صفحه 476 از 1201 نخستنخست ... 376 426 466 472 473 474 475 476 477 478 479 480 486 526 576 976 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,751 تا 4,760 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

باسلام خدمت اساتید.دوربین sony cybershot dsc-hx300 رو کجا میتونم خریداری کنم و قیمتش چنده.ممنونتون میشم زودتر جوابمو بدین.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    39

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan_darvishi نمایش پست ها
    سعی کنید یه دوربین دست دوم برای شروع کار پیدا کنید و هزینه زیادی رو به لنز بدید یه لنز خوب-فکر کنم دوربینهایی مثل کنون 450 و نیکون 3000 برای شروع کار خوب باشه البته دست دوم تمیز. و با یه لنز خوب که اساتید معرفی کنند اونم دست دوم بگیرید.
    من هم دقیقا با این نظر موافقم. اگه دوربین و لنز دست دوم تمیز بخرید و کمی هم بودجه برای سه پایه و فلاش اکسترنال مناسب کنار بگذارید نتیجه خیلی بهتری خواهید گرفت تا اینکه کل پولتون رو برای خرید دوربین نو خرج کنید.
    داریوش نقشینه
    تجهیزات: یک عدد دوربین Canon 6D، یک عدد لنز Canon 24-105 یک لنز Canon 70-300 IS و یك 1.4 50

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza70 نمایش پست ها
    باسلام خدمت اساتید.دوربین sony cybershot dsc-hx300 رو کجا میتونم خریداری کنم و قیمتش چنده.ممنونتون میشم زودتر جوابمو بدین.
    سلام
    فكر نمي كنم اين دوربين وارد بازار ايران شده باشه. البته از دوستان اگه كسي مطلعه جايي ميفروشن اعلام كنه ... ممنون

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza70 نمایش پست ها
    سلام
    من تا جایی که میدونم هنوز نیومده و پیشنهادم اینه اگر هم اومد خیلی عجله نداشته باشین. بازار ایران یک مقدار نامرده!! جنس جدید به محض ورود کمتر پیش میاد به قیمت واقعی خودش به فروش برسه!!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    سلام
    من تا جایی که میدونم هنوز نیومده و پیشنهادم اینه اگر هم اومد خیلی عجله نداشته باشین. بازار ایران یک مقدار نامرده!! جنس جدید به محض ورود کمتر پیش میاد به قیمت واقعی خودش به فروش برسه!!
    بچه ها مسخرم نکنید
    Pentax k01. میدونید چه جور روربینی هست!؟
    من خیلی خوشم اومد ازش. فقط مشکلم ویو فایندر نداشتنش هست
    میشه روی کفشک فلاش ویو فایندر گذاشت!؟
    دوربین های point and shoot واسه شروع خوب هستن!؟
    یا مدل فوجی فیلم xs1 !?
    این سوالا بد جور گمراهم کردند :(

كاربر همراه
    تشکر کرده
    39

نقل قول نوشته اصلی توسط amir ghasemi نمایش پست ها
    بچه ها مسخرم نکنید
    Pentax k01. میدونید چه جور روربینی هست!؟
    من خیلی خوشم اومد ازش. فقط مشکلم ویو فایندر نداشتنش هست
    میشه روی کفشک فلاش ویو فایندر گذاشت!؟
    دوربین های point and shoot واسه شروع خوب هستن!؟
    یا مدل فوجی فیلم xs1 !?
    این سوالا بد جور گمراهم کردند :(
    Pentax دوربینهای بسیار خوبی تولید می کند اما اگر در ایران زندگی می کنید خرید SLR پنتاکس یکی از بدترین تصمیمهای ممکن است. دوربینهای SLR مانند دوربینهای کامپکت یک موجود مستقل نیستند. بخشی از یک اکوسیستم هستند. شما باید دوربینی را بخرید که فلاش، لنز نو، لنز دست دوم، گریپ، باتری اضافی و تعمیرکار آن به تعداد زیاد در محل زندگیتان موجود باشد و وقتی خواستید تجهیزاتتان را آپگرید کنید بتوانید تجهیزات قدیمی خود را به راحتی بفروشید و پول معقولی به دست بیاورید. پنتاکس این خاصیت را ندارد.
    دوربین های point and shoot برای شروع خوب هستند، البته اگر تصمیم داشته باشید همیشه در مرحله شروع باقی بمانید. عکسهای این دوربینها بسیار نزدیک به عکسهای یک گوشی موبایل خوب هستند. هر چند عکاسانی را میشناسم که با تجهیزاتی محقر عکسهایی اعجاب انگیز گرفته اند، اما پیشنهاد میکنم با تهیه یک SLR، فرصت وَر رفتن با پارامترهای مختلف و انگولک کردن آپشنهای متفاوت را به خودتان بدهید. برای من که مفید بود. احتمالا خودتان هم میدانید دوربین فوجی که فرمودید SLR نیست.

