صفحه 18 از 26 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 171 تا 180 , از مجموع 254
Like Tree754تشکر

موضوع: Nikon D700

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

پیش فرض پاسخ: Nikon D700

نقل قول نوشته اصلی توسط am30 نمایش پست ها
    دوستان آیا اطلاعی در مورد زمان و ارایه جایگزین D700 دارند؟
    شایعات یا واقعیات

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

دوستان آیا اطلاعی در مورد زمان و ارایه جایگزین D700 دارند؟
    جایگزین دی ۷۰۰ احتمالا دوربینی با خروجی دی ۳ اس خواهد بود.

شما احتمالا نیازمند دوربینی با خروجی دی ۳ ایکس هستید که معرفی چنین دوربینی باعث خواهد شد یک رده به دوربینهای فول فریم نیکون اضافه شود.
    فعلا کانن هم دوربین سبکی با مشخصات 1d Iv معرفی نکرده.
    یه جور توافق ناگفته!

به هرحال امیدوارم به زودی دوربینهایی مانند دی ۷۰۰ اس و دی ۷۰۰ ایکس و یا هر اسمی که لازمه داشته باشند با مشخصات برادران بزرگترشون داشته باشیم.
    Meisam، raffi، Saadat و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan نمایش پست ها
    کنترل فلاشهای off-camera به صورت نوری است. می تواند با فلاش pop-up باشد یا با فلاش هایی که بر روی hot-shoe نصب می‌شوند. در هر دو مورد سیستم کنترل مشابهی وجود دارد. و در هر دو مورد فلاشی که نقش کنترل کننده دارد، می‌تواند در صورت نیاز به عنوان منبع نور هم بکار برود یا نرود. در D3 تنها راه کنترل فلاشهای off-camera استفاده از یک SB800/900 بر روی دوربین است و بنابراین نیاز به یک فلاش بیشتر نسبت به دوربینهایی که pop-up flash دارند، خواهد بود.
    سلام
    البته كامندر نيكون SU-800 هم نبايد فراموش بشه كه روي هات شو دوربين نصب ميشه و قابليت كنترل وايرلس فلاشهاي speedlite رو به بدنه D3 ميده:

تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    nmroshan تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Mohebi نمایش پست ها

بالاخره به این نتیجه رسیدم که برای فول‌فریم، اگر بخواهیم این ارتقاء را هدفمند فرض کنیم، چاره‌ای جز تهیه لنزهای 2.8 نیست. دلیل این حرف من تنها کاربری خود 2.8 نیست! (البته در مورد لنز تله این موردهم صدق می‌کند) کیفیت خاص این لنزهاست
    جالبه محبي جان دوستاني رو ميشناسم که از عملکرد 24-105 کنون روي 5DII راضي نبودن و اکثرا لنزهاشون رو رد کردن رفت نتيجه اي که شما گرفتيد اونا هم با اين لنز و بدنه گرفتن و تقريبا همه اونا انتخابي بجز 24-70 با F2.8 نداشتن
    در تاييد حرف شما ظاهرا لنز 24-105 روي 5D خيلي خوب جواب داده بود اما روي ورژن II خوب جواب نداده
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    70

جالبه محبي جان دوستاني رو ميشناسم که از عملکرد 24-105 کنون روي 5DII راضي نبودن و اکثرا لنزهاشون رو رد کردن رفت نتيجه اي که شما گرفتيد اونا هم با اين لنز و بدنه گرفتن و تقريبا همه اونا انتخابي بجز 24-70 با F2.8 نداشتن
    در تاييد حرف شما ظاهرا لنز 24-105 روي 5D خيلي خوب جواب داده بود اما روي ورژن II خوب جواب نداده
    با سلام دوست عزیز میشه یه توضیح بدین مشکل این لنز روی مارک 2 چیه؟من بیشتر فروم های خارجی رو هر روز میخونم و نظری متفاوت با این نظر در بیشتر موارد دیدم خودمم این ترکیبو بیش از یک ساله دارم و هیچ مشکلی ندیدم این نظریه بر اساس مدارک مستدله یا نه؟
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط ariu نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز میشه یه توضیح بدین مشکل این لنز روی مارک 2 چیه؟من بیشتر فروم های خارجی رو هر روز میخونم و نظری متفاوت با این نظر در بیشتر موارد دیدم خودمم این ترکیبو بیش از یک ساله دارم و هیچ مشکلی ندیدم این نظریه بر اساس مدارک مستدله یا نه؟
    نه هيچ مدرک مستدلي نيست من اينو چند وقت پيش از چند تا از دوستان شنيدم تا اينکه ديروز آقاي محبي هم اشاره اي کرد و خواستم مطمئن بشم
    بچه ها عکس هاي اين لنز و دوربين رو بررسي کردن ديدن مشکلات داشته حالا مشکل چيه من نميدونم
    ariu تشکر می‌کند.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    70

