صفحه 915 از 1201 نخستنخست ... 415 815 865 905 911 912 913 914 915 916 917 918 919 925 965 1015 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 9,141 تا 9,150 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه Kasrajam آواتار ها
    تشکر کرده
    272

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_ashrafi نمایش پست ها
    ممنونم دوست گرامی
    در خصوص موضوع رنگ تولید شده دو برند کنون و نیکون دوربین ها نظری دارید ؟ آیا با عکاسی در مود RAW این موضوع باز هم صادق هست؟؟
    نظر شخصی دوستان رو هم ارزشمند می دونم
    معمولا نظری مخالف نظر شما دارند عکاسان و برند نیکون رو از نظر غلظت رنگی مناسب تر میدونند که البته اگر از فایل خام استفاده کنید اهمیتی نداره .
    6D,70D,1100D
    24-70mm f2.8L II, 400mm f5.6L, 70-200mm f4L, 50mm f1.8 STM, 55-250mm STM

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام

یک سوال

دوستان عکس هایی که در سایت dpreview از دوربین ها DSLR قرار داده شده قابل اعتماد هست؟
    یعنی با استناد به این عکسها میتونم دوربین مورد نظرم را انتخاب کنم؟
    Studio shot comparison: Digital Photography Review

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط Erawin نمایش پست ها
    معمولا نظری مخالف نظر شما دارند عکاسان و برند نیکون رو از نظر غلظت رنگی مناسب تر میدونند که البته اگر از فایل خام استفاده کنید اهمیتی نداره .
    درسته - بنده هم در رنگ ها طبق عکس هایی که دیدم رنگ های نیکون غلظت بهتری دارند و منم بیشتر می پسندم اما تو اون لینکی که گذاستم تو سایت Dpreview رنگ های مثلا پماد های رنگی با قلم موها یکم کدر به نظرم اومد

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

عکس معیار انتخاب دوربین نیست
    بودجه و کاربری اهمیت دارد
    درسته - بنده هم در رنگ ها طبق عکس هایی که دیدم رنگ های نیکون غلظت بهتری دارند و منم بیشتر می پسندم اما تو اون لینکی که گذاستم تو سایت Dpreview رنگ های مثلا پماد های رنگی با قلم موها یکم کدر به نظرم اومد
    غلظت رنگ تنها وابسته به دوربین و برند نیست

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    عکس معیار انتخاب دوربین نیست
    بودجه و کاربری اهمیت دارد

غلظت رنگ تنها وابسته به دوربین و برند نیست
    می خوام عکس های با کیفیتی از ادکولون و لوازم بهداشتی و ارایشی بگیرم ولی می خوام نوشته ها تقریبا معلوم باشه که وقتی روی سایت میزارم خونده بشه

پیشنهاد شما چیه؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

من می خوام از همون پماد های رنگی عکس بگیرم و نوشته های روی پماد ها خونده بشه ولی برای اینکه نخوایم هزینه زیادی بکنیم و یک دوربین فوق حرفه ای بگیریم، میشه یک دوربین ارزانتر با یک لنز بگیریم؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

اگر RAW عکس می گیرید که اصلاً اختلاف اشباع رنگ بین برند های مختلف مطرح نیست. اگر JPG عکس می گیرید می توانید در Picture Style ها اشباع رنگ را بنا به میل و سلیقه خودتان زیاد و کم کنید
    yaghoobi، lamagra، SHOK53 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    اگر RAW عکس می گیرید که اصلاً اختلاف اشباع رنگ بین برند های مختلف مطرح نیست. اگر JPG عکس می گیرید می توانید در Picture Style ها اشباع رنگ را بنا به میل و سلیقه خودتان زیاد و کم کنید

بسیار ممنون - استفاده کردم و خیلی حس و حال متفاوتی داد به من

1- نظرتون در مورد D750 نیکون چیه؟ - لطفا بدون تعارف بفرمایید
    2- به شخصه هیچ نعصبی به برند و مدلی ندارم و دنبال کاملترین و پر کاربردترین هستم ؟؟
    3- دلیل استفاده بیشتز از برند کنون کیفیت و محسنات زیاده یا صرفا گه گاهی هزینه های 200 یا 300 هزار تومانی کمتر لنزاش نسبت به نیکون ؟؟
    صرفا چون خیلی ها استفاده می کنند پس بقیه هم مستقیم میرن سراغ کنون ؟؟؟ هر جند که خیلی عالیه یا نیکون تفاوت حاصی داره که کنون رو بیشتر ترجیح می دهند ؟؟

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط kharazmi نمایش پست ها
    من می خوام از همون پماد های رنگی عکس بگیرم و نوشته های روی پماد ها خونده بشه ولی برای اینکه نخوایم هزینه زیادی بکنیم و یک دوربین فوق حرفه ای بگیریم، میشه یک دوربین ارزانتر با یک لنز بگیریم؟
    شما با هر دوربينی ميتونی چنين عکسی بگيرين ، مهم نور پردازيه که حداقل به 1-2 تا فلش احتياج داريد
    SHOK53 تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

نقل قول نوشته اصلی توسط kharazmi نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    اون حالت کدری که مد نظر شماست تنها در حالت 100 درصد قابل دیدن است و اصولا برای کاربرد تبلیغاتی که شما یک عکس از محصول با حداکثر 1600 در 1200 پیکسل میخواهید قرار دهید اون حالت مشهود نیست. برای هدف شما پیشنهاد من : 1- قرار دادن دوربین روی سه پایه (DSLR یا کامپکت پیشرفته خیلی فرقی ندارد) 2- نور کافی محیط 3- فوکوس دقیق و 4- اگر dslr است استفاده از دیافراگم بسته اما نه خیلی زیاد (محدوده 5.6 - 8 کافی است) برای داشتن بیشترین دیتیل در تصویر است و شما با این ترکیب با ارزان ترین dslr و لنز کیتش و یا یک کامپکت پیشرفته خوب و چه بسا یک کامپکت معمولی یا حتی دوربین گوشی موبایل با کیفیت به هدفتان نائل خواهید شد.
    برای اینکه آف تاپیک نباشد از بین DSLR های ارزان پیشنهاد من D3200 نیکون و یا 600d کنون است
    پیروزباشید
    ویرایش توسط M.Kazemi : Monday 12 October 2015 در ساعت 01:11