صفحه 1098 از 1201 نخستنخست ... 98 598 998 1048 1088 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1108 1148 1198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 10,971 تا 10,980 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا pouria7777 آواتار ها
    تشکر کرده
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط AMinAM نمایش پست ها
    با سلام.
    شاید خروجی 1300 از 600 بهتر باشه به دلیل جدیدتر بودنش اما کلاس بدنه ها خیلی زیاده.دوربین های 4رقمی خیلی سریع به نوعی دل ادم رو میزنند و مجبور به تعویضش خواهید بود.اما درباره 3رقمی ها این اتفاق به این سرعت نمیوفته و چند سال میتونید به خوبی باهاش کار کنید.

اگه خروجی بهتری بده یه توضیح میدین که چرا دلمو میزنه؟ حقیقتش دور و بر من کسی دی اس ال ار نداره که با مقایسه اونها 1300 خودم دلمو بزنه! ولی منظورتون از بدنه کیفیتش هست؟ اگر میشه یکم بیشتر توضیح بدین ... ممنون

كاربر همراه Aier آواتار ها
    تشکر کرده
    248

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria7777 نمایش پست ها
    اگه خروجی بهتری بده یه توضیح میدین که چرا دلمو میزنه؟ حقیقتش دور و بر من کسی دی اس ال ار نداره که با مقایسه اونها 1300 خودم دلمو بزنه! ولی منظورتون از بدنه کیفیتش هست؟ اگر میشه یکم بیشتر توضیح بدین ... ممنون
    سلام دوست من
    توی بحث عکاسی همه چیز خروجی پایانی دوربین نیست، اتفاقا تمامی DSLR های امروزی دیگه خروجی هاشون تا درصد بالایی بهم شباهت داره، یعنی کیفیت عکس ثبت شده توسط دوربین یک میلیونی خیلی شبیه به عکسی که دوربین ده میلیونی ثبت میکنه (با لنز و تنظیمات مساوی)
    بعد از مدتی که با دوربین کار میکنید مباحثی از جمله کیفیت ساخت دوربین و سیستم فوکس برای شما فوق العاده ارزش پیدا میکنن که مهم ترین تفاوت هم بین کلاس دوربین ها سیستم فوکس بهتر هست که کلاس های بالاتر تعداد فوکس پوینت وکراس تایپ بالاتری دارن، ششصد دی 9 عدد کراستایپ داره و بسیار در زمینه فوکس نسبت به 1300d دقیق تره، حالا هرچه هم کیفیت عکس 1300d بیشتر باشه وقتی اشتباه فوکس کنه و عکسش تار باشه به چه دردی میخوره؟!
    درمورد مگاپیکسل حساس نشید، شما اگه قرار باشه توی اینترنت کار کنید که به هیچ وجه بالای 2 مگاپیکسل کارنخواهید کرد برای امور چاپی هم 600d شمارو با مشکلی مواجه نمیکنه که 1300d باهاش مواجه نشه!
    با کمی سرچ به این نتیجه رسیدم که 600d هم سیستم فوکس پیشرفته تری داره، و هم توی فیلمبرداری موفق تره(به علت تشخیص چهره ی بهتر) و هم شات پشت سرهم سریع تری داره و هم کیفیت ساخت بالاتری.
    WardeN و pouria7777 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا pouria7777 آواتار ها
    تشکر کرده
    33

سلام. با توجه به پولی که دستم اومده الان میتونم رو گزینه های 700d و 100d هم فکر کنم. به نظرتون دوربین 700d گزینه بهتریه نسبت به برادر کوچیکترش؟ از طرفی با خرید 100d میشه با پولی که میمونه یه لنز تله ارزون قیمت هم گرفت. در کل نظرتون چیه بین این دو دوستان؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

سلام. با توجه به پولی که دستم اومده الان میتونم رو گزینه های 700d و 100d هم فکر کنم. به نظرتون دوربین 700d گزینه بهتریه نسبت به برادر کوچیکترش؟ از طرفی با خرید 100d میشه با پولی که میمونه یه لنز تله ارزون قیمت هم گرفت. در کل نظرتون چیه بین این دو دوستان؟
    700دی دوربین خوب و کاملی در رنج خودش هست ، به نظرم انتخابش جذاب خواهد بود.
    pouria7777 تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    541

