صفحه 20 از 86 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 30 70 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 191 تا 200 , از مجموع 856
Like Tree917تشکر

موضوع: لنزهای با ارزش

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

پیش فرض پاسخ: لنزهای با ارزش

این هم Sigma 17-70 vs Nikkor 35-70 ::

http://www.pbase.com/miljenko/17_70vs35_50
    مسعود قدیری

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

اول از همه قیمت این 70-35 اف 2.8 نیکون چنده.
    دوم اینکه در تمام تستها مشابه آنچه که در تستهای ما دیده شد دیده میشه.یعنی سیگما در گوشه ها شارپ تره و در مرکز هم تفاوتی نداره.اگر به نمودارهای photozone نگاه کنید متوجه میشود که این لنز واقعا تصویر یکسانی در کل صفحه ارائه میکنه چه در گوشه و چه در مرکز.فکر میکنم برای کسانی هم که نیکون دارن و دسترسی به 70-18 ندارن بسیار عالی و عالی تر از خود نیکون باشه بجز مواردی که جناب محبی در مورد فکوس ذکر کردند.
    اما یک مسئله در مورد فکوس در مکانهای کم نوری که گفتم 40-17 به راحتی فکوس میکنه و این لنز فکوس نمیکنه دوباره امتحان کردم و باید بگم که فکوس میکنه اما خیلی دیر و من به آن توجه نکردم.این زمان حدود 3-4 ثانیه طول میکشه ولی بالاخره فکوس میکنه.البته منظور از مکان کم نور سایه تیره زیر یک میز در نور یک مهتابی است.
    مسعود قدیری

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghadiri
    او.این زمان حدود 3-4 ثانیه طول میکشه ولی بالاخره فکوس میکنه.
    قاعدتاً به علت يك استاپ سريعتر بودن (نسبت به لنز كيت نيكون) خوراك نوري بهتري براي سيستم اتوفوكوس فراهم ميكند، اما كند تر است. اين مسئله روي دوربيني مثل 20D يا دوربين هاي نيكون بيشتر نمود دارد. چون روي اين دوربين ها هر چه لنز سريعتر به كار ببريد، اتوفوكوس بهتر و سريعتري خواهيد داشت. اما جايي خواندم (پيدايش ميكنم بالاخره) كه 350D تا f5.6 سيستم اتوفوكوسش بهبود مي يابد

پي نوشت: خدا رو شكر پيداش كردم:

اينجا: http://www.bobatkins.com/photography...xt_vs_20d.html

كه نوشته:

The EOS 20D provides full cross-type performance with maximum apertures as small as f5.6, yet it achieves up to 3 times the standard focusing precision when used with EF lenses featuring maximum apertures larger than or equal to f/2.8. The autofocus system of the Digital Rebel XT is inherited from the film Rebel XT body and has normal precision f5.6 sensors.

خيلي جالب است كه دوربيني مثل 20ِD ، كارايي سيستم اتوفوكوسش با لنزهاي خيلي سريع تا سه برابر نيز ميتواند باشد! اما چون دوربين 350D سيستم اتوفوكوسش را از Rebel ها وام گرفته، اين امكان را ندارد.

البته اين مسئله را هم اضافه كنيد كه كلاً 20D در شرايط نوري كم، يك استاپ پايين تر از برادر كوچكش نيز قدرت فوكوس دارد.
    ویرایش توسط Amir Mohebi : Saturday 8 April 2006 در ساعت 01:14
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

من هم گفته هاي آقاي قديري و آقاي نقشبندي رو تاييد مي كنم . به نظر من هم اين لنز 70-17 سيگما ، لنز با ارزشيه . تا اين حد كه من هم تصميم گرفتم اين لنز رو بخرم . البته تمامي گفته هاي دوستان ديگر از جمله جناب خسروشاهي رو قبول دارم و فرمايشاتشان كاملاً درست و متين است ولي به نظر من هر كس با توجه به نياز و شرايط خودش بايد تجهيزاتش رو انتخاب كند .
    مثلاً من كه خيلي كم وقت مي كنم عكس بگيرم و حالا حالا ها خيال تعويض دوربين رو ندارم و مجبور نيستم در شرايط بد آب و هوايي عكاسي كنم و ... ، اين لنز رو در مقابل 40-17 ال كنون انتخاب مي كنم چون چند درصد افت كيفيت برام كمتر اهميت داره در مقابل چندين درصد ( بيش از پنجاه درصد ) قيمت پايين تر .
    Canon 350D + EF-S 18-55 mm Lens Kit + Sigma 17-70 mm
    ‌‌‌‌‌‌‌‌Pentax P30 + Pentax 28-80 mm‌‌‌‌‌

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Heydari
    ولي به نظر من هر كس با توجه به نياز و شرايط خودش بايد تجهيزاتش رو انتخاب كند .
    مثلاً من كه خيلي كم وقت مي كنم عكس بگيرم و حالا حالا ها خيال تعويض دوربين رو ندارم و مجبور نيستم در شرايط بد آب و هوايي عكاسي كنم و ... ، اين لنز رو در مقابل 40-17 ال كنون انتخاب مي كنم چون چند درصد افت كيفيت برام كمتر اهميت داره در مقابل چندين درصد ( بيش از پنجاه درصد ) قيمت پايين تر .
    جناب حیدری بسیار سخن بجایی گفتید. دقیقا نکته اینجاست که در انتخاب لنز نیازها و شرایط ما حرف اول را در برابر چیزهایی مثل چند درصد ابیراهی بیشتر یا ... میزند. همان بحثی که در مورد لنزکیت 18-55 نیز بسیار بر آن پای فشاری کردم.
    این مطلب را نوشتم که بگویم در صحبتی که با پوریا داشتم توصیه کردم که از خیر این 17-70 نگذره! با توجه به تجهیزاتی که داره و مطالب دیگه برای اون یک انتخاب عالیه..ولی برای بنده با توجه به وسایلی که دارم و نیاز و شرایط من مناسب نیست.
    امین خسروشاهی
    [Canon Digital Rebel]
    [EF-S 18-55 f/3.5-5.6] [EF 70-200 f/4L] [EF 50 f/1.4USM] [Canon 17-40 f/4L][Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM]
    [Canon SpeedLite 580EX] [Manfrotto 055PROB tripod+Manfrotto 322RC2 head]

