صفحه 914 از 1201 نخستنخست ... 414 814 864 904 910 911 912 913 914 915 916 917 918 924 964 1014 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 9,131 تا 9,140 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه Kavian.Karimi آواتار ها
    تشکر کرده
    6007

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_ashrafi نمایش پست ها
    با سلام و تشکر فراوان از همه عزیزان که تا اینجا منو راهنمایی کردن
    دوستان با افزایش بودجه تا 9.5 میلیون تومان چه بادی و لنزی رو پیشنهاد می دهید؟؟ سر جمع 9.5 میلیون تومان
    ژانر کاریم عمدتا پرتره و منظره (طبیعت و چهره شهر) و گاهی خیابانی است.
    امتیازات و برتری سنسورهای نیکون در برابر کنون برابر رویوو های تخصصی عدم وجود فلاش در بدنه دوربین های کنون ولی در مقابل عمومیت خیلی زیاد دوربین و لنز های کانن ( به چه حسابی حالا نمی دونم ) در مقایسه سری هم ردشون نتیجه گیری رو سخت کرده واقعا
    در محدوده مالی که بالا عرض کردم به چه دلیل چه دوبین و لنزی را پیشنهاد می فرمایید . ارادتمند حسین
    سلام
    پیشنهاد اول:
    Nikon D5500
    Tokina 11-16mm II یا Tokina 11-20mm (منظره)
    Nikon 16-80mm f 2.8-4 ED VR ورژن جدید (واکروند - خیابانی)
    Nikon 85mm f 1.8 (پرتره)
    جمعا 9.500

پیشنهاد دوم:
    Nikon D610
    Tamron 24-70mm f 2.8 (منظره - واکروند - خیابانی)
    Nikon 85mm f 1.8 (پرتره)
    جمعا حدود 9.500

پیشنهاد سوم:
    Canon 6d
    Canon 17-40mm f 4 (منظره)
    Canon 24-105mm f 4 (واکروند - خیابانی)
    Canon 85mm f 1.8 (پرتره)
    جمعا حدود 9.500
    SHOK53، ben163s و hossein_ashrafi تشکر می‌کنند.
    کاویان کریمی Instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

اگه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم بودجه محدود تا یک میلیون دارم و برای دل خودم میخوام عکاسی کنم انتخاب اولم یک کامپکت پیشرفته هست g16 کنون که دیاف باز و لنز قدرتمند با فاصله کانونی مناسب وایفای و چشمی اپتیکال همچنین پردازنده قوی و سرعت شاتر پایین تا 240 ثانیه و ایزو قابل قبول که برای عکاسی نجومی از ستارگان و نقاشی با نور مناسب میدونم ( البته تجربه عکاسی نداشتم باهاش) فقط مطالب و فیلم دیدم ازش، درباره ی این دوربین اگه دوستان تجربه دارن ممنون میشم.

و انتخاب دومم dslr نیکون d3200 هست از نظر کیفیت عکاسی میدونم از همه کامپکت های میلیونی هم بهتر عکس میندازه! ولی بودجه من فقط ۱ میلیونه و تنها با لنز کیت 18-55 میتونم عکاسی کنم که از فاصله کانونی نسبتا کم و دیاف تقریبا بسته نسبت به g16 کنون برخورداره وایفای و قابلیت تایم لپس داخلی هم نداره که باز باید هزینه کرد دانگل وایفای و ریموت برای تایم لپس خرید! البته تمام این گفته ها مطالبی هست که خوندم و تجربه عملی ندارم!
    همینطور که گفتم کیفیت عکس برام مهم هست و بزرگترین سایزی که چاپ کنم a3 هست! در کنار کیفیت مناسب عکس امکانات دوربین که برای حمل و نقل به وسایل اضافی نیازی نباشه
    با توجه به نیاز من عکاسی نجومی در حد متوسط و پرتره عکس شهری و تایم لپس g16 میتونه انتخاب خوبی باشه ؟ از نظر کیفیت نیازمو برطرف می کنه؟

قبلا از دوستان راهنمایی گرفتم اما باز نظرم عوض میشه ! چون نه با این دوربین ها کار کردم نه بودجه کافی دارم که بتونم راحت تصمیم بگیرم! به همین خاطر خرید اول و آخرم فعلا همینه و اینقدر دارم وسواس بخرج میدم
    ben163s و mzmzmz تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط nader1095 نمایش پست ها
    اگه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم بودجه محدود تا یک میلیون دارم و برای دل خودم میخوام عکاسی کنم انتخاب اولم یک کامپکت پیشرفته هست g16 کنون که دیاف باز و لنز قدرتمند با فاصله کانونی مناسب وایفای و چشمی اپتیکال همچنین پردازنده قوی و سرعت شاتر پایین تا 240 ثانیه و ایزو قابل قبول که برای عکاسی نجومی از ستارگان و نقاشی با نور مناسب میدونم ( البته تجربه عکاسی نداشتم باهاش) فقط مطالب و فیلم دیدم ازش، درباره ی این دوربین اگه دوستان تجربه دارن ممنون میشم.

