صفحه 5 از 10 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات : شماره 121 تا 150 ، از مجموع ‍286 موضوع

انجمن: مقایسه و مباحث عمومی لنزها

مقایسه لنزها از کمپانی های متفاوت - مفاهیم پایه - مشکلات و سایر موضوعات عمومی

  1. Cool رنج های خوب و بد در لنز های مختلف

    Started by MahBaz‏, Friday 3 July 2009 20:26
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 1,511
    Friday 3 July 2009, 23:50 برو به آخرین پست
  2. lenspen

    Started by akkass‏, Friday 29 May 2009 08:53
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,039
    Friday 29 May 2009, 08:53 برو به آخرین پست
  3. ارتقا لنز کیت 18-55

    Started by alitavakoli‏, Friday 8 May 2009 14:58
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 3,253
    Friday 22 May 2009, 00:06 برو به آخرین پست
  4. مقایسه 50 میلی مترها

    Started by Saadat‏, Saturday 16 May 2009 00:50
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,126
    Saturday 16 May 2009, 09:16 برو به آخرین پست
  5. كدام 70-300؟

    Started by artara74‏, Thursday 30 April 2009 17:19
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,671
    Friday 1 May 2009, 00:02 برو به آخرین پست
  6. ابزار مقایسه و محاسبه‌ی عمق میدان

    Started by picolo‏, Thursday 30 April 2009 20:57
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 888
    Thursday 30 April 2009, 20:57 برو به آخرین پست
  7. تامرون 28-75 2.8 یا سیگما 24و27-70 2.8

    Started by Farshad Afshari‏, Tuesday 28 April 2009 13:03
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 2,945
    Tuesday 28 April 2009, 16:25 برو به آخرین پست
  8. شارپترین لنزها

    Started by digicam‏, Tuesday 21 April 2009 20:27
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,697
    Tuesday 21 April 2009, 20:36 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 3,414
    Sunday 19 April 2009, 14:11 برو به آخرین پست
  9. واید ترین لنز موجود

    Started by ghz‏, Saturday 4 April 2009 08:29
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,942
    Saturday 4 April 2009, 14:31 برو به آخرین پست
  10. کسی لنز f/1.0 یا f/1.2 سراغ دارد ؟

    Started by Babak Borhani‏, Monday 30 March 2009 02:51
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,183
    Monday 30 March 2009, 17:46 برو به آخرین پست
  11. Question Canon EF-S 17-55 IS USM Or Tamron 17-50 XR Di II LD SP

    Started by AslanAslan‏, Tuesday 24 March 2009 23:31
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,044
    Tuesday 24 March 2009, 23:31 برو به آخرین پست
  12. لنز برای نور افکن های تئاتر

    Started by mohsen_blid‏, Monday 2 March 2009 08:34
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,251
    Monday 2 March 2009, 19:44 برو به آخرین پست
  13. Unhappy خرید لنز تله و واید واسه نیکون دی300

    Started by sf_mec‏, Saturday 28 February 2009 02:24
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,761
    Sunday 1 March 2009, 09:40 برو به آخرین پست
  14. لنز مناسب 300هزارتومان

    Started by pejhwak‏, Saturday 28 February 2009 11:29
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,115
    Saturday 28 February 2009, 13:39 برو به آخرین پست
  15. لنز کلوزاپ

    Started by pejhwak‏, Saturday 28 February 2009 09:59
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,193
    Saturday 28 February 2009, 11:05 برو به آخرین پست
  16. tele mirror(reflex) lens

    Started by hsp‏, Monday 23 February 2009 02:45
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 909
    Monday 23 February 2009, 06:25 برو به آخرین پست
  17. ابزار مقایسه‌ی فاصله‌ی کانونی

    Started by picolo‏, Friday 20 February 2009 19:27
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,145
    Friday 20 February 2009, 19:41 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 2,757
    Thursday 12 February 2009, 14:21 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,143
    Monday 26 January 2009, 01:39 برو به آخرین پست
  18. لطف برای خرید لنز راهنمائی کنید

    Started by vali15‏, Tuesday 20 January 2009 09:12
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,146
    Tuesday 20 January 2009, 16:40 برو به آخرین پست
  19. 80-400 م م

    Started by chehre‏, Tuesday 23 December 2008 22:48
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 11
    • نمایش ها: 2,017
    Wednesday 24 December 2008, 21:01 برو به آخرین پست
  20. مقایسه دو لنزکیت Vr 18-55 و 55-18 Is

    Started by Amir Tavakoli‏, Tuesday 6 May 2008 15:46
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 15
    • نمایش ها: 7,425
    Tuesday 23 December 2008, 00:37 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,355
    Monday 22 December 2008, 22:30 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 9
    • نمایش ها: 1,581
    Wednesday 3 December 2008, 19:39 برو به آخرین پست
  21. سیگما 70-300 یا سونی 75-300

    Started by hossein_1‏, Wednesday 19 November 2008 12:08
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,244
    Wednesday 19 November 2008, 18:15 برو به آخرین پست
  22. بحث در مورد Review های Dpreview برای لنزها

    Started by farhad44‏, Tuesday 26 February 2008 15:30
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 12
    • نمایش ها: 3,148
    Sunday 26 October 2008, 18:17 برو به آخرین پست
  23. سوال در مورد زوم لنزها

    Started by bagher‏, Saturday 11 October 2008 21:15
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,724
    Thursday 16 October 2008, 14:06 برو به آخرین پست
  24. پیشنهاد لنز واید برای Canon 10D

    Started by shahram16216‏, Thursday 2 October 2008 14:40
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,209
    Thursday 2 October 2008, 23:20 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,276
    Sunday 28 September 2008, 10:09 برو به آخرین پست

صفحه 5 از 10 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... آخرینآخرین

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •