صفحه 108 از 176 نخستنخست ... 8 58 98 104 105 106 107 108 109 110 111 112 118 158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1758
Like Tree2162تشکر

موضوع: لنز مناسب براي دوربين هاي کانن

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    79

سلام خدمت دوستان و استادان گرامی.
    یک سوال داشتم.در برند کانن برای فیلمبرداری از کنسرت چه لنز تله ای رو پیشنهاد میکنید؟و به نظرتون برای شرایط نوری معمول یک کنسرت اف 4 کافیه؟چون فقط فیلمبرداری میکنم و قصد عکاسی ندارم فکر نمیکنم سرعت کم شاتر مشکلی ایجاد کنه.مثلا 70-300 ال چطوره یا 70-200 اف4 لرزشگیر دار؟(با توجه به اینکه از خود خواننده ی کنسرت فیلمبرداری میکنم نه از جمعیت هوادار و ایزوی انتخابیم 800 هست.)

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

مسلما یک استاپ اف بازتر در این شرایط محسوس و کارساز خواهد بود.به نظر من به دنبال یک اف 2.8 لرزشگیر قدیمی دست دوم باشید.
    yaghoobi و Ph.Sepehr تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

بنده هم موافقم از جایی که شما از یک شخص گاهی اوقات فیلمبرداری میکنید دیافراگم بازتر جلوه ی زیباتری میزهد.

فول فریم استفاده میکنید یا خیر?
    Ph.Sepehr تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    79

آخه جناب احمدی مشکل محدودیت بودجه رو ندارم خدا رو شکر.اگر بخوام ورژن دو آک میخرم منتهی مسئله وزن یه ذره اذیت میکنه نمیدونم میتونم 1:45 دقیقه این وزن رو روی دستم نگه دارم یا نه؟فکر نمیکنم انقدر قدرت بدنی داشته باشم البته تمرین شنای کرال فشرده(هفته ای 5 روز روزی 3 ساعت)دارم ولی به نظرم تحمل نگه داشتن دو کیلو و خرده ای رو یکسره روی دستم نداشته باشم البته اگر راهی باشه که زیاد فشار نیاره به دستم مسئله ای نیست مثلا به نظرتون یه بند دستی دوربین کارساز هست؟
    خیر فول فریم استفاده نمیکنم در صدد خرید(!)یک 650دی هستم
    D.Daneshmand تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط Ph.Sepehr نمایش پست ها
    آخه جناب احمدی مشکل محدودیت بودجه رو ندارم خدا رو شکر.اگر بخوام ورژن دو آک میخرم منتهی مسئله وزن یه ذره اذیت میکنه نمیدونم میتونم 1:45 دقیقه این وزن رو روی دستم نگه دارم یا نه؟فکر نمیکنم انقدر قدرت بدنی داشته باشم البته تمرین شنای کرال فشرده(هفته ای 5 روز روزی 3 ساعت)دارم ولی به نظرم تحمل نگه داشتن دو کیلو و خرده ای رو یکسره روی دستم نداشته باشم البته اگر راهی باشه که زیاد فشار نیاره به دستم مسئله ای نیست مثلا به نظرتون یه بند دستی دوربین کارساز هست؟
    به سلامتی!
    در مورد وزن حق با شماست بنده هم به این نکته توجه نکردم!
    چند مدت پیش در یک اجرای زنده بودم ، از یک مورد جالب استفاده میکردند که ظاهرا یک وزنه این طرف و وزنه ی دیگر میشد دوربین و لنز آن!
    حالا به راحتی ایشون این رو بالا و پایین میکردند مثلا برای اجرای زنده اومده بودیم که ایشون تمام حواس مارو به خودش جلب کرد نفهمیدیم اجرا چی شد!
    اگر محدودیت بودجه ندارید این مورد میتونه خیلی خیلی کمک شما باشه!
    Ph.Sepehr تشکر می‌کند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط Ph.Sepehr نمایش پست ها
    اگر شناگرید و مدام هم تمرین انجام میدید با خرید یک شولدر مناسب میتونید مشکل رو برطرف بکنید.و بدن آماده شما هم مشکلی ایجاد نخواهد کرد.ضمن اینکه از ابزار دیگری مثل تک پایه هم میشه استفاده کرد برای سهولت کار.|گر شگر خدا مشکل مالی ندارید همین ورژن جدید رو بخرید.به شرطی که ابزار کارتون باشه و جدا پیگیر باشید.وگرنه برای کار یکی دو مرتبه ابدا توصیه نمیکنم حتی نزدیک فروشگاه بشید به این قصد.
    yaghoobi، D.Daneshmand، Amateurism و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    79

سلامت باشید!
    خیلی ممنون از راهنمایی های عالی شما.
    فکر میکنم خرید یک شولدر مناسب برای شرایط الان بنده بهتر باشه.چون شدیدا آماتورم از این نظر!!انشاءالله پیشرفت که کردم اونمورد رو انجام میدم چون برام خیلی جالب بود و خوشم اومد.
    پس انشاءالله خرید 650دی و 18-135 اس تی ام و 70-200 اف 2.8 ورژن جدید و در صورت نیاز تی سی 1.4 قطعی شد.
    بازم متشکرم
    نیمه شبتون بخیر!!!
    yaghoobi، lamagra، D.Daneshmand و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

این موردی که خدمتتون عرض کردم در حین وبگردی پیدا شد که قیمت کمی هم ظاهرا ندارد ولی از شولدر هم دست کمی ندارد و بنظر بنده ارزش هزینه ی بیشتر را داراست!
    البته این مورد ظاهرا ارزانتر و بدون وزنه میباشد ولی هنوز همان کارایی را دارد!

کد:
    http://www.afrangdigital.com/pages/ProductsViewPage.aspx?CateID3=220&CateID2=44&CateID1=5
    Ph.Sepehr تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    خسته نباشید دوستان
    ببخشید ولی یه مشاوره سریع می خوام ازتون درباره خرید لنز برای دو دوربین.
    یه بنده خدایی قراره از چین دو مدل 550D و 7D رو بیاره. ازونجایی که ما دو نفر قراره تازه وارد دنیای عکاسی بشیم زیاد از پیچ و خم گزینش لنز سر در نمیاریم. می خواستم اگه بشه بهترین لنز موجود برای این دو دوربین ( تا جای ممکن با کمترین قیمت ) رو بهمون معرفی کنین با شرایط زیر:
    سرعت شاتر مناسب
    دارای لرزشگیر
    زوم خوب یا قوی
    شارپنس عکس ها واقعا خوب
    از عکاسی واید هم پشتیبانی کنه
    خطا نداشته باشه
    باز هم تاکید می کنم قیمتش سر به فلک نذاره. بودجه دانشجوییه

باز هم سپاس

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط DariushGreat نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید دوستان
    ببخشید ولی یه مشاوره سریع می خوام ازتون درباره خرید لنز برای دو دوربین.
    یه بنده خدایی قراره از چین دو مدل 550D و 7D رو بیاره. ازونجایی که ما دو نفر قراره تازه وارد دنیای عکاسی بشیم زیاد از پیچ و خم گزینش لنز سر در نمیاریم. می خواستم اگه بشه بهترین لنز موجود برای این دو دوربین ( تا جای ممکن با کمترین قیمت ) رو بهمون معرفی کنین با شرایط زیر:
    سرعت شاتر مناسب
    دارای لرزشگیر
    زوم خوب یا قوی
    شارپنس عکس ها واقعا خوب
    از عکاسی واید هم پشتیبانی کنه
    خطا نداشته باشه
    باز هم تاکید می کنم قیمتش سر به فلک نذاره. بودجه دانشجوییه

باز هم سپاس
    منظورتون از سرعت شاتر، احتمالاً باز بودن دیافراگم لنز (به اصطلاح سریع بودن لنز) است.
    اولاً بایستی بفرمائید که لنز را برای چه نوع عکاسی می خواهید؟ منظره، پرتره، حیات وحش، عکاسی شهری، ...؟
    ثانیا" بودجه تان در چه محدوده ای است؟
    ارزان ترین لنز زومی که با شارپنس خوب می توانید تهیه کنید لنز 15-85 است (لنز کیت 7D) که البته لنز چندان سریعی نیست. لنزهای زوم سریع کانن عموماً از سری L و گران قیمت هستند. از طرفی لنزهای با زوم زیاد (مثل 18-200 یا 18-135) کیفیت تصویر چندان خوبی ندارند.
    لنز 58-15 لنز بسیار خوبی است و مسلماً از خرید آن پشیمان نخواهید شد.
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Friday 14 September 2012 در ساعت 20:15
    yaghoobi، M.Barani، Amateurism و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.