صفحه 744 از 1201 نخستنخست ... 244 644 694 734 740 741 742 743 744 745 746 747 748 754 794 844 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 7,431 تا 7,440 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein7557 نمایش پست ها
    سلام به نظر شما از بین 70D و D7100 کدوما بیشتر ارزش خرید داره؟؟؟؟
    در همین رنج قیمت چه مدل دیگه ای پیشنهاد میدید؟؟؟از کنون یا نیکون فرق نمیکنه

تو همین تاپیک قبل تر زیاد در موردش بحث شده . هر دو دوربین های خوبی هستند بسته به نیاز شما

اما در کل 70D در فیلم برداری بهتر هست و D7100 کمی در عکاسی سر تر هست ......

ولی در کل هر دو دوربینهای خوبی هستند
    SHOK53 و ata_m3 تشکر می‌کنند.
    مهدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    104

نقل قول نوشته اصلی توسط Saleh Kh نمایش پست ها
    نه 7100 وایفای نداره صحبت بر سر 5300 بود. بعد گفته بودید بین این دو مدل مردد هستید اشاره کردم بدنه ی 7100 حرفه ای تر و دارای امکانات بیشتری ست برای عکاسی.
    ای داد بیداد وای فای واسم مهمه ... چقدر هزینه وای فای جدا خریدن برای ۷۱۰۰ میشه و آیا توی بازار هست و امکانات وای فای نرمالو داره که بع گوشی و لبتاب وصل بشه ؟ تشکر از لطفتون ولی با این تفاسیر ۷۰ دی با صفحه تاچ و سنسور فکوس دوتایی و وای فای و چراغ فکوس و نویز کمتر در ایزوهای بالا و فیلمبرداری حرفه ای از نیکون جلو میزنه برای خرید... هرچند نیکون تنها از نظر عکاسی و بدنه و موتور فکوس داخلی برتری داره گویا... عجب داستانی شده ...

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط soteddel نمایش پست ها
    ای داد بیداد وای فای واسم مهمه ... چقدر هزینه وای فای جدا خریدن برای ۷۱۰۰ میشه و آیا توی بازار هست و امکانات وای فای نرمالو داره که بع گوشی و لبتاب وصل بشه ؟ تشکر از لطفتون ولی با این تفاسیر ۷۰ دی با صفحه تاچ و سنسور فکوس دوتایی و وای فای و چراغ فکوس و نویز کمتر در ایزوهای بالا و فیلمبرداری حرفه ای از نیکون جلو میزنه برای خرید... هرچند نیکون تنها از نظر عکاسی و بدنه و موتور فکوس داخلی برتری داره گویا... عجب داستانی شده ...
    معمولاً در بازار الکترونیک بعلت تنوع بسیار زیاد، انتخاب کار بسیار سختیه. مخصوصاً زمانی که هر کسی سلیقه خاص خودش رو داره. ببینید دوست عزیز کلاً هیچ دوربینی یا بهتر بگم هیچ وسیله ای کامل نیست. همه یک نقص و کمبودی دارن. اگه شرکتی یه محصول کامل تولید کنه باید قید فروش مابقی محصولاتش رو بزنه.

دوتا پیشنهاد دارم:
    اول اینکه زیاد دنبال تحقیق و مشاوره نباشید که بیشتر از این گیج خواهید شد... ( البته از اون طرف به بار معلوماتتون هم اضافه میشه ) .. بنده به شخصه اواسط شهریور رفتم بازار یه دوربین معمولی قیمت مناسب زیر 1 تومن بخرم، الان که دارم پست میزنم یه 60D با کلی لنز و خرت و پرت کنارم ولوو شده !!!

60D از بادی های خیلی خوب نسبت به قیمت مناسبش هست. نظر من اینه که هزینه اضافی رو صرف خرید لنز بکنید. درسته بادی های جدید امکانات خیلی خوب و بهتری دارن ولی اونها هم بدون یه لنز خوب عملاً بی استفاده هستن. بنظرم ترکیب یه لنز خوب با یه بادی معمولی خیلی خیلی بهتر از یه بادی خوب با لنز معمولی و گاهاً بی کیفیت هست.... ( البته 60D یک بادی معمولی نیست )

شما به سایت The-Digital-Picture.com features Canon DSLR Camera and Lens Reviews, News, Deals and Tips یه سری بزنید. به قسمت Review برید. میبینید اکثر لنزها رو با 60D بررسی کردن ( مثلاً Tokina 11-16 )

هدف از این پست جلب بازار برای 60D نیست چون بنده سهام دار کنون نیستم. قصدم فقط جلوگیری از هزینه اضافی هست که گاهاً دوستان رو به دردسر میندازه و بدتر از اون اینکه به اون هدفی که در سر دارن نمیرسن....
    امیدوارم مفید بوده باشه.
    SHOK53، a.g g.a، Dariush Chegini و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر همراه Moeen Salehi آواتار ها
    تشکر کرده
    378

وای فای رو برای چه کاری می خواید استفاده کنید که واستون مهمه؟؟ خرید وای فای جدا معمولا به صرفه نیست. سعی کنید روی چیزهایی هزینه کنید که منجر به افزایش کیفیت عکستون بشه.

