صفحه 690 از 1201 نخستنخست ... 190 590 640 680 686 687 688 689 690 691 692 693 694 700 740 790 1190 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 6,891 تا 6,900 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه Amin.S آواتار ها
    تشکر کرده
    1227

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    دوست عزیز با سلام،

ارزش یک دوربین dslr ولو خیلی مبتدی از ارزش یه سوپر زوم بریج بیشتره. این دوربین ارزش خرید داره و از این لنزها هم می تونید استفاده کنید. و مشکلی نیست. منتها اون زوم بیشتری که مد نظر دوستتون بوده رو با این لنزها به دست نمیارید، هر جند که 135 خودش برای عکاسی سوژه های دور تقریبا مناسبه اما باید دید خواسته دوستتون چی هست.
    مرسی از راهنماییتون
    دیدگاه اونو تقریبا تغییر دادم . اطلاعات صحیحی نداشت و ...
    اما با پولی که مد نطرش بود فقط 1100D رو میشد
    روی کاغذ به نظر دوربین خوبی میاد
    اما با این قیمت پایین واسم عجیبه که چرا استقبال کمی ازش شده (حداقل تو این فروم)
    ata_m3 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    104

[[/SIZE]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.S نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون
    دیدگاه اونو تقریبا تغییر دادم . اطلاعات صحیحی نداشت و ...
    اما با پولی که مد نطرش بود فقط 1100D رو میشد
    روی کاغذ به نظر دوربین خوبی میاد
    اما با این قیمت پایین واسم عجیبه که چرا استقبال کمی ازش شده (حداقل تو این فروم)
    اگر اشتباه نکنم این دوربین برگرفته از دوربین 450dهست سنسورش اما بجای پردازنده digic3ازdigic4استفاده کرده وبادی نسبتا نامرغوبی دارد
    درکل دوربین قدیمی هست
    ولی دوربین dslrقدیمیم باشه از کامپکت وبریج جواب بهتری از لحاض کیفی میدهد
    [SIZE=2]گزینه دیگری که میتوانید در نظر بگیرید ......nikon d3100 یا یک550dدست دوم هست
    ata_m3 و Amin.S تشکر می‌کنند.
    شادیها وزیباییها را ثبت کن.شاید دیگر تکرار نشوند...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    104

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed304 نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید بزرگوار
    بنده به عکاسی بسیار علاقمندم و پس از کلی تحقیق در این فروم و دوستان و آشنایان به عنوان اولبن دوربینم قصد خربد D5200 را دارم.
    لطفا راهنمائی کنید که آیا می توانم زود باهاش عکاسی رو یاد بگیرم یا اولش برام سنگینه؟
    نه سخت نیست موارد پایه را با 1 ساعت مطالعه یا اموزش یاد میگیرید ومابقی به کسب تجربه وعلاقه بیشتر بستگی دارد
    hamed304 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    104

نقل قول نوشته اصلی توسط 1Hawk نمایش پست ها
    امروز برای خرید 700D به بازار مراجعه کردم. خوشبختانه فروشگاهی رو پیدا کردم که هر دو مدل 60دی و 700دی رو داشت. فرصت شد که هر دو مدل رو تست کنم. متاسفانه یا خوشبختانه وقتی 60D رو توی دستم گرفتم بهتر به دستم نشست (در انتخابم تردید کردم). دست های پهن و بزرگی دارم. لنز استفاده شده 700دی STM135 بود 60d هم دو لنز 15-85 و 135 معمولی رو تست کردم. با اینکه یکی دو تا فیلم چند ثانیه ای بیشتر نگرفتم کیفیت فیلمشون رو در یه حد دیدم. این شد که منم که انسان وسواسی هستم دو دل شدم و فعلا برای خرید 700دی دست نگه داشتم برای سبک سنگین کردن و نتیجه گیری بهتر
    از لحاظ ظاهری 60dخوش استیل تره وخوش دست تره فکر میکنم بازار دست دوم بهتری در زمان فروش دارد
    msh2200 و 1Hawk تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

راستش اولش می خواستم D3100 بخرم که رفتم تو سایت دیدم دیگه تولید نمی شه. تصمیم بر این گرفتم. در ضمن نمی دونم به چه دلیل توی برج بهار و اون پاساژ کنار علاالدین . کلا هر سایت و فرومی که میرم؛ در مجموع همه نیکون رو بیشتر تحسین کرده اند تا کنون! من هم به همین دلایل و البته کمی شخصی تر نیکون رو دوست دارم. البته اول می خواستم 650D بخرم که منصرف شدم. به هر حال ممنون از دوستان.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    دوست گرامی ضمن سلام و خوش آمدگویی برای شما،

