صفحه 945 از 1201 نخستنخست ... 445 845 895 935 941 942 943 944 945 946 947 948 949 955 995 1045 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 9,441 تا 9,450 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.hosseini نمایش پست ها
    سلام به همه رفقا و خبرگان هنر عکاسی
    راستش من تازه میخوام بیام تو میدون و اطلاعات دقیقی از فن عکاسی ندارم و میخوام تازه شروع کنم ولی قصد ادامه تا سطح پیشرفته عکاسی رو دارم
    .
    .
    با توجه به تحقیقات در این فروم و نظر اساتید و با توجه به بودجه تا 3 میلیونی بین این مدل nikon d5300 kit 18-140 و nikon d7100 kit 18-105 موندم
    لطفا با توجه به تجربیات ارزشمندتون به منظور هدف ادامه تا سطح پیشرفته و این بودجه بنده را راهنمایی کنید

با سپاس
    اگر بخواهید عکاسی رو اصولی و تا سطح پیشرفته دنبال کنید دی 7100 امکانات بیشتری به شما ارائه می دهد.

موفق باشید
    ali.hosseini تشکر می‌کند.

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

راستش من تازه میخوام بیام تو میدون و اطلاعات دقیقی از فن عکاسی ندارم و میخوام تازه شروع کنم ولی قصد ادامه تا سطح پیشرفته عکاسی رو دارم
    .
    .
    با توجه به تحقیقات در این فروم و نظر اساتید و با توجه به بودجه تا 3 میلیونی بین این مدل nikon d5300 kit 18-140 و nikon d7100 kit 18-105 موندم
    لطفا با توجه به تجربیات ارزشمندتون به منظور هدف ادامه تا سطح پیشرفته و این بودجه بنده را راهنمایی کنید

با سپاس
    nikon d7100 kit 18-105 گزینه مناسب تریست.کلا بدنه های سری 7 امکانات حرفه ای تری در اختیار میزارن(ویوفایندر بزرگتر،ال سی دی دوم،بدنه درز بندی شده و محکمتر،ظاهر حرفه ای تر و .......ولیکن در خروجی نهایی شاهد اختلاف جندانی نخواهید بود.

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

.
    .

با سپاس
    با توجه به این قیاس مطمئنا D7100 kit 18-105 اما اگر به فکر یه لنز بهتر مثل 16-85 برای D5300 باشید میشه بهش فکر کرد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    38

با سلام خدمت کاربران محترم انجمن
    من تازه با این سایت اشنا شدم
    در اینده نزدیک میخوام یه دوربین SLR بخرم برای عکاسی پرتره،خانوادگی،مجالس عروسی و کمی هم طبیعت
    بیشتر کیفیت تصاویر برای برش زدن تو کار فتوکامپوزیت و مانیپولیشن برام مهمه
    حالا سوالم این هست که یه بدنه معمولی مثل Canon 70D با یه لنز با کیفیت بخرم بهتره یا یه بدنه حرفه ای مثل Canon 7D mark II با یه لنز معمولی،خرید کدام مورد عاقلانه تر هست
    سوال دیگه اینکه چه لنزی برای پرتره مناسب هست میخوام تمامی جزئیات صورت توی عکس ثبت بشه با وضوح بالا برای روتوش خوب و حرفه ای

خیلی هم از عکاسی سردرنمیارم در حد مبتدی هستم ولی به خاطر علاقه زیاد میخوام یه دوربین SLR خیلی خوب داشته باشم،پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط moha mmad نمایش پست ها
    در اینده نزدیک میخوام یه دوربین SLR بخرم برای عکاسی پرتره،خانوادگی،مجالس عروسی و کمی هم طبیعت
    حالا سوالم این هست که یه بدنه معمولی مثل Canon 70D با یه لنز با کیفیت بخرم بهتره یا یه بدنه حرفه ای مثل Canon 7D mark II با یه لنز معمولی،خرید کدام مورد عاقلانه تر هست
    سوال دیگه اینکه چه لنزی برای پرتره مناسب هست میخوام تمامی جزئیات صورت توی عکس ثبت بشه با وضوح بالا برای روتوش خوب و حرفه ای

خیلی هم از عکاسی سردرنمیارم در حد مبتدی هستم ولی به خاطر علاقه زیاد میخوام یه دوربین SLR خیلی خوب داشته باشم،پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم
    علاقه زیاد باعث نمیشه بتونید با دوربین حرفه ای عکس خوب بگیرید. اگر بنا ندارید عکاسی را یاد بگیرید توصیه میکنم یک دوربین کامپکت رده بالا مثل G7x ایکس تهیه کنید . کیفیت عکس هاش هم شما را راضی خواهد کرد.
    AMinAM تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط moha mmad نمایش پست ها

شما هنوز آمادگی لازم برای خرید دوربین در این سطوح رو ندارید.
    هنوز راه زیادی دارید تا شناخت نیازهاتون در عکاسی دارید.
    همون طور که دوستان فرمودند به نظر خرید یه کامپکت پیشرفته و یا DSLR سطح مبتدی مثل 1200D با لنز کیت 18-55 بهترین گزینه برای شماست.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    99

