صفحه 654 از 1201 نخستنخست ... 154 554 604 644 650 651 652 653 654 655 656 657 658 664 704 754 1154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 6,531 تا 6,540 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه Hossein Arabi آواتار ها
    تشکر کرده
    4287

نقل قول نوشته اصلی توسط Iphone1387 نمایش پست ها
    همانطوری که دوستان دیگه هم فرمودن
    لنز 18 55 در عکاسی منظره ازاردهنده هست
    لنزفاکتور مهمیه
    خلاصه لوازم جانبی هم جزء لاینفک دوربین هست مثل کیف و ؛؛؛؛؛
    من جای شما باشم نیکون 5300 رو میگریم
    البته خارج از بودجه شماست ولی به نظرم ارزش داره یهکمی پولاتو بیشتر جمع کنید
    دوست عزیز بهتره که در راهنمایی دوستان کمی در مورد دلایل پیشنهادمان نیز صحبت کنیم تا هم مخاطب پست و هم سایر کاربران بتوانند استفاده کنند بنده متوجه نشدم دلیل شما برای اینکه دی 5300 را پیشنهاد دادید چیست؟ در حالی که فقط بدنه آن بالاتر از بودجه دوستمان هست.

اما پیشنهاد بنده

I. کنون جی وان ایکس مارک 2 و یا سونی آر ایکس 100 مارک 2 هر دو کمی بیش از دو میلیون تومان
    محاسن: 1. کیفیت عکس هم تراز با دی اس ال آر های سطح مبتدی 2. کوچک تر و قابل حمل تر بودن نسبت به دی اس ال آر ها 3. لنزهایی با رنج بیش تر نسبت به لنز کیت 18-55 4. فیلم برداری راحت تر برای جمع های خانوادگی به دلیل فوکوس اتومات مداوم که دی اس ال آر ها از آن بی بهره اند(70 دی کنون استثناست)
    معایب: 1. ارگونومی پایین تر در مقایسه با دی اس ال آر ها 2. عمر باطری کم تر 3. سرعت فوکوس پایین تر 4. عدم قابلیت تعویض لنز

II. نیکون دی 3100 و یا دی 3200 به همراه لنز 18-105 و یا کنون دی 1100 و یا دی 1200 به همراه لنز 18-135
    محاسن کیفیت عکس مطلوب و قیمت مناسب، به همراه لنزی که رنج قابل قبولی را برای عکاسی عمومی پوشش می دهد. به دلیل قابلیت تعویض لنز در آینده امکان خرید لنزهای دیگر را نیز دارید.
    معایب بدنه های نسبتا کوچک و فقدان برخی کلیدها که انجام برخی تنظیمات را وقت گیر می کند. سرعت عکاسی پیاپی کم است.

III. اگر امکان افزایش هزینه و حوصله صبر کردن را دارید دوربین پاناسونیک fz-1000 با کیفیت عکس عالی و رنج زوم 25-400 و ارگونومی خوب و همچنین فیلم برداری عالی البته با قیمت احتمالی 3 تا 3.5 میلیون به نظر بنده از تمامی این گزینه ها ارزشمند تر هست.(اگر دوستی در خارج کشور دارید در بازارهای جهانی موجود است).

به صورت کلی اگر نمی خواهید در آینده زیاد برای عکاسی وقت و هزینه صرف کنید رفتن به سمت دی اس ال آر ها منطقی نیست.
    msh2200، nautilus_214، SHOK53 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

كاربر جديد griefcottage آواتار ها
    تشکر کرده
    2

سلام به همگی
    دوستان میخواستم از بین nikon d3100 ,canon 1100 نو
    و
    canon 500d دست دوم
    یکی رو انتخاب کنم 500 دی یه دونه سراغ دارم خیلی تمیز ..حدودای 1 تومن قیمت داده.
    اون دوتام که نوش
    حالا بنظرتون کدوم رو انتخاب کنم؟؟؟عکاسی برام مهمه،فیلمبرداری زیاد مهم نیست واسم.
    iardavan تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    132

اصلا فکر نمیکردم اینقدر کمکم کنید و به سوالاتم بپردازید.واققققعا از همتون ممنون.
    من تصمیم خودمو برا خرید dslrگرفتم چون عاشقشونم و دوست دارم برنامه ریزی کنم آخر هفته هامو با دوربینم بگذرونم و تو مسافرتام هم سفر
    م باشه.با کمکهایی که از شما ها گرفتم فعلا راهکار اولم این شده که یه بدنه دست دوم بگیرم با یه لنز مناسب با بودجه.
    راهکار دوم اینه که بدنه نو بگیرم و لنز دست دوم.
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط griefcottage نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان میخواستم از بین nikon d3100 ,canon 1100 نو
    و
    canon 500d دست دوم
    یکی رو انتخاب کنم 500 دی یه دونه سراغ دارم خیلی تمیز ..حدودای 1 تومن قیمت داده.
    اون دوتام که نوش
    حالا بنظرتون کدوم رو انتخاب کنم؟؟؟عکاسی برام مهمه،فیلمبرداری زیاد مهم نیست واسم.
    لنز دوربین را هم لطفا بفرمایید!
    قرار یک بدنه خیلی تمیز بخرید یک میلیون ولی بدون لنز؟!
    درضمن لطفا سقف قیمت را بفرمایید تا دوستان بتوانند بدرستی راهنمایی کنند.
    nautilus_214، griefcottage و Davood21 تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد griefcottage آواتار ها
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    لنز دوربین را هم لطفا بفرمایید!
    قرار یک بدنه خیلی تمیز بخرید یک میلیون ولی بدون لنز؟!
    درضمن لطفا سقف قیمت را بفرمایید تا دوستان بتوانند بدرستی راهنمایی کنند.
    لنز 18-55
    یه کیف و فیلتر uv هم روش هست..
    دست دوم چیز دیگه ای گیرم میاد؟؟
    تا 1200 میتونم هزینه کنم.
    ممنون از راهنماییتون
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

