صفحه 1100 از 1201 نخستنخست ... 100 600 1000 1050 1090 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1110 1150 1200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 10,991 تا 11,000 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نیاز به راهنمایی داشتم- من قصد خرید دوربینی رو دارم تا رنج ۶.۵ میلیون نهایتا و ترجیها فول فرم باشه.
    عکاسی مورد علاقه من طبیعت - پرتره و عکاسی اجتماعی هست.
    قبلا دوربین کنون 70d داشتم و لنز ۱۸-۱۳۵ و لنز ۵۰ که همه رو فروختم. و الان قصد خرید نیکون d610 , 24-120 رو دارم.
    نارضایتی ام از کنون بابت شارپ نبودن عکسها و داینامیک رنج کم و جزییات کم بود که تصمیم گرفتم به نیکون مهاجرت کنم.
    شما با این شرایط چه پیشنهاد دیگه ای دارید ؟
    چون نمیخوام مجددا انتخاب اشتباه داشه باشم.
    ممنونم
    اگر از ترکیب 70دی و لنز هایی که فرمودید از نظر شارپنس راضی نباشید ، اگر دوربین شما مشکل نداشته باشد بعید است هیچ دوربین دیگری شما را راضی کند،به نظرم قبل از اینکه در این شرایط اقتصادی این ضرر را متحمل شوید چند نمونه از عکس هایی که از شارپنس آنها راضی نیستید را آپلود کنید تا در مورد آن بحث کنیم ، احتمال دارد مشکل از جای دیگری باشد و نه خروجی دوربین و لنز.

پ.ن : الان مجددا پست شما را مطالعه کردم و دیدم که تجهیزات را فروخته اید....
    بهر حال قراردادن نمونه ها به نظرم مفید است و در مورد سوال هم فکر میکنم d750 دوربین خیلی کاملی است و حال که میخواهید ارتقا بدهید یک ارتقا خیلی درست و درمان به d750 بدهید
    Mehrdad-PL، MEHRDAD.D و kato تشکر می‌کنند.

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    اگر از ترکیب 70دی و لنز هایی که فرمودید از نظر شارپنس راضی نباشید ، اگر دوربین شما مشکل نداشته باشد بعید است هیچ دوربین دیگری شما را راضی کند،به نظرم قبل از اینکه در این شرایط اقتصادی این ضرر را متحمل شوید چند نمونه از عکس هایی که از شارپنس آنها راضی نیستید را آپلود کنید تا در مورد آن بحث کنیم ، احتمال دارد مشکل از جای دیگری باشد و نه خروجی دوربین و لنز.

پ.ن : الان مجددا پست شما را مطالعه کردم و دیدم که تجهیزات را فروخته اید....
    بهر حال قراردادن نمونه ها به نظرم مفید است و در مورد سوال هم فکر میکنم d750 دوربین خیلی کاملی است و حال که میخواهید ارتقا بدهید یک ارتقا خیلی درست و درمان به d750 بدهید
    دقیقا
    MEHRDAD.D تشکر می‌کند.

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نیاز به راهنمایی داشتم- من قصد خرید دوربینی رو دارم تا رنج ۶.۵ میلیون نهایتا و ترجیها فول فرم باشه.
    عکاسی مورد علاقه من طبیعت - پرتره و عکاسی اجتماعی هست.
    قبلا دوربین کنون 70d داشتم و لنز ۱۸-۱۳۵ و لنز ۵۰ که همه رو فروختم. و الان قصد خرید نیکون d610 , 24-120 رو دارم.
    نارضایتی ام از کنون بابت شارپ نبودن عکسها و داینامیک رنج کم و جزییات کم بود که تصمیم گرفتم به نیکون مهاجرت کنم.
    شما با این شرایط چه پیشنهاد دیگه ای دارید ؟
    چون نمیخوام مجددا انتخاب اشتباه داشه باشم.
    ممنونم
    تفاوت شارپنس در فول فریم و کراپ فقط در سایز اصلی عکس که 6000 * 4000 هست مشخص میشه . اونم بیشتر توی پرتره فول فریم جذابیت بیشتری داره توی سبک های دیگه زیاد به چشم نمیاد. مثلا عکسی که در شرایط نوری برابر با لنز 85 گرفته میشه یکی با 750 و یکی با مثلا 7200 . برتری کاملا محسوسی در فول فریم هست
    MEHRDAD.D تشکر می‌کند.

