اینا رو پیشنهاد میدین که وایفای نداره لطفا حداقل طوری باشه که بشه از ریموت کنترل جداگانه استفاده کنم براش. ممنونم.
    1 بار در پست دیگری گفتید همه فهمیدن لازم نیست پست کپی پیست کنید
    delmajid تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

اساسا قابل مقایسه نیست
    delmajid تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط n1234 نمایش پست ها
    canon sx600
    canon sx700
    Canon EOS 1100D
    Nikon Coolpix P600
    Nikon D3100
    Canon Powershot SX50 HS
    دوست عزیز با سلام و ضمن خوش آمد گویی برای شما،

مسلما خرید یه dslr ارزان بسیار بهتر از یه کامپکت پیشرفته و گران هست و ارزش خرید بیشتری داره. در بین گزینه های یاد شده بهترین دوربین Nikon D3100 می باشد و با بودجه شما هم همخوانی دارد.

در مورد ریموت، این دوربین پورت IR نداره و نمی تونید از ریموت ML-L3 استفاده کنید اما میتونید از انواع و اقسام ریموتهای موجود در بازار به صورت سیمی استفاده کنید که امکانات بیشتری رو هم در اختیارتون نسبت به ML-L3 در اختیارتون میذارند که بعضی از اونها قابلیت بدون سیم هم دارند.
    msh2200، کوروش، delmajid و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.