جناب دیناروند من از صداقت شما در پاسخ ممنونم ولی کاش جناب محبی که حق استادی بر ما دارند یه کم بیشتر در مورد مشکل لنزهای با اف4 روی فول فریمها توضیح میدادن با سپاس

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

نقل قول نوشته اصلی توسط ariu نمایش پست ها
    جناب دیناروند من از صداقت شما در پاسخ ممنونم ولی کاش جناب محبی که حق استادی بر ما دارند یه کم بیشتر در مورد مشکل لنزهای با اف4 روی فول فریمها توضیح میدادن با سپاس
    آریو عزیز،‌بیشتر از این که مشکل این لنزها باشد، تفکیک بالای سنسور 5DII باعث می‌شود که مشکلات این لنزها خود را بیشتر نمایان کنند.

من اصراری بر درست بودن گفته خودم ندارم. این عقیده من است که با خواندن نظرات افراد بسیار زیاد در فورم‌ها و دیدن عکس‌های بسیار حاصل شده است. الان هم اصلاً دوست ندارم دوتا کراپ 100٪ الکی اینجا بگدارم و هزار نتیجه غیر علمی از آن بگیرم.

در مورد 200-70 f4.0 مشکل خاصی وجود ندارد، فقط فقدان 2.8، که برای یک لنز تله مورد استفاده یک فول‌فریمر کم نیست. (البته این کاش این لنز درخشان در مجموعه لنزهای نیکون موجود بود تا انتخاب ارزانی برای بدنه‌های کراپدار یا فول‌فریم ارزان در آینده باشد)

اما لنزهای 40-17 و 105-24 کسی را که 2500 خرج بدنه می‌کند تا "تفاوت" ایجاد کند متفاوت نمی‌کند.

اما مطمئن باشید یکی دوسال دیگر با ظهور بدنه‌های فول‌فریم 1000 و خرده‌ای دلاری، این لنزها حکم طلا را پیدا می‌کنند.

بازهم تاکید می‌کنم که مطالب فوق تنها عقیده مرا به نمایش می‌گذارند و باور ندارم که یک مطلب 100٪ علمی باشد و با تعصب مدافعش نیستم.
    ویرایش توسط Amir Mohebi : Thursday 4 February 2010 در ساعت 16:06
    Arash، Persian، A_Maddah و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

دوستانی که D700 دارند لطفا نظر بدن
    اینکه گفته میشه اتوفوکوس این دوربین در جاهاییکه کنتراست خیلی پایینه گیج میزنه درسته؟
    و اینکه 5 دی II جزییات بیشتری نسبت به D700 ثبت میکند؟

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

سیستم فوکوس D700 همان سیستم فوکوس D3 است. فوکوس سریع و دقیق حتی در نور کم جزو مشخصات این دوربین است. در شرایط عملی فوکوس این دوربین را زیاد به چالش کشیده‌ام و خوشبختانه همواره موفق بوده است. به طور مثال، چند بار عکاسی در شب‌های برفی در مورد فوکوس استاتیک نور کم و یک‌بار هم عکاسی در میدان اسب‌سواری در شرایط نوری نامناسب در مورد فوکوس دینامیک، نتایج بدون مشکلی به همراه داشت.
    البته باید توجه داشته باشید که فوکوس مساله‌ای است که به لنز نیز مرتبط بوده و این مساله را باید در نظر داشت.

رزولوشن سنسور D700 نسبت به 5D MKII پایین‌تر است. تست رزولوشن ( که وابسته به رزولوشن سنسور است) در چارتهای استاندارد که بر حسب واحد LPH انجام می گیرد در این دو به ترتیب 2200 و 2800 است ( مقایسه در مورد فایلهای JPEG بوده است):

کد:
    http://www.dpreview.com/reviews/canoneos5dmarkii/page39.asp
    مقایسه Detail ( که چیزی جدای رزولوشن است) اما براحتی رزولوشن چارت نیست. عوامل مختلفی در Detail نهایی عکس موثرند که کنترل و یکسان‌سازی آنها ساده نیست.
    Arash، Amir Mohebi، A_Maddah و 14 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

صفحه 18 از 26 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... آخرینآخرین