صفحه 114 از 176 نخستنخست ... 14 64 104 110 111 112 113 114 115 116 117 118 124 164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1758
Like Tree2162تشکر

موضوع: لنز مناسب براي دوربين هاي کانن

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط Ph.Sepehr نمایش پست ها
    دوست گرامی تاپیک تاپیکه لنزهای کنونه دیگه!!!
    نه منظورم این نیست که حتما قابلیت استفاده از تی سی رو داشته باشه،ولی میگم اگر یه وقت پیشنهاد دوستان 70-200 اف 4 آی اس بود،اگر بخوام با تی سی بگیرم خوب از 70-300 ال گرون تر در میاد!!!میخوام ببینم اگر کارایی تی سی دست دوم به خوبی نوئشه خب تی سی 1.4 ورژن 3 دست دوم بگیرم!
    سلام
    اگر زوم مي خواهيد و 300 ميليمتر براي شما كافي است، قطعا 70-300 نسبت به 70-200 و TC ارجح است. هم از نظر اپتييكي، هم سرعت فكوس.
    اگر بالاي 300 مي خواهيد، مي توانيد به 100-400 هم فكر كنيد.
    Ph.Sepehr تشکر می‌کند.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    79

ممنون.نه دیگه بالای سیصد به کارم نمیاد.البته خوبه،برای عکاسی هوانوردی تا 800 م.م هم کمه!!!ولی جدای از شوخی تا سیصد کافیه.مگر برای رزمایش ها یا پروازهای با ارتفاع بالای 30000 پا یا 10 کیلومتری که بازم سیصد کفاف میده.البته این قیمت ها کاری کرده اختلاف دویست دلاری بشه 450000 تومن!و خریدش توجیحی نداشته باشه.ضمن اینکه 100-400 خیلی قدیمیه.

تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط Ph.Sepehr نمایش پست ها
    ممنون.نه دیگه بالای سیصد به کارم نمیاد.البته خوبه،برای عکاسی هوانوردی تا 800 م.م هم کمه!!!ولی جدای از شوخی تا سیصد کافیه.مگر برای رزمایش ها یا پروازهای با ارتفاع بالای 30000 پا یا 10 کیلومتری که بازم سیصد کفاف میده.البته این قیمت ها کاری کرده اختلاف دویست دلاری بشه 450000 تومن!و خریدش توجیحی نداشته باشه.ضمن اینکه 100-400 خیلی قدیمیه.
    قديمي ولي هنوز عالي
    يكي از لنزهاي محبوب و اقتصادي براي عكاسي از حيات وحش است.
    قديمي بودن يك لنز (هر چند نياز به آپديت بعضي از آنها احساس مي شود) دليل بر ضعيف بودن نيست. مثلا 135F2L
    persian.boy، MohammadH و Ph.Sepehr تشکر می‌کنند.
    Who knows, Who knows
    For a man without a star

كاربر جديد .mojtaba. آواتار ها
    تشکر کرده
    174

با سلام قصد خرید یک لنز ماکرو برای دوربین canon 550D دارم . چند نمونه ای رو دیدم ولی قیمت هاشون خیلی بالاست و از طرفی من تا 500 یا خیلی زیاد تا 600 تومان قادر به خرج برای لنز هستم. الان لنز Canon EF 28-90mm f/4-5.6 II رو دیدم و عکسهای ماکرویی که با اونها گرفته شده هم به نظر خیلی شارپ و واضح بود(البته با همین دوربین) . نظر دوستان چیه آیا نمونه بهتری هم سراغ دارن بخصوص تو مدل های سیگما و تامرون .
    از طرفی اگر نتونستم لنز ماکرو بگیرم قصد دارم تا یک لنز تله فوتو بگیرم. در این میان نظر دوستان چیه که من تحقیقم رو در مورد کدوم لنز ها شروع کنم.
    تمایل من بیشتر به سمت عکاسی پرتره ، گلها و مناظر دور دست هست و علاقه به عکاسی ماکرو هم (تا بحال عکاسی ماکرو انجام ندادم) دارم.
    ممنون میشم دوستان راهنمایی های اولیه رو انجام بدن چون در مجموعه امکانات لنز های مختلف کمی گیج شدم.

