صفحه 238 از 1201 نخستنخست ... 138 188 228 234 235 236 237 238 239 240 241 242 248 288 338 738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,371 تا 2,380 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

• Sony A-mount
    • Konica-Minolta AF mount

لنزهای قابل استفاده DSLR های سونی اند. بله سیگما هم لنزهایی برای این استاندارد تولید کرده.

بهتر نیست بدنه دوربین رو تنها بخرم و بعد لنز رو انتخاب کنم؟
    خیر. هروقت لنزتون رو انتخاب کردید همزمان با آن بدنه رو هم بخرید.
    M. Beyrami، persian.boy، ehsan+ و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil1986 نمایش پست ها
    همچنان در انتظار...

شما که به این زودی ها به ایران بر نمیگردی در مورد قیمت و راحتی پیدا کردن لوازم پنتاکس و سونی دوستانیکه اینجا هستند نمیتونن راهنمای کنند خودتون قیمت های جایکه هستید رو مقایسه کنید نتیجه بگیرید
    در ضمن وقتی حرفه ای استفاده نمیکنید ظاهرا به پنتاکس هم علاقه دارید پنتاکس بگیرید با پیشرفت سریع دوربین دیجیتال هم بعید میدونم بعد از ۵ سال از دوربینیکه الان خرید کنید راضی باشید خیلی سخت نگیرید ولی اگه نگاهه خیلی آینده نگرانه ای بخواهید داشته باشید چاره ای جز انتخاب نیکون یا کنون ندارید
    M. Beyrami، persian.boy و soheil1986 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    • Sony A-mount

لنزهای قابل استفاده DSLR های سونی اند. بله سیگما هم لنزهایی برای این استاندارد تولید کرده.

فکر کنم منظورشون اینه که لنز کیت رو نگیرن و لنز رو جدا تهیه کنند.
    سونی برا دوربینهای جدیدش مانت جدیدی زده فکر کنم از a55 به بعد
    soheil1986 تشکر می‌کند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

تشکر کرده
    4538

خیر بدنه های الفا همان است. E-mount جدید است که مربوط به سری nex است.
    M. Beyrami، persian.boy و soheil1986 تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

خیر بدنه های الفا همان است. E-mount جدید است که مربوط به سری nex است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    خب به سلامتی , دارندگان این دو بدنه جدید سونی توفیق استفاده از لنزهای سیگما را از دست دادند :biggrin:

گویا لنزهای سیگما با این بدنه ها سازگاری نخواهد داشت , البته سیگما قول داده در اسرع وقت لنزهایش را با این بدنه ها سازگار کند

و از این به بعد روی لنزهای سیگمای جدید ( ماونت سونی ) چنین علامتی هم چاپ خواهد شد

کد:
    http://www.sigma-photo.co.jp/english/news/info_100910.htm
    http://www.dpreview.com/news/1009/10091002sigmasonyadvisory.asp
    گویا از لنزهای بدون این علامت برای دوربینهای جدید نمیشه استفاده کرد
    soheil1986 تشکر می‌کند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

تشکر کرده
    4538

در جریان فعل و انفعالات نبودید، از اون پست برداشت درستی نکردید.

سونی مانت جدید نزده. بدنه های جدید SLT که معرفی شدند ( با همان مانت آلفا ها ) به علت تغییر سیستم، یک سری سازگاریهای لنزهای سیگما با این بدنه های جدید ازبین رفت ... که مجددا سیگما در لنز های جدید خودش ( نه مانت جدید سونی) بروز رسانی لازم رو انجام خواهد داد.
    persian.boy، ehsan+، Miri و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر همراه
    تشکر کرده
    287

ممنون از همه.

اینکه من گفتم تا 5 سال دیگه ایران نمیام، بیشتر به این معنیه که تا 5 سال دیگه اینجا مستقر نمیشم. همونطور که گفتم دانشجو هستم. چند ماه نیستم، چند روز هستم، ... و الان هستم :)

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    سونی و پنتاکس گزینه های خوبی هستند اما متاسفانه در ایران برای تهیه وسایل جانبی و یا فروش در آینده به مشکل بر میخورید هر چند تا 5سال دیگه شاید تغییر برند بدید یا وسایلتون رو کامل کنید.
    k-5 دوربین خوبی هست سونی هم دوربینهای خوبی داره که فکر کنم با توجه به سرمایه گذاریش و داشتن نماینده در اکثر شهرهای ایران آینده بهتری داره.
    اگه میتونی کمی صبر کن تا سونی دوربینهای جدیدش رو معرفی کنه هر چند تو ایران دیر وارد میشن و گرونتر از بازارهای خارجی توضیع میشن اما شما براحتی میتونی تهیه کنی.
    ببخشید، من نهایتا نظر شما رو نفهمیدم. در مورد آینده سونی در ایران ؟؟؟ چون برای پنتکس کسی آینده جالبی متصور نیست.

• Sony A-mount

همونطور که آقای ehsan گفتند، منظورم لنز کیت بود. که آیا لنز مناسب همون لنزیه که همراه دوربینه؟ یا اینکه میشه با همون قیمت لنز کیت، یه لنز بهتر خرید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    شما که به این زودی ها به ایران بر نمیگردی در مورد قیمت و راحتی پیدا کردن لوازم پنتاکس و سونی دوستانیکه اینجا هستند نمیتونن راهنمای کنند خودتون قیمت های جایکه هستید رو مقایسه کنید نتیجه بگیرید
    در ضمن وقتی حرفه ای استفاده نمیکنید ظاهرا به پنتاکس هم علاقه دارید پنتاکس بگیرید با پیشرفت سریع دوربین دیجیتال هم بعید میدونم بعد از ۵ سال از دوربینیکه الان خرید کنید راضی باشید خیلی سخت نگیرید ولی اگه نگاهه خیلی آینده نگرانه ای بخواهید داشته باشید چاره ای جز انتخاب نیکون یا کنون ندارید
    ممنون. اصراری به پنتکس نیست. دلیل انتخاب پنتکس (یا سونی) رو عرض کردم که مستقل از داخل و خارجه: قیمت ارزونتر لنزها.

مجددا تشکز از همه.
    ویرایش توسط soheil1986 : Monday 8 August 2011 در ساعت 17:44 دلیل: دیکته
    ehsan+ تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4538

پس اگر اصراری بر پنتاکس ندارید تا 24 آگوست صبر کنید. انشا ا... از جانب سونی خبرهای خوبی در راه است.
    M. Beyrami، persian.boy، data و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر همراه
    تشکر کرده
    287

پس اگر اصراری بر پنتاکس ندارید تا 24 آگوست صبر کنید. انشا ا... از جانب سونی خبرهای خوبی در راه است.
    ممنون. مشکلی نیست. من قطعا تا 24 آگوست خرید نمیکنم.
    قبلا یه سوال داشتم حالا شد دو تا :biggrin:

سوال اول: فرض کنیم 24 اکتبر سونی خبرهای خوبی بده. تو چیزای دیگه (مثلا موبایل) وقتی یه مدل تازه میاد اولش گرونه تا وقتی که یه مدل بالاسرش بیاد. توی بازار دوربین هم همینطوره؟ ضمن اینکه بعد از ورود یه دوربین جدید معمولا چند وقتی طول میکشه تا ریویوهای معتبر منتشر بشن و آدم بتونه با خیال راحت خرید کنه. با در نظر گرفتن این موضوعات، توصیه شما همچنان به صبر کردنه؟ یا همین مدل های A55 یا A33 اولویت پیدا می کنند؟

سوال دوم: همون سوال قبلی: فرض کنید الان بدنه A55 حدود 700 دلار باشه. با لنزکیت 55-18 مثلا حدود 850 باشه. آیا بهتره آدم بدنه با لنز کیت رو بخره یا فقط بدنه رو بخره و با بقیه پول (مثلا 150 دلار) بره از برندهای دیگه (یا خود سونی) لنز بخره؟

راستی اگه لینکی راجع به اخبار سونی دارید، ممنون میشم در اختیار من بگذارید.

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

دوست من شما که میخوای این همه هزینه کنی چرا کانن 550D نمیخرید؟
    اولا در نظر داشته باشید لنز های کانن همشون گرون نیستند لنز های سونی هم همشون ارزون نیستند!
    دوما شما که میخوای سیگما بخری دیگه چه فرقی میکنه که کدوم گرونه کدوم ارزون؟
    سوما خروجی دوربین 550D خیلی سر تر از a55 هستش در ضمن 50-100 دلار هم ارزونتره که میتونید اون رو به هزینه لنز اضافه کنید!
    اصلا چرا سونی رو انتخاب کردین؛ من وقتی مطالب قبلی رو میخوندم متوجه شدم شما پنتاکس Pentax K-5 مد نظرتون بود وقتی از اون منصرف شدید اومدید سراغ سونی!!؟؟

---
    پ.ن: من جزو مخالفین پیشرفت، تغییر یا تفاوت نیستم! اما فعلا در حال حاظر بهترین ت.لید کنندگان دوربین DSLR نیکون و کانن هستند، انتخاب از بین محصولات اونها معمولا در طول زمان دردسر کمتری داره
    پ.ن2: در برند نیکون هم (در همین بازه قیمت) دوربین D5100 به شدت میدرخشه!
    -shahram، M.Nouri، Lost Soul و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8