صفحه 893 از 1201 نخستنخست ... 393 793 843 883 889 890 891 892 893 894 895 896 897 903 943 993 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 8,921 تا 8,930 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    373

پیش فرض راهنمایی جهت خرید از سایت

سلام . خدمت اساتید ، اول بگم اگر جای نا مناسبی سوالم می پرسم لطفا راهنمایی کنید . من قصد خرید nikon D5300 با تجهیزات همراه که در لیست زیر قرار میدم از سایت آمازون دارم.
    Nikon D5300 DSLR Camera + 18-55mm VR + 70-300mm G Zoom + 32GB Memory + 18pc Bundle Kit
    Price for all three: $794.85

This Bundle Includes:
    Nikon D5300 Black Camera
    Nikon 18-55mm VR Standard Zoom Lens
    Nikon 70-300mm G Zoom Lens
    3pc Deluxe Filter Kit (UV + CPL + FLD)
    4pc Professional Macro Lens Set (+1, +2, +4, +10)
    .43x Wide Angle Lens
    2.2x Telephoto Lens
    Camera Deluxe Backpack
    12" Flexible Tripod
    2pcs 16GB Memory Cards
    Memory Card Reader
    Professional Hand Grip
    Digideals Starter Kit (Cleaning Cloth, Cleaning Liquid, Cotton Swabs, Screen Protectors, Mini Tripod) l]

دو تا سوال داشتم :
    1-با توجه به محاسبه قیمت دوربین با تک تک قطعات بصورت یک بسته در سایت آمازون نسبت به قیمت این بسته در ایران خیلی ارزون تر میشه ، که جای تعجب داره و آِیا خرید از این سایت قابل اطمینان هست(پیشنهاد خرید میدین؟؟؟ )*(مشکل ورود به ایران ندارم)
    2-آیا دوربینی بهتر از این دوربین در همین رنج کیفیت و کمی بالا تر اگر پیشنهاد بدین ممنون میشم.
    ویرایش توسط harrypotter2020 : Wednesday 2 September 2015 در ساعت 08:49 دلیل: اضافه نمودن قیمت

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط harrypotter2020 نمایش پست ها
    سلام . خدمت اساتید ، اول بگم اگر جای نا مناسبی سوالم می پرسم لطفا راهنمایی کنید . من قصد خرید nikon D5300 با تجهیزات همراه که در لیست زیر قرار میدم از سایت آمازون دارم.
    Nikon D5300 DSLR Camera + 18-55mm VR + 70-300mm G Zoom + 32GB Memory + 18pc Bundle Kit
    Price for all three: $794.85

This Bundle Includes:
    Nikon D5300 Black Camera
    Nikon 18-55mm VR Standard Zoom Lens
    Nikon 70-300mm G Zoom Lens
    3pc Deluxe Filter Kit (UV + CPL + FLD)
    4pc Professional Macro Lens Set (+1, +2, +4, +10)
    .43x Wide Angle Lens
    2.2x Telephoto Lens
    Camera Deluxe Backpack
    12" Flexible Tripod
    2pcs 16GB Memory Cards
    Memory Card Reader
    Professional Hand Grip
    Digideals Starter Kit (Cleaning Cloth, Cleaning Liquid, Cotton Swabs, Screen Protectors, Mini Tripod) l]

دو تا سوال داشتم :
    1-با توجه به محاسبه قیمت دوربین با تک تک قطعات بصورت یک بسته در سایت آمازون نسبت به قیمت این بسته در ایران خیلی ارزون تر میشه ، که جای تعجب داره و آِیا خرید از این سایت قابل اطمینان هست(پیشنهاد خرید میدین؟؟؟ )*(مشکل ورود به ایران ندارم)
    2-آیا دوربینی بهتر از این دوربین در همین رنج کیفیت و کمی بالا تر اگر پیشنهاد بدین ممنون میشم.
    سلام
    زمانی که دوربینم رو تهیه می کردم همچین باندلی رو برای دی 7000 تهیه کردم، در کل قیمتش به صرفس ولی از طرفی از اون باندل فقط رمش الان باقی مونده. به نظرم دو تا لنزی که روش هست فقط برای مدتی راضیتون می کنه.
    به نظرم میتونید دی7100 یا دی 5500 تهیه کنید با لنز 18-105.
    M.Nouri، Dariush Chegini، harrypotter2020 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا sziaee آواتار ها
    تشکر کرده
    28

دو تا سوال دارم

1-
    اگه بودجه محدود باشه بهتره یه بدنه خوب بخرم و در آینده لنز بهتر بگیرم یا یه بدنه پایینتر با لنز بیشتر ؟

واضح تر بپرسم
    پولم به 700d با 18-55mm میرسه اما یه فروشنده بهم گفت که یه بدنه ارزونتر بخر عوضش یه لنز زوم هم بردار
    میخوام نظر دوستان رو بدونم
    دوربین رو برای کاربرد روزمره و عکاسی شخصی میخوام

سوال دوم
    برای کاربرد شخصی روزمره به نظر شما 700 کنون رو بخرم یا مدل های توی همین رنج قیمت از نیکون
    مثلا نیکون d5300
    گیاه وحشی کوهم، نه لاله گلدان
    مرا به بزم خوشی های خودسرانه مبر

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط sziaee نمایش پست ها
    دو تا سوال دارم

1-
    اگه بودجه محدود باشه بهتره یه بدنه خوب بخرم و در آینده لنز بهتر بگیرم یا یه بدنه پایینتر با لنز بیشتر ؟

واضح تر بپرسم
    پولم به 700d با 18-55mm میرسه اما یه فروشنده بهم گفت که یه بدنه ارزونتر بخر عوضش یه لنز زوم هم بردار
    میخوام نظر دوستان رو بدونم
    دوربین رو برای کاربرد روزمره و عکاسی شخصی میخوام

سوال دوم
    برای کاربرد شخصی روزمره به نظر شما 700 کنون رو بخرم یا مدل های توی همین رنج قیمت از نیکون
    مثلا نیکون d5300
    1. بستگی به این داره که این آینده تقریبا کی رخ میده. اگه به زودی امکان خرید لنز براتون فراهم میشه خب الان یک بادی متناسب بخرید اما اگر مدت زیادی طول میکشه تا بتونید بودجه فراهم کنید بنظرم روی لنز تمرکز کنید.
    تبصره 1: لنز خوب صرفاً لنز زوم نیست. مثلا بهترین لنز برای کار من از نظر فوکال، لنز واید هست و اصلا به زوم فکر نمی کنم منتها !! دقت کنید که برای کسی تازه میخواد شروع کنه داشتن یک لنز والک اروند ( واید با دامنه تله متوسط ) از ملزومات هست !!
    چرا که با این لنز خیلی از ژانرها رو میشه تست کرد و درک کرد که چه فوکالی بیشتری مورد استفاده رو برای شخص داره.

2. دوربین های این دو برند وقتی در یک رده باشن معمولاً تفاوت فاحشی باهم ندارن. انتخاب برمیگرده به برندی که بهش علاقه دارید یا با طراحی و گریپ و ... ایناش بهتر کنار میاید یا اینکه اطرافیانتون چه برندی دارن که باعث میشه بتونید تجهیزاتشون رو قرض بگیرید و تست کنید.
    اگر از نظر تکنولوژی و سیستم و ... بخواید حساب کنید بنظرم هر دو تقریبا در یک سطح هستن و اخلاف ها ناچیزه...

موفق باشید
    MohammadRanjbar تشکر می‌کند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

تشکر کرده
    28

امروز همش به مطالعه دوربینی گذشت و الان چند تا دوربین دور سرم میگرده

چند تا نکته تو ذهنمه !

1- وای فای 5300 مخصوصا برای ریموت کنترل

2- کم صدا بودن فوکوس 700d و ظاهرا صدای فوکوس 5300

3-مگاپیکسل بیشتر 5300

4- 5300 الان حدود 200 تومن بیشتره قیمتش ! و این قیمت به امکاناتی که مد نظر منه می ارزه یا نه !

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

!
    فکوس 700 دی کم صدا نيست ، امکان فکوس ممتد روی ويدئو رو داره که خيلی هم سريع نيست
    لنز های اس تی ام که بی صدا هستند حالا با هر دوربينی که استفاده بشوند فرقی نداره
    SHOK53 و sziaee تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه Majid.No آواتار ها
    تشکر کرده
    644

چند تا نکته تو ذهنمه !

3-مگاپیکسل بیشتر 5300

4- 5300 الان حدود 200 تومن بیشتره قیمتش ! و این قیمت به امکاناتی که مد نظر منه می ارزه یا نه !
    وای فای یکی از امکانات خوب دوربین است نه تنها برای ریموت بلکه برای انتقال عکسها. فیلم برداری هم که زیاد با دوربینهای عکاسی توصیه نمی شود که شما نگران صدای فکوس اون باشید و اون هم به لنز بستگی داره نه بدنه.
    sziaee تشکر می‌کند.

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

چند تا نکته تو ذهنمه !

3-مگاپیکسل بیشتر 5300

اگر دوربین رو برای عکاسی می خواهید صدای فوکوس چه تاثیری بر عکاسی شما داره؟ضمنا صدای فوکوس مربوط به لنزه نه بدنه.تا جایی که حقیر میدونم صدای شاتره که از بدنه به گوش می رسه.مگاپیکسل هم که کم و زیادش امتیاز محسوب که نمیشه هیچ ،در سنسورهای aps-c افزایش مگاپیکسل گاها با افزایش نویز در ایزوهای بالا هم همراه خواهد بود.البته هدف بنده از موارد ذکر شده تردید در قابلیت های نیکون نبود فقط خواستم بگم ملاکهاتون چندان هم ملاک نیستند.
    بهتره ببینید لنزهای مورد نیاز شما در کدام برند متنوع ، فراوان، با کیفیت تر و با قیمت مناسب هستند و تجهیزات جانبی مورد لزوم در کدام برند در کشور ما فراهم تر و در جغرافیای زندگی شما خدمات کدام در دسترس تر.اول ژانر عکاسی....دوم تجهیزات مورد نیازش....سوم با کدوم بدنه احساس راحتی میکنید(راحت بگم بدنه ای انتخاب کنید که وقتی دستتونه حال کنید باهاش)...چهارم انتخاب برند.
    SHOK53، Amin.Zallaghi، خزان و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها
    دوستان یه مشاوره هم به بنده بدن.
    ترکیب فعلی بنده دی 7100 + توکینا 11-16 هست. چند وقتیه به سرم زده دی750 بهمراه تامرون 16-35 تهیه کنم.
    فکر می کنم برای آپدیت به این ترکیب حدود 1.5 باید پیاده شم. خواستم ببینم این هزینه ارزش داره ؟
    البته که فول فریم قابل قیاس با کراپ نیست. منتها برای من تهیه بادی آسونه. تهیه لنزهای متناسب با فول فریم اندکی مشکله.
    ناگفته نماند در حال حاضر یک 50مم اف 1.8 دارم و در صدد تهیه یک سیگما 105 ماکرو نیز هستم.

لازم به ذکره تحت هیچ شرایطی امکان خرید لنزهایی چون 70-200 یا 24-70 و امثالهم رو ندارم
    درود
    طبق سایت dxo بر روی d750 شارپ ترین لنز ماکرو، اول 90 لرزه گیردار تامرون هستش دوم 105 نیکون و سوم 105 سیگما. البته اختلاف نیکون و سیگما با همدیگه کمه ولی فاصله هردوشون با تامرون زیاده.
    ولی نمیدونم 15 م.م فوکال کمتر چقدر تو ماکروگرافی با ف.ف تأثیر داره.
    ضمن اینکه از 90 تامرون راحت میتونید بعنوان لنز پرتره هم استفاده کنید.
    تا نظر دوستان چی باشه.
    ارادت
    SHOK53 و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

تشکر کرده
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط S Noora نمایش پست ها
    اگر دوربین رو برای عکاسی می خواهید صدای فوکوس چه تاثیری بر عکاسی شما داره؟ضمنا صدای فوکوس مربوط به لنزه نه بدنه.تا جایی که حقیر میدونم صدای شاتره که از بدنه به گوش می رسه.مگاپیکسل هم که کم و زیادش امتیاز محسوب که نمیشه هیچ ،در سنسورهای aps-c افزایش مگاپیکسل گاها با افزایش نویز در ایزوهای بالا هم همراه خواهد بود.البته هدف بنده از موارد ذکر شده تردید در قابلیت های نیکون نبود فقط خواستم بگم ملاکهاتون چندان هم ملاک نیستند.
    بهتره ببینید لنزهای مورد نیاز شما در کدام برند متنوع ، فراوان، با کیفیت تر و با قیمت مناسب هستند و تجهیزات جانبی مورد لزوم در کدام برند در کشور ما فراهم تر و در جغرافیای زندگی شما خدمات کدام در دسترس تر.اول ژانر عکاسی....دوم تجهیزات مورد نیازش....سوم با کدوم بدنه احساس راحتی میکنید(راحت بگم بدنه ای انتخاب کنید که وقتی دستتونه حال کنید باهاش)...چهارم انتخاب برند.

الان توی کشور ما نیکون بهتر خدمات میده یا کنون ؟
    در مورد لنز ها چی! کنون راحت تر گیر میاد یا نیکون ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    فکوس 700 دی کم صدا نيست ، امکان فکوس ممتد روی ويدئو رو داره که خيلی هم سريع نيست
    لنز های اس تی ام که بی صدا هستند حالا با هر دوربينی که استفاده بشوند فرقی نداره

الان لنزی که روی 700d هست stm ه اما روی نیکون ظاهرا نیست. خب آدم خیلی وقت ها پیش میاد که دوست داره یه فیلم کوتاه با دوربینش داشته باشه و اونوقت اگه دوربین خوبش نتونه این کار رو انجام بده یا صدای لنز توی دوربین بیاد اصلا حس خوبی نمیده.
    البته من قبول دارم که دوربین عکاسی برای عکسه و فیلم برداری برای فیلم

در مورد تایم لپس چی
    اینکه نیکون 5300 تایم لپس داخلی داره میتونه یه مزیت باشه ؟

ممنون