صفحه 387 از 1201 نخستنخست ... 287 337 377 383 384 385 386 387 388 389 390 391 397 437 487 887 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,861 تا 3,870 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه
    تشکر کرده
    72

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadii نمایش پست ها
    من خواهان ، کنن 600D و یا نیکون D5100 هستم!
    لطفا یه نظری هم بدید که کدوم بهتره!
    D5100 رنج بهتر و عمق رنگ بهتر و نویز کمتری نسبت به d600 داره تازه ارزونتره
    و همان سنسور d7000 هم روش است و همچنین سنسور d5100 نمره بهتری در مقایسه ها از d600 داره
    ahmadii و shahbazi تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا alisunny آواتار ها
    تشکر کرده
    71

سلام دوستان
    من درحال خرید دوربین D600 Nikon هستم. یکی از دوستانم که در امر کسب و کار بانه هست، گفته اونطرف مرز دوربین رو دیده، و اگه بخوام تا هفته بعد قیمتش رو بهم میگه و برام میاردش. بنظرتون خوبه به این صورت خرید کنم؟!؟
    باتوجه به اینکه میخوام یه لنز 70 200 نیکور نیز به همین صورت بگیرم!

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

بستگی به قیمت داره.قیمت رو اعلام بکنید تا بشه راهنمایی کرد.
    morteza khademy، کوروش و alisunny تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

نقل قول نوشته اصلی توسط alisunny نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من درحال خرید دوربین D600 Nikon هستم. یکی از دوستانم که در امر کسب و کار بانه هست، گفته اونطرف مرز دوربین رو دیده، و اگه بخوام تا هفته بعد قیمتش رو بهم میگه و برام میاردش. بنظرتون خوبه به این صورت خرید کنم؟!؟
    باتوجه به اینکه میخوام یه لنز 70 200 نیکور نیز به همین صورت بگیرم!
    طبق چیزی که مشاهده کردم قیمت های بانه توی این رده از محصولات مناسب نیست
    alisunny تشکر می‌کند.

كاربر آشنا Amateurism آواتار ها
    تشکر کرده
    2652

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadii نمایش پست ها
    من خواهان ، کنن 600D و یا نیکون D5100 هستم!
    لطفا یه نظری هم بدید که کدوم بهتره!
    انتخاب بین این دو مدل بیشتر به علاقه ی شخصی شما وابسته است تا جوانب فنی. +
    گمون نمی کنم کار سختی باشه؛ مطمئنا:
    !You Can
    ویرایش توسط Amateurism : Saturday 29 September 2012 در ساعت 11:41
    yaghoobi و ahmadii تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

سلام به همه اساتيد گرامى
    بنده قصد ورود به دنياى عکاسى را دارم , بسيار عکاسى و کيفيت بالاى دوربين و عکس ها را دوست دارم... از زمانى که قصد خريد کردم يکسال گذشته! با فوجى hs20 شروع به تحقيق کردم و حالا به canon d600 رسيدم... نه اينکه بهتر از اينها را درک نکردم با توجه به بودجه ام که خيلى ضعيف است حيفم اومد فوجى اچ اس 20 را بگيرم گفتم راضيم نميکنه... و زورم نرسيد کنون دى600 را بگيرم... بين اينها هم از نضر معايب و کاستى ها به دلم نچسبيد... مثلا nikon d5100 خيلى خوب بود اما مشکل فيلمبردارى اش منو به سمت کنون برد چون براى من هم فيلم خوب هم عکس خوب مهمه... به نظر شما کنون دى600 انتخاب نهايى خوبى هست براى کسى که ميخواهد مدتها دوربينش را تعويض نکنه و گاهى قدمى در دنياى نيمه حرفه اى هم بزند اگر وقت اجازه داد!! من فعلا پولش را ندارم... اما آنقدر عشق به دنياى عکاسى دارم ميخواهم خودم را تحت فشار و مقروض کنم...
    واقعا نيازمند همفکرى شما هستم شما جاى من بوديد چه ميخريديد که اين انتضارات و نياز هاى منو پاسخ بده... منتظر نظر شما استادها هستم...
    كاربر همراه amparisay آواتار ها
    تشکر کرده
    1389

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil.ataie نمایش پست ها
    سلام به همه اساتيد گرامى
    بنده قصد ورود به دنياى عکاسى را دارم , بسيار عکاسى و کيفيت بالاى دوربين و عکس ها را دوست دارم... از زمانى که قصد خريد کردم يکسال گذشته! با فوجى hs20 شروع به تحقيق کردم و حالا به canon d600 رسيدم... نه اينکه بهتر از اينها را درک نکردم با توجه به بودجه ام که خيلى ضعيف است حيفم اومد فوجى اچ اس 20 را بگيرم گفتم راضيم نميکنه... و زورم نرسيد کنون دى600 را بگيرم... بين اينها هم از نضر معايب و کاستى ها به دلم نچسبيد... مثلا nikon d5100 خيلى خوب بود اما مشکل فيلمبردارى اش منو به سمت کنون برد چون براى من هم فيلم خوب هم عکس خوب مهمه... به نظر شما کنون دى600 انتخاب نهايى خوبى هست براى کسى که ميخواهد مدتها دوربينش را تعويض نکنه و گاهى قدمى در دنياى نيمه حرفه اى هم بزند اگر وقت اجازه داد!! من فعلا پولش را ندارم... اما آنقدر عشق به دنياى عکاسى دارم ميخواهم خودم را تحت فشار و مقروض کنم...
    واقعا نيازمند همفکرى شما هستم شما جاى من بوديد چه ميخريديد که اين انتضارات و نياز هاى منو پاسخ بده... منتظر نظر شما استادها هستم...
    دوست عزیز، یک جمله می گم اولش که همیشه یادت بمونه : "خرید دوربین SLR تازه اول خرجه!"
    از انتخابت تا مدتها راضی خواهی بود. اما در دنیای تکنولوژی که همه چیز اینقدر سریع در حال پیشرفته، مطمئن باش نمی تونی چیزی رو بیش از 2-3 سال نگه داری و هنوز هم ازش مثل روز اول لذت ببری. دوربین SLR هم که فقط خرجه... اما خوب عکسهایی می تونی بگیری که با هیچ چیز دیگه ای نشه.
    morteza khademy، Amateurism و soheil.ataie تشکر می‌کنند.
    امیرحسین

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

سلام به همه اساتيد گرامى
    میشه لطفا در مورد مشکل فیلمبرداری D5100 بیشتر توضیح بدید؟
    ehsan+، shahbazi و کوروش تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر آشنا Amateurism آواتار ها
    تشکر کرده
    2652

... و حالا به canon d600 رسيدم..... و زورم نرسيد کنون دى600 را بگيرم...
    چون براى من هم فيلم خوب هم عکس خوب مهمه... به نظر شما کنون دى600 انتخاب نهايى خوبى هست ؟
    آنقدر عشق به دنياى عکاسى دارم ميخواهم خودم را تحت فشار و مقروض کنم...
    واقعا نيازمند همفکرى شما هستم شما جاى من بوديد چه ميخريديد که اين انتظارات و نياز هاى منو پاسخ بده...
    تصور می کنم منظورتون از d600 همون Canon EOS 600D یا EOS Rebel T3i / EOS Kiss X5 خودمون باشه! درسته؟
    اگه بودجه ی شما در این حده و فیلم برداری هم براتون مهمه و اسقراض هم ممکن؛ پیشنهاد من:
    (Canon EOS Rebel T4i (EOS 650D / EOS Kiss X6i
    yaghoobi و soheil.ataie تشکر می‌کنند.

كاربر همراه moma.shir آواتار ها
    تشکر کرده
    247

به نظر من که همین Canon 600D برای سال ها شما رو راضی نگه می داره ، البته به شرط این که بیشتر به فکر عکاسی باشی تا به فکر دوربین بهتر .
    خیلی ها رو دیدم که هنوز با 450D و مدلی پایین تر عکاسی می کنن و عکس های خیلی خوب می گیرن .
    من هم وقتی می خواستم دوربین DSLR بگیرم با توجه به بودجه کمی که داشتم خیلی ها بهم 450D رو پیشنهاد دادن .
    yaghoobi، ehsan+، Amateurism و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد علی شیرزاده
    تجهيزات من