صفحه 369 از 433 نخستنخست ... 269 319 359 365 366 367 368 369 370 371 372 373 379 419 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,681 تا 3,690 , از مجموع 4323
Like Tree5932تشکر

موضوع: راهنمایی برای خرید لنز

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

با توجه به اینکه قصد ادامه کار و انشا ا.. سرمایه گذاری مجدد و تهیه لنز دیگری در آینده رو دارم به نظرم 24-70 تامرون انتخاب خوبی باشه - بدلیل اینکه حداقل در فوکالی که استفاده می کنم کیفیت خوبی داشته باشم و در آینده یا تله یا واید بر حسب شناخت بهتر نیازهام و ارتقا سطح دانش عکاسی و هنر عکاسی و تمرین بیشتر

دوستان در این مورد موافق هستین ؟؟ چون 24-120 نیکون با 24-70 تامرون چیزی حدود 1700000 تومان اختلاف قیمت ناقابل داره متاسفانه

كاربر همراه Farshid.Y آواتار ها
    تشکر کرده
    499

نقل قول نوشته اصلی توسط FarshidGfx نمایش پست ها
    لنر واید میخوام تا قیمت 1.300 چه پیشنهادی دارید ؟
    کسی پیشنهادی نداره ؟

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

برای عکاسی منظره نیکون 7100 کدوم گزینه :

1 . SAMYANG 8MM T3.8 FISH-EYE CINE
    2 . SAMYANG 8MM F/3.5 HD FISHEYE
    3 . SAMYANG 8MM F/3.5 ASPHERICAL IF MC FISH-EYE
    پیشنهاد بنده تهیه بودجه و خرید 11-16 توکینا هست.
    اگر بتونید ورژن یک رو پیدا کنید تقریبا با همین بودجه موجود میتونید ابتیاع بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_ashrafi نمایش پست ها
    با توجه به اینکه قصد ادامه کار و انشا ا.. سرمایه گذاری مجدد و تهیه لنز دیگری در آینده رو دارم به نظرم 24-70 تامرون انتخاب خوبی باشه - بدلیل اینکه حداقل در فوکالی که استفاده می کنم کیفیت خوبی داشته باشم و در آینده یا تله یا واید بر حسب شناخت بهتر نیازهام و ارتقا سطح دانش عکاسی و هنر عکاسی و تمرین بیشتر

دوستان در این مورد موافق هستین ؟؟ چون 24-120 نیکون با 24-70 تامرون چیزی حدود 1700000 تومان اختلاف قیمت ناقابل داره متاسفانه
    دوست عزیزم جناب اشرفی، مشکل شما؛ مشکل انتخاب لنز نیست.
    شما بشدت سردرگم هستید و هوس خرید فول فریم و لنز گران ! همین...
    علی ایحال پیشنهاد بنده به شما 85 اف 1.4 + تامرون 24-70 + 70-200 هست.

پ ن :
    الان دیدم سردرگمی شما به تاپیک انتخاب دوربین هم کشیده شده.
    ویرایش توسط Amin.Zallaghi : Sunday 11 October 2015 در ساعت 19:56
    msh2200، Majix و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

برای عکاسی منظره نیکون 7100 کدوم گزینه :

1 . SAMYANG 8MM T3.8 FISH-EYE CINE
    2 . SAMYANG 8MM F/3.5 HD FISHEYE
    3 . SAMYANG 8MM F/3.5 ASPHERICAL IF MC FISH-EYE

درود
    Fish Eye بودن براتون مهمه یا بیشتر واید بودن را مورد نظر دارید؟
    لنزهای سامیانگ قابل اطمینان خیلی نیستند!
    بنده علاوه بر پیشنهادات دوستان یک لنز سراغ دارم که واید بسیار مناسبی برای شما داره و کیفیت خروجی خیلی ایده آل.
    البته یک مشکل هم داره و آن دهنه فیلتر خور لنز هست که با توجه به اینکه شما خودتان اکثرا به دنبال Fish eye هستید مشکلی نخواهید بود.
    Sigma 8-16

ارادتمند

SHOK53، a.g g.a، Amin.Zallaghi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

دوست عزیزم جناب اشرفی، مشکل شما؛ مشکل انتخاب لنز نیست.
    شما بشدت سردرگم هستید و هوس خرید فول فریم و لنز گران ! همین...
    علی ایحال پیشنهاد بنده به شما 85 اف 1.4 + تامرون 24-70 + 70-200 هست.