نکته ای رو که ذکر کنم اینه که موتور فوکوس داخلی نیکون مزیتش فقط برای لنزهای سری D خوده نیکون هست، و در کانن همه لنزها خودشون موتور فوکوس دارند. همون طور که لنزهای جدید نیکون هم خودشون موتور دارند.
    از لحاظ بدنه هم این دو دوربین خیلی شبیه هم هستند اگر منظورتون از لحاظ سیلینگ و استحکام هست.
    SHOK53 و a.g g.a تشکر می‌کنند.

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein7557 نمایش پست ها
    سلام به نظر شما از بین 70D و D7100 کدوما بیشتر ارزش خرید داره؟؟؟؟
    در همین رنج قیمت چه مدل دیگه ای پیشنهاد میدید؟؟؟از کنون یا نیکون فرق نمیکنه
    ارزش خرید؟هردو دوربین از بهترینهای کراپدار نیکون و کنون هستند.ولیکن توصیه من اینه که فارغ از برند ابتدا نیازتون رو مشخص کنید(ژانر مورد علاقه عکاسی و ...) و بعد با توجه به سطح امکانات مورد نیاز هزینه کنید که اضافه پرداختی نداشته باشید.ضمن اینکه به قول اساتید همین فروم ،امکانات موجود در این بدنه ها برای بسیاری زیاد هم هست.
    SHOK53 تشکر می‌کند.

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1 نمایش پست ها
    سلام
    چون ایشون چندتا گزینه توی ذهنشون دارند و بهترین اونها 6D بود ولی گفتند بودجشو ندارند
    من اطلاعاتم 0 هستش فقط میدونم 6D از دوربینها کراپدار مانند 60D و 70D خیلی حرفه ای تر هستش و
    در آینده هم قصد خرید این دوربینو دارم.
    دوست عزیز از چه نظر میفرمایید از 60D و 70D بهتر هست ؟ فقط بدلیل ف.ف بودن ؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

شما برای خرید دوربین و لنز چه بودجه ای در نظر گرفته اید؟
    darkness_land تشکر می‌کند.

كاربر آشنا M.Navabi آواتار ها
    تشکر کرده
    106

سلام
    بعد از چهار پنج سالی عکاسی با کانن 40D قصد ارتقاع دوربینم رو دارم، در حال حاضر دو لنز 105-24 و 22-10 رو هم دارم.
    حالا با این تفاسیر کدوم یک از این موارد به صلاحه:

1- خرید 70D ( با حدود 2.400 تومان هزینه)
    2- خرید 7D دست دوم ( با حدود 1.800 تومان هزینه)
    3- فروش لنز 22-10 و خرید 6D ( با حدود 2700 تومان هزینه)

با تشکر
    سید محمد نوابی
    5D Mark III + 24-105 L + Godox TT685

كاربر همراه SHOK53 آواتار ها
    تشکر کرده
    2267

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Navabi نمایش پست ها
    سلام
    بعد از چهار پنج سالی عکاسی با کانن 40D قصد ارتقاع دوربینم رو دارم، در حال حاضر دو لنز 105-24 و 22-10 رو هم دارم.
    حالا با این تفاسیر کدوم یک از این موارد به صلاحه:

1- خرید 70D ( با حدود 2.400 تومان هزینه)
    2- خرید 7D دست دوم ( با حدود 1.800 تومان هزینه)
    3- فروش لنز 22-10 و خرید 6D ( با حدود 2700 تومان هزینه)

با تشکر
    با سلام
    بسته به علاقه شما به واید داره!
    اگر زیاد از واید 10تا 15 (معادل 16تا 24 ف ف) استفاده نمیکنید گزینه 3
    وگرنه گزینه 1 پیشنهاد بنده!
    موفق باشید
    M.Navabi، Mahdi.A.Tabar و sihod تشکر می‌کنند.
    6DII / Canon 24-70 F2.8 II L /16-35 F4 L / 100mm Macro F2.8 L IS / 190xpro4 + 498 RC2 / 270 EX

شکری

كاربر همراه
    تشکر کرده
    903

باسلام
    دوستان یه دوربین نیکون دی 7100 دارم و نزدیک 3تومان هم میخوام برا لنزش هزینه کنم
    یدفعه به سرم زد دی 7100 بفروشم و اون 3تومان لنزهم روش بزارم یه sony a7 به ارزش 5700 بگیرم هم دوربین جمع و جوریه و هم اینکه فول فریمه ولی هزینه های اضافی برام در پیش خواهد داشت مثل فلاش باتری اضافه
    کار معقولانه ایه یا همون دی 7100 نگهدارم
    در کل میخوام ببینم با کوچ به sony a7 چه چیزی رو از دسنت میدم و چه چیزی بدست میارم
    با تشکر