خلاصه: SLR بخرید. Canon یا Nikon. اگر بودجه خرید نو را ندارید، دست دوم بخرید.
    47amir و eallymehr تشکر می‌کنند.
    داریوش نقشینه
    تجهیزات: یک عدد دوربین Canon 6D، یک عدد لنز Canon 24-105 یک لنز Canon 70-300 IS و یك 1.4 50

تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط Jasoos نمایش پست ها
    Pentax دوربینهای بسیار خوبی تولید می کند اما اگر در ایران زندگی می کنید خرید SLR پنتاکس یکی از بدترین تصمیمهای ممکن است. دوربینهای SLR مانند دوربینهای کامپکت یک موجود مستقل نیستند. بخشی از یک اکوسیستم هستند. شما باید دوربینی را بخرید که فلاش، لنز نو، لنز دست دوم، گریپ، باتری اضافی و تعمیرکار آن به تعداد زیاد در محل زندگیتان موجود باشد و وقتی خواستید تجهیزاتتان را آپگرید کنید بتوانید تجهیزات قدیمی خود را به راحتی بفروشید و پول معقولی به دست بیاورید. پنتاکس این خاصیت را ندارد.
    دوربین های point and shoot برای شروع خوب هستند، البته اگر تصمیم داشته باشید همیشه در مرحله شروع باقی بمانید. عکسهای این دوربینها بسیار نزدیک به عکسهای یک گوشی موبایل خوب هستند. هر چند عکاسانی را میشناسم که با تجهیزاتی محقر عکسهایی اعجاب انگیز گرفته اند، اما پیشنهاد میکنم با تهیه یک SLR، فرصت وَر رفتن با پارامترهای مختلف و انگولک کردن آپشنهای متفاوت را به خودتان بدهید. برای من که مفید بود. احتمالا خودتان هم میدانید دوربین فوجی که فرمودید SLR نیست.

خلاصه: SLR بخرید. Canon یا Nikon. اگر بودجه خرید نو را ندارید، دست دوم بخرید.
    من درباره عدم خرید پنتاکس کاملا موافقم با جناب جاسوس عزیز.
    اگه بودجه میکشه فکر میکنم یک d3100 نیکون میتونه یک شروع عالی باشه. اگه استوک تمیز پیدا کردین یک جورایی بهتر چون دستتون برای لنز بهتر یا سه پایه و ... هم باز تر میشه
    یا حق

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    من درباره عدم خرید پنتاکس کاملا موافقم با جناب جاسوس عزیز.
    اگه بودجه میکشه فکر میکنم یک d3100 نیکون میتونه یک شروع عالی باشه. اگه استوک تمیز پیدا کردین یک جورایی بهتر چون دستتون برای لنز بهتر یا سه پایه و ... هم باز تر میشه
    یا حق
    من خودم گزینه هایی که خیلی زیاد بهش فکر کردم. نیکون ۳۱۰۰ ۳۲۰۰ و ۳۰۰ هست
    هر کدوم رو که به قیمت خوب پیدا کردم میگیرم. البته ۵۱۰۰ هم خوبه
    ولی بیشتر ۳۱۰۰. کارکرده خوب گیر بیارم میگیرم با یک لنز خوب
    شما ها چه لنزی رو پیشنهاد میکنید!؟

تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط amir ghasemi نمایش پست ها
    من خودم گزینه هایی که خیلی زیاد بهش فکر کردم. نیکون ۳۱۰۰ ۳۲۰۰ و ۳۰۰ هست
    هر کدوم رو که به قیمت خوب پیدا کردم میگیرم. البته ۵۱۰۰ هم خوبه
    ولی بیشتر ۳۱۰۰. کارکرده خوب گیر بیارم میگیرم با یک لنز خوب
    شما ها چه لنزی رو پیشنهاد میکنید!؟
    به نظرم اول بگین از دوربین برای چه ژانری میخواین استفاده کنین بعد دوستان راحت تر لنز میتونن معرفی کنن

كاربر آشنا amir_dre آواتار ها
    تشکر کرده
    135

سلام
    دوستان با بودجه ای حدود 1 -1200 میشه slr دست دوم مثل 500دی یا 1100دی گرفت ؟
    ظاهرا ارزون ترین اس ال ار 1100 دی هست که نوش حدود 1.5 آب میخوه
    چند تا آگهی تو نت دیدم 450 دی و نیکون 3000 بود فکر کنم ولی فیلم برداری برام مهم هست اینا رو رو رنج 1 تومن قیمت داده بودن .
    ناصر خسرو هم رفتم که قیمت ها بالا بود به نظرتون پاساژ حافظ چه طوره