صفحه 959 از 1201 نخستنخست ... 459 859 909 949 955 956 957 958 959 960 961 962 963 969 1009 1059 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 9,581 تا 9,590 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    دوربین های کراپ کنون و نیکون (حتی 7دی مارک2 و 7200) فعلا با فول فریم ها حداقل فاصله حدود 1 استاپی از نظر نویز دارند. تا در آینده چه پیشرفت هایی حاصل شود...
    درسته.
    اما در رده کراپدارها d7200 بالاترین کیفیت رو داره.

به نقل از سایت dpreview

The D7200's image quality is excellent, both in JPEG and Raw. Even against the Samsung NX1's technologically more advanced BSI-CMOS design, the Nikon's Raw performance is extremely impressive, with the sensor contributing impressively little in terms of read noise. In fact it's pretty safe to say this is the best performance we've yet seen from an APS-C camera. If your primary interest is stills then this one of the first cameras you should be considering, in this class. Both high ISO noise, and low ISO dynamic range, performance are currently unmatched by any competitor.
    DELL، obsidiyan، AMinAM و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.A.Tabar نمایش پست ها
    درود

با توجه به جمله بولد شده فوق یعنی رفتار نویزی و خروجی 7d ii از d7200 بهتره؟
    ضمن اینکه سایت dpreview خروجی d7200 رو نزدیکترین خروجی به بدنه های فول فریم معرفی کرده.

تا نظر دوستان چی باشه.

ارادت
    با سلام.
    حق با شماست.
    اشتباه از من بود.الان که پستتون رو دیدم رفتم چک کردم بیشتر به عجایب 7200 پی بردم.رفتار نویزیه بهتری داره D7200
    IMG_01465سی9.jpg
    هرچند این اختلاف زیاد نیست اما باز با توجه کمتر بودن قیمت D7200 از 7D بسیار بیشتر مورد توجه هست.
    بسیار عالی و قابل قبول.
    ممنون از یادآوری و اصلاح شما.
    یا علی.
    mack1 و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر آشنا 7Dmark II آواتار ها
    تشکر کرده
    37

سلام دوستان من کارم رو تازه شروع کردم و قبلا تو کاره تدوین و جلوه های ویژه بودم. برای موزیک ویدئو و اخیرا فیلمبرداری از کارهای ساختمانی به پیشنهاد چند نفر یک 7d markII خریدم حالا که در موردش تو اینترنت خوندم خیلی پشیمون شدم. درسته که بعد از 5هزار عکس دیگه دوربین کیفیتشو از دست میده؟ تازه من 80% کارم با این دوربین فیلمبرداریه اونم همش حالت اتوماتیکه چون زیاد ازش سر در نمیارم. حالا نظرتون چیه؟ دوربین رو سه هفته هست خریدم 400 شات هم عکس گرفتم و حدود 1ساعت فیلمبرداریی انجام دادم. این تعداد عکس هم واسه اینه که تنظیمش رو بلد نبودم و روی حالت عکسبرداری سریع بود ینی یه عکس میخواستم بگیرم مثه این خنگا 6تا عکس تو یک ثانیه مینداخت :) (حتما الان بهم فحش میدید) :D ولی چه کنم دیگه حداقل تونستم یکم پول در بیارم... ولی در کل نظرتون چیه؟ انتخاب درستی داشتم برای موزیک ویدئو و تیزر های تبلیغاتی؟ قضیه عمر مفیدش چی میشه؟

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط 7Dmark II نمایش پست ها
    سلام دوستان من کارم رو تازه شروع کردم و قبلا تو کاره تدوین و جلوه های ویژه بودم. برای موزیک ویدئو و اخیرا فیلمبرداری از کارهای ساختمانی به پیشنهاد چند نفر یک 7d markII خریدم حالا که در موردش تو اینترنت خوندم خیلی پشیمون شدم. درسته که بعد از 5هزار عکس دیگه دوربین کیفیتشو از دست میده؟ تازه من 80% کارم با این دوربین فیلمبرداریه اونم همش حالت اتوماتیکه چون زیاد ازش سر در نمیارم. حالا نظرتون چیه؟
    سلام عزیز.
    نه بابا این حرفها چیه؟کی گفته دوربین بعد از 5هزار شات کیفیتش رو از دست میده؟؟!!دوربین زیر 10 هزار شات هنوز آکبند به حساب میاد.
    به مرور زمان کیفیت سنسور پایین میاد اما نه در 5 هزار شات.تغییر کیفیت در استفاده عادی شاید بعد از 150 هزار شات خودش رو نشون بده.

