صفحه 1099 از 1201 نخستنخست ... 99 599 999 1049 1089 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1109 1149 1199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 10,981 تا 10,990 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته رجبی نمایش پست ها
    ضمن سلام و احترام خدمت اساتید و همراهان عکاسی:
    بنده قصذ خرید دوربینی با رنج قیمت 3 میلیون کرده ام.
    با توجه به تحقیقاتی که در این زمینه و پرس و جو از تنی چند از دوستان عکاسم داشته ام باز بین انتخاب این دو دوربین مانده ام.
    دوستان و اساتید بزر خواهشمندم دربازه توضحات فنی و نقد هریک بر دیگری با توجه به تجربه ای که در کار با این دروبین ها داشته اند بگویند و اینجانب را راهنمایی فرماند.
    بنده با توجه به جستجویی که در اینترنت داشته ام و مشخصات D5200 را دیده هم نظرم کمی متمایل به این دوربین هست ولی گویا در واقعیت و تجربه استفاده برخی از دوستان مرا در این امر مردد کرد...!!!

منتظر پاسخ شما دوستا و اساتید عزیز هستم.
    با سپاس
    در همین فروم در تاپیک های این دوربین ها چرخی بزنید تقریبا همه تجربیات مفید و قابل استفاده را ملاحظه خواهید کرد. از دوربین های کنون هم غافل نشوید
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    سلام ممکنه نوع و سبک عکاسیتون رو بفرمایید و ایا برای استفاده شخصی میخواهید و یا اتلیه و ایا قصدخرید برای سه پایه و کیف و .... دارید در اینده سوای این مبلغ فعلی یا خیر؟ طراحي قالب وردپرس
    ممنون از پاسخگویی شما
    برای استفاده در آتلیه نیاز دارم

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته رجبی نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگویی شما
    برای استفاده در آتلیه نیاز دارم
    nikon d7100 + لنز 18-55 afp و یا 18-105

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام من برای اولین بار هست که میخوام دوربین بخرم و میخوام عکاسی رو برای سرگرمی و در حد آماتور شروع کنم
    اول از همه میخواستم بدونم توی قسمت full auto mod نیکون بهتر عمل می کنه یا کانن یا اینکه فرق چندانی ندارن؟
    دوم میخواستم از لحاظ interface و usability کدوم بهتر هستن؟ (بین نیکون و کانن)
    و اینکه من شدیدا بین دو مدل D5500 از نیکون و 750D از کانن موندم. بالای 10 تا Review دیدم که اکثرشون D5500 رو پیشنهاد میدن.
    اما من تجربه کار با کانن را داشتم و خیلی خوب بوده. توی مقایسه عکس ها(مخصوصا پرتره) هم انگار D5500 خیلی تصاویر رو براق نشون میده ولی در عین حال بدم نیست(نمیتونم تصمیم بگیرم!!!)
    استفاده کلی من عکاسی هست (فیلم برداری نزدیک به صفر) و بیشتر برای تصاویر پرتره (شخصی) و منظره خواهد بود.

مورد آخر اینکه جای در تهران هست که بشه قبل از خرید دوربین هارو تست کرد؟ حداقل بتونم دستم بگیرم ببینم با کدومشون راحت ترم.
    ممنون

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط starman نمایش پست ها
    سلام من برای اولین بار هست که میخوام دوربین بخرم و میخوام عکاسی رو برای سرگرمی و در حد آماتور شروع کنم
    اول از همه میخواستم بدونم توی قسمت full auto mod نیکون بهتر عمل می کنه یا کانن یا اینکه فرق چندانی ندارن؟
    دوم میخواستم از لحاظ interface و usability کدوم بهتر هستن؟ (بین نیکون و کانن)
    و اینکه من شدیدا بین دو مدل D5500 از نیکون و 750D از کانن موندم. بالای 10 تا Review دیدم که اکثرشون D5500 رو پیشنهاد میدن.
    اما من تجربه کار با کانن را داشتم و خیلی خوب بوده. توی مقایسه عکس ها(مخصوصا پرتره) هم انگار D5500 خیلی تصاویر رو براق نشون میده ولی در عین حال بدم نیست(نمیتونم تصمیم بگیرم!!!)
    استفاده کلی من عکاسی هست (فیلم برداری نزدیک به صفر) و بیشتر برای تصاویر پرتره (شخصی) و منظره خواهد بود.

