صفحه 250 از 433 نخستنخست ... 150 200 240 246 247 248 249 250 251 252 253 254 260 300 350 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,491 تا 2,500 , از مجموع 4323
Like Tree5932تشکر

موضوع: راهنمایی برای خرید لنز

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

مجددا توکینا f:2.8 11-16 استفاده از این لنز بر روی انتهای محدوده فوکال، بر روی ف.ف دقیقا چه کادری بهم میده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    من خودم این لنز رو روی ف.ف. استفاده نکردم اما توی flickr هستند کسان بسیاری که این کار رو انجام دادن و اتفاقا نتیجه خیلی خوبی هم گرفتند. تو نمونه عکسهایی که من دیدم هیچ عکسی حاشیه سیاه نداشته.
    خير لنزهاي EFS رو اصلا نمي شه روي دوربين هاي فول فريم بست. يك حلقه ي اضافه ته لنز دارند كه به آينه گير مي كنه.

و پست بعدی:
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saadat نمایش پست ها

البته این امکان فقط در و برای بدنه های نیکون امکان پذیر می باشد و در کانن مثلا این امکان وجود ندارد.
    برای بدنه های کانن همان که آقای حسینی اشاره کردند...
    ظاهرا با توجه به آنچه دوستان قبلا اشاره کردند؛ این امکان فقط در بدنه های نیکون امکانپذیر است. مگر با دستکاری ماونت لنز!!!

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

با سلام...

دوستان لطفا یک لنز واید با شارپنس فوق العاده و عالی برای عکاسی منظره معرفی بفرمایید.. الان 15-85 دارم که دیگه راضیم نمیکنه.. یه لنز شارپتر میخوام.. بودجه هم نهایتا 3 تومن..

دوربینم 60 دی و 7 دی کانن هست..
    و یه سئوال دیگه که البته جاش اینجا نیست ولی واسه تجمیع بهتر نظرات میپرسم... بنظرتون برای رسیدن به حداکثر شارپنس و بالاترین کیفیت در عکسهام بخصوص عکسهای منظره واجبه که بدنه رو هم تغییر بدم و به فول فریم ها کوچ کنم؟؟؟

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید..
    SHOK53 تشکر می‌کند.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    با سلام...

دوستان لطفا یک لنز واید با شارپنس فوق العاده و عالی برای عکاسی منظره معرفی بفرمایید.. الان 15-85 دارم که دیگه راضیم نمیکنه.. یه لنز شارپتر میخوام.. بودجه هم نهایتا 3 تومن..

دوربینم 60 دی و 7 دی کانن هست..
    و یه سئوال دیگه که البته جاش اینجا نیست ولی واسه تجمیع بهتر نظرات میپرسم... بنظرتون برای رسیدن به حداکثر شارپنس و بالاترین کیفیت در عکسهام بخصوص عکسهای منظره واجبه که بدنه رو هم تغییر بدم و به فول فریم ها کوچ کنم؟؟؟

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید..
    عمق میدان در کراپ سنسور بیشتر است
    برای لنز گزینه جدید 10-18 کنون و 11-16 توکینا را مد نظر قرار دهید
    SHOK53 و Hamed Ziyaei تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

حامد جان اولترا واید برای کراپدارهای کنون شارپتر از 16-8 سیگما نداریم.منتها اون داستان فیلتر نخوردنش کماکان پا برجاست.اگر فیلتر گذاری براتون مهم نیست گزینه بسیار مناسبی است با فاصله کانونی بسیار جذاب.ضمن اینکه وایدترین هم هست.اپتیکش از هر جهت بسیار خوبه.
    بعد از اون 16-11 جدید توکینا هم شارپنس خیلی خوبی داره.اف 2.8 هم داره که اگر استفاده داشته باشید در دسترس خواهد بود.منتها 3مم از سمت واید برای خودم قابل گذشت نیست.با احتساب کراپ حدود 5مم میشه که تفاوت کمی نیست.
    10-22 کنون هم که نیاز به معرفی نداره.18-10 کنون هم اقتصادی ترین گزینه است با اپتیک خیلی خوب.

در مورد اون سوالتون هم باید بگم فول فریمها سنسورهای خیلی بهتری دارند.از هر جهت که نگاه بکنید کیفیت فول فریمها،خصوصا فول فریم های فعلی کنون از دوربینهایی که دارید بالاتره.همینطور لنزهای بهتری هم در این رده موجوده.منتها مستلزم صرف هزینه خیلی بیشتری است.
    ویرایش توسط lamagra : Thursday 16 October 2014 در ساعت 01:33
    SHOK53، kiavash، a.g g.a و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

تشکر کرده
    1887

بسیار ممنونم از پاسخهاتون....ماشالله چه سریع !! فکر نمیکردم این موقع شب جوابم رو بگیرم !!

پس بهترینش شد همون سیگما... بعدش توکینا... در مورد اون 10-22 کانن که فرمودید نیاز به معرفی نداره منظورتون این بود که امتحانش رو پس داده و لنز مقبولیست ؟؟
    lamagra تشکر می‌کند.
    "حامد "

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

خواهش میکنم.
    آره منظورم همین بود.لنز بسیار خوبی است و امتحان خودش رو پس داده.شارپنس خوب.کنترل اعوجاج خوب کیفیت ساخت مناسب از مشخصه های این لنز ارزشمنده.نا گفته نماند 16-8 سیگما هم کیفیت ساخت خیلی خوب و محکمی داره.در تاپیک خودش در موردش نوشتم.اگر اف 2.8 براتون مهم نیست به نظرم نسبت به 16-11 گزینه بهتری است.
    Hamed Ziyaei تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

تشکر کرده
    1887

بسیار ممنونم از پاسخهاتون....ماشالله چه سریع !! فکر نمیکردم این موقع شب جوابم رو بگیرم !!

پس بهترینش شد همون سیگما... بعدش توکینا... در مورد اون 10-22 کانن که فرمودید نیاز به معرفی نداره منظورتون این بود که امتحانش رو پس داده و لنز مقبولیست ؟؟

بازم دوبار ارسال شده !!! نمیدونم مشکل از موبایلمه یا دلیل دیگه ای داره... مدیران لطفا پست مشابه رو پاک کنن... ممنون
    ویرایش توسط Hamed Ziyaei : Thursday 16 October 2014 در ساعت 02:01
    "حامد "

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

درود،

در تکمیل فرمایش دوستان،

توکینا تو نمایشگاه فتوکینای امسال یه لنز 20-11 معرفی کرده. هنوز ریویوهای قابل استنادی در دسترس نیست اما به احتمال خیلی قوی اون مشکل فلر باید حل شده باشه.

به نظر من کمی صبر کنید بعد اقدام یه خرید کنید.
    SHOK53، a.g g.a، Hamed Ziyaei و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه SHOK53 آواتار ها
    تشکر کرده
    2267

با سلام!
    میخواست در مورد تعویض لنز یه راهنمایی بگیرم:
    من دیروز بطور امانی یک 15-85 از یکی از فروشندگان که از آشنایان هست گرفتم تا باهاش چنتا شات بزنم که بلکه با 18-135 خودم معاوضه کنم و احتمالا حدود 1 تومن باید روش بزارم ولی هنو موفق به این تست نشدم (امروز یا فردا) , در مورد شارپنس در فوکالهای مختلف در 15-85 ممکنه تجربه تونو در اختیارم بگذارید که آیا ارزش شو داره 50 م م تله رو از دست بدم و بجاش شارپنس بهتری بدست بیارم ؟ کمی واید بیشتر (15 بجای 18) واسم مهم نیست چون اولترا واید دارم,نیم نگاهی به 40-17 هم دارم ولی نبود لرزه گیر واسم مهمه چون کمی لرزش دست دارم و مرددم کرده, ضمن اینکه بنظرم 18-135 یه ته رنگ زرد توی عکسام میندازه (مخصوصا چون فلاش هنو نگرفتم در عکسهای داخل خونه با فلاش سر خود , عکسهام رضایتبخش نیست. )
    ممنون
    ویرایش توسط SHOK53 : Thursday 16 October 2014 در ساعت 08:41 دلیل: 15 بجای 18
    6DII / Canon 24-70 F2.8 II L /16-35 F4 L / 100mm Macro F2.8 L IS / 190xpro4 + 498 RC2 / 270 EX

شکری

كاربر همراه
    تشکر کرده
    903

نقل قول نوشته اصلی توسط SHOK53 نمایش پست ها
    با سلام!
    میخواست در مورد تعویض لنز یه راهنمایی بگیرم:
    من دیروز بطور امانی یک 15-85 از یکی از فروشندگان که از آشنایان هست گرفتم تا باهاش چنتا شات بزنم که بلکه با 18-135 خودم معاوضه کنم و احتمالا حدود 1 تومن باید روش بزارم ولی هنو موفق به این تست نشدم (امروز یا فردا) , در مورد شارپنس در فوکالهای مختلف در 15-85 ممکنه تجربه تونو در اختیارم بگذارید که آیا ارزش شو داره 50 م م تله رو از دست بدم و بجاش شارپنس بهتری بدست بیارم ؟ کمی واید بیشتر (15 بجای 18) واسم مهم نیست چون اولترا واید دارم, ضمن اینکه بنظرم 18-135 یه ته رنگ زرد توی عکسام میندازه (مخصوصا چون فلاش هنو نگرفتم در عکسهای داخل خونه با فلاش سر خود , عکسهام رضایتبخش نیست. )
    ممنون
    با سلام
    اینجور که تو تجهیزاتتون اوردین لنز واید خوبی دارین ونیازی به واید ندارین در مورد شارپنس و... هم به نظر من تفاوت خیلی زیاد نیست که انقلابی در کیفیت عکساتون رخ بده
    و 50مم تله بیشتر واز دست بدین و هم فیلماتون سر وصدای لنز بگیره و در اخر هم یه تومانو میتونین خرج فلاش کنین.
    SHOK53، doki و ppl94 تشکر می‌کنند.