دوربین رو سه هفته هست خریدم 400 شات هم عکس گرفتم و حدود 1ساعت فیلمبرداریی انجام دادم. این تعداد عکس هم واسه اینه که تنظیمش رو بلد نبودم و روی حالت عکسبرداری سریع بود ینی یه عکس میخواستم بگیرم مثه این خنگا 6تا عکس تو یک ثانیه مینداخت :) (حتما الان بهم فحش میدید) :D ولی چه کنم دیگه حداقل تونستم یکم پول در بیارم... ولی در کل نظرتون چیه؟ انتخاب درستی داشتم برای موزیک ویدئو و تیزر های تبلیغاتی؟ قضیه عمر مفیدش چی میشه؟
    خب خرید هر تجهیزاتی اون هم در این سطح همیشه مستلزم شناخت کافی از محصوله و شاید این دوربین برای کاربری شما مناسب نبود.
    همینقدر که از که ازش پول در آوردید جای بسی تحصینه.
    در کل انتخاب بسیار خوبیه و بیشتر سعی کنید کار با دوربین و شرایط نگهداری و استفاده درست از دوربین رو یاد بگیرید.
    عمر مفید بسیار بیشتر از این حرفهاست.هرچند تصویر برداری به سنسور فشار میاره.اما این قضیه مربوط به همه ی دوربین ها میشه و فقط شامل حال این دوربین نمیشه.
    یا علی.
    obsidiyan، Mahdi.A.Tabar و 7Dmark II تشکر می‌کنند.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    305

سلام، من واسه نامزدم میخوام دوربین بخرم تا حدود 2.5 میلیون ، خودم d5200 دارم با لنز 18-105 و 50 پیشنهادتون چیه دوستان؟ من خودم D5300 مد نظرم هست ولی خب واسه لنز نمیدونم چیکار کنم

كاربر همراه Farshid.Y آواتار ها
    تشکر کرده
    499

نقل قول نوشته اصلی توسط salman1 نمایش پست ها
    سلام، من واسه نامزدم میخوام دوربین بخرم تا حدود 2.5 میلیون ، خودم d5200 دارم با لنز 18-105 و 50 پیشنهادتون چیه دوستان؟ من خودم D5300 مد نظرم هست ولی خب واسه لنز نمیدونم چیکار کنم
    حدود 300-400 تومن باید برای لوازم جانبی کنار بگذارید . اگر این بودجتان فقط برای بادی و لنز است d5300 + 18-140 یا d5300 + 18-105 و اگر فیلمبرداری هم برایتان کاربرد دارد 700d + 18-135
    harrypotter2020 و salman1 تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

سلام دوستان من کارم رو تازه شروع کردم و قبلا تو کاره تدوین و جلوه های ویژه بودم. برای موزیک ویدئو و اخیرا فیلمبرداری از کارهای ساختمانی به پیشنهاد چند نفر یک 7d markII خریدم حالا که در موردش تو اینترنت خوندم خیلی پشیمون شدم. درسته که بعد از 5هزار عکس دیگه دوربین کیفیتشو از دست میده؟ تازه من 80% کارم با این دوربین فیلمبرداریه اونم همش حالت اتوماتیکه چون زیاد ازش سر در نمیارم. حالا نظرتون چیه؟ دوربین رو سه هفته هست خریدم 400 شات هم عکس گرفتم و حدود 1ساعت فیلمبرداریی انجام دادم. این تعداد عکس هم واسه اینه که تنظیمش رو بلد نبودم و روی حالت عکسبرداری سریع بود ینی یه عکس میخواستم بگیرم مثه این خنگا 6تا عکس تو یک ثانیه مینداخت :) (حتما الان بهم فحش میدید) :D ولی چه کنم دیگه حداقل تونستم یکم پول در بیارم... ولی در کل نظرتون چیه؟ انتخاب درستی داشتم برای موزیک ویدئو و تیزر های تبلیغاتی؟ قضیه عمر مفیدش چی میشه؟
    مارک II تا 50000 شات نو بحساب میاد نه 5000
    دوربین حرفه ای ورزشی سریع عکس میگیرد و این مزیتش است در یک کلاس عکاسی هم شرکت کنید تا مشکلات حل شود
    (اگر هم خیلی دل چرکین هستید من ازتون می خرم :))
    Dariush Chegini، Mahdi.A.Tabar و 7Dmark II تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

سلام
    تبریک می گویم، یکی از بهترین دوربین های موجود در بازار را خریده اید. با مقداری مطالعه و خودآموزی یا شرکت در کلاس های حضوری یا غیر حضوری می توانید به دوربین مسلط شوید و از آن خروجی مطلوب بگیرید. عمر مفید این دوربین بسیار بسیار بسیار بیشتر از چیزی است که شما خوانده اید. در حقیقت من تا به حال دوربین DSLR ندیده ام که عمر مفیدش تمام شده باشد!
    ارادت

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.A.Tabar نمایش پست ها
    درود

با توجه به جمله بولد شده فوق یعنی رفتار نویزی و خروجی 7d ii از d7200 بهتره؟
    ضمن اینکه سایت dpreview خروجی d7200 رو نزدیکترین خروجی به بدنه های فول فریم معرفی کرده.

تا نظر دوستان چی باشه.

ارادت
    رفتار نویزی D5500 از هر دو این بدنه هایی که گفتید بهتره البته در حد جزیی
    obsidiyan، mack1 و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.
    عکاسی می تواند وسیله ای برای بیان آیات خداوند باشد، این آیات می تواند در چشم زنبور عسل و یا نمایش کل جهان هستی به مخاطب باشد.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

البته قصد دوستان جا افتادن مطلب هست ولی خب دوربین اگر باطری رویش سوار شود و یک شات بزند (حتی بعضا اگر نزند) دیگر نو، آکبند و... محسوب نمی شود.

از نظر عمر شاتر ، اگر به شلیک رگباری ادامه ندهید تا 10 سال آینده هم که با این دوربین عکس بگیرید نه شاترش می افتد نه سنسورش خراب می شود.
    obsidiyan، Mahdi.A.Tabar و 7Dmark II تشکر می‌کنند.