صفحه 857 از 1201 نخستنخست ... 357 757 807 847 853 854 855 856 857 858 859 860 861 867 907 957 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 8,561 تا 8,570 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

بهترین راه برای فیلم برداری با دوربینهای dslr نیکون چیست ؟

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

نقل قول نوشته اصلی توسط kabirimasih نمایش پست ها
    سلام
    قابلیت عکس پانورما دوربین 3300 نیکون چطوری بایستی تنظیم کنیم و استفاده کرد ؟
    گرفتن عکس پانورما با دوربین 5200 هم امکان پذیر است ؟
    دوست عزیز، سوالهای فنی که اینجا می پرسید، آف تاپیک محسوب می شوند. سوال های فنی رو فکر می کنم بهتر باشد در تاپیک فنی هر دوربین بپرسید. مثل:

Nikon D3300

موفق باشید.
    kabirimasih تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul2014 نمایش پست ها
    دوست عزیز، سوالهای فنی که اینجا می پرسید، آف تاپیک محسوب می شوند. سوال های فنی رو فکر می کنم بهتر باشد در تاپیک فنی هر دوربین بپرسید. مثل:

Nikon D3300

موفق باشید.
    سلام دوست عزیز
    سوالات در بخشهای تخصصی تر تالار دیر جواب داده می شود مثلا سوالی 20 روز پیش مطرح کردم هنوز پاسخی برایش دریافت نکرده ام

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

سلام
    دوستانی که با نیکون 5200 فیلمبرداری کرده اند از نظر کیفیت فیلمهایی که می گیرد می توان جایگزینی خوب برای فیلمبرداری مراسم شخصی کرد ؟
    مدت زمانی که می توان با یک شارژ باطری فیلبرداری کرد چقدر است ؟
    اگر تجربه کار فیلمبرداری با سایر دوربینهای dslr را دارید لطفا نقاط ضعف و یا قوت آنها را بیان نمایید

كاربر همراه ali ka آواتار ها
    تشکر کرده
    23

سلام
    کیفیت فیلمبرداری با دوربین Sony Alpha 3000 کاملا نیازهای خانوادگی را با کیفیت عالی (به شرطی که از تلویزیونهای fullhd تماشا کنید ) ارائه می دهد ، فیلمبرداری طولانی مدت با دوربینهای dslr به خاطر گرم شدن و آسیب رساندن به سنسور توصیه نمی شود .
    موفق باشید
    صداقت ، بهترین سیاست است.
    Sony Alpha 3000

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام بر عزیزان صاحب نظر
    من برای عکاسی از کوه و جنگل و همینطور گرفتن عکسهای خانوادگی چه دورینی بگیرم؟
    1500-1700 میتونم هزینه کنم .
    نظر دوستانم که به شکل حرفه ای عکاسی میکنند دوربین های کانن هست(مثل:d1200-d600-d700)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام دوستان شغل بنده دفتر فنی کار چاپ و طراحی
    تصمیم گرفتم با توجه به علاقه ای که به عکاسی دارم و احساس میکنم اگر یک دوربین برای عکاسی برای کارهای مشتری (مثلا یک ورزشگاه جهت تبلیغات میخواد عکس اعضا خودشو رو بندازه و یا شرکت ها که معمولا شرکت فرش هستن )داشتم باشم بتوانم هم در کارم پیشرفت کنم و کم کم اتلیه عکس صنعتی در کنار شغلم راه اندازی کنم
    کلاس های آموزشی سایت عکاسی کسی شرکت کرده مفید هستش؟!
    حال با توجه به این اوصاف بنظر شما چی بخر که بدرد کارم بخوره
    خودم یک سرچی که زدم نظر به کانون6D جلب شد با توجه به اینکه ممکنه در محیط کم نور احتیاج باشه عکس بگیرم و در هرشرایط کیفیت مطلوب را میخام و مورد دیگه تجربه ثابت کرده هرچیزی که میخایی بخری با بهترین را بخر یا اصلا خرید نکن (حداقل در این زمینه شغلی که هستم) و همچنین وایفای که داره
    منتظر جوابتون هستم شرمنده طولانی شد

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

نقل قول نوشته اصلی توسط CLICK نمایش پست ها
    سلام دوستان شغل بنده دفتر فنی کار چاپ و طراحی
    تصمیم گرفتم با توجه به علاقه ای که به عکاسی دارم و احساس میکنم اگر یک دوربین برای عکاسی برای کارهای مشتری (مثلا یک ورزشگاه جهت تبلیغات میخواد عکس اعضا خودشو رو بندازه و یا شرکت ها که معمولا شرکت فرش هستن )داشتم باشم بتوانم هم در کارم پیشرفت کنم و کم کم اتلیه عکس صنعتی در کنار شغلم راه اندازی کنم
    کلاس های آموزشی سایت عکاسی کسی شرکت کرده مفید هستش؟!
    حال با توجه به این اوصاف بنظر شما چی بخر که بدرد کارم بخوره
    خودم یک سرچی که زدم نظر به کانون6D جلب شد با توجه به اینکه ممکنه در محیط کم نور احتیاج باشه عکس بگیرم و در هرشرایط کیفیت مطلوب را میخام و مورد دیگه تجربه ثابت کرده هرچیزی که میخایی بخری با بهترین را بخر یا اصلا خرید نکن (حداقل در این زمینه شغلی که هستم) و همچنین وایفای که داره
    منتظر جوابتون هستم شرمنده طولانی شد
    سلام دوست عزیز
    چند نکته:

1- چقدر می خواهید هزینه کنید؟
    2- اگر صرفا برای کار تهیه میکنید آیا بازگشت سرمایه خرید فول فریم منطقی است؟
    3- چقدر عکاسی میدانید؟