كاربر همراه Mehrdad-PL آواتار ها
    تشکر کرده
    2215

من هم متوجه نشده بودم که تجهیزاتتون رو فروختید ....به هر روی از ورود به دنیای نیکون لذت ببرید حالا فول فریم به کنار
    MEHRDAD.D تشکر می‌کند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    به D750 هم فکر‌کنید.
    جناب کورش با وجود اینکه از نظر مالی با مشکل مواجه میشم ولی امروز به همین نتیجه رسیدم که ۷۵۰ با همون لنز کیت ۲۴-۱۲۰ گزینه بهتر و به صرفه تری هستش. احتمالا همینو انتخاب میکنم. با توجه به اینکه تحرک lcd و wifi هم کاربردی هستند و این دوربین داره این ایتم ها رو به نظر گزینه خیلی مناسبیه با توجه به رفتار نویزی خیلی خوبی هم که داره.
    d750 دیگه الان عیب و ایرادی نداره ؟ مشکل نشت نور که در ابتدا بود حل شده ؟
    ویرایش توسط MEHRDAD.D : Thursday 2 February 2017 در ساعت 22:48
    DELL تشکر می‌کند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad-PL نمایش پست ها
    سلام
    ممکنه ژانر عکاسیتون رو بگید ؟
    به نظرم کوچ به فول فریم با لنز کیت چیز زیادی از بابت شارپنس و جرئیات به شما نخواهد داد .البته با در نظر گرفتن شاخص افزایش کیفیت تقسیم بر ریال !
    اول اینکه بهترین خروجی رو از ترکیب لنز و بادیتو میگیرید؟ مخصوصا از نظر فوکس بودن عکسها ...
    و اینکه آیا بهترین خروجی رو از فایل های RAW دوربینتون میگیرید؟
    اگر جواب این دو سوال مثبته و باز هم خروجی راضیتون نمیکنه خرید فول فریم با لنز کیت نسبت به مقدار هزینه اضافی بابت کیفیت بیشتر، منطقی نیست .
    اردتمند
    پ.ن : ژانر رو نوشته بودید ... متوجه نشدم .
    راستش من از ابتدا میدونسم که نیکون برای من گزینه بهتری هستش ولی اون زمان ۷۱۰۰ بود که سنسورش گرد و خاک میگرفت که در نهایت کنون هم گرد و خاک گرفت !
    اتفاقا از ۷۰ دی هم خروجی های خیلی خوبی داشتم و ناراضی نیستم.از نظر فوکوس و پردازش و تنظیمات مطمعنم. نمونه های خیلی زیادی هم از کار های خوب دوستان دیدم.دوستانی که تجهیزات مشابه داشتند و نتیجه اینکه خیلی باید روی نور کار بشه و همچنین ادیت خیلی برای خروجی کنون مهمه که یک عکس تمیز و شارپ بگیرید. من الان انبوهی از عکسهای raw ادیت نشده دارم چون وقت زیادی برای ادیت ندارم فعلا .
    و اینکه وقتی مقایسه کردم با عکسهای ۷۱۰۰ نیکون تفاوت خیلی زیاده در شارپنس و جزئیات و همون مبحث داینامیک رنج.
    به نظر من کنون هم خوبه اما نیاز به ادیت داره عکسها که قابل قبول بشه که من وقتش رو ندارم تا اون اندازه. در مورد عملکرد دوربین داخل اتلیه و استودیو دوربین رو تست کردم و هیچ مشکلی نداشت.
    تا ۸۰ دی کنون که به نظر میاد در زمینه داینامیک رنج پیشرفت داشته.
    و الان هم بعد از ۳ سال کار با ۷۰ دی میبینم که علاقمند هستم به این رشته هنری و قصد خرید فول فرم گرفتم که جدی تر بهش بپردازم. و قصد خرید تجهیزات بیشتر داشتم که میبینم خروجی های سنسور نیکون مناسب تره و قبل از افزایش تجهیزات خاص تصمیم گرفتم که کوچ کنم به نیکون.
    البته تجهیزات سه پایه و کیف و اینها موجوده ولی لنز هم فعلا ۲۴-۱۲۰ هست تا اینده...
    DELL تشکر می‌کند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر جديد
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    بهترین گزینه‌ها برای شما از سری 7000 نیکون ، و یا سری دو رقمی کانن ( هرکدام که به بودجه‌ی شما نزدیک‌تر‌است) و فعلا با لنز کیت خواهد‌بود.
    یک رده پایین‌تر از سری 5000 نیکون و سه‌رقمی‌های کانن خواهد‌بود.
    هزینه‌های جانبی خرید سه‌پایه ( برای آسمان شب ضروری‌ست) و رم و ... را هم در نظر بگیرید.
    دستکم رم نیز در بدو خرید ضروری‌ست.
    صفحات پیشین این تاپیک را هم مطالعه‌کنید.
    خیلی ممنون با مطالعه صفحات پیشین به این نتیجه رسیدم که برای شروع یک d7100 بگیرم اگه اشتباه میکنم میشه یکم راهنمایی کنید
    (بیشتر به عکاسی به اسمان شب علاقه دارم) در مورد یک لنز برا اسمان شب هم اگه میشه راهنمایی بفرمایید با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام خدمت عزیزان و بزرگواران
    یه دوربین دی90 هست به قیمت یک میلیون تمیز و سالم هم هست ، به نظرتون گرفتنش صلاح هست یانه ؟
    دوربین قبلیم در 3100 بود که به خاطر مشکلاتی فروختم
    نهایتا هم همین یه تومن و میتونم هزینه کنم
    ممنون میشم از راهنماییهاتون
    سپاس