لنز تله ارزون دردی رو دوا نمیکنه به نظرم همون 700دی بگیرید، البته تو همین رنج Nikon D5300 هم میتونید در نظر داشته باشید.
    naghli، E.K.Studio و pouria7777 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Aier آواتار ها
    تشکر کرده
    248

بعد از اومدن مارک D3400 در DXO در تعجب بودم الان که D5500 هم تست گرفته شد تعجبم بیشتر شد
    این دو دوربین از نظر ISO از دوربین های قبل که هیچ نسل قبل از قبلشون هم ضعیف تر عمل کردن(D5300)
    مشکل از دقت تست های DXO هست یا نیکون با ضعیف تر کردن ISO هاش برنامه هایی در سرداره؟
    D3300 + 50mm f1.8G
    I don't call myself a photographer, I'm just enthusiastic about photography
    Telegram: @Mostazrafe

كاربر همراه
    تشکر کرده
    131

نقل قول نوشته اصلی توسط Aier نمایش پست ها
    بعد از اومدن مارک D3400 در DXO در تعجب بودم الان که D5500 هم تست گرفته شد تعجبم بیشتر شد
    این دو دوربین از نظر ISO از دوربین های قبل که هیچ نسل قبل از قبلشون هم ضعیف تر عمل کردن(D5300)
    مشکل از دقت تست های DXO هست یا نیکون با ضعیف تر کردن ISO هاش برنامه هایی در سرداره؟
    با توجه به نتایج DXO سنسور D5500 و D5600 با هم یکسان هستند. تفاوتهای گزارش شده در حد اختلاف آماری است.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط Aier نمایش پست ها
    با سلام!
    با توجه به کدام توضیحات یا آمار در سایت مذکور به چنین نتیجه ای رسیده اید؟؟!!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

ضمن سلام و احترام خدمت اساتید و همراهان عکاسی:
    بنده قصذ خرید دوربینی با رنج قیمت 3 میلیون کرده ام.
    با توجه به تحقیقاتی که در این زمینه و پرس و جو از تنی چند از دوستان عکاسم داشته ام باز بین انتخاب این دو دوربین مانده ام.
    دوستان و اساتید بزر خواهشمندم دربازه توضحات فنی و نقد هریک بر دیگری با توجه به تجربه ای که در کار با این دروبین ها داشته اند بگویند و اینجانب را راهنمایی فرماند.
    بنده با توجه به جستجویی که در اینترنت داشته ام و مشخصات D5200 را دیده هم نظرم کمی متمایل به این دوربین هست ولی گویا در واقعیت و تجربه استفاده برخی از دوستان مرا در این امر مردد کرد...!!!

منتظر پاسخ شما دوستا و اساتید عزیز هستم.
    با سپاس

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته رجبی نمایش پست ها
    ضمن سلام و احترام خدمت اساتید و همراهان عکاسی:
    بنده قصذ خرید دوربینی با رنج قیمت 3 میلیون کرده ام.
    با توجه به تحقیقاتی که در این زمینه و پرس و جو از تنی چند از دوستان عکاسم داشته ام باز بین انتخاب این دو دوربین مانده ام.
    دوستان و اساتید بزر خواهشمندم دربازه توضحات فنی و نقد هریک بر دیگری با توجه به تجربه ای که در کار با این دروبین ها داشته اند بگویند و اینجانب را راهنمایی فرماند.
    بنده با توجه به جستجویی که در اینترنت داشته ام و مشخصات D5200 را دیده هم نظرم کمی متمایل به این دوربین هست ولی گویا در واقعیت و تجربه استفاده برخی از دوستان مرا در این امر مردد کرد...!!!

منتظر پاسخ شما دوستا و اساتید عزیز هستم.
    با سپاس
    سلام ممکنه نوع و سبک عکاسیتون رو بفرمایید و ایا برای استفاده شخصی میخواهید و یا اتلیه و ایا قصدخرید برای سه پایه و کیف و .... دارید در اینده سوای این مبلغ فعلی یا خیر؟