صفحه 300 از 1201 نخستنخست ... 200 250 290 296 297 298 299 300 301 302 303 304 310 350 400 800 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,991 تا 3,000 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

البته درسته . ولی با قیمت بیش از دو برابر و بدون زوم و تله پایین .

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

نقل قول نوشته اصلی توسط samavar نمایش پست ها
    8- حد القل سرعت شاتر ( مشخصاتش تو سایت ها نوشته 30 ثانیه در حالی که 4 ثانیه هست!)
    سرعت شاتر در مد M میتواند تا 30 ثانیه تنظیم شود و حتی بیشتر از 30 که باید روی Bulb قرار دهید و در نور خیلی کم مثل شمع و در زمانی تقریبا نامحدود عکس برداری کنید.

در ضمن تنظیم دیاف هم فقط در مد M تا عدد 11 قابل تنظیم هست. در سایر مدها حداکثر 8 قابل تنظیم است.
    حمید رضا خاقانی

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

پیش فرض راهنمایی در مورد خرید 5D+Sigma 17-35

سلام دوستان
    دوربین 5D به همراه یک عدد لنز Sigma 17-35 همراه با متعلقات لنز و دوربین(شیدر و فلاش 300EZ و ...) مجموعا به قیمت 1450 برای فروش هست
    شاید کمی زود باشه برای من کوچ به فول فریم اما دیدم این دوربین قیمت مناسبی داره مضاف بر اینکه کمتر از 15 هزار تا شات خورده و در رویت من دوربین کاملا سالم و تمیز بود و یک لنز واید هم برای لنداسکیپ که زمینه کاری من هست رو هم داره اگرچه لنز شارپ و مرغوبی نیست اما به نظرم برای شروع کوچ بد نباشه و بادی خودم رو هم به عنوان بادی دوم دم دست داشته باشم(Canon 500D+15-85 و Canon 10-22) که البته اگر برای خرید 5D اقدام کنم باید 10-22 رو برای جبران بخشی از مبلغ خرید به فروش بزارم ... اما خوب 17-35 رو میتونم جایگزینش کنم ...

با در نظر گرفتن جمیع جوانب اعم از خود دوربین لنز قیمت و ... دوستان خرید این کیت رو توصیه میکنند یا خیر ؟؟؟
    چیزی که امروز داری فردا از رده خارج است
    خودتان را برای برندها و محصولاتشان قیمه قیمه نکنید!/مهدی استیری/
    تجهیزات

كاربر جديد Emran Naziri آواتار ها
    تشکر کرده
    16

پیش فرض خرید لنز خوب و یا دوربین خوب ؟

با سلام
    چند ماه قبل یک دوربین Dslr Like (فوجی اچ اس 20) خریدم، اما از کیفیت عکس هاش راضی نیستم. به همین خاطر هم تصمیم گرفتم یک Dslr بخرم.
    حالا تو یک موضوع موندم. فعلا از لحاظ مالی نمیتونم برای دوربین زیاد پول خرج کنم. در بین دوربین های نیکون و کنون، کنون رو انتخاب کردم. حالا میخوام کمکم کنید این دو گزینه رو دارم بررسی میکنم.
    1- خرید یک دوربین متوسط مثل 550d ، یک لنز برای پرتره، یک لنز زوم و یک لنز ماکرو
    2- خرید یک دوربین خوب مثل 7d و لنز 18-135.
    من صرفا تفریحی میخوام عکس بگیرم و چون مسافرت زیاد میرم دوست دارم کنارش هم عکاسی کنم. و یک سوال دیگه هم اینه که اگر گزینه اول رو پیشنهاد میکنید، این لنز ها بعدا به دردم میخورن ؟ مثلا اگه دو سه سال دیگه بخوام یک فول فریم بخرم.
    مرسی
    ویرایش توسط Emran Naziri : Saturday 24 December 2011 در ساعت 22:25

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2901

نقل قول نوشته اصلی توسط djmehdi_67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوربین 5D به همراه یک عدد لنز Sigma 17-35 همراه با متعلقات لنز و دوربین(شیدر و فلاش 300EZ و ...) مجموعا به قیمت 1450 برای فروش هست
    شاید کمی زود باشه برای من کوچ به فول فریم اما دیدم این دوربین قیمت مناسبی داره مضاف بر اینکه کمتر از 15 هزار تا شات خورده و در رویت من دوربین کاملا سالم و تمیز بود و یک لنز واید هم برای لنداسکیپ که زمینه کاری من هست رو هم داره اگرچه لنز شارپ و مرغوبی نیست اما به نظرم برای شروع کوچ بد نباشه و بادی خودم رو هم به عنوان بادی دوم دم دست داشته باشم(Canon 500D+15-85 و Canon 10-22) که البته اگر برای خرید 5D اقدام کنم باید 10-22 رو برای جبران بخشی از مبلغ خرید به فروش بزارم ... اما خوب 17-35 رو میتونم جایگزینش کنم ...

