صفحه 1027 از 1201 نخستنخست ... 27 527 927 977 1017 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1037 1077 1127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 10,261 تا 10,270 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1535 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان ...
    از دوستان حرفه ای تقاضا دارم بنده را راهنمایی کنند....
    من دنبال دوربینی هستم که کیفیت خروجی عکس و فیلمش با کیفیت داشته باشه، تاکید میکنم با کیفیت بالا باشه....ضمن اینکه من نمیخوام به صورت حرفه ای عکاسی کنم و خودم را در گیر تنظیمات دستی دوربین کنم ، در واقع میخوام خیلی راحت و بدون معطلی و سریع یه عکس با کیفیت بگیرم ، که بتونم تو کامپیوتر روش کار کنم و تو سایز بزرگ چاپش کنم...
    شنیدم که بعضی از دوستان میگند که اگه میخوای روی حالت Auto با DSLR عکاسی کنی اصلا سراغ این دوربینها نرو...
    من چیکار کنم من یه دوربین با بدنه عالی به همراه کیفیت خروجی عکس و فیلم عالی میخوام...
    بعضی ها میگنند برو سراغ سری G کانون که کامپکت پیشرفته هستند ، مثل G3X ...
    کدام از سری دوربینهای عکاسی هست که تو حالت Auto خروجی بهتری بهم میدند....
    من خودم بین مدلهای Nikon D5500 18-140 و Canoon 760D 18-135 و Canon G3X گیر کردم و نمیدونم با کدومشون میتونم راحتتر عکاسی با کیفیتتر انجام بدم
    دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
    با تشکر
    درود
    من خودم تجربه ی زیادی تو عکاسی ندارم ولی خوب چون زیاد دنبال این قضیه بودم گفتم شاید تا حدودی بتونم تجربه خودمو در اختیارتون بذارم
    اول از اینکه دو دوربین اول dslr هستند و کیت لنزهایی که شما نام بردید لنزهای شارپی نیستند و میتونید با این هزینه و همین بادیها لنزهای بهتری تهیه کنید ولی مسئله ای که هست ولی ی dslr میخری ناخواسته درگیر تنظیمات لنز و دیافراگمو و اصلاح انواع خطاهای لنز و حتی فکوس نادرست دستگاه هم بشید(که خودم رو 5500 باهاش درگیرم همچنان) هزارتا مسئله ی دیگه!!!! ولی چیزی که هست من با تنظیمات اتو دوربین اصلا میونه ی خوبی ندارم و دوست دارم درگیر باشم اصلا با تنظیمات و اگه بخوای رو اتو عکس بندازی اصلا خرید dslr اشتباهه شما بنظرم همون کامپتهایی مثل g3x که از لنز فیکس استفاده میکنن و درگیر خرید لنز نمیشید و کمتر خطاهای لنز کمتره و نیازی به اصلاح تو فوتوشاپ هم نخواهید داشت.
    پ.ن:طبیعتا کامپکتهای پیشرفته بدلیل سنسور کوچکتر و نورگیری کمتر خروجی بمراتب ضعیفتری نسبت به dslrها دارند ولی بشرطی که بتونی دوربین dslrرو خودت تنظیم کنی و مسئله ی بعد عکس وقتی میره تو چاپ حتی تو سایزهای کوچیک هم کوچکترین مشکلاتش معلوم میشه ولی خروجی g3x فکر کنم اینقدر خوب باشه که بتونه راضی نگهت داره
    موفق باشید

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط majidw980 نمایش پست ها
    میتونید با این هزینه و همین بادیها لنزهای بهتری تهیه کنید
    میشه راهنمایی کنید که با چه لنزی بخرم بهتره.....و راهنمایی کنید در حال حاضر کدوم از این بادیها برای من بهتر هست...
    majidw980 تشکر می‌کند.

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

میشه راهنمایی کنید که با چه لنزی بخرم بهتره.....و راهنمایی کنید در حال حاضر کدوم از این بادیها برای من بهتر هست...
    هیچ دوربین dslr و هیچ لنزی با تنظیمات auto خروجی خوبی به شما نخواهد داد به فکر سایبر شات های سونی باشید بیخیال dslr من خودم سال 89 سونی hx1 خریدم روی auto عکسهای خوبی میداد
    ویرایش توسط kato : Tuesday 7 June 2016 در ساعت 15:43
    majidw980 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    هیچ دوربین dslr و هیچ لنزی با تنظیمات auto خروجی خوبی به شما نخواهد داد به فکر سایبر شات های سونی باشید بیخیال dslr من خودم سال 89 سونی hx1 خریدم روی auto عکسهای خوبی میداد
    یعنی شما میگوید کامپکتهای پیشرفته در حالت Auto عکسهایی بهتری نسبت به حالت Auto
    دوربینهایی dslr ها میگیره???
    در صورتی که یه دوره آموزشی عکاسی ببینم و بخواهم یک dslr بگیرم مدل نیکون 5500 برای من بهتر یا کنون 760d؟؟؟
    majidw980 تشکر می‌کند.

Rax
    Rax آنلاین نیست
    كاربر همراه Rax آواتار ها
    تشکر کرده
    30

یعنی شما میگوید کامپکتهای پیشرفته در حالت Auto عکسهایی بهتری نسبت به حالت Auto
    دوربینهایی dslr ها میگیره???
    در صورتی که یه دوره آموزشی عکاسی ببینم و بخواهم یک dslr بگیرم مدل نیکون 5500 برای من بهتر یا کنون 760d؟؟؟
    DSLR یا میرورلس با لنز ارزون (معمولا کیت) کلا خروجی خیلی با کیفیتی نخواهد داد! ولی این فاعده کلی نیست. در مورد کیفیت خروجی و میزان هوشمندی مود Auto و scene هم DSLR های جدید به مراتب نسبت به کامپکت های رده متوسط بهتر هستند. ولی برای شما هیچکدوم اینا مسئله اصلی نیست! شما باید اول بگی شرایط و محیط و سوژه ای قراره عکاسی کنی چیه!مثلا کسی که 90% شات های لنداسکیپ های رو دست هستش و برای ادیت هم وقت چندانی نداره با گوشی به نتیجه بهتری میرسه تا دوربین SLR ! در ضمن این تیپ جواب ها که من همه ژانر ها و سبک ها و سوژه ها رو دوست دارم هم اخرش به این میرسه که بدنه شترمرغ (که نه شتر و نه مرغ) میخرید 10 شات میندازید و میره تو کمد!
    Nima Sadigh و majidw980 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

شما باید اول بگی شرایط و محیط و سوژه ای قراره عکاسی کنی چیه!
    من نمیتوانم منظورتان از شرایط و محیط چیه و....
    دوستان من میخوام از هر چیزی که به نظرم زیبا میاد عکس بگیرم اون هم عکس با کیفیت، میدونم که خود عکاس هم مهمه، ولی من دنبال دوربینی هستم که بتونم راحت باهاش عکاسی کنم و اگه به یه آماتور دادی عکس بگیره بتونه عکس بگیره اون هم با کیفیت....
    1_ اگه یه دوره عکاسی برم 5500 نیکون برای من کار کردن باهاش راحتتر یا 760d کانون
    2- اگه بخوام آز سری کامپکتهای پیشرفته کانون سریهای G بردارم مثل G3x آیا نیاز من را برآورده میکنه
    ویرایش توسط mahdi1535 : Tuesday 7 June 2016 در ساعت 17:10
    majidw980 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

من نمیتوانم منظورتان از شرایط و محیط چیه و....
    دوستان من میخوام از هر چیزی که به نظرم زیبا میاد عکس بگیرم اون هم عکس با کیفیت، میدونم که خود عکاس هم مهمه، ولی من دنبال دوربینی هستم که بتونم راحت باهاش عکاسی کنم و اگه به یه آماتور دادی عکس بگیره بتونه عکس بگیره اون هم با کیفیت....
    1_ اگه یه دوره عکاسی برم 5500 نیکون برای من کار کردن باهاش راحتتر یا 760d کانون
    2- اگه بخوام آز سری کامپکتهای پیشرفته کانون سریهای G بردارم مثل G3x آیا نیاز من را برآورده میکنه

بعید میدانم DSLR به درد شما بخوره !
    لازمه عکسِ خوب! گرفتن با DSLR داشتن بودجه کافی، دانش عکاسی، دانش پردازش، وقت کافی هم برای عکس و هم برای پردازش و ... است.
    اگر فکر میکنید یکی از موارد رو نمیتونید فراهم کنید بنظرم به کامپکت های پیشرفته فکر کنید.

جواب قسمتی که بولد کردم نیز "خیر" است ! نمیشود !
    ویرایش توسط Amin.Zallaghi : Tuesday 7 June 2016 در ساعت 17:17
    SHOK53، majidw980، Kasrajam و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

اگه بخوام یه کامپکتهای پیشرفته از مدلهایی کانون بردارم، چه مدلی میتونه منو راضی کنه و آیا روی کیفیتش میشه حساب باز کرد
    majidw980 تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    541

دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
    با تشکر
    سلام
    توصیه هایی که لازمه رو دوستان گفتند. فقط به عنوان یه پیشنهاد به نظرم Sony Cybershot RX100 III برای منظور شما مناسب باشه.
    موفق باشید.
    majidw980 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

اگه بخوام یه کامپکتهای پیشرفته از مدلهایی کانون بردارم، چه مدلی میتونه منو راضی کنه و آیا روی کیفیتش میشه حساب باز کرد
    درود
    عزيز منم مثل خودت ي تازه كارم و همه اينكه با وجود اساتيد اينجا نظر دادم دليلش اينه كه متوجه شدم دقيقا مشكلت چي هست!
    ببين دوربين dslr اول از همه بايد بفهمي دوربينت چيه تنظيماتش چيه اونم با ي لنز مثل ١٨-٥٥ نه لنزهاي گرون خود من تازه ي d5500 با مشاوره دوستان گرفتم بعد كه كيفيت خروجي تازه تو تنظيمات دستي راضيم نكرد ي لنز ٣٥ ميليمتري پرايم هم گرفتم كه از لحاظ نورگيري و شارپ بودن ي تاثير چشم گيري تو كيفيت خروجي دوربينم داشت اما مسئله اينجاس كه من حوصلشو دارم ور ميرم بادوربين تازه از اون گذشته دوربين dslr غير از خودش و لنز خوبي كه بايد براش تهيه بشه دست احر عكسها بايد تو فوتوشاپم اديت بشه و ي انرژي اونجوريم خودش ميبره! ضمن اينكه رنج زوم ٢٤ تا ٦٠٠ ميليمتر كامپكت پيشرفته اي مثل g3x كه ميشه ٢٥ برابر بزرگنمايي شايد لازم باشه بخاطرش چنتا لنز خوب با قيمتاي بالا تهيه كنيد و هركدوم تنظيمات خاص خودشونو دارند!!!! ولي شما همرو علاوه بر لرزه گير مناسب همچنين لنزي كه طراحي شده برا منو شمايي كه اماتور هستيم و تو خروجيش كمتر عواملي مثل ديستورشن و ca و .... داره كه نياز به اصلاح تو فتوشاپ داشته باشه غير از همه ي اينها سنسور كوچكترش عمق ميدان بيشتري برات فراهم ميكنه كه تو عكساي خانوادگي با تعداد نفرات بالا مشكل فكوس قسمتي از عكسو كاملا برطرف ميكنه و تو تنظيمات اتو نسبت به dslr ها بهتر عمل ميكنه!
    به هر حال اگر بازم اسرار بتهيه dslr داريد بنظرم خريد d7100 با ي لنز كيت ارزون مثل ١٨-٥٥ خيلي ميتونه بهتر باشه تا d5500 يا 760d كنون و در اينده تهيه ي يك لنز پرايم مثل بنده براي استفاده از نهايت پتانسيل دوربين و سنسورش و اگر نه هرچي حساس بشي بدتره اگه به رنج زوم بالاي g3x نياز داري اونو بگير اگه نه بنظرم g7x هم ميتونه كارتو راه بندازه البته بعلت وجود رنج زوم كمتر كيفيت عكسايي كه ميگيره حدودا ١٠٪‏ از g3x بالاتر هست حتي كامپكتهايي كه باقبليت تعويض لنز هستند و سنسور هم سايز dslr هاي مبتدي دارند هم ممكنه برات دردسر بشه در آينده چون خصوصياتي مثل dslrها دارند و باز هم بحث لنز با كيفيت و تنظيمات دوربين مياد وسط فقط با حجم كمتر
    موفق باشيد
    Ebif_GSM تشکر می‌کند.