كاربر همراه rez4 آواتار ها
    تشکر کرده
    736

نقل قول نوشته اصلی توسط marco polo نمایش پست ها
    سلام خدمت عزیزان و بزرگواران
    یه دوربین دی90 هست به قیمت یک میلیون تمیز و سالم هم هست ، به نظرتون گرفتنش صلاح هست یانه ؟
    دوربین قبلیم در 3100 بود که به خاطر مشکلاتی فروختم
    نهایتا هم همین یه تومن و میتونم هزینه کنم
    ممنون میشم از راهنماییهاتون
    سپاس
    قیمت بادی تنها اگه داره 1 تومن میده به نظر من بالاست و ارزش نداره
    ولی اگه به همراه لنز 18-105 باشه ست خوبیه با این قیمت
    کوروش و marco polo تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط rezash96 نمایش پست ها
    خیلی ممنون با مطالعه صفحات پیشین به این نتیجه رسیدم که برای شروع یک d7100 بگیرم اگه اشتباه میکنم میشه یکم راهنمایی کنید
    (بیشتر به عکاسی به اسمان شب علاقه دارم) در مورد یک لنز برا اسمان شب هم اگه میشه راهنمایی بفرمایید با تشکر
    بهترین و به‌صرفه‌ترین لنزی که برای آسمان شب می‌توانید تهیه‌کنید لنز توکینا 16-11 ( ورژن دو ) یا نسخه‌ی جدید آن 20-11 است که هر دو از بودجه‌ی شما بسیار فراترند. فعلن با این بودجه فکرمی‌کنم به همان لنز کیت مجبورید بسنده‌کنید تا بعدن با افزایش بودجه لنزهایی که گفتم را تهیه‌کنید.
    ضمنن بهتر است که به جای 140-18 ؛ لنز 105-18 را تهیه‌کنید.
    ویرایش توسط کوروش : Sunday 5 February 2017 در ساعت 01:44
    rez4 و kato تشکر می‌کنند.