با در نظر گرفتن جمیع جوانب اعم از خود دوربین لنز قیمت و ... دوستان خرید این کیت رو توصیه میکنند یا خیر ؟؟؟
    درود

مطمین باشید نتیجه ی کار با ترکیب فعلیتون بسار بسیار بسیار بهتره، دو تا از بهترین لنزای کراپدار رو دارین، حیف نیست 10-22 رو بفروشین و پولشو حروم اون سیگمای عتیقه بکنین؟؟

درسته که 5D هنوز هم دوربین خیلی خوبیه اما این لنز سیگما یه چیزی تو مایه های 18-55 کنونه (با این تفاوت که فول فریمه و دیاف 2.8 داره که واسه لنداسکیپ مهم نیست) و فاتحه ی خروجی دوربین رو میخونه، مطمین باشید نا امیدتون میکنه.
    اگه یه لنز خوب براش بگیرین میشه بهش فکر کرد که هزینش رو هم باید درنظر بگیرین، اما این سیگما... صاحب اول و آخرشم که خودتونید
    اصلا لوازمش همراهش هم مهم نیست، مهم بدنه ست که خوبه و لنز که افتضاحه!

چه اجباریه به فول فریمی شدن؟ لزوما کراپداری بودن نباید به فول فریم ختم بشه. ترکیب فعلیتون عالیه، پولشو بدین یه 70 F4 IS -200 بخرین حالشو ببرین
    Navid7h، M. Beyrami، Madjidm و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

لزوما کراپداری بودن نباید به فول فریم ختم بشه
    درود این جمله یکی از عالی ترین جملاتی بود که تا به حال گفته شده
    M. Beyrami، M.R.Mir، Walkman و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط djmehdi_67 نمایش پست ها
    سلام دوستان

سلام

من شخصا خرید این مجموعه رو پیشنهاد نمیکنم.

به نظرم اگر احتیاج به بادی بهتری دارید به 7D فکر کنید. ( شخصا این مورد را هم پیشنهاد نمیکنم ! )

اما با هزینه گفته شده میتوان لنزهای بهتر یا متفاوت تری (شما که لنزهای خوبی دارید!) خرید و امکان ثبت کردن تصاویر بهتر و بیشتری را فراهم کرد.

در ضمن همانطور که جناب میر گفتند لزوما قدم بعدی، بعد از یک کراپدار، دوربینی فول فریم نیست. اگر به خصوصیات خروجی مخصوص دوربین های فول فریم نیاز آنچنانی ندارید میتوانید در همین قطع عکاسی کنید با ابزارهای بهتر یا بیشتر.

شاد باشید.
    M. Beyrami، M.R.Mir، Madjidm و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط samavar نمایش پست ها
    با سلام
    چند ماه قبل یک دوربین Dslr Like (فوجی اچ اس 20) خریدم، اما از کیفیت عکس هاش راضی نیستم. به همین خاطر هم تصمیم گرفتم یک Dslr بخرم.
    حالا تو یک موضوع موندم. فعلا از لحاظ مالی نمیتونم برای دوربین زیاد پول خرج کنم. در بین دوربین های نیکون و کنون، کنون رو انتخاب کردم. حالا میخوام کمکم کنید این دو گزینه رو دارم بررسی میکنم.
    1- خرید یک دوربین متوسط مثل 550d ، یک لنز برای پرتره، یک لنز زوم و یک لنز ماکرو
    2- خرید یک دوربین خوب مثل 7d و لنز 18-135.
    من صرفا تفریحی میخوام عکس بگیرم و چون مسافرت زیاد میرم دوست دارم کنارش هم عکاسی کنم. و یک سوال دیگه هم اینه که اگر گزینه اول رو پیشنهاد میکنید، این لنز ها بعا به دردم میخورن ؟ مثلا اگه دو سه سال دیگه بخوام یک فول فریم بخرم.
    مرسی
    مشخصا خرید لنز اولویت دارد. مگر اینکه به امکانات 7دی نیاز داشته باشید که ندارید. در مورد اینکه لنزها بعدا بدرد بخورد یا نه بستگی به نوع لنز دارد. کنون لنزهایش را در دو کلاس EF و EF-S میسازد. سری اول روی همه دوربینها و سری دوم فقط روی کراپ بسته میشوند. ولی با صرفه جویی حدود ا میلیون خرید 550دی به جای 7دی لنزهاااای EF خیلی خوبی نمیتوان جایگزین کرد مگر یک لنز ماکرو و خرید همان 18-135 بجای لنز زوم.
    M. Beyrami، Madjidm، djmehdi_67 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر جديد Emran Naziri آواتار ها
    تشکر کرده
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    مشخصا خرید لنز اولویت دارد. مگر اینکه به امکانات 7دی نیاز داشته باشید که ندارید. در مورد اینکه لنزها بعدا بدرد بخورد یا نه بستگی به نوع لنز دارد. کنون لنزهایش را در دو کلاس EF و EF-S میسازد. سری اول روی همه دوربینها و سری دوم فقط روی کراپ بسته میشوند. ولی با صرفه جویی حدود ا میلیون خرید 550دی به جای 7دی لنزهاااای EF خیلی خوبی نمیتوان جایگزین کرد مگر یک لنز ماکرو و خرید همان 18-135 بجای لنز زوم.
    مرسی از راهنماییتون.
    یک مقدار تو نت سرچ کردم و دوربین 550d رو انتحاب کردم با لنز Canon EF 50mm f/1.8 II و Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS برای لنر ماکرو هم از معکوس 18-55 اگه بشه استفاده می کنم. در کل قیمتش تقریبا 1.4 میلیون میشه ! من تجربه استفاده از Dslr رو نداشتم، به نظر شما میتونه انتخاب خوبی باشه ؟

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

من تجربه استفاده از Dslr رو نداشتم، به نظر شما میتونه انتخاب خوبی باشه ؟
    کاملاً ارضاتون میکنه
    Emran Naziri تشکر می‌کند.