صفحه 31 از 86 نخستنخست ... 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 81 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 301 تا 310 , از مجموع 856
Like Tree917تشکر

موضوع: لنزهای با ارزش

كاربر فعال ARASH II آواتار ها
    تشکر کرده
    1259

پیش فرض پاسخ: لنزهای با ارزش

جايزه پست شماره 300# به مسعود خان ميرسه . آقا بيا شيراز جايزتو بگير .........................
    آرش زمانی
    5DII A7RII

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

نقل قول نوشته اصلی توسط arash20d
    جايزه پست شماره 300# به مسعود خان ميرسه . آقا بيا شيراز جايزتو بگير .........................
    آرش جان من جایزه خودمو رو پیش پیش گرفتم...منتظره بیایی تهران پس بدم..
    ویرایش توسط Ghadiri : Sunday 7 May 2006 در ساعت 16:39
    مسعود قدیری

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

دوست عزیز جناب نصرت خان در این لینک شما در مورد تعویز صفحه فکوس صحبتی کردید
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=1767
    من هم در این مورد یک پیام خصوصی برای شما فرستادم که ضاهرا قصد جواب نداشتید....
    من هم دوربین خودم رو به تعمیرگاه کانن بردم(بالای پل کریمخان)برای تعویض این صفحه...شما چطور...هزینه این کار چقدر شد...آیا نقاط نورانی روشن میشوند...چون در آنجا به من گفتند که امکان داره دیگه این نقاط روشن نشوند...لطفا در این مورد کمی توضیح دهید....
    مسعود قدیری

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghadiri
    دوست عزیز جناب نصرت خان در این لینک شما در مورد تعویز صفحه فکوس صحبتی کردید
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=1767
    من هم در این مورد یک پیام خصوصی برای شما فرستادم که ضاهرا قصد جواب نداشتید....
    من هم دوربین خودم رو به تعمیرگاه کانن بردم(بالای پل کریمخان)برای تعویض این صفحه...شما چطور...هزینه این کار چقدر شد...آیا نقاط نورانی روشن میشوند...چون در آنجا به من گفتند که امکان داره دیگه این نقاط روشن نشوند...لطفا در این مورد کمی توضیح دهید....
    با سلام و تشكر از پاسخهاي شما دوستان گرامي

جناب قديري اول از همه بايد عرض كنم من پيام خصوصي شما را دريافت نكردم شايد به علت عدم آشنايي من با محيط كار فروم باشد كه به هر حال ميبخشيد و قصد من پاسخ ندادن نبوده و شرمنده .

در مورد صفحه فوكوس كه شرح خرابكاري مرا در لينك مذكور بطور مفصل خوانديد .

عرض كنم متعاقب تعطيلات عيد من به تعميرگاه كانن(ميرزاي شيرازي) رفتم و دوريين را براي تعمير به آنها سپردم پس از مدت يك ماه با من تماس گرفتند و اول گفتند كه بابا بيا و از خير اين نقاط بگذر، كه اين دوربين سالم است و دارد كار ميكند اگر هم ميخواهي ما سعي ميكنيم درست كنيم اما هشتاد و خرده اي خرجش ميشود و يا درست ميشود يا درست نميشود و تنظيمات ميكروني ميخواهد و از اين داستانها . ( كه البته بنظر من اين حرفها درست نيامد چون مثلا براي دوربين 20D كه از 350 هم پيچيده تر است صفحات فوكوس مختلف عرضه ميشود و در ليكنهاي مختلف هم دستور عمل نحوه تعويض آن آمده و ذكري از تنظيمات ميكروني به ميان نيامده) بگذريم خلاصه من اصرار كردم كه امتحان كنند. چند روزي از كانن خبري نشد. يك روز زنگ زدند و التماس كه آقا تروبخدا بگوييد چه بلايي سر اين صفحه آورده ايد كه ما هر چه ميگرديم نمتوانيم مشكل را پيدا كنيم من هم راست و حسيني گفتم چه خرابكاري كردم و بعد از دو سه روز ديگر زنگ زدند كه درست شد. پرسيدم بالاخره ايراد از كجا بود. گفتند والا ما خودمان هم نفهميديم فقط همه mirror box را باز كرديم و تميز كرديم و صفحه را هم عوض كرديم درست شد. و در نهايت يك صورتحساب 36 تومني به من دادند 6 تومن بابت تعويض صفحه و 30 تومن دستمزد تميز كردن mirror box و تعويض قطعه و در حال حاضر هم اين صفحه و نقاط روشن آن عالي كار ميكند مثل روز اول.
    و من عهد كردم ديگر كاري به كار چند غبار بيگناهي كه گاه گاه ممكن است بيايند و روي آن بنشينند نداشته باشم.
    Canon 350D, EFS 18-50, EF 100-300 IS, SIGMA 150 MACRO

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arborhani
    در مورد 100-400 بايستس بگم كه در نور كم نيز ميتوان با آن فوكوس را انجام داد و حسنش اينست كه به كمك لرزه گيرش با يه كم تمرين مي توان در سرعتهاي پايين نيز نتيجه خوبي گرفت به همين خاطر نيز عرض كردم خيلي مي ارزه يه بار خودتان امتحان كنيد و نتيجه گيري نماييد علي الخصوص وزن اين لنز در مقايسه با سايرين خيلي مناسبه.
    جناب برهاني تعريفهاي شما آدم را وسوسه ميكند و واقعا اگر فرصتي پيش بيايد اين لنز را حتما امتحان ميكنم .

همچنين خبري در مورد نمايشگاه تجهيزات عكاسي در كانون پرورش فكري خيابان حجاب طي چند روز آينده خواندم من تا به حال به اين نمايشگاهها نرفته ام و نميدانم آيا امكان تست لنزهاي عرضه شده وجود دارد يا نه و همينطور اگر از دوستان عزيز كسي از دست اندكاران و برگزار كنندگان اين نمايشگاه باشد بد نيست به عنوان پيشنهاد به شركتها شركت كننده در نمايشگاه ايجاد چنين امكاني را پيشنهاد كند كه براي فروش محصولات آنها هم مفيد فايده خواهد بود.
    Canon 350D, EFS 18-50, EF 100-300 IS, SIGMA 150 MACRO

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

نصرت عزیز ممنونم......
    مسعود قدیری

كاربر فعال Minoosepehr آواتار ها
    تشکر کرده
    1796

همانطور که میدونید یک سری از لنزهای کنون ساخت ژاپن هست. مثل Ef 50mm F/1.4 یا 55-17 . خوشحال میشوم لیستی که تمام لنزهای ساخت ژاپن در آن هست را به من بدهید.
    آریو مینوسپهر

كاربر همراه Mojtaba-N آواتار ها
    تشکر کرده
    337

نقل قول نوشته اصلی توسط a80300d
    همانطور که میدونید یک سری از لنزهای کنون ساخت ژاپن هست. مثل Ef 50mm F/1.4 یا 55-17 . خوشحال میشوم لیستی که تمام لنزهای ساخت ژاپن در آن هست را به من بدهید.
    تمامی لنزهای کانن به غیر از 18-55 ساخت ژاپن هستند. البته فکر میکنم.
    ویرایش توسط Mojtaba-N : Monday 8 May 2006 در ساعت 20:59
    مجتبی ناظمی

317
    317 آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

ضمن سلام خدمت دوستان گرامي فروم ،تقاضاي قبول زحمت نظر كارشناسي كليه اساتيد در مورد دو لنز canon 70-200 L با f2.8 , f4 كه در بازار موجود است براي Canon 20D دارم وهمچنين لطفا آقاي ناظمي در مورد لنز Canon 70-200 F4 L خودشان اگر زحمتي نيست نظرشان را بفرمايند
    با سپاس از كليه دوستان
    تورج اماني

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

البته در مورد این لنز ها زیاد صحبت شده .... در صفحات قبلی.....
    اما در مورد این لنز .... نمونه عکس ..... نمودار های CA,Vignetting....و ....
    www.photozone.de

دز این سایت میتولنید لنز هلی سیگمای هم مدل با کانن رو با هم مقایسه کنید....
    مسعود قدیری

صفحه 31 از 86 نخستنخست ... 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 81 ... آخرینآخرین