با توجه به بیان نظر خودتون راجع به دوربین خوب 6D توجه نمایید که حداقل یک لنز فول فریم مثلا 24-105و یک فلاش (چون فول فربم های کانن فلاش سر خود ندارند) نیاز دارید
    و اگر تقریبا با همین هزینه (کمی بیشتر) به سراغ نیکون بروید دوربین بسیار خوب D750 با لنز 24-120 میتونه گزینه بهتری باشه
    اما اگر چندان با عکاسی آشنا نیستید و مساله هزینه و بازگشت سرمایه نیز اهمیت دارد یک دوربین entry level با یک لنز با دمته مناسب مثل 18- 135 کانن یا 18-105 و 18-140 نیکون نیز میتواند پاسخگوی شما باشد. ضمن آنکه با پیشرفت در عکاسی و ان شاالله پیشرفت کاری جهت آتلیه صنعتی می توانید در آینده روی بدنه و لنزهای بهتر (گزینه های اول) حساب کنید.

پیشنهاد من:
    خرید یک 650D یا 700D کانن با لنز 18-135 و یا D5200 یا D5300 نیکون با لنز 18-140 به صورت نو و یا کارکرده است
    nicebluesky، SHOK53 و CLICK تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Kazemi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    چند نکته:

1- چقدر می خواهید هزینه کنید؟
    2- اگر صرفا برای کار تهیه میکنید آیا بازگشت سرمایه خرید فول فریم منطقی است؟
    3- چقدر عکاسی میدانید؟

با توجه به بیان نظر خودتون راجع به دوربین خوب 6D توجه نمایید که حداقل یک لنز فول فریم مثلا 24-105و یک فلاش (چون فول فربم های کانن فلاش سر خود ندارند) نیاز دارید
    و اگر تقریبا با همین هزینه (کمی بیشتر) به سراغ نیکون بروید دوربین بسیار خوب D750 با لنز 24-120 میتونه گزینه بهتری باشه
    اما اگر چندان با عکاسی آشنا نیستید و مساله هزینه و بازگشت سرمایه نیز اهمیت دارد یک دوربین entry level با یک لنز با دمته مناسب مثل 18- 135 کانن یا 18-105 و 18-140 نیکون نیز میتواند پاسخگوی شما باشد. ضمن آنکه با پیشرفت در عکاسی و ان شاالله پیشرفت کاری جهت آتلیه صنعتی می توانید در آینده روی بدنه و لنزهای بهتر (گزینه های اول) حساب کنید.

پیشنهاد من:
    خرید یک 650D یا 700D کانن با لنز 18-135 و یا D5200 یا D5300 نیکون با لنز 18-140 به صورت نو و یا کارکرده است
    خیلی ممنون از جوابگویی شما دوست عزیز
    هزینه نهایتا 6500
    در کل برگشت سرمایه وقتی امکان پذیر است که خود طرف تلاش بکند و از لحاظ دیگه اگه قرار باشد من امروز یک دوربین بخرم که بعداز چندماه به این نتیجه برسم که کیفیت نهایی کیفیت مطلوب من نیست و مجبور بشم بفروشم صدرصد محتمل ضرر میشم که ضررش از همه جوانب بیشتره
    برای مثال من 2 سال پیش برای دفتر 2 لب تاپ خریدم که بجای خرید لب تاپ بهتر که حدود 1800 اب میخورد هرکدام را 1200 خریدم نتیجه ایش این شد که برای کارهای معمولی فقط میشه استفاده کرد و الان عملا بدرد من نمیخوره و نمیتونم بفروشم چون ضررش برام زیاده
    عکاسی هم اول راه هستم
    تا جایی که اشنا هستم لنزهای نیکون نسبت به کانن گرانتر هستن

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

در عکاسی آنچه باعث بال رفتن کیفیت خروجی نهایی می شود تنها بدنه و حتی لنز بهتر نیست بلکه عوامل دیگری به خصوص نور - کاذربندی تاثیر گذار و رساندن مفهوم عکس به بیننده انیز تاثیر به سزایی ذارند. دوربین و لنز ابزار کار هستند و عکاس و نور پارامترهای موثر بر تاثیر گزاری عکس. مثلا شما یک دوربین با یک لنز معمولی را به یک استاد عکاسی بدهید و یک موضوع جهت عکاسی و میبینید که خروجی نهایی آن بسیار تاثیر گزار است اما با داشتن بهترین تجهیزات آماتوری مثل من نمیتواند عکسی به آن کیفیت بگیرد.
    صد البته که داشتن تجهیزات بهتر در کیفیت فیزیکی تصویر موثر است اما لزوما باعث پذیرش عکس به عنوان اثری ارزشمند نمیشوند.
    شاید به همین علت است که بزرگی می گوید:
    آماتورها به بدنه میاندیشند- حرفه ای ها به لنز و اساتید به نور

پیشنهاذات من هم صرفا بابت این بود که خدای ناکرده پس از صرف هزینه بالا پشیمون نشوید. وگرنه همون ابتدا عرض کردم که گزینه مد نظر خودتان دوربین بسیار خوبی است.
    اگر فول فریم برایتان اولویت است که پیشنهادم رو گفته ام و گرنه با بودجه شما میتوان به این موارد هم اندیشید:

کانن: 70D با 18-135 + 50mm f1.4 + فلاش اکسترنال + فلاش استدیو و تجهیزات نورپردازی
    نیکون: D7100 با 18-140+ موارد فوق

موفق باشید
    SHOK53 و Majix تشکر می‌کنند.