پ ن :
    الان دیدم سردرگمی شما به تاپیک انتخاب دوربین هم کشیده شده.[/QUOTE]

ممنونم از شما
    ولی علاقه و ساعت ها مطالعه و هزاران تا دیدن عکس های مختلف و صد ها سطر ترجمه متون انگلیسی برای یاد گیری مبانی عکاسی و فقط حساسیت واسه خرید دوربین و لنز بهتر و انتخاب صحیح تر نسبت به بودجه به دلیل اینکه شاید عکاسی درآمدی واسه بنده نداشته باشه و در نزدیکی کسی نیست واسه ارتباط نزدیک و درک مطلب را به راحتی با کلمه (( هوس برای خرید اجناس گران )) حطاب قرار می دهید ؟؟ مانند انگشتر گران قیمت زنانه که هر چه گران تر پزش بیشتر !! در حالی که با شش ماه پس انداز تونستم بودجه لازم رو تهیه کنم اونم هنوز کامل نیست !!!!
    a.g g.a تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

ممنونم از شما
    ولی علاقه و ساعت ها مطالعه و هزاران تا دیدن عکس های مختلف و صد ها سطر ترجمه متون انگلیسی برای یاد گیری مبانی عکاسی و فقط حساسیت واسه خرید دوربین و لنز بهتر و انتخاب صحیح تر نسبت به بودجه به دلیل اینکه شاید عکاسی درآمدی واسه بنده نداشته باشه و در نزدیکی کسی نیست واسه ارتباط نزدیک و درک مطلب را به راحتی با کلمه (( هوس برای خرید اجناس گران )) حطاب قرار می دهید ؟؟ مانند انگشتر گران قیمت زنانه که هر چه گران تر پزش بیشتر !! در حالی که با شش ماه پس انداز تونستم بودجه لازم رو تهیه کنم اونم هنوز کامل نیست !!!!

باز ما یک حرفی زدیم و باز یک دوست برداشت مناسبی نکرد.
    اگر دقت کرده باشید در این چند پست اخیر شما برای مشاوره، بنده ترجیح دادم پیشنهادی ندم تا مبادا خدای نکرده همین برداشت رو داشته باشید. و باز هم اگر دقت کرده باشید چند وقته بشدت درگیر انتخاب هستید !! انتخاب بین تعدادی لنز و دوربین و ... که تفاوت استفاده اش برای بنده و شاید شما البته، 1 در 100 هست.
    از حرف بنده دلخور نشید ولی اینجور که شما خودتون رو درگیر کردید، بنده فکر میکنم پس از خرید پشیمان خواهید شد! چرا ؟؟
    تجربه ثابت کرده وقتی تعداد گزینه ها رو برای انتخاب بیش از حد در نظر بگیریم و دچار وسواس بشیم، پس از خرید هرکدام، احساس خواهیم کرد دیگری بهتر بوده.
    نمیدونم اصلاً به این موضوع فکر کرده اید که خروجی هزینه کردن 10 میلیون برای لنز و دوربین و ... برای شما چه خواهد بود. البته جسارت نمیکنم، شاید پولش رو داشته باشید. اصلا خودم هم نزدیک 9 میلیون خرج تجهیزاتم شده ولی گاهی فکر میکنم آیا ارزشش رو داشت؟ آیا از این 9 میلیونی که خرج کردم استفاده میکنم؟

منطقی فکر کنید برادر من. شما در دلتون تصمیم بر خرید فول فریم گرفته اید و بودجه اش رو هم تهیه کرده اید. پیشاپیش مبارک و انشالله لذتش رو ببرید.
    اما به فکر خرید سه پایه و مموری و فلاش و نور و فیلتر و ... باشید. به فکر خرید سیستم مناسب و خوب برای پردازش هم باشید.
    به فکر این باشید که باید وقت زیادی صرف عکاسی کنید.
    باور کنید، اینها از انتخاب بین 24-70 یا 24-120 خیلی مهمتره.

امیدوارم در انتخاب موفق باشید.

پ ن:
    حرف مهمی زدید ( قسمت قرمز رنگ )
    حتما کسی رو برای مشاوره پیدا کنید حتی اگر فرصت حضوری پیش نیامد مکالمه تلفنی داشته باشید، خیلی از حرفها وقتی بصورت نوشته در میان ممکنه معنیشون عوض بشه.
    دوستانی دارم که در سایت ها یک چیز انتخاب میکنن و وقتی پای صحبت میشینن یک چیز دیگه!
    آخرینش دوستی بود از مشهد که 7100 رو انتخاب کرد و با مشاوره تلفنی 70دی کنون خرید و بشدت هم راضی ست.
    خود بنده هم سعی میکنم بیشتر تلفنی مزاحم دوستان بشم.