مورد آخر اینکه جای در تهران هست که بشه قبل از خرید دوربین هارو تست کرد؟ حداقل بتونم دستم بگیرم ببینم با کدومشون راحت ترم.
    ممنون
    هر دو دوربینی که گفتید، برای شرایط اتویی که اشاره کردید، شرایط یکسانی دارند. ولی این رو بدونید که خرید دوربین SLR و بعد استفاده از حالت اتو، اصلن شرایط مناسبی‌نیست.
    اگر قبلن با کانن کار کرده‌اید و می‌گید با اون راحت‌ترید، کانن بگیرید. چون منوها و دکمه‌های این دو دوربین، بسیار متفاوت‌اند.
    ولی اگر قبلن تجربه‌ی کار مداوم نداشته‌باشید، نیکون رو هم می‌تونید مد نظر داشته‌باشید.
    هر دو دوربین با اندک تفاوت‌هایی در یک رده‌هستند.
    Mehrdad-PL و starman تشکر می‌کنند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

سلام دوستان
    نیاز به راهنمایی داشتم- من قصد خرید دوربینی رو دارم تا رنج ۶.۵ میلیون نهایتا و ترجیها فول فرم باشه.
    عکاسی مورد علاقه من طبیعت - پرتره و عکاسی اجتماعی هست.
    قبلا دوربین کنون 70d داشتم و لنز ۱۸-۱۳۵ و لنز ۵۰ که همه رو فروختم. و الان قصد خرید نیکون d610 , 24-120 رو دارم.
    نارضایتی ام از کنون بابت شارپ نبودن عکسها و داینامیک رنج کم و جزییات کم بود که تصمیم گرفتم به نیکون مهاجرت کنم.
    شما با این شرایط چه پیشنهاد دیگه ای دارید ؟
    چون نمیخوام مجددا انتخاب اشتباه داشه باشم.
    ممنونم
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر همراه Mehrdad-PL آواتار ها
    تشکر کرده
    2215

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نیاز به راهنمایی داشتم- من قصد خرید دوربینی رو دارم تا رنج ۶.۵ میلیون نهایتا و ترجیها فول فرم باشه.
    قبلا دوربین کنون 70d داشتم و لنز ۱۸-۱۳۵ و لنز ۵۰ که همه رو فروختم. و الان قصد خرید نیکون d610 , 24-120 رو دارم.
    نارضایتی ام از کنون بابت شارپ نبودن عکسها و داینامیک رنج کم و جزییات کم بود که تصمیم گرفتم به نیکون مهاجرت کنم.
    ممنونم
    سلام
    ممکنه ژانر عکاسیتون رو بگید ؟
    به نظرم کوچ به فول فریم با لنز کیت چیز زیادی از بابت شارپنس و جرئیات به شما نخواهد داد .البته با در نظر گرفتن شاخص افزایش کیفیت تقسیم بر ریال !
    اول اینکه بهترین خروجی رو از ترکیب لنز و بادیتو میگیرید؟ مخصوصا از نظر فوکس بودن عکسها ...
    و اینکه آیا بهترین خروجی رو از فایل های RAW دوربینتون میگیرید؟
    اگر جواب این دو سوال مثبته و باز هم خروجی راضیتون نمیکنه خرید فول فریم با لنز کیت نسبت به مقدار هزینه اضافی بابت کیفیت بیشتر، منطقی نیست .
    اردتمند
    پ.ن : ژانر رو نوشته بودید ... متوجه نشدم .
    ویرایش توسط Mehrdad-PL : Thursday 2 February 2017 در ساعت 13:22 دلیل: اضافه کردن پی نوشت
    ximballchin، MEHRDAD.D و kato تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنونم
    به D750 هم فکر‌کنید.
    MEHRDAD.D و kato تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    17

سلام خدمت اساتید محترم ممنون میشم یه راهنمایی کنید در مورد خرید یک دوربین DSLR حدود دو میلیون و علاقه مند به عکاسی اسمان شب و طبیعت هستم و حدود یک میلیون هم هزینه جهت خرید لنز

تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط rezash96 نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید محترم ممنون میشم یه راهنمایی کنید در مورد خرید یک دوربین DSLR حدود دو میلیون و علاقه مند به عکاسی اسمان شب و طبیعت هستم و حدود یک میلیون هم هزینه جهت خرید لنز
    بهترین گزینه‌ها برای شما از سری 7000 نیکون ، و یا سری دو رقمی کانن ( هرکدام که به بودجه‌ی شما نزدیک‌تر‌است) و فعلا با لنز کیت خواهد‌بود.
    یک رده پایین‌تر از سری 5000 نیکون و سه‌رقمی‌های کانن خواهد‌بود.
    هزینه‌های جانبی خرید سه‌پایه ( برای آسمان شب ضروری‌ست) و رم و ... را هم در نظر بگیرید.
    دستکم رم نیز در بدو خرید ضروری‌ست.
    صفحات پیشین این تاپیک را هم مطالعه‌کنید.
    kato تشکر می‌کند.