و انتخاب دومم dslr نیکون d3200 هست از نظر کیفیت عکاسی میدونم از همه کامپکت های میلیونی هم بهتر عکس میندازه! ولی بودجه من فقط ۱ میلیونه و تنها با لنز کیت 18-55 میتونم عکاسی کنم که از فاصله کانونی نسبتا کم و دیاف تقریبا بسته نسبت به g16 کنون برخورداره وایفای و قابلیت تایم لپس داخلی هم نداره که باز باید هزینه کرد دانگل وایفای و ریموت برای تایم لپس خرید! البته تمام این گفته ها مطالبی هست که خوندم و تجربه عملی ندارم!
    همینطور که گفتم کیفیت عکس برام مهم هست و بزرگترین سایزی که چاپ کنم a3 هست! در کنار کیفیت مناسب عکس امکانات دوربین که برای حمل و نقل به وسایل اضافی نیازی نباشه
    با توجه به نیاز من عکاسی نجومی در حد متوسط و پرتره عکس شهری و تایم لپس g16 میتونه انتخاب خوبی باشه ؟ از نظر کیفیت نیازمو برطرف می کنه؟

قبلا از دوستان راهنمایی گرفتم اما باز نظرم عوض میشه ! چون نه با این دوربین ها کار کردم نه بودجه کافی دارم که بتونم راحت تصمیم بگیرم! به همین خاطر خرید اول و آخرم فعلا همینه و اینقدر دارم وسواس بخرج میدم
    شايد مطالعه اين تاپيك بتونه به تصميم گيري تون كمك كنه :

SLR ارزان قیمت یا کامپکت گران قیمت؟
    ben163s، nader1095 و mzmzmz تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    شايد مطالعه اين تاپيك بتونه به تصميم گيري تون كمك كنه :

SLR ارزان قیمت یا کامپکت گران قیمت؟
    این تایپیک رو بارها مطالعه کردم اما باز نتونستم تصمیم بگیرم اگر با این دوربین ها کار کرده بودم و همزمان از یک سوژه عکس میگرفتم میتونستم تصمیم قطعی بگیرم ! دوستانی که با این دو دوربین کار کردن لطف کنن راهنمایی کاملی بکنن تا ما هم دوربینمون رو بخریم
    ben163s و mzmzmz تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavian.Karimi نمایش پست ها
    سلام
    پیشنهاد اول:
    Nikon D5500
    Tokina 11-16mm II یا Tokina 11-20mm (منظره)
    Nikon 16-80mm f 2.8-4 ED VR ورژن جدید (واکروند - خیابانی)
    Nikon 85mm f 1.8 (پرتره)
    جمعا 9.500

پیشنهاد دوم:
    Nikon D610
    Tamron 24-70mm f 2.8 (منظره - واکروند - خیابانی)
    Nikon 85mm f 1.8 (پرتره)
    جمعا حدود 9.500

پیشنهاد سوم:
    Canon 6d
    Canon 17-40mm f 4 (منظره)
    Canon 24-105mm f 4 (واکروند - خیابانی)
    Canon 85mm f 1.8 (پرتره)
    جمعا حدود 9.500

با تشکر فراوان
    راستش بادی D750 نیکون رو ترجیح می دم به دلیل فوکوس بهتر و رفتار نویزی بهتر تو نور کم و قابلیت نمایش تغییرات دیاف و مانیتور با کیفیت و حدود 4 میلیون تومان هم لنز خوب مثل 24-70 تامرون با دیاف 2.8 یا 24-120 نیکون با دیاف 4 به اضافه یه لنز پرایم
    تهیه کدام ترکیب صحیح تر است ؟
    از برند کنون نمونه قابل مقایسه با D750 وجود دارد ؟؟ و محدوده قیمت نزدیک
    ویرایش توسط hossein_ashrafi : Sunday 11 October 2015 در ساعت 15:39 دلیل: املایی
    ben163s و nader1095 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا mirover آواتار ها
    تشکر کرده
    175

