صفحه 21 از 1201 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 71 121 521 1021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 201 تا 210 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد Epica آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian نمایش پست ها
    این داستان بهتر بودن و بدتر بودن با در نظر گرفتن عوامل متعددی است که به نظر من با داشتن دوربین دی40 برای شما خرید یک بدنه دیگر لزومی ندارد. برای لنز هم اگر میخواهید یک لنز همه کاره داشته باشید هیچکدام از لنزهای 200-70 و یا 40-17 به خاطر انکه هر کدام بخش مهمی از فاصله کانونی را ندارند به نظرم قابل توصیه نیستند.
    خرید بدنه بهتر نسبت به دی40 مانند دی90 یا 40دی لزوما به خروجی بهتر منجر نمیشود.
    40دی نسبت به دی40 نکات برتری مانند سیلینگ بهتر - بدنه فلزی - حداکثر سرعت شاتر 8000/1 در برابر 4000/1
    -ال سی دی 3 اینچ در مقابل 2.5 اینچ و.....
    اگر بیشتر کار شما در استودیو است خیلی از این برتری ها به شما کمکی نمیکند. شاید مهمترین تفاوت رزولوشن 10 در برابر 6 باشد که در پرینت سایزهای بزرگتر به شما کمک میکند. توصیه من این است که پولتان را بیخود برای بدنه جدید صرف نکنید و لنزی مانند 105-18 به خوبی جوابگوی نیاز شما هست. اکثر کارهای زیبای امیر محبی با دی70 و لنزهای 105-18 و 70-18 گرفته شده اند.

ممنونم لنز كانن Nikon 18-105mm G DX ED VR الان 270000 قيمتش، به نظر شما مناسبه؟

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

سلام
    ببخشید وارد بحث شدم .دوست عزیز ,من باشم D40 را اصلا نمی فروشم .
    دلیل
    نمی دان چقدر سابقه کار در آتلیه دارید و چقدر درآمد شما می باشد .اما همین بس که مثلا خدای ناکرده بدنه دوربین شما از کار افتاد .شما به یک دوربین استند بای نیاز دارید .اولین باری که این اتفاق برای من افتاد تا دوربین خریده شد و به شهرمان فرستادم هفت روز طول کشید .واین در ان زمان مساوی بود با ضرر به اندازه قیمت یک بدنه و یک لنز (1400تومن).از ان به بعد همیشه یک دوربین (دوربین خانگی خودم ) استند بای مغازه ام است .کما اینکه الان دو هفته ای است بعلت خرابی بدنه دوربین مغازه , خودم بدون بدنه دوربین هستم .
    بقول آرش عاشورنیا که یادش بخیر ,این از این .
    اما با یک و دویست من برای شما نیکون دی90 را پیشنهاد می کنم مطمئن باش اگر 40دی یا 50دی کانن و 24-105 ان یک و دویست می شد ان را پیشنهاد می کردم .اما می شود 40دی کانن را با 17-70 سیگما هم توصیه کرد ولی من باز هم می گویم نیکون دی 90.
    شما که در عکاسی خود با دی 40 نیکون سر کرده اید با دی 90 مطمئنا نتایج خیلی خیلی به مراتب بهتری خواهید رسید که شما را بسیار راضی خواهد کرد.
    پایدار باشید
    یا حق
    Persian، Amir Tavakoli، mreza1001 و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

نقل قول نوشته اصلی توسط Epica نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    من كار پرتره در استوديو و فضاي باز و عكاسي مد انجام ميدم . در حال حاضر يك Nikon D40 دارم. و بله اين هزينه را در دراز مدت ميخواهم صرف كنم.
    سلام
    صحبتهای آقای مداح عزیز و آقای غفاری عزیز کاملا صحیح هست و گفتنی ها رو گفتن
    اگه من بجای شما بودم و میخواستم به غیر از آتلیه ، در فضای باز هم عکاسی مد انجام بدم ، یک لنز تامرون 50-17 برای نیکون دی 40 میخریدم که هم لنز شارپی هست و هم دیافراگم باز و بوکه مناسبی داره تا در فضای باز با کمبود نور مواجه نشم. البته بخاطر حداکثر فاصله کانونی که 50 هست ، پرتره بسته نباید بگیرید.
    و برای آتلیه هم دی 90 با 105-18 رو میگرفتم. اینجوری هر دو دوربین از یک برند هستن و در صورت بروز مشکل در یکی از بدنه ها میتونید لنزها رو جابه جا کنید یا .....
    A_Maddah، mreza1001 و rezafh تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا hesamjm آواتار ها
    تشکر کرده
    261

