صفحه 318 از 1201 نخستنخست ... 218 268 308 314 315 316 317 318 319 320 321 322 328 368 418 818 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,171 تا 3,180 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط robott نمایش پست ها
    بین چند دوربین زیر کدوم پیشنهاد میشه!

550d
    600d
    60d
    و d5100 نیکن
    ------------------

در کل من کدوم سمت برم بهتره ؟ نیکن یا کانن ؟ از نظر وسعت و قیمت لنز و تجهیزات جانبی !

ممنون
    سلام
    اگر اختلاف قیمت برایتان چندان مهم نیست 60D را پیشنهاد می کنم که یک دوربین نیمه حرفه ای است. بقیه Entry Level هستند. از نظر وسعت و قیمت لنز و .... خیلی اختلاف زیادی و تعین کننده ای فکر نمی کنم وجود داشته باشد
    ارادتمند
    robott و amparisay تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_n21 نمایش پست ها
    بالاخره یه nikon D5100 از دیجی کالا سفارش دادم
    ولی متاسفانه چون تهران نیستم و باید با پست بفرستن احتمالا 3-4 روز طول میکشه برسه
    امیدوارم خرید خوبی بوده باشه
    حدود 140 تومن با نمایندگی اختلاف داشت

به خاطر نداشتن موتور اتوفوکوس نزدیک بود برم سراغ D550 و D600 (که Made in japan) هم داره! ولی وقتی آقای دانش پایه فرمودن هیچکدوم ندارن باز برگشتم به نیکون، گفتم سریعتر بریم سراغ اصل مطلب که عکاسی هست بهتره
    از کانن هم خیلی خوشم میام ولی یه چیزی هی در گوشم میگفت "نیکون بگیر نیکون بگیر"

حالا مونده قضیه این لنز 105-18 که نیکونگرش امروز که زنگ زدم گفت 800
    برا لنز فعلا صبر میکنم

مرسی از همه اساتید
    مبارکتان باشد دوربین بسیار خوبی است. البته در مورد موتور فوکوس یا آقای دانش پایه شما را بد راهنمایی کرده اند یا شما درست متوجه نشده اید. بین نداشتن موتور فوکوس در دوربین های کنن و نیکن تفاوت از زمین تا آسمان است!
    M.Mobin، lamagra، 7777 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

550d
    600d
    60d
    و d5100 نیکن
    ------------------

در کل من کدوم سمت برم بهتره ؟ نیکن یا کانن ؟ از نظر وسعت و قیمت لنز و تجهیزات جانبی !

ممنون
    اگر بودجه کافی دارید پیشنهاد من 60D هستش.
    البته سنسور 60D و 600D یکی هستش و کیفیت خروجی هم هیچ فرقی نداره و تفاوت این دو بیشتر در سیلینک بدنه و .... هستش
    به نظر من اگر 1Ds هم داشته باشید اما لنز خوب نداشته باشید کیفیت خروجی قابل قبول نیست
    تصمیم با خود شماست
    yaghoobi، robott، M.karami و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه amparisay آواتار ها
    تشکر کرده
    1389

کلا انتخاب نیکون و کنون خیلی سلیقه ایه. من دور و بری های خودم همه کنن داشتن، منم کنن گرفتم. کسانی که توی این رنج سراغ نیکون می رن برای لنز 18-105 می رن که خیلی خوب در اومده. اما در کل کنن لنزهاش رو بیشتر دوست دارم. زیاد کار سختی نیست، توی ژانر مورد علاقه شما ببینید بیشتر چه دوربینهایی استفاده می شه. مثلا من شخصا تاحالا دست خبرنگارایی که نیکون دیدم به تعداد انگشتهای یک دست نرسیده. به خاطر لنزهای تله خوب کنن. در کل نمیشه یه نسخه ثابت پیچید برای همه.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط amparisay نمایش پست ها
    کلا انتخاب نیکون و کنون خیلی سلیقه ایه. من دور و بری های خودم همه کنن داشتن، منم کنن گرفتم. کسانی که توی این رنج سراغ نیکون می رن برای لنز 18-105 می رن که خیلی خوب در اومده. اما در کل کنن لنزهاش رو بیشتر دوست دارم. زیاد کار سختی نیست، توی ژانر مورد علاقه شما ببینید بیشتر چه دوربینهایی استفاده می شه. مثلا من شخصا تاحالا دست خبرنگارایی که نیکون دیدم به تعداد انگشتهای یک دست نرسیده. به خاطر لنزهای تله خوب کنن. در کل نمیشه یه نسخه ثابت پیچید برای همه.
    قطعاً دو برند رو خوب نمیشنوسید.........
    7777 تشکر می‌کند.