من در همین تاپیک پستی در رابطه با انتخاب دوربین DSLR ارسال کردم ولی الان کمی نظرم رو معیارها تغییر کرده و همینطور با توجه به محدودیت بودجه تصمیم گرفتم دوربینی برای عکاسی خانوادگی و پرتره و روزمره تهیه کنم و بقیه موارد طبیعت و ... در اولویت آخر هستند. البته اماتور هستم (قصد دارم برای کلاس و یادگیری حرفه ای هم بعد از خرید اقدام کنم) ولی فکر نکنم تا مدت ها (شاید چندین سال) امکان عوض کردن دوربین برام باشه و برای همین میخوام یک چیزی بگیرم که بعدا پشیمون نشم. شما چی پیشنهاد میکنید تا 5 تومان جمعا برای بدنه و لنز؟ و چه لنزی برای پرتره مناسب هست؟

كاربر آشنا aekrami آواتار ها
    تشکر کرده
    80

سلام.من با بررسی های زیاد درخصوص انتخاب دوربین ؛ نهایتا نیکون 7200 را انتخاب کردم و تصمیم دارم به زودی آنرا بخرم ولی یک چیز نگرانم نموده است وآن نشستن گرد و غبار و لکه روغن روی سنسورمیباشد.تاپیک های 7200 و 7100 را نیز بطور کامل مطالعه نموده ام و چند سوال نیز در آنها فرستادم که دوستان بزرگواری نمودند و پاسخ دادند ولی هنوز به نتیجه قطعی نرسیده ام. یکی از اساتید گفتند که روی سنسور دوربین های dslr پس از مدتی گرد غبارمینشیند که قابل رفع میباشد.میخواستم بدانم آیا گرد وغبار و لکه روغن برای 7200 واقعیت دارد یا خیر(مانند 600d) .راستش انتخاب دومم کنون 70d میباشد اگر مورد مذکورواقعیت داشته باشد به نظر شما اگر70d بخرم مشکل گرد غبار را نخواهم داشت. من میخواهم بیشتر ازمنظره و فضای بیرون عکاسی کنم و با بررسی هایی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که نیکون برای این منظور مناسب تراست لذا سوال دومم این است که آیا ارزش دارد به خاطرشک و تردید برای گرد و غبار و لکه روغن 7200 را کنار بگذارم. خواهشمند است به این دو سوال پاسخ دهید. با تشکر

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط aekrami نمایش پست ها
    سلام.من با بررسی های زیاد درخصوص انتخاب دوربین ؛ نهایتا نیکون 7200 را انتخاب کردم و تصمیم دارم به زودی آنرا بخرم ولی یک چیز نگرانم نموده است وآن نشستن گرد و غبار و لکه روغن روی سنسورمیباشد.تاپیک های 7200 و 7100 را نیز بطور کامل مطالعه نموده ام و چند سوال نیز در آنها فرستادم که دوستان بزرگواری نمودند و پاسخ دادند ولی هنوز به نتیجه قطعی نرسیده ام. یکی از اساتید گفتند که روی سنسور دوربین های dslr پس از مدتی گرد غبارمینشیند که قابل رفع میباشد.میخواستم بدانم آیا گرد وغبار و لکه روغن برای 7200 واقعیت دارد یا خیر(مانند 600d) .راستش انتخاب دومم کنون 70d میباشد اگر مورد مذکورواقعیت داشته باشد به نظر شما اگر70d بخرم مشکل گرد غبار را نخواهم داشت. من میخواهم بیشتر ازمنظره و فضای بیرون عکاسی کنم و با بررسی هایی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که نیکون برای این منظور مناسب تراست لذا سوال دومم این است که آیا ارزش دارد به خاطرشک و تردید برای گرد و غبار و لکه روغن 7200 را کنار بگذارم. خواهشمند است به این دو سوال پاسخ دهید. با تشکر
    نگران نباشید و با خیال راحت خرید کنید. گرد و غبار را اگر سالها هم پاک نکنید مشکلی بوجود نخواهد اومد ضمن اینکه زدودن اون هم بسیار آسان است.

موفق باشید
    aekrami تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط Saati نمایش پست ها
    من در همین تاپیک پستی در رابطه با انتخاب دوربین DSLR ارسال کردم ولی الان کمی نظرم رو معیارها تغییر کرده و همینطور با توجه به محدودیت بودجه تصمیم گرفتم دوربینی برای عکاسی خانوادگی و پرتره و روزمره تهیه کنم و بقیه موارد طبیعت و ... در اولویت آخر هستند. البته اماتور هستم (قصد دارم برای کلاس و یادگیری حرفه ای هم بعد از خرید اقدام کنم) ولی فکر نکنم تا مدت ها (شاید چندین سال) امکان عوض کردن دوربین برام باشه و برای همین میخوام یک چیزی بگیرم که بعدا پشیمون نشم. شما چی پیشنهاد میکنید تا 5 تومان جمعا برای بدنه و لنز؟ و چه لنزی برای پرتره مناسب هست؟
    قاعدتا اگر میخوایید تا چند سال از چیزی که گرفتید راضی باشید و قصد ادامه دادن هم دارید باید یه بادی جدیدتر تهیه کنید که تا چند سال راضیتون کنه.
    پس تو کانن 70D تو نیکون D7100 یا 7200 پیشنهاد میشه.یه لنز 15-85 برای کانن و یا 16-85 هم برای نیکون لنزای شارپی هستند و تا چندین سال نیاز به تعویض ندارند.
    برای استفاده پرتره هم با توجه به بودجتون یه 50 اف 1.4 تهیه بفرمایید.به نظرم این بادی ها و مجموع این لنزها خیلی ایده آل میشه.البته به نظر من.
    Saati تشکر می‌کند.