صفحه 1019 از 1201 نخستنخست ... 19 519 919 969 1009 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1029 1069 1119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 10,181 تا 10,190 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

دوستان توجه داشته باشید من از خود شما دوستان همین جا شنیدم که گفتید با 18.140 هم میشه پرتره خوب گرفت واسه همین من این لنز رو که کیت بود خریدم حالا اشکال نداره 50 1.8 هم قیمتی نداره 650 تومنه اون رو هم من میگیرم . ولی انصافا اگه مورد قبول واقع نشد برام یه نفر پیدا شه این تجهیزات رو از من بخره با کمترین ضرر مرسی

تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    این دوست گرامی ، دیگران رو ساده لوح فرض کرده اند ....
    چون ایشان خود در صفحات گذشته ، به شدت و تعصب به کاربران دیگر خرید فول فریم را توصیه می کردند ، تا جایی که تذکر گرفته اند ،،.
    حالا در یک ماجرای غریب ، ایشان « مدعی هستند » خود رفته اند کراپدار خریده اند ! بر خلاف همه ی توصیه های خود ! و بعد به دیگران « می فهمانند » که حق با صحبت های ایشان بوده و کراپدار به درد نمیخورده و باید فول فریم می خریدند !!!
    اره من خودم هم به دیگران توصیه کردم 7100 یا 7200 چون که اونا بیشتر کارشون منظره و عکس های عمومی بود شما هم مراقب صحبتهاتون باشید . من تا قبل از اینکه 7200 بگیرم فکر میکردم فرق فول فریم با کراپ فقط و فقط توی شرایط نوری کم مشخص میشه ولی واقعا اینطور نیست اگر این حرف درست بود در شرایط نوری یکسان وعالی باید هیچ فرقی بین این دو نبود در صورتی که بازم فول ها جزئیات بیشتری رو ثبت میکنن. حرف بنده اینه به کسی میخواد پرتره کار کنه لطفا نیایید نظر قطعی بدید که کراپ کار شما رو راه می اندازه و ..... دوستانی هم که فکر میکنن من تا حالا دوربین دست نگرفتن بنده تمام این تجهیزات رو به قیمت 3700 تقدیم میکنم هر کی خواست با 400 هزار تومان ضرر طی فقط 4 روز

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

اول اینکه شما باید تجهیزات خودتون رو در تاپیک مربوطه برای فروش بگذارید ...
    دوم اینکه وقتی اطلاعاتی ندارید و تجربه ی کار با دوربین ها رو ، و به گفته ی خودتون «فکر می کنید » که فلان دوربین از فلان دوربین بهتر بوده ، پس سعی نکنید دیگران رو راهنمایی کنید !! آنهم با آن همه تعصب و اصرار !!!
    سوم ، به جای ارایه غلط ، سعی کنید تمرکز کنید روی یادگیری عکاسی و یاد بگیرید چطوری عکس « خوب » بگیرید و « فکر نکنید » که دوربین فقط عکس « خوب » میگیره !
    وگرنه هر کسی با چند میلیون و خرید دوربین عکاس متبحر و کاربلدی بود ...
    چهارم ، زین پس پستهای نامربوط پاک خواهند شد ...
    lamagra، nicebluesky، M.Nouri و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

سلام به همه. من امروز برای خرید nikon D7200 اقدام کردم که یه فروشگاهی می گفت بدنه هاش دو نوعن یا محصول تایلندن که قیمتشون با لنز 18-140 ، 3800000 بود و نوع دیگه ژاپنی ان که 4 تومن می گفت و اینکه همه لنزاشون تایلندیه. کسی اطلاعی در این مورد داره که راهنماییم کنه؟

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

مطلقا دروغ گفته اند ...!!! :)
    این رده بدنه های نیکون همه تولید تایلند هستند ...
    این هم یک جور کلاهبرداریست !
    پیشنهاد جدی من خرید از مکان های معتبر است و نه فروشنده های اینچنین ...
    چون احتمالن باتری های تقلبی را با قیمت پایین تر به شما خواهند داد !
    M.Nouri، obsidiyan، Dariush Chegini و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    اره من خودم هم به دیگران توصیه کردم 7100 یا 7200 چون که اونا بیشتر کارشون منظره و عکس های عمومی بود شما هم مراقب صحبتهاتون باشید . من تا قبل از اینکه 7200 بگیرم فکر میکردم فرق فول فریم با کراپ فقط و فقط توی شرایط نوری کم مشخص میشه ولی واقعا اینطور نیست اگر این حرف درست بود در شرایط نوری یکسان وعالی باید هیچ فرقی بین این دو نبود در صورتی که بازم فول ها جزئیات بیشتری رو ثبت میکنن. حرف بنده اینه به کسی میخواد پرتره کار کنه لطفا نیایید نظر قطعی بدید که کراپ کار شما رو راه می اندازه و ..... دوستانی هم که فکر میکنن من تا حالا دوربین دست نگرفتن بنده تمام این تجهیزات رو به قیمت 3700 تقدیم میکنم هر کی خواست با 400 هزار تومان ضرر طی فقط 4 روز
    امکانش هست چند فریم از عکس هایی که با دوربین 7200 گرفته اید را با اگزیف قرار بدهید؟ شاید مشکل چیز دیگری است...
    ویرایش توسط DELL : Wednesday 11 May 2016 در ساعت 21:51
    M.Nouri، obsidiyan و S.Khosravi تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    49

نقل قول نوشته اصلی توسط paris_iw نمایش پست ها
    سلام به همه. من امروز برای خرید nikon D7200 اقدام کردم که یه فروشگاهی می گفت بدنه هاش دو نوعن یا محصول تایلندن که قیمتشون با لنز 18-140 ، 3800000 بود و نوع دیگه ژاپنی ان که 4 تومن می گفت و اینکه همه لنزاشون تایلندیه. کسی اطلاعی در این مورد داره که راهنماییم کنه؟
    دوست عزیز از همون فروشگاه بنده هم پرسیدم و همینا رو گفتن بهم ولی بعد کلی تحقیق از سایت های ایرانی و خارجی، همونطور که استاد عزیز هم فرمودن،متوجه شدم که این قضیه کاملا دروغ هست و d7200 فقط ساخت تایلنده. فریب نخورید.
    بنده d7200 با لنز کیت 18-140 با بیمه و گارانتی ایده آل همین چند روز پیش خریدم 3699000 تومان
    M.Nouri و paris_iw تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    دفعه بعد خواستید جواب دوستان رو بدید لطفا به تاریخ عضویت و کلمه ای که زیر نام کاربریشان ذکر شده توجه بیشتری بفرمایید.
    درضمن مشکل شما دوربین و لنز نیست.

پ ن:
    DSC_3035.jpg

اگزیف دارد
    ( اصلا من چرا این عکس رو در "پرتره" ارسال نکردم ؟ )
    nicebluesky، M.Nouri، obsidiyan و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    امکانش هست چند فریم از عکس هایی که با دوربین 7200 گرفته اید را با اگزیف قرار بدهید؟ شاید مشکل چیز دیگری است...
    بله دوست عزیز فقط بفرمایید کجا و چجوری آپلود کنم ؟ ظاهرا باید یه اپلود سنتری باشه که شما لینک شی به اونجا درسته؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    از این این که در این گروه هستم خوشحال هستم.
    می خواستم ببینم از دوستان کسی هست که یک nikon d750 جدید خریده باشد.
    از تصاویر گرفته با آن رضایت دارد.
    مشکلات فنی پیش آمده براش حل شده
    بافرش افزایش پیدا کرده در عکاسی سریع