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A
    قاعدتاً به علت يك استاپ سريعتر بودن (نسبت به لنز كيت نيكون) خوراك نوري بهتري براي سيستم اتوفوكوس فراهم ميكند، اما كند تر است. اين مسئله روي دوربيني مثل 20D يا دوربين هاي نيكون بيشتر نمود دارد. چون روي اين دوربين ها هر چه لنز سريعتر به كار ببريد، اتوفوكوس بهتر و سريعتري خواهيد داشت. اما جايي خواندم (پيدايش ميكنم بالاخره) كه 350D تا f5.6 سيستم اتوفوكوسش بهبود مي يابد

پي نوشت: خدا رو شكر پيداش كردم:

اينجا: http://www.bobatkins.com/photography...xt_vs_20d.html

كه نوشته:

The EOS 20D provides full cross-type performance with maximum apertures as small as f5.6, yet it achieves up to 3 times the standard focusing precision when used with EF lenses featuring maximum apertures larger than or equal to f/2.8. The autofocus system of the Digital Rebel XT is inherited from the film Rebel XT body and has normal precision f5.6 sensors.

خيلي جالب است كه دوربيني مثل 20ِD ، كارايي سيستم اتوفوكوسش با لنزهاي خيلي سريع تا سه برابر نيز ميتواند باشد! اما چون دوربين 350D سيستم اتوفوكوسش را از Rebel ها وام گرفته، اين امكان را ندارد.

البته اين مسئله را هم اضافه كنيد كه كلاً 20D در شرايط نوري كم، يك استاپ پايين تر از برادر كوچكش نيز قدرت فوكوس دارد.
    امیرجان تا تنور داغه بد نیست که این بحث سرعت فوکوس رو کمی بیشتر باز کنیم.. هنوز سرچ نکرده ام در مورد این مطلب ولی آیا این مطلب فقط برای لنزهای EF کانن است؟ یعنی با یک لنز خوب کانن روی 20دی سرعت فوکوس بالا در حد 3 برابر میتوانیم داشته باشیم.. آیا اگر لنز خوب ما یک سیگما با مانت EF هم باشد نتیجه همان است؟
    امین خسروشاهی
    [Canon Digital Rebel]
    [EF-S 18-55 f/3.5-5.6] [EF 70-200 f/4L] [EF 50 f/1.4USM] [Canon 17-40 f/4L][Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM]
    [Canon SpeedLite 580EX] [Manfrotto 055PROB tripod+Manfrotto 322RC2 head]

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

دوستان امروز با نورنگار تماس گرفتم تا قیمت 17-70 رو بگیرم تا فردا برم بخرم ولی گفت این لنز تو لیست قیمتمون اصلا نیست.
    به سی گل زنگ زدم و قیمت 335 رو دادن. به نظرتون برای این 20تومن صبر کنم تا نورنگار بیاره یا از سی گل بخرم؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooriya_Online
    دوستان امروز با نورنگار تماس گرفتم تا قیمت 17-70 رو بگیرم تا فردا برم بخرم ولی گفت این لنز تو لیست قیمتمون اصلا نیست.
    به سی گل زنگ زدم و قیمت 335 رو دادن. به نظرتون برای این 20تومن صبر کنم تا نورنگار بیاره یا از سی گل بخرم؟
    نور نگار درست گفته برای اینکه اولین مشتری این لنز سیگما در امروز ما بودیم(جناب حیدری و سعید) و به قیمت 315 خریداری کردیم.حتی آقای فروغی نمیدونست که چنین لنزی هم سیگما داره.
    در مورد لنزها مهندس حیدری و سعید جان خودشون توضیحات لازم رو میدهند.
    شما هم میتونی بری نورنگار و بخری باهمین قیمت.
    مسعود قدیری

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghadiri
    نور نگار درست گفته برای اینکه اولین مشتری این لنز سیگما در امروز ما بودیم(جناب حیدری و سعید) و به قیمت 315 خریداری کردیم.حتی آقای فروغی نمیدونست که چنین لنزی هم سیگما داره.
    در مورد لنزها مهندس حیدری و سعید جان خودشون توضیحات لازم رو میدهند.
    شما هم میتونی بری نورنگار و بخری باهمین قیمت.
    آخه به من گفت نداریم بعد من برم بخرم؟

كاربر همراه showan آواتار ها
    تشکر کرده
    302

آقا داستان به اینجا رسید که من به اتفاق مسعود و مهندس حیدری لنز 17-40 کانن رو که 2 روز پیش خریده بودم بردیم با 17-70 و 105 ماکروی سیگما عوض کردیم حالا من 2 تا لنز با ارزش دارم و به جرات میتونم بگم که 17-70 برای من حکم 17-40 رو داره در حالی که در کمتر از 2 سانتی هم فوکوس میکنه.
    آقا لپ کلام و گفتم خلاص......................
    hosein0251 تشکر می‌کند.
    سعید نقشبندی

صفحه 20 از 86 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 30 70 ... آخرینآخرین