نقل قول نوشته اصلی توسط nader1095 نمایش پست ها

شما با خرید یک جی 16 تقریبا به اهدافتون میرسید و هزینه اضافی هم ندارید اما اگر بعدا علاقه بیشتری به عکاسی پیدا کنید و ژانر خاصی رو بخواهید دنبال کنید چقدر متضرر میشوید؟.شما الان بودجتون محدود و مشخص هست ولی یکسال بعد چطور؟من دو سه سال پیش مانند شما بر سر دوراهی بودم و تقریبا فقط برای عکسهای خانوادگی و سفر دوربینی با لنز کیت در حد گزینه انتخابی شما از کنون گرفتم.الان چهار لنز از 17 تا 600 میلیمتر و کلی ادوات نور و فیلتر چتر وسه پایه تریگر وکوله و.... دارم یکی دولنز هم خرید و فروش کردم ولی بادی من هنوز همان است و از دو ژانر عکاسی هم دارم لذت میبرم.
    بنظرم در صورتی نخواهید روی عکاسی جدی شوید G16 بهمراه یک سه پایه معمولی گزینه بسیار خوبیست.
    yaghoobi، M.Kazemi، Amin.Zallaghi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_ashrafi نمایش پست ها
    با تشکر فراوان
    راستش بادی D750 نیکون رو ترجیح می دم به دلیل فوکوس بهتر و رفتار نویزی بهتر تو نور کم و قابلیت نمایش تغییرات دیاف و مانیتور با کیفیت و حدود 4 میلیون تومان هم لنز خوب مثل 24-70 تامرون با دیاف 2.8 یا 24-120 نیکون با دیاف 4 به اضافه یه لنز پرایم
    تهیه کدام ترکیب صحیح تر است ؟
    از برند کنون نمونه قابل مقایسه با D750 وجود دارد ؟؟ و محدوده قیمت نزدیک
    بی صبرانه منتظر راهنمایی های دوستان هستم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

Nikon D610 Review: Digital Photography Review
    تو لینک بالا مقایسه ای از مدل های Canon 6D -5D mark III و نیکون D610 و Nikon D750 در ایزو های متفاوت انجام دادم اما با وجود عملکرد مناسب و بهتر و شارپ بودن D750 نیکون در ایزوهای بالا مثل 3200 یا 6400 یکم متوجه غلظت بهتر رنگ های کنون شدم
    آیا این موضوع به سایز عکس کراپ خورده به دلیل 20 و 22 مگاپیکسلی کنون در مقایسه با 24.3 مگاپیکسلی نیکون هم مربوطه و دلیل دیده شدن اون موضوع تفاوت مقدار پیکسل سنسور هاشونو؟؟؟ یا موضوع چیز دیگریست ؟؟؟ و اینکه این موضوع در ابعاد حداکثر 80*120 سانتیمتر قابل دیدن هست و به چشم میاد ؟؟ یا تو کراپ 100% احساس میشه ؟؟؟؟
    البته نتایج صفحه آخر DPreview امتیازات غالب و بسیار خوب کیفیت خروجی و ... به نفع Nikon D750 . درج کرده !!!!!

ممنون میشم دوستان بنده رو راهنمایی بفرمایند و از تجربیات با ارزششون بهره مندم کنند.

كاربر همراه Behzad43 آواتار ها
    تشکر کرده
    1203

حالا که تصمیم خودتون رو برای خرید گرفتید، بهترین ترکیب از نظر من D750 +لنز کیت ۱۲۰-۲۴ نیکون هست.
    مابقی موجودی هم صرف خرید سه پایه و رم و فلاش و کیف بکنید.
    SHOK53، MohammadRanjbar و hossein_ashrafi تشکر می‌کنند.
    غلامرضا فرخ نسب

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط Behzad43 نمایش پست ها
    حالا که تصمیم خودتون رو برای خرید گرفتید، بهترین ترکیب از نظر من D750 +لنز کیت ۱۲۰-۲۴ نیکون هست.
    مابقی موجودی هم صرف خرید سه پایه و رم و فلاش و کیف بکنید.
    ممنونم دوست گرامی
    در خصوص موضوع رنگ تولید شده دو برند کنون و نیکون دوربین ها نظری دارید ؟ آیا با عکاسی در مود RAW این موضوع باز هم صادق هست؟؟
    نظر شخصی دوستان رو هم ارزشمند می دونم