صفحه 1020 از 1201 نخستنخست ... 20 520 920 970 1010 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1030 1070 1120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 10,191 تا 10,200 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام من یه دوربین می خواستم که کیفیت عکسو فیلمش خوب باشه.یعنی بیشتر فیلمبرداریش مهمه برام........ بین دی 7200 و 70 دی کدوم بهتره؟ ایا مدل دیگری هم که بهتر باشه تو این رنج قیمت هست؟؟ یکی از دوستان کانن 80 دی گرفته خیلی خوب بود ولی قیمتش گرونه
    siosha و Alii. Fath تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    49

نقل قول نوشته اصلی توسط REZENOF نمایش پست ها
    سلام من یه دوربین می خواستم که کیفیت عکسو فیلمش خوب باشه.یعنی بیشتر فیلمبرداریش مهمه برام........ بین دی 7200 و 70 دی کدوم بهتره؟ ایا مدل دیگری هم که بهتر باشه تو این رنج قیمت هست؟؟ یکی از دوستان کانن 80 دی گرفته خیلی خوب بود ولی قیمتش گرونه
    البته بنده در حدی نیستم که بخوام راهنماییتون کنم ولی با توجه به مطالعاتی که اخیرا خودم داشتم بین این دو گزینه 70d برای فیلمبرداری بهتر هست. برای خود من که کیفیت عکاسی مهمتر بود d7200 خریدم. بازم منتظر باشین اساتید نظرشونو بگن شاید پیشنهادات دیگه ای هم داشتن غیر این دو کزینه.
    S.Khosravi تشکر می‌کند.

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

دیگه این جمله که کسانی که فیلم برداری واسشون در اولویته میتونن به کنن فکر کنن و کسانی که پی عکاسی هستند به نیکون، شده جمله رایج این صفحات.ولیکن دوست عزیز عمده قابلیت ها در هردو برند نزدیک و با اختلافات اندک وجود داره.از سوال شما مشخصه که بدنبال کراپ در رده نیمه حرفه ای هستید.هردو گزینه مناسبی هستند و لیکن در فیلم برداری اولویت با کنون هست.ضمن اینکه توجه داشته باشید که معمولا dslr ها رو به منظور فیلم برداری تولید نمیکنن و فیلم برداری مداوم منجر به استهلاک بسیار زیاد صفحه حساس خواهد شد.
    hossein_ashrafi تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

دوستان این موضوع تفاوت dpi در فایل های کنون و نیکون چیست ؟؟ آیا امتیازی و برتری محسوب میشه در انتخاب بین بادی های همسان از هر برند ؟
    یا این موضوع فقط برای فایل های jpg هست ؟

كاربر همراه hamid.jmsd آواتار ها
    تشکر کرده
    399

درود
    بزرگترین راهنمایی در مورو خربد دوربین dslr فقط میتونم بگم که اصلا و ابدا به حرفهای فروشنده گوش ندید و پنبه تو گوش خودتون بکنید
    و اینکه وقتی برای خرید دوربین وارد مغازه میشید نگید که لوازم جانبی نمیخواید
    در مورد کیفیت هم بنده خودم به این نتیجه رسیدم که کیفیت عکس 1200D که تو رده ی آماتور هست مثلا با 700D که تو رده ی متوسط هست یکیه
    تفاوتشون توی کیفت ساخت نقاط فوکوس دکمه های روی بدنه سرعت عکاسی پیاپی داینامیک رنج و و و .... این چیزا هست
    که این چیزا هم بستگی به کار شما داره فرض مثال برای عکاسی در شب هر چقدر سایز سنسور بزرگتر باشه و پیکسلها کمتر باشه قطعا نویز کمتری توی عکس ایجاد میشه یا اگر کار پرتره میکنید یکی از مسائلی که باید بهش توجه بشه تعداد نقاط فوکوس و نوعشون هست
    البته برای افراد آماتور بود این توضیحات و بسیار کلی بود
    در کل قبل از اینکه خرید کنید حتما تحقیق کنید چون 99درصد فروشنده ها هیچ اطلاعاتی ندارن یا اطلاعات اشتباه به شما میدن مثل هفته پیش که رفتم برای دوستم دوربین بخرم فروشنده کاملا داشت برعکس واقعیت رو توضیح میداد
    موفق باشید
    siosha و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_ashrafi نمایش پست ها
    دوستان این موضوع تفاوت dpi در فایل های کنون و نیکون چیست ؟؟ آیا امتیازی و برتری محسوب میشه در انتخاب بین بادی های همسان از هر برند ؟
    یا این موضوع فقط برای فایل های jpg هست ؟
    خیر تفاوتی ندارد
    بدون شک در این قیمت 70D تنها گزینه منطقی شما خواهد بود با افزایش هزینه مرحله بعدی 7DII است نه 80D

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    بله دوست عزیز فقط بفرمایید کجا و چجوری آپلود کنم ؟ ظاهرا باید یه اپلود سنتری باشه که شما لینک شی به اونجا درسته؟
    در هر آپلود سنتری قرار بدهید مشکل دانلود وجود ندارد

كاربر جديد habib mahvare آواتار ها
    تشکر کرده
    5

با عرض سلام خدمت دوستان محترم.
    با توجه به اینکه برای دوربین دم دستی از گوشی موبایلم (آیفون 6) و برای فیلمبرداری از slr like panasonic lumix fz -35
    استفاده میکنم( به خاطر ضبط صدای با کیفیت و استریو) لذا یه دوربین DSLR برای عکس از طبیعت و محیط خانوادگی میخوام بخرم.رنج قیمتم هم تا 3.700.000 تومنه.مارکش هم حتما نیکون باید باشه .با توجه به نوع مانیتور کامپیوترم و همچنین نوع تلویزیونم نسبت تصویری 16:9 واسم خیلی مهمه و من همه عکسهامو دوست دارم با این نسبت تصویری داشته باشم.متاسفانه گوشی آیفونم این خصیصه رو نداره ولی fz 35 من با این نسبت عکس میگیره.حالا سوالی که از اساتید دارم اینه: آیا سری 5000 و 3000 نیکون(همه مدلهاش منظورمه) قابیلت 16:9 رو دارن؟ خودم دوربین مورد نظرم نیکون 7200 هست . آیا این دوربین قابلیت 16:9 داره؟اگه این دوربین رو بخرم کدوم کیت لنزش بهترینه؟ایا قیمت سایت د.........کالا با لنز 18-105 و باقیمت 3.550.000 قیمت خوبیه؟چون من شهرستانم و ارزش نداره که هزینه کنم و وقت بزارم واسه خرید از تهران.ممنون از راهنمایی دوستان.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط habib mahvare نمایش پست ها
    با توجه به اینکه برای دوربین دم دستی از گوشی موبایلم (آیفون 6) و برای فیلمبرداری از slr like panasonic lumix fz -35
    استفاده میکنم( به خاطر ضبط صدای با کیفیت و استریو) لذا یه دوربین DSLR برای عکس از طبیعت و محیط خانوادگی میخوام بخرم.رنج قیمتم هم تا 3.700.000 تومنه.مارکش هم حتما نیکون باید باشه .با توجه به نوع مانیتور کامپیوترم و همچنین نوع تلویزیونم نسبت تصویری 16:9 واسم خیلی مهمه و من همه عکسهامو دوست دارم با این نسبت تصویری داشته باشم.متاسفانه گوشی آیفونم این خصیصه رو نداره ولی fz 35 من با این نسبت عکس میگیره.حالا سوالی که از اساتید دارم اینه: آیا سری 5000 و 3000 نیکون(همه مدلهاش منظورمه) قابیلت 16:9 رو دارن؟ خودم دوربین مورد نظرم نیکون 7200 هست . آیا این دوربین قابلیت 16:9 داره؟اگه این دوربین رو بخرم کدوم کیت لنزش بهترینه؟ایا قیمت سایت د.........کالا با لنز 18-105 و باقیمت 3.550.000 قیمت خوبیه؟چون من شهرستانم و ارزش نداره که هزینه کنم و وقت بزارم واسه خرید از تهران.ممنون از راهنمایی دوستان.
    درود. برای رسیدن به نسبت های متنوع، براحتی میشه از کراپ فتوشاپ استفاده کرد. تا اونجا که یادمه دی7100 نیکون در مد لایو ویو، قادر به ثبت 16.9 بود.
    پیشنهاد من برای لنز، 18-140 هست. هم فوکال تله بلندتری داره و هم مانتش فلزیه.
    در مورد سایت و خرید اینترنتی هم مشکلی نیست. سایت های معتبری برای خرید اینترنتی وجود دارن.
    habib mahvare و nicebluesky تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

نقل قول نوشته اصلی توسط habib mahvare نمایش پست ها
    برای خرید دوربین و لنز باید به مواردی بسیار مهمتر از نسبت 16:9 فکر کنید.اون لنز کیت هم که فرمایش کردید برای عکسهای خانوادگی کافیه ولی برای عکاسی از طبیعت اگر مقصود شما از طبیعت دقیقا مطابق تعاریف کلاسیک باشه،یک لنز واید و بعضا لنز ماکرو لازم دارید.
    habib mahvare تشکر می‌کند.