كاربر همراه Pelikan آواتار ها
    تشکر کرده
    316

نقل قول نوشته اصلی توسط .mojtaba. نمایش پست ها
    با سلام قصد خرید یک لنز ماکرو برای دوربین canon 550D دارم . چند نمونه ای رو دیدم ولی قیمت هاشون خیلی بالاست و از طرفی من تا 500 یا خیلی زیاد تا 600 تومان قادر به خرج برای لنز هستم. الان لنز Canon EF 28-90mm f/4-5.6 II رو دیدم و عکسهای ماکرویی که با اونها گرفته شده هم به نظر خیلی شارپ و واضح بود(البته با همین دوربین) . نظر دوستان چیه آیا نمونه بهتری هم سراغ دارن بخصوص تو مدل های سیگما و تامرون .
    از طرفی اگر نتونستم لنز ماکرو بگیرم قصد دارم تا یک لنز تله فوتو بگیرم. در این میان نظر دوستان چیه که من تحقیقم رو در مورد کدوم لنز ها شروع کنم.
    تمایل من بیشتر به سمت عکاسی پرتره ، گلها و مناظر دور دست هست و علاقه به عکاسی ماکرو هم (تا بحال عکاسی ماکرو انجام ندادم) دارم.
    ممنون میشم دوستان راهنمایی های اولیه رو انجام بدن چون در مجموعه امکانات لنز های مختلف کمی گیج شدم.
    با این قیمتا نه لنز ماکرو میتونی بخری نه تله بدرد بخور. لنزی که نام بردی هم یک لنز قدیمیه که لنز کیت دوربینای آنالوگ رده پایین کانن بوده و آش دهنسوزی نیس (برادرم یک EOS 300 داشت اون لنز روش بود) و خریدش به صلاح نیس. با این پول فک کنم فقط 55-250 بتونی بخری که بدک نیس.
    Dariush Chegini، Ph.Sepehr، massud و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ویگن سرکیسیان
    --------------------------------------
    Canon EOS 7D, Canon EF-S 15-85

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    277

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    قديمي ولي هنوز عالي
    يكي از لنزهاي محبوب و اقتصادي براي عكاسي از حيات وحش است.
    قديمي بودن يك لنز (هر چند نياز به آپديت بعضي از آنها احساس مي شود) دليل بر ضعيف بودن نيست. مثلا 135F2L
    جناب پویان آیا 400-100 لنز سریعی هستش در فوکوس؟ نسبت به Canon EF 70-300mm f/4-5.6 L IS USM با توجه به اینکه 100 دلار اختلاف دارن.
    Ph.Sepehr تشکر می‌کند.
    Whatever you do in your life will be insignificant, but it's very important that you do it. Because nobody else will

تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfox نمایش پست ها
    جناب پویان آیا 400-100 لنز سریعی هستش در فوکوس؟ نسبت به Canon EF 70-300mm f/4-5.6 L IS USM با توجه به اینکه 100 دلار اختلاف دارن.
    سلام
    من 70-300 را هنوز زيارت نكرده ام. اما سرعت فكوس 100-400 عالي است كه از لنزهاي سري L كنون نبايد انتظاري غير از اين را داشت.
    Dariush Chegini و Ph.Sepehr تشکر می‌کنند.
    Who knows, Who knows
    For a man without a star

تشکر کرده
    174

نقل قول نوشته اصلی توسط Pelikan نمایش پست ها
    با این قیمتا نه لنز ماکرو میتونی بخری نه تله بدرد بخور. لنزی که نام بردی هم یک لنز قدیمیه که لنز کیت دوربینای آنالوگ رده پایین کانن بوده و آش دهنسوزی نیس (برادرم یک EOS 300 داشت اون لنز روش بود) و خریدش به صلاح نیس. با این پول فک کنم فقط 55-250 بتونی بخری که بدک نیس.
    الان من قیمت ها رو که نگاه می کرم دیدم فاصله قیمت canon ef 75–300 mm III و Sigma 70-300mm f/4-5.6 APO DG Macro Tele Zoom خیلی کمه. نظر دوستان در مورد این دو تا لنز چیه و ایا فرقی با هم دارن یا میشه با لنز سیگما به صورت ماکرو عکاسی کرد.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط .mojtaba. نمایش پست ها
    الان من قیمت ها رو که نگاه می کرم دیدم فاصله قیمت canon ef 75–300 mm III و Sigma 70-300mm f/4-5.6 APO DG Macro Tele Zoom خیلی کمه. نظر دوستان در مورد این دو تا لنز چیه و ایا فرقی با هم دارن یا میشه با لنز سیگما به صورت ماکرو عکاسی کرد.
    هیچ کدام لنزهای خوبی نیستند
    iman mehr، MohammadH و .mojtaba. تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    174

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    هیچ کدام لنزهای خوبی نیستند
    امکانش هست تا با اکستندر تیوب یا فیلترهای کلوزآپ و بزرگنمایی مخصوص عکاسی ماکرو بتونم با ef-s 55-250 عکس های ماکرو بگیرم و قابلیت فکوس از فاصله نزدیک رو داشته باشم؟؟