سلام
    من هم فکر میکنم با پولی که دارید خرید d90 و 18-105 به صرفه و هوشمندانه تر باشد با توجه به اینکه شخصا بدنه d90 را به 40d ترجیح میدم و همینطور 50d رو به d90 ترجیح دادم.
    ویرایش توسط hesamjm : Tuesday 2 June 2009 در ساعت 11:36 دلیل: غلط املایی

كاربر همراه lenuxe آواتار ها
    تشکر کرده
    125

سلام

نداشتن موتور فوکوس رو دوربین بنده(D40) خیلی داره اذیتم می کنه ، رو بیشتر لنزهایی که دست میزارم با دوربینم مشکل دارن

حالا بر خلاف میل باطنیم قصد خرید یه بدنه رو دارم ، بین D80 و D90 موندم .
    می خواستم بدونم نظر شما عزیزان چیه

ممنون میشم کمک کنید.
    حمید قاسمی

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط lenuxe نمایش پست ها
    سلام

نداشتن موتور فوکوس رو دوربین بنده(D40) خیلی داره اذیتم می کنه ، رو بیشتر لنزهایی که دست میزارم با دوربینم مشکل دارن

حالا بر خلاف میل باطنیم قصد خرید یه بدنه رو دارم ، بین D80 و D90 موندم .
    می خواستم بدونم نظر شما عزیزان چیه

ممنون میشم کمک کنید.
    اول اينكه سوال نداره. اگر از نظر بودجه مشكل نداريد قطعا D90.

دوم اينكه ممنون مي شم بفرماييد چه لنزهايي مدنظرتان بوده اند ؟
    فرهاد حسيني

كاربر همراه lenuxe آواتار ها
    تشکر کرده
    125

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    اول اينكه سوال نداره. اگر از نظر بودجه مشكل نداريد قطعا D90.

دوم اينكه ممنون مي شم بفرماييد چه لنزهايي مدنظرتان بوده اند ؟
    مثلا لنز Nikkor 85mm f/1.4D IF AF یا Nikkor 85mm f/1.8D AF (مخصوصا همین لنز چون تقریبا پولشو رو دارم)

البته بین D90 و D80 بحث قیمت هم مهمه که اگر لطف بفرمایید ممنون میشم(فقط بدنه).
    حمید قاسمی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

سلام

به نظر شما خرید یه دوربین D۳۰۰ به همراه لنز نیکون ۱۷-۵۵ مم با قیمتی در حدود ۱،۶۰۰ ارزش داره؟

قیمت لنز و دوربین به طور جداگونه هم به ترتیب ۹۰۰ و ۸۰۰ هست. دوربین حدود ۲ سال کار کرده و تقریبا ۸۰۰۰ شات زده.

بیشتر به فکر D۷۰۰ و لنز ۲۴-۷۰ بودم و البته هنوزم حس می‌کنم خرید D۷۰۰ شاید بهتر باشه اما قیمت این لنز و دوربین اخیر، خیلی‌ وسوسه انگیزه.
    ویرایش توسط jebrahim : Monday 29 June 2009 در ساعت 19:55

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    سلام

به نظر شما خرید یه دوربین D۳۰۰ به همراه لنز نیکون ۱۷-۵۵ مم با قیمتی در حدود ۱،۶۰۰ ارزش داره؟

قیمت لنز و دوربین به طور جداگونه هم به ترتیب ۹۰۰ و ۸۰۰ هست. دوربین حدود ۲ سال کار کرده و تقریبا ۸۰۰۰ شات زده.

بیشتر به فکر D۷۰۰ و لنز ۲۴-۷۰ بودم و البته هنوزم حس می‌کنم خرید D۷۰۰ شاید بهتر باشه اما قیمت این لنز و دوربین اخیر، خیلی‌ وسوسه انگیزه.
    سلام

اگر سالم باشند، بله، خیلی هم وسوسه کننده است.
    jebrahim تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه aphrodite آواتار ها
    تشکر کرده
    522

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    سلام

اگر دوربین سالم باشه و مشکلی نداشته باشه بسیار مناسبه ولی یه کم قیمت عجیبه چرا قصد فروش داره؟؟
    باید بگم که d300 و d700 به لحاظ قیمتی خیلی تفاوت دارند و احتمالا برای بدنه تنها d700باید مبلغی بیش از آنچه در مورد d300 به همراه لنز 17-55 نوشتید بدید.
    اگر d300 رو گرفتید که حسابی مبارک باشه
    عکاسی ، حقیقت است و سینما حقیقتی است 24 بار در ثانیه. (گدار)
    www.monatehrani.co.cc
    www.monatehrani.propicnet.com

صفحه 21 از 1201 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 71 121 521 1021 ... آخرینآخرین