صفحه 28 از 176 نخستنخست ... 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 38 78 128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 271 تا 280 , از مجموع 1758
Like Tree2162تشکر

موضوع: لنز مناسب براي دوربين هاي کانن

كاربر همراه saed_violin آواتار ها
    تشکر کرده
    904

پیش فرض پاسخ: لنز مناسب براي دوربين هاي كنن

من 24-105 سری ال رو پیشنهاد میکنم
    البته قیمتش بالای 1 میلیون تومان هست

كاربر فعال alonebaby آواتار ها
    تشکر کرده
    5569

سلام
    سوالی داشتم از دوستان چون خودم به نتیجه قطعی نرسیدم
    برای بنده که لنز 200-70 کانن رو دارم و دنبال یک لنز تله بلند می گردم خریدن 400-100 معقول تره یا 400 پرایم

با توجه به اینکه 400 پرایم لرزشگیر نداره اما خب شارپ تره و من عملا دنبال فوکال 400 هستم پس پول پوش بودن 400-100 میتونه اذیت کننده باشه

خلاصه اینکه دوستان لطفا کنند نظراتشون رو بفرمایند.
    ممنون
    ساکت که ميماني ميگذارند به حساب جواب نداشتنت !!
    عمرا بفهمند داري جان ميکني تا "حرمت ها" را نگه داري....!!.
    مهدی مرادی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط 7777 نمایش پست ها
    با همون لنز همراه دوربین کار کن تا نیازت برای خرید لنز معلوم شود. البته منظورم 18.55 است که همراه خیلی از دوربینهای کنون هم هست.
    ممنون از راهنمییتون . یکی از دوستان 17.89 رو پیشنهاد کرد . نظرتون چیه ؟
    و اینکه سیگما بهتره یا کانون ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran.Fani نمایش پست ها
    با سلام.
    جواب این سوال رو کسی غیر از شما نمی تونه بگه.چون شما باید بگید به چه لنزی با چه مشخصاتی و چه قیمتی نیاز دارین.
    من چون خیلی حرفه ای نیستم ، فعلا بیشتر از 200 هزار تومن نمی خوام هزینه کنم . از مشخصاتش هم خیلی سر در نمیارم .

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

نقل قول نوشته اصلی توسط alonebaby نمایش پست ها
    سلام
    سوالی داشتم از دوستان چون خودم به نتیجه قطعی نرسیدم
    برای بنده که لنز 200-70 کانن رو دارم و دنبال یک لنز تله بلند می گردم خریدن 400-100 معقول تره یا 400 پرایم

با توجه به اینکه 400 پرایم لرزشگیر نداره اما خب شارپ تره و من عملا دنبال فوکال 400 هستم پس پول پوش بودن 400-100 میتونه اذیت کننده باشه

خلاصه اینکه دوستان لطفا کنند نظراتشون رو بفرمایند.
    ممنون
    سلام:

اگر 200-70 لرزشگیر دار دیافراگم 4 رو دارید. خرید 400 میلیمتر + یک کانورتر 1.4 ارزشمندتر از 400-100 است (یا دقت به آنکه احتمالا " بررسی قیمت با شما" قیمت 400 بهمراه کانورتر نزدیک به قیمت 400-100 خواهد بود)

تنها چیزی که باعث میشود خیلی نظرم روی 400-100 نباشد قیمت آنست، قیمت یکی دو سال پیش آن که حدود 1400 الی 1500 بود به مراتب ارزش این لنز رو بیشتر نشان میداد. با قیمتی که الان دارد من خیلی توصیه نمیکنم.

بنظرم اگر فردی بخواهد 400-100 را با قیمت کنونی بازار خریداری کند و 200-70 هم داشته باشد. و فوکال لنت 300 الی 400 هم برایش خیلی مهم نباشد. شاید این گزینه خوبی باشد که با فروش 200-70 و مبلغ پرداختی برای 400-100 خرید تک لنز 300-28 ارزشمند باشد. منتها میباید حتما در مورد 300-28 یک تحقیق اساسی کند مزایا و معایب

اگر که داشتن 200-70 برای شما یک اجبار است و فوکال لنت اسمی 100 الی 200 برای شما استفاده ای همیشگی دارد. و قیمت پرداختی هم مشکلی نباشد میتوان 400-100 را یک لنز مناسب در نظر گرفت با دقت به آنکه بازار فروش دست دوم آن ممکن است بهتر از دو لنز دیگر باشد.

موفق باشید
    alonebaby و Chik تشکر می‌کنند.

كاربر همراه 7777 آواتار ها
    تشکر کرده
    490

نقل قول نوشته اصلی توسط Ambis نمایش پست ها
    من چون خیلی حرفه ای نیستم ، فعلا بیشتر از 200 هزار تومن نمی خوام هزینه کنم . از مشخصاتش هم خیلی سر در نمیارم .
    یک لنز 18.55 قیمتی در حدود 70 هزار تومان داره و برای شما کافی تا بعدها که حرفه ای شدید یک لنز با توجه به نیازتان انتخاب کنید.
    Ambis تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط 7777 نمایش پست ها
    یک لنز 18.55 قیمتی در حدود 70 هزار تومان داره و برای شما کافی تا بعدها که حرفه ای شدید یک لنز با توجه به نیازتان انتخاب کنید.
    از راهنماییتون سپاسگزارم . و اینکه راجع به برندش هم یه توضیحی بفرمایید . خوده کانون خوبه یا میشه بهتر از اون هم گرفت ؟

كاربر آشنا A-Rezaie آواتار ها
    تشکر کرده
    773

سلام

دوست عزیز منظورتان از 17.89 چیه ؟ من تا بحال همچین لنزی رو ندیدم. بین کانن و سیگما اکثر دوستان کانن را بیشنهاد می کنند.
    Navid7h تشکر می‌کند.
    عدم توانائی یا نداشتن شرایط مناسب نیست که مانع پیشرفت شماست. مانع واقعی نداشتن اعتماد به نفس است. (برایان تریسی)

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

سلام منظور شما لنز زیر است؟؟

Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر همراه Nami BH آواتار ها
    تشکر کرده
    208

سلام بر دوستان
    آیا کسی از دوستان هست که 70-200 f2.8 IS II رو خریده باشه؟ نمی دونم چقدر عاقلانه است ولی دارم نسخه قدیمی اش رو با جدیده عوض میکنم. (بزودی)
    خوب ریویو هاش رو دیدم و عملکرد حیرت آورش من رو مفتون کرده و مدتی است که تصمیم گرفتم تا حد امکان تجهیزاتمو بروز کنم. اما در این مورد خاص که 200-70 قدیمی رو یک ماه پیش گرفتم و حالا دوباره پولی دستم آومده که باعث شده که هوایی این تغییر و تبدیل بشم، اوضاع کمی برام فرق میکنه.
    نکته ایی که کمی منو به فکر میاندازه اینه که این ریویو ها با بزرگمایی صد درصد تصاویر، شاید با واقعیت کار در عمل فرق کنند منظورم اینه که اختلاف تصویر که مثلا در دیاف باز که بارزترینشه، اونقدر که تفاوت قیمت وجود داره به نظر ارزشمند نیاد و حال آدم گرفته بشه!
    از طرفی میخوام این لنز ورژن قدیمی رو تا خیلی نو هستش رد کنم و حیفه که دستخورده بشه و اون موقع اختلاف قیمت خارج از حد معقول برای تعویض خواهد بود.
    اینها نگرانی های یک آدمیه که دلش میخواد یک بار برای همیشه (حداقل در مورد لنز) پرونده تجهیزاتشو ببنده و ذهنشو بسوی اصل قضیه یعنی عکاسی معطوف کنه ، اما اگه این کمپانی ها هی آدم رو قلقلک ندن و راحتش بزارن، ....
    عکاس های معروفی رو میشناسم (اعم از آرتیست و مدرس دانشگاه ) که از تجهیزات و تکنیک خبر و آگاهی دارن ، ولی اصلا در قید وبند جزییات و آخرین دستاوردهای تکنولوژی نیستند و نمی خواهند باشن، خوشا به حالشون!
    خلاصه ،،، اینها یک سری فکر با صدای بلند بود و به خاطر همین شما بعضی قسمتها شو زیاد جدی نگیرید!
    *راستی به نظر شما با توجه به اینکه این لنزی که یک ماه پیش گرفتم خیلی نو هستش ( در این حد که فقط از جعبه در اومده) با بیمه ایده ال، رو بدم چقدر سر بدم می ارزه که نسخه جدیدش رو بگیرم؟

صفحه 28 از 176 نخستنخست ... 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 38 78 128 ... آخرینآخرین