با سلام خدمت همه دوستان عزيز
    بنده ميخوام براي كارهاي روزمره يه دوربين dslr در حد اماتوري بگيرم.ابتدا قصد داشتم يه g15 بگيرم كه بعد از مشورت ها تصميم گيرفتم يه dslr ارزون بگيرم. اكثر دوستان دوربين 100d كنون رو پيشنهاد كردند ولي امروز كه دوربين ها رو قيمت كرديم 100d با لنز 18-55 stm تقريبا 1600 بود ولي دوربين 550d با لنز 18-55 معمولي يكي داشت 850 هزار تومان ميگفت. توي سايت dpreview هم امتياز 77گلد بهش داده. ميخواستم ببينم ايا 100d واقعا مي ارزه به اين اختلاف چون بايد يه كم پول قرض كنم يا همون 550d دوربين خوبيه چون قيمتش خيلي مناسبه؟ كسايي كه با 550d كار كردند اگه عيبي يا موردي داره ممنون ميشم بگين.

كاربر همراه bxtt69 آواتار ها
    تشکر کرده
    82

از همه دوستانی که به من کمک کردن در خرید ممنونم انتخاب خیلی خوبی بود خیلی ممنونم دوستان
    می تونم بگم همه نیاز های من رو بر طرف کرد این d5300
    msh2200 و ata_m3 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Hossein Arabi آواتار ها
    تشکر کرده
    4287

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدي نمایش پست ها
    بنده ميخوام براي كارهاي روزمره يه دوربين dslr در حد اماتوري بگيرم.ابتدا قصد داشتم يه g15 بگيرم كه بعد از مشورت ها تصميم گيرفتم يه dslr ارزون بگيرم. اكثر دوستان دوربين 100d كنون رو پيشنهاد كردند ولي امروز كه دوربين ها رو قيمت كرديم 100d با لنز 18-55 stm تقريبا 1600 بود ولي دوربين 550d با لنز 18-55 معمولي يكي داشت 850 هزار تومان ميگفت. توي سايت dpreview هم امتياز 77گلد بهش داده. ميخواستم ببينم ايا 100d واقعا مي ارزه به اين اختلاف چون بايد يه كم پول قرض كنم يا همون 550d دوربين خوبيه چون قيمتش خيلي مناسبه؟ كسايي كه با 550d كار كردند اگه عيبي يا موردي داره ممنون ميشم بگين.
    من دو ساله که 550 دی را دارم بزرگترین ایرادهاش برای من:

1.نداشتن وایت بالانس به صورت درجات کلوین

2. سرعت عکاسی پیاپی پایین و بدتر از اون بافر کم که در حالت raw تا 7 عکس بیش تر نمیشه گرفت

3. سیستم فوکوس برای عکاسی از سوژه های متحرک خیلی مناسب نیست.(البته یکی از دوستان در تاپیک حیات وحش با بدنه 500 دی که یک مدل پایین تر هست عکس های پرنده گرافی خیلی خوبی گذاشته اند که تاثیر مهارت عکاس را نشان می دهد)

4. عکس ها تا ایزوی 1600 خوب هستند بالاتر از آن

5. نداشتن فوکوس پیوسته در فیلم برداری

و عملا یک دوربین خیلی خوب
    msh2200، a.g g.a، ata_m3 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

كاربر آشنا HamidSHS آواتار ها
    تشکر کرده
    102

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدي نمایش پست ها
    راستش من که این دوربین رو حدود دو سه سالی دارم و الان هم قصد خرید فول فریم دارم ، دلم نمیاد ردش کنم ... واقعا دوربین خوبی بوده واسه من ...
    فقط در آینده و در کارهای حرفه ای در محدوده ایزو و عکاسی در فضای بسته و کم نور ( بدون داشتن سه پایه ) و این چند موردی که جناب عربی اشاره فرمودن شاید واستون یکمی محدودیت پیش بیاد اما مطمئن باشید چون تازه دارید میرید سمت دوربین های dslr از این دوربین راضی خواهید بود با این قیمت ...

فقط پیشنهاد من خرید یک لنز خوب واسش هست ... یه چیزی مثل 15-85 ... که هم وایدتون رو پوشش بده هم تله رو . و بعدا با اضافه کردن بودجه و برای کارهای حرفه ای تر لنزهاتون رو کامل تر کنید با خرید لنز تله یا واید یا پرایم .

موفق باشید
    msh2200، SHOK53، ata_m3 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط griefcottage نمایش پست ها
    لنز 18-55
    یه کیف و فیلتر uv هم روش هست..
    دست دوم چیز دیگه ای گیرم میاد؟؟
    تا 1200 میتونم هزینه کنم.
    ممنون از راهنماییتون
    هزینه خریدتون محدوده!
    با این اوصاف بنظر بد نمی رسه ولی باید دنبال یک لنز هم باشید (البته می توانید در اینترنت سرچ کنید و دست دوم از شرکت ها خریداری کنید.)
    UV که به احتمال زیاد اصلی نیست!پس مواظب باشید پول بی خود پاش ندید!
    کیفر هم اگر برندش معروف باشه و صرفا برای قرار دادن دوربین تهیه شده باشه فکر نمی کنم بیشتر از 30 هزار (اگر جنس اورجینال باشه) ارزش داشته باشه!
    در کنار اینها باید یک مموری هم بخرید که نزدیک 80 الی 200 (متناسب با حافظه و سرعت) براتون هزینه در بر خواهد داشت
    SHOK53، ata_m3، griefcottage و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات