صفحه 249 از 366 نخستنخست ... 149 199 239 245 246 247 248 249 250 251 252 253 259 299 349 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,481 تا 2,490 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط MaRaL.architect نمایش پست ها
    با سلام
    جناب msh2200 ممنون از توضیحات کاملتون
    پارامترهایی ک فرمودید واسه من:
    وزن دوربین(480)+لنز(420تا55)+فلش(300)+گ ریپ(300) ک کمتر از 2کیلوگرم میشه!!
    حداکثر ارتفاع باتوجه ب راهنمایی جناب mreza1001 (برای عکاسی داخلی و معماری و قد خودم(:دی) 150-170
    حداقل ارتفاع؟؟؟ نوع قفل؟؟؟
    حداقل ارتفاع و وزن خود 3پایه اهمیتش از قیمت و کیفیت کمتره واسم
    کاربری ماکرو نیاز ندارم
    هد 3 محوره و ترجیحا متصل ب خود 3پایه
    قیمت ارزوووووووووون اما برند و کیفیت خوب(با 350-500 میتونم گزینه خوبی داشته باشم؟)

باتوجه باین موارد منتظر راهنمایی دوستانتون هستم.:گل
    پیشاپیش سپاس
    درود
    با رنج قیمتی که دارید میگید فقط این انتخابها را خواهید داشت
    Manfrotto 190XPROB Tripod with 804RC2 3-Way Pan/Tilt Head Kit حدود 800

Vanguard Alta+ 233AP حدود 400

Vanguard Alta+ 263 AP حدود 500 تا 550
    ارادتمند
    MEHRDAD.D و MaRaL.architect تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه mohem آواتار ها
    تشکر کرده
    134

دوستان نظرتون راجع ب velbon ex-540 واسه استفاده معمولی چیه? با قیمت 200000

كاربر جديد
    تشکر کرده
    28

سلام من در مورد هدها اصلا اطلاعاتی ندارم و میخواستم یکم بهم کمک کنید.
    هدهای مانفروتو کلا چند مدل و چند شکل هستن اما من نتونستم متوجه بشم هر کدوم دقیقا واسه چه کاری هستن و چه مزیتی دارن، مثلا 3 Way Adjustable Heads و Geared و Hydrostatic و Ballhead و Joystic چه مزیتایی دارن، اگه خلاصه کمکم کنید ممنون میشم.
    من احتیاج به مدلی از هد دارم که حداقل وزن ۷/۵ کیلو رو تحمل بکنه، من برای عکاسی پانوراما و ماکرو و طبیعت و عکاسی شب احتیاج به هد و ۳ پایه دارم که جوابه کارمو بده و خیلی محکم باشه و با توجه به وزن اصلا تکون نخوره. انتخاب ۳پایه برام راحت تره وای اصلا چیزی درمورد هد ها نمیدونم، اگه خلاصه کارایی مدل هد هارو توضیح بدین ممنون میشم.
    با تشکر از همه دوستان.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط akimora نمایش پست ها
    سلام من در مورد هدها اصلا اطلاعاتی ندارم و میخواستم یکم بهم کمک کنید.
    هدهای مانفروتو کلا چند مدل و چند شکل هستن اما من نتونستم متوجه بشم هر کدوم دقیقا واسه چه کاری هستن و چه مزیتی دارن، مثلا 3 Way Adjustable Heads و Geared و Hydrostatic و Ballhead و Joystic چه مزیتایی دارن، اگه خلاصه کمکم کنید ممنون میشم.
    من احتیاج به مدلی از هد دارم که حداقل وزن ۷/۵ کیلو رو تحمل بکنه، من برای عکاسی پانوراما و ماکرو و طبیعت و عکاسی شب احتیاج به هد و ۳ پایه دارم که جوابه کارمو بده و خیلی محکم باشه و با توجه به وزن اصلا تکون نخوره. انتخاب ۳پایه برام راحت تره وای اصلا چیزی درمورد هد ها نمیدونم، اگه خلاصه کارایی مدل هد هارو توضیح بدین ممنون میشم.
    با تشکر از همه دوستان.
    هدهای حرفه ای هم به پیروی از لنزهای حرفه ای! هرکدام برای کار خاصی ساخته شده ان. هدهای 3Way Pan-Tilt این قابلیت رو دارن در در محور X-Y-Z بصورت کاملاً مستقل و جداگانه بچرخش در بیان. از این هدها میشه برای طبیعت، منظره، گهگاهی حرکات پنینگ و حتی پانوراما استفاده کرد. هرچند برای پانورامای 360 درجه هدهای مخصوصی هست که دوربین رو حول محور خارجی ترین عدسی لنز میچرخونه نه حول محور مرکز دوربین!
    بال هد ها هم به سهولت چرخش در تمامی زوایا معروفن. در بال هد ها کنترل بر روی محوری خاص معمولاً ممکن نیست.
    برای ماکروگرافی هم هدهای خاصی وجود داره که امکان جابجایی میلیمتری روربین رو میده.

تصمیم گیری و خرید تک هد! برای این همه ژانری که شما مد نظر گرفتین کار مشکلی هست..
    msh2200 و S_Mahdi تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر همراه reza-ngg آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

سلام . برای ماکروگرافی هد جوی استیکی بهتره یا هدهای سه جهته معمولی؟ با تشکر
    رضا آدینه

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

نقل قول نوشته اصلی توسط reza-ngg نمایش پست ها
    درمورد جویستیک نمیدونم ولی بال هد ، غیر از کارهای فیلمبرداری برای همه کار عالیه البته نوع خوبش چون شما با یه اهرم میتونید دوربین رو براحتی در تمام جهات تحت کنترل داشته باشید و این خودس سرعت عملو بالا میبره ، معمولا در این زمینه هدهای منیزیومی مانفرتو هدهای خوبی هستند البته قیمتشون کما گران هست و فکر نکنم الان تو بازار ایران موجود باشه
    054 Magnesium Ball Head With Q5 Quick Release MH054M0-Q5 - 054 Series | Manfrotto
    اینم هد حرفه ای برای ماکرو ولی قیمتش خیلی بالاست :
    Pro Digital Geared Head With Rc4 Rapid Connect Plate (410Pl) 405 - Geared Heads | Manfrotto
    شاد و موفق باشید
    reza-ngg تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط reza-ngg نمایش پست ها
    هیچکدام
    هد ماکرو و یا هد دنده دار

كاربر همراه reza-ngg آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

هیچکدام
    هد ماکرو و یا هد دنده دار
    با تشکر از پاسختون.تا حالا تو سایتای معروف ایرانی چیزی که بعنوان هد تخصصی ماکرو باشه ندیدم.بیشتر راهنمایی میفرمایید؟ اگه منظورتون GEARED HEAD باشه که مال از ما بهترونه

درمورد جویستیک نمیدونم ولی بال هد ، غیر از کارهای فیلمبرداری برای همه کار عالیه البته نوع خوبش چون شما با یه اهرم میتونید دوربین رو براحتی در تمام جهات تحت کنترل داشته باشید و این خودس سرعت عملو بالا میبره ، معمولا در این زمینه هدهای منیزیومی مانفرتو هدهای خوبی هستند البته قیمتشون کما گران هست و فکر نکنم الان تو بازار ایران موجود باشه
    054 Magnesium Ball Head With Q5 Quick Release MH054M0-Q5 - 054 Series | Manfrotto
    اینم هد حرفه ای برای ماکرو ولی قیمتش خیلی بالاست :
    Pro Digital Geared Head With Rc4 Rapid Connect Plate (410Pl) 405 - Geared Heads | Manfrotto
    شاد و موفق باشید
    با تشکر از جوابتون.فکر میکنم جویستیک هم با توجه به ساختارش در واقع یه نوع بال هد باشه که کنترلش بهتر و راحت تره (اگه اشتباه میکنم راهنمایی بفرمایید).چیزایی که معرفی کردید عالی به نظر میان ولی قیمتشون خیلی بالاس. من نهایتا پولم به مانفروتو 322RC2 یا 808RC4 برسه و چون یه 322RC2 دست دوم برای خرید در دسترسه خواستم بدونم واسه مصارف عمومی و بیشتر ماکرو جوی استیک بهتره یا سه جهتی
    رضا آدینه

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

هد کمکی ماکرو بر بر روی هد اصلی نصب میشود و در تنظیم فکوس کمک میکند
    در ماکروی تخصصی تنظیم کادر با هد معمولی عذاب آور است و نیاز به تنظیم دقیق دارید
    به هرشکل تا زمانی که دست به کار عملی نزنید نمی توانید تشخیص دهید چه نیازی دارید اکثر مواقع با یک سه پایه میزی مشکل حل می شود
    sku_289502_1.jpg
    1062_Berlebach1_1.jpg
    Sigma-180mm-OS-HSM-Lens-on-Tripod.jpg
    reza-ngg و MaRaL.architect تشکر می‌کنند.

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

خواهش می کنم دوست من ، متاسفانه من تجربه کار با جویستیک رو ندارم ولی اون هدی که عرص کردم سری 054 رو خودم دارم و عالیه اتفاقا کار من عکاسی ماکرو هست ، در مورد هدهایی که معرفی کردید اون مدلش که حالت مدرج 360 درجه زیر بال هد داره خوبه و برای پانوراما هم مناسبه ولی فکر کنم سریrc2 پایینش مدرج نیست و فقط توپی هد قابل چرخش هست و شما دیگه قادر به گردش پانوراما نخواهید بود
    reza-ngg تشکر می‌کند.