كاربر همراه 7777 آواتار ها
    تشکر کرده
    490

550d
    600d
    60d
    و d5100 نیکن
    ------------------

ممنون
    در چه شاخه اي ميخواهيد عكاسي كنيد؟
    بودجه تان چقدر است؟
    robott تشکر می‌کند.
    مجید صادقی

كاربر همراه iman_n21 آواتار ها
    تشکر کرده
    117

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman_n21 نمایش پست ها
    بالاخره یه nikon D5100 از دیجی کالا سفارش دادم
    ولی متاسفانه چون تهران نیستم و باید با پست بفرستن احتمالا 3-4 روز طول میکشه برسه
    امیدوارم خرید خوبی بوده باشه
    حدود 140 تومن با نمایندگی اختلاف داشت

به خاطر نداشتن موتور اتوفوکوس نزدیک بود برم سراغ D550 و D600 (که Made in japan) هم داره! ولی وقتی آقای دانش پایه فرمودن هیچکدوم ندارن باز برگشتم به نیکون، گفتم سریعتر بریم سراغ اصل مطلب که عکاسی هست بهتره
    از کانن هم خیلی خوشم میام ولی یه چیزی هی در گوشم میگفت "نیکون بگیر نیکون بگیر"

حالا مونده قضیه این لنز 105-18 که نیکونگرش امروز که زنگ زدم گفت 800
    برا لنز فعلا صبر میکنم

مرسی از همه اساتید

مبارکتان باشد دوربین بسیار خوبی است. البته در مورد موتور فوکوس یا آقای دانش پایه شما را بد راهنمایی کرده اند یا شما درست متوجه نشده اید. بین نداشتن موتور فوکوس در دوربین های کنن و نیکن تفاوت از زمین تا آسمان است!
    ممکنه یه مقدار در این مورد توضیح بفرمایید
    دلم شور افتاد
    کلا این قضیه چقدر برای یه تازه کار اهمیت داره ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط 7777 نمایش پست ها
    در چه شاخه اي ميخواهيد عكاسي كنيد؟
    بودجه تان چقدر است؟
    زمینه متفاوت است ، عکاسی طبیعت. ، باغ وحش و ...
    بودجه حدود 1.800 تا 2000

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

من با این موضوع استفاده نکردن عکاسان خبری از نیکون مخالفم .
    من در چند مسابقه ورزشی خارجی حضور داشتم . این اواخر در مسابقات موی تای در کره 2008 و مسابقات المپیک دانشجویی در چین 2011 . از اتفاق چیزی که توجه من رو بسیار جلب کرده بود استفاده هفتاد هشتاد درصدی ( و حتی در یک صحنه صددرصدی ) خبرنگاران از دوربین های نیکون به ویژه d3x و d3s بودم با لنزهای تله نیکور . من برای عکاسی اونجا نبودم و در حال ساخت برنامه ای مستند بودم ولی به خاطر علاقه ام توجه ام کاملن جلب شده بود به دوربینها و تعجب کردم از این حجم دوربین های نیکون ( یادمه در یک ردیف که حدود ده بیست عکاس برای سکوی مدال جمع شده بودن حتی من یک دوربین کانن ندیدم ، تنها کانن دار اون گروه دوستی عکاس ایرانی بود و همراه تیم ایران و کانن 1d داشت ، و البته در اون لحظه هم اونجا حضور نداشت !! ) . نمیدونم شاید علاقه عکاسان خاور دور با جاهای دیگر متفاوت باشه . چون اصلن نمیشه به هیچ وجه حکم صادر کرد که فلانی ها از فلان برند استفاده میکنند . ممکنه از لول و کلاس خاصی در هر برندی استفاده کنند اما اینکه برند خاصی برای فلان کاره و دیگری نیست ، به نظرم درست نیست . من تعصب برندی ندارم ، یعنی علاقه دارم ولی تعصب نه. ولی میخواستم بگم که خیلی روی این مسایل ساده نمیشه تصمیم گیری کرد . بهتره در انتخاب دوربین بیشتر به نیازها توجه داشت و نه تبلیغات و یا صحبتها یا دلبستگی های برندی . تا انتخاب بهتری انجام بدید. البته همانطور که گفتم علاقه به یک برند خاص ، هیچ اشکالی نداره . اما نباید در قضاوت ، بررسی بی طرفانه و پردازش اطلاعات ، اونهم در یک سایت تخصصی ، ایجاد مشکل بکنه .
    mreza1001، milad0099، Bijan.DSLR و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
    من به عکاسی علاقه دارم و میخوام یه دوربین dslr بخرم! من بیشتر ماکرو و طبیعت و اسپرت رو دوست دارم! حالا میخواستم راهنمایی کنید چه دوربینی تو رنج 1500 بخرم!! خودم نظرم روی 600d canon هستش!
    ممنون میشم راهنمایی کنید