صفحه 131 از 166 نخستنخست ... 31 81 121 127 128 129 130 131 132 133 134 135 141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر همراه S_Neyshaburi آواتار ها
    تشکر کرده
    1352

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_ba نمایش پست ها
    دوستان چطوری میشه چند نقطه فوکوس رو انتخاب کرد ؟!

اصلا همچین چیزی میشه که مثلا 2 جا رو بخوایم فوکوس کنیم توی یه عکس ؟
    شدن که نشد نداره ولی نه با نقطه فوکوس! با نقاط فوکوس فقط امکان فوکوس روی یک فاصله وجود داره و انتخاب چند نقطه هم واسه این کار نیست و فلسفه دیگری داره
    در فوکوس بودن دو یا چند نقطه در عکس رو میشه با گرفتن دو یا چند شات و سپس ترکیب شات ها انجام داد که اسم خوبی هم داره که فراموش کردم
    یا با تنظیم فکوس در نقطه هایپرفوکال که بحثش جداست
    vahid_ba و iman sabbaghian تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    650

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    این گریپ که میگید مارک هاهنل (هنل) هست؟چون من دقیقا باتری های 2700 اش را با همین مارک از ن.ن خریدم .هشت عدد و هنوز از کیفیت پایین و خراب اونا شوکه هستم
    دو تاش که اصلا شارژ نمیشد .شش تای بقیه هم توی شارژ های کملیون شارژ نمیشه و علامت اتصال کوتاه میداد و تو شارژ های معمولی هم که شارژ میشد پس از 50 تا شات خالی میشد.حیف که مشهدم و دیگه نمیتونم به ن .ن سر بزنم .
    امیدوارم گریپ های این مارک به همین خوبی که همه تعریف میکنن باشه .والله باتری هاش افتضاح بودن
    بیش از 2 سال پیش من شارژر و باطری های هنل رو خریدم از ن.ن. خیلی هم ازشون راضی بودم و برای وسیله ی پرمصرفی هم استفاده میکردم که روی اون وسیله خیلی خوب بهم جواب میداد. احتمالا اون باطریهایی که به شما داده شده، از همون بار مربوط به یکی دوسال پیش بوده و دیگه تاریخ مصرفش گذشته بوده.
    masoudrejae تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    170

یه سوال
    من تازه دوربینمو خریدم و دفترچه خودش تایلندیه در نتیجه یه دفترچه فارسی دانلود کردم که واسه D90 هست و نوشته واسه این دوربین هم می شه استفادش کرد ...
    ولی من با راهنمایی های اون نتونستم نه کارت مموری رو فرمت کنم و نه اون قسمتی که 39 نقطه فوکوس رو نشون می ده فعال کنم.
    و یه دفترچه انگلیسی هم از اینترنت دانلود کردم که گزینه پرینتش غیر فعاله
    ....ضمنا عکسایی که توی خونه می گیرم باهاش تیره است...یه پروژه دارم آخر هفته و هنوز نتونستم تنظیماتشو انجام بدم که بشه استفاده کرد ازش.
    می شه راهنمایی کنین چه کنم؟

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2638

کاتالوگ قفل شکسته جهت چاپ: اینجا

فرمت:

screen-setup-menu.jpg

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

کتاب فارسی دوربین D7000 چاپ شده و می تونید اون رو تهیه کنید .
    دوربین های SLR به خاطر همین منوها و تنظیمات پیشرفت اشونه که بسیار ارزشمندند .
    و این همون تفاوتی است که من قبلن در همین تاپیک گفتم : تفاوتی که این دوربین ها با دوربین های رده های دیگر مانند SLR Like ها و یا کامپکت ها دارند و بخش بزرگی از این تجربه و دانش با آنها به دست نخواهد آمد .
    برای گرفتن عکس بهتر ، دانستن این تنظیمات بسیار ضروری اند .
    پیشنهاد من این است که حداقل باید یک ماه همه اون رو مطالعه کنید و همزمان با دوربین هم تمرین کنید .
    تسلط هر چه بیشتر بر این ابزار ، بعدا دست شما رو برای شناخت بیشتر و در نتیجه استفاده بهینه تر از ابزارتان باز می گذارد.
    yaghoobi، marypm، shahbazi و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط الهه ق نمایش پست ها
    یه سوال
    من تازه دوربینمو خریدم و دفترچه خودش تایلندیه در نتیجه یه دفترچه فارسی دانلود کردم که واسه D90 هست و نوشته واسه این دوربین هم می شه استفادش کرد ...
    ولی من با راهنمایی های اون نتونستم نه کارت مموری رو فرمت کنم و نه اون قسمتی که 39 نقطه فوکوس رو نشون می ده فعال کنم.
    و یه دفترچه انگلیسی هم از اینترنت دانلود کردم که گزینه پرینتش غیر فعاله
    ....ضمنا عکسایی که توی خونه می گیرم باهاش تیره است...یه پروژه دارم آخر هفته و هنوز نتونستم تنظیماتشو انجام بدم که بشه استفاده کرد ازش.
    می شه راهنمایی کنین چه کنم؟
    مبارك باشد
    براي انتخاب نقاط فوكوس روي كليد مخصوصي كه موتور فوكوس دوربين را خاموش و روش ميكند يك دكمه تعبيه شده آن دكمه را نگه داريد و با ديال ها تنظيمات فوكوس و نقاط فوكوس را انجام دهيد.
    yaghoobi، Malekzadeh، aidin594 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

من یکی از همین گریپ های مارک هنل را خریدم.از زمانی که گریپ را بستم مصرف باتری به طرز چشم گیری افزایش یافته.آیا این مورد طبیعی هست؟
    من گریپ را تا انتها سفت کرده ام ولی هنوز هم فکر میکنم شاید شل باشه و یهو دوربین بیفته .کسی چنین احساسی دارد

-دوم اینکه اگر برای این دوربین لنز 70-200 vrII استفاده شود .ایا سنگینی لنز به دوربین صدمه میزند .؟یا اصلا چنین مشکلی نخواهد بود؟صرف نظر از ضریب کراپ و اندازه سنسور و...
    ایا میتوان انتظار داشت عکس هایی با کیقیت بسیار بالاتری نسبت به لنز 18-105 دوربین بدست اورد؟یا چون دوربین فول فریم نیست کیفیت افزایش چشم گیر نخواهد داشت؟

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

من چند وقت پیش ۷۰ -۲۰۰ رو برای یه پروژه (فیلم کوتاه) کرایه کردم، کیفیت تصویر به وضوح (و به شدت :) ) متفاوت بود... و البته احتیاط به خرج دادم و دوربین رو تقریبا هیچوقت از بدنه نگرفتم و همیشه نقطه اتکا اصلی روی لنز بود ( همیشه برای حمل با یه دست لنز رو نگه میداشتم و وقتی خود لنز رو به سه پایه می‌بستم نه دوربین رو)

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

من فکر نمیکنم هیچ اتفاقی بیافته .
    درسته ماونت D7000 پلاستیکی است ولی با این حال از جنس بسیار مقاومی ساخته شده و به این سادگی نمیشکنه .
    مگر اینکه به شدت ضربه بخوره .
    من خودم شاهد بودم که دوربین D5100 زمین خورده _ البته بر روی خاک _ و حتی یک خراش هم روی پلاستیک آن نیافتاده و هیچ مشکلی پیدا نکرده .
    با این حال همانطور که دوستان هم گفتند وقتی لنزهای بسیار سنگین بر روی بدنه نصب میشوند ، بهترین کار موقع جابجایی گرفتن لنزه تا بدنه .
    yaghoobi و 47amir تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    درسته ماونت D7000 پلاستیکی است ولی...
    نمیفهمم منظور از مونت پلاستیکی چیه؟؟؟اون چیزی که توی دهنه دوربین داره برق میزنه مگه فلز نیست؟