صفحه 962 از 1201 نخستنخست ... 462 862 912 952 958 959 960 961 962 963 964 965 966 972 1012 1062 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 9,611 تا 9,620 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه Farshid.Y آواتار ها
    تشکر کرده
    499

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    سلام کیفیت عکس برام خیلی خیلی مهمه و اینکه چاپ تو سایز بالا عکس مات نباشه . بیشتر هدفم عکاسی پرتره هست واسه همین گفت فول فریم چون دقتی که من روی عکسهای سمپل دوربین ها دارم هیچ کس نداره تقریبا تمام عکسهای گرفته شده با سنسور کراپ و لنزهای متفاوت کراپ از نظر من بیکیفیت هستند جزئیات رو مثل فول فریم نشون نمیدن
    فکر می کنم شما نیاز به بادی فول فریم ندارید نیاز به دانش عکاسی دارید . با یک دوربین aps-c شروع کنید اگر به عکاسی علاقه داشتید و کیفیت اون شما رو راضی نکرد بادی بهتر بخرید !
    kato تشکر می‌کند.

كاربر همراه mack1 آواتار ها
    تشکر کرده
    256

سلام کیفیت عکس برام خیلی خیلی مهمه و اینکه چاپ تو سایز بالا عکس مات نباشه . بیشتر هدفم عکاسی پرتره هست واسه همین گفت فول فریم چون دقتی که من روی عکسهای سمپل دوربین ها دارم هیچ کس نداره تقریبا تمام عکسهای گرفته شده با سنسور کراپ و لنزهای متفاوت کراپ از نظر من بیکیفیت هستند جزئیات رو مثل فول فریم نشون نمیدن
    صد در صد فول فریم بهتره هر چند با کراپ دار و رعایت اصول عکاسی پرتره میشه پرتره هایی بسیار خوب گرفت یک عکس مقایسه کراپ رده مبتدی و کراپدار حرفه ای و فول فریم از محصولات نیکون واستون گذاشتم تو قسمت( این سایت مقایسه عکس دوربینها رو ببینیدونظر بدید ) شاید مفید واقع شد.
    ویرایش توسط mack1 : Thursday 14 January 2016 در ساعت 10:31
    obsidiyan و kato تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام
    توجه داشته باشید که در پرتره، نورپردازی اهمیتی بیشتر یا حداقل مساوی دوربین و لنز دارد. شما علاوه بر دوربین و لنز مناسب نیاز به تجهیزات استودیوئی (سه یا دست کم دو فلاش استودیوئی و وسایل مربوط به آن مثل سافت باکس، اسنوت، شیدر و ... و همچنین فون بکگراند و ....) نیز دارید و اگر کل بودجه شما 5 میلیون تومان است و اصرار به خرید دوربین فول فریم دارید، به نظرم نمی توانید مابقی لوازم را بخرید.
    ارادت
    نكته ي به جايي را اشاره كردند داريوش جان.
    به نظر من اگر نورپردازي مناسب باشد حتي با يك گوشي هم مي توان عكس مشابه را در رزلوشني پايينتر گرفت. نگاهي به نمونه عكسهاي 1020 و 930 نوكيا بيندازيد بد نيست:

Nokia Lumia partners with Red Bull Photography - Microsoft - Global

عكس بالا با 930 هست.

اين روزها دوربين كراپ من در بيشتر زمانها در حال خاك خوردن هست. به نظر من عكاسي با گوشي بسيار لذت بخش تر است!!
    ویرایش توسط Nima Sadigh : Thursday 14 January 2016 در ساعت 10:40
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

مشکل اینجاست که من یه بار یه اشتباهی کردم رفتم تو سایت هاسلبلاد عکسهای پرتره سمپل های دوربین های هاسلباد رو دانلود کردم هر عکس تو حالت jpg حدود 100 mb بود حالا دیگه نیکون و کنون برام اخ شده lمشکل دیگه اینه که بیشتر از 5 میلیون نمیتونم هزینه کنم
    یه بدنه کنون 5Ds بگیرید همون کیفیت هسلبلادو بهتون میده. یکی دوتا هم لنز فیکس 50 و 85 مم از هر مارکی هم باشه خوبه!
    obsidiyan تشکر می‌کند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    یه بدنه کنون 5Ds بگیرید همون کیفیت هسلبلادو بهتون میده. یکی دوتا هم لنز فیکس 50 و 85 مم از هر مارکی هم باشه خوبه!
    سلام عزیز بودجه محدوده

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid.Y نمایش پست ها
    فکر می کنم شما نیاز به بادی فول فریم ندارید نیاز به دانش عکاسی دارید . با یک دوربین aps-c شروع کنید اگر به عکاسی علاقه داشتید و کیفیت اون شما رو راضی نکرد بادی بهتر بخرید !
    توان 2 بار هزینه کردن رو ندارم یه بار یه چیز خوب و کافی

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

شنیدم جدیدا فیزوان یه 100مگاپیکسل ساخته که با ترکیب النزهای اشنایدر کیفیت خوبی ارائه میده.
    M.Nouri و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

1- صحبت از 5 میلیون بودجه هست
    2- لپ کلام جناب چگینی فرمودن. ظاهرا دوست عزیزمون kato توجهی به راهنمایی ها ندارن.
    M.Nouri، Dariush Chegini و harrypotter2020 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

همونطور که جناب چگینی فرمودند شما در کنار دوربین به کلی تجهیزات دیگه که اول کار شاید فکرشم نمینید نیاز دارید.
    با توجه به بودجه و نیاز حتمی به تجهیزات ثانویه شما حتی یه APS-C خوب مثل 7200 با لنز مناسبی مثل 16-85 هم نمیتونید تهیه کنید.
    اگر هم ارزانترین فول فریم و ارزانترین لنز ممکن مثل 50 1:1.4 رو بگیرید که از 5 تمن هم فزونی میگیره دور پرتره رو باید خط بکشید چون برا پرتره قبل از هرچیزی به نور و انواع فون و انواع تجهیزات نور نیاز دارید.
    هر جور حساب میکنم شما با یه 7100 + لنز معمولی هم باز برای تجهیزات پول کم میارید.
    درسته که همه ما دوست داریم یه دوربین 645 داشته باشیم و 4تا لنز زایس و لایکا(در صورت موجود بودن براش) بندازیم روشو بزنیم به دل صحنه هایی که منتظر ما هستند اما باید ببینیم شدنی هست یا نه.
    وقتی محدودیت مالی دارید این شما نیستید که شرایط رو تعیین میکنید بلکه محدودیت مالی هست که بهتون میگه چیکار کنید پس از همون اول معقول انتخاب کنید که در حین خرید برای تجهیزات ضروری پول کم نیارید.
    یا علی
    M.Nouri، obsidiyan و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر جديد mrkasasi آواتار ها
    تشکر کرده
    22

توان 2 بار هزینه کردن رو ندارم یه بار یه چیز خوب و کافی
    d810 رو بررسي كردين؟