خلاصه این تجربه بنده بوده، شاید هم غلط...
    ویرایش توسط Amin.Zallaghi : Sunday 11 October 2015 در ساعت 23:35 دلیل: اشتباه مفهومی !
    M.Nouri، SHOK53، Iman.sh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها
    باز ما یک حرفی زدیم و باز یک دوست برداشت مناسبی نکرد.
    اگر دقت کرده باشید در این چند پست اخیر شما برای مشاوره، بنده ترجیح دادم پیشنهادی ندم تا مبادا خدای نکرده همین برداشت رو داشته باشید. و باز هم اگر دقت کرده باشید چند وقته بشدت درگیر انتخاب هستید !! انتخاب بین تعدادی لنز و دوربین و ... که تفاوت استفاده اش برای بنده و شاید شما البته، 1 به 10 هست.
    از حرف بنده دلخور نشید ولی اینجور که شما خودتون رو درگیر کردید، بنده فکر میکنم پس از خرید پشیمان خواهید شد! چرا ؟؟
    تجربه ثابت کرده وقتی تعداد گزینه ها رو برای انتخاب بیش از حد در نظر بگیریم و دچار وسواس بشیم، پس از خرید هرکدام، احساس خواهیم کرد دیگری بهتر بوده.
    نمیدونم اصلاً به این موضوع فکر کرده اید که خروجی هزینه کردن 10 میلیون برای لنز و دوربین و ... برای شما چه خواهد بود. البته جسارت نمیکنم، شاید پولش رو داشته باشید. اصلا خودم هم نزدیک 9 میلیون خرج تجهیزاتم شده ولی گاهی فکر میکنم آیا ارزشش رو داشت؟ آیا از این 9 میلیونی که خرج کردم استفاده میکنم؟

منطقی فکر کنید برادر من. شما در دلتون تصمیم بر خرید فول فریم گرفته اید و بودجه اش رو هم تهیه کرده اید. پیشاپیش مبارک و انشالله لذتش رو ببرید.
    اما به فکر خرید سه پایه و مموری و فلاش و نور و فیلتر و ... باشید. به فکر خرید سیستم مناسب و خوب برای پردازش هم باشید.
    به فکر این باشید که باید وقت زیادی صرف عکاسی کنید.
    باور کنید، اینها از انتخاب بین 24-70 یا 24-120 خیلی مهمتره.

امیدوارم در انتخاب موفق باشید.

پ ن:
    حرف مهمی زدید ( قسمت قرمز رنگ )
    حتما کسی رو برای مشاوره پیدا کنید حتی اگر فرصت حضوری پیش نیامد مکالمه تلفنی داشته باشید، خیلی از حرفها وقتی بصورت نوشته در میان ممکنه معنیشون عوض بشه.
    دوستانی دارم که در سایت ها یک چیز انتخاب میکنن و وقتی پای صحبت میشینن یک چیز دیگه!
    آخرینش دوستی بود از مشهد که 7100 رو انتخاب کرد و با مشاوره تلفنی 70دی کنون خرید و بشدت هم راضی ست.
    خود بنده هم سعی میکنم بیشتر تلفنی مزاحم دوستان بشم.

خلاصه این تجربه بنده بوده، شاید هم غلط...
    کاملا درسته
    ممنونم بنده نخواستم جسارت کنم - خوب دنیای جذاب و با تاوان بالایی
    اما خوب همه چی اوجوری هست که معمولا بعد خرید و گذشت زمانی به این فکر می کنیم که این همه هزینه کار درستی بود ؟؟ استفاده ای می برم از اون هزینه خوب واقعا رقم کمی هم نیست ( حداقل واسه بنده)

كاربر همراه drmottaghizade آواتار ها
    تشکر کرده
    236

لنر واید میخوام تا قیمت 1.300 چه پیشنهادی دارید ؟
    من پیشنهادم 11_16توکینا یا 11-20هست.ازبندربگیرید حدود1600میشه اولی و دومی1800 که با داشتن اف2.8واقعا می ارزه
    SHOK53 تشکر می‌کند.
    7d-15-85mm/50mm f/1.8

كاربر همراه SHOK53 آواتار ها
    تشکر کرده
    2267

کدام گزینه ؟؟

1- Nikon 24-120 f4 (kit)+ 50 mm f1.4
    2- Tamron 24-70 f2.8
    با سلام
    پیشنهاد بنده گزینه اول هست چرا که لنز کیت هم واسه تون ارزونتر در میاد و هم اینکه این فرصت رو به شما میده تا بعدا اونو ارتقا بدین البته اگر احساس کردید راضیتون نمیکنه ولی شایدم مناسبتون باشه !
    در مورد این بدنه (750D) هم مشکلات خاص اونو در تاپیک مربوطه حتما مطالعه کردید بنابراین باید دقت کنید سری مشکل دار گیرتون نیاد!
    فقط در خرید عجله نکنید!
    پایدار باشید
    Jalal Parsa تشکر می‌کند.
    6DII / Canon 24-70 F2.8 II L /16-35 F4 L / 100mm Macro F2.8 L IS / 190xpro4 + 498 RC2 / 270 EX

شکری

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام
    من میخوام یه دی5200 نیکون بگیرم
    بیشتر دوست دارم عکسام عمق میدان کمی داشته باشه و همچنین نیاز به ویرایش زیاد نداشته باشه
    به نظر شما دوربین رو مدلشو پایین تر بگیرم و پول لنز بدم و چه نوع لنزی و یا اینکه همین دوربین با یک لنز خوب
    حدود 1.5 هم دارم بیشتر هم بشه مشکلی نیست فقط زیر 2