این دوربین یک رده بالاتر از رده مبتدی قرار میگیره و به نظر من اگه بودجه اش رو دارید بهترین گزینه میتونه براتون باشه، 100 البته که می تونید اصول و مفاهیم عکاسی رو روی این دوربین پیاده سازی کنید و مسیر سریعتر و هموارتری رو برای پیشرفت طی کنید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام و دورد. مرسی که نظرتون رو گفتین. به پست #6895 نگاهی بیندازید استاد گرامی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mh.Shahnazar نمایش پست ها
    نه سخت نیست موارد پایه را با 1 ساعت مطالعه یا اموزش یاد میگیرید ومابقی به کسب تجربه وعلاقه بیشتر بستگی دارد

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed304 نمایش پست ها
    راستش اولش می خواستم D3100 بخرم که رفتم تو سایت دیدم دیگه تولید نمی شه. تصمیم بر این گرفتم. در ضمن نمی دونم به چه دلیل توی برج بهار و اون پاساژ کنار علاالدین . کلا هر سایت و فرومی که میرم؛ در مجموع همه نیکون رو بیشتر تحسین کرده اند تا کنون! من هم به همین دلایل و البته کمی شخصی تر نیکون رو دوست دارم. البته اول می خواستم 650D بخرم که منصرف شدم. به هر حال ممنون از دوستان.
    به هیچ وجه نمی توان با قاطعیت گفت نیکون برتر است یا کانن، هر دو برند در رده های مختلف دارای دوربین های خوبی هستند که با هم رقابت شدیدی هم دارند.
    البته بحث سلیقه هم هست و برخی به برند خاصی بیشتر علاقمندند و با محصولات آن بهتر ارتباط برقرار می کنند.
    Mehrdad-PL، Dariush Chegini و hamed304 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Mh.Shahnazar نمایش پست ها
    از لحاظ ظاهری 60dخوش استیل تره وخوش دست تره فکر میکنم بازار دست دوم بهتری در زمان فروش دارد
    اگه بتونم 18-135 stm رو با قیمت مناسب تری پیدا کنم همین دوربین رو انتخاب میکنم. هر دوی این دوربین ها 700دی و 60دی صدای نرمی در فیلمبرداری داشتن تفاوت خاصی در این زمینه نبود
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط 1Hawk نمایش پست ها
    اگه بتونم 18-135 stm رو با قیمت مناسب تری پیدا کنم همین دوربین رو انتخاب میکنم. هر دوی این دوربین ها 700دی و 60دی صدای نرمی در فیلمبرداری داشتن تفاوت خاصی در این زمینه نبود
    تفاوت در سرعت فوكوس در زمان فيلمبرداري است. دوربين 700D با لنزهاي STM فوكوس ممتد نسبتاً سريع در فيلمبرداري را امكان پذير مي كند ولي 60D قابليت فوكوس ممتد در فيلمبرداري ندارد و اگر بخواهيم با روشهائي فوكوس ممتد از اين دوربين بگيريم حتي با لنزهاي STM‌هم سرعت فوكوس ممتد بسيار پائين خواهد بود.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    تفاوت در سرعت فوكوس در زمان فيلمبرداري است. دوربين 700D با لنزهاي STM فوكوس ممتد نسبتاً سريع در فيلمبرداري را امكان پذير مي كند ولي 60D قابليت فوكوس ممتد در فيلمبرداري ندارد و اگر بخواهيم با روشهائي فوكوس ممتد از اين دوربين بگيريم حتي با لنزهاي STM‌هم سرعت فوكوس ممتد بسيار پائين خواهد بود.
    ممنون از شما آقای چگینی

به نظرتون 60d رو با همون لنز کیت 135 معمولی خریداری کنم انتخاب مناسبی هست؟ البته در سایت ها دیدم که این لنز کمی اعوجاج دارد (در مقایسه با stm)
    Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM Lens Image Quality
    البته نمیدونم شاید در تصویر نهایی تفاوت آنچنانی تا این حد نداشته باشند
    Mh.